Exchange Bitstamp: Master המדריך לבדיקת משתמשים בקריפטו

סקירת חותמת סיביות

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם ל- Bitstamp Exchange

Bitstamp היא בורסת קריפטו ארוכת שנים שמבוססת בלוקסמבורג. גלה את כל מה שאתה צריך לדעת על Bitstamp היום בסקירה ובמדריך למשתמש שלנו.

מאפיינים

 • מסחר קריפטו קל בסביבה מוסדרת מאוד
 • חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מבוססי לוקסמבורג
 • פועל בצורה חלקה מאז 2011

שיטות הפקדה

 • SEPA
 • כרטיסי אשראי
 • העברות בנקאיות בנקאיות בינלאומיות
 • מטבעות קריפטוגרפיים (BTC, ETH, XRP, LTC ו- BCH)

יתרונות

 • העמלות צונחות משמעותית בהיקף גבוה (עמלות של 0.0% בהיקף מעל 10 מיליארד דולר)
 • מוסדר מאוד, מהימן ובטוח
 • העברות בנקאיות קלות ומסחר במטבעות פיאט

חסרונות

 • עמלת מסחר של 0.5% (אם נסחרת פחות מ- $ 10,000 לחודש)
 • מספר קטן של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים (5 מטבעות קריפטוגרפיים, 14 זוגות סה”כ)

מבוא

Bitstamp נוסדה עוד באוגוסט 2011 כחלופה אירופית להר. גוקס. באותה תקופה הר מטעם יפן. גוקס שלטה במרחב חילופי הקריפטו וחשבה ביותר מ -50% מכל עסקאות הביטקוין. מייסדי Bitstamp האמינו כי השוק זקוק לחלופה, ולכן הם השיקו את Bitstamp.

החלפת קריפטו של חותמת סיביות

Bitstamp נוסדה במשותף על ידי Nejc Kodrič (מנכ”ל) ודמיג’אן מרלאק באוגוסט 2011 במולדתם סלובניה, אם כי הבורסה תעבור להתגורר בבריטניה באפריל 2013 ואז ל לוקסמבורג בשנת 2016. Bitstamp התיישבה בלוקסמבורג לאחר שמצאה את בורסת הקריפטו. התקנות בסלובניה ובלונדון אינן מספקות. באפריל 2016 העניקה ממשלת לוקסמבורג רישיון להסדרת מלא של ביטמסט באיחוד האירופי כמוסד תשלומים, מה שמאפשר לביטמסט לעשות עסקים בכל 28 המדינות החברות באיחוד..

כיום, Bitstamp ממשיכה להתקדם כמרכז חילופי מטבעות מהימן, מכובד ומוסדר. הבורסה פופולרית בקרב סוחרים מתחילים ומתקדמים כאחד. זה פופולרי במיוחד באירופה, שם התושבים יכולים להפקיד כספים ל- Bitstamp באמצעות העברות SEPA. פיקדונות SEPA ב- Bitstamp הם בחינם ומשיכות SEPA מתומחרות בסך 3.00 אירו בלבד.

Bitstamp באמת פונה לכל רמות הסוחרים, כולל מתחילים שקונים BTC בפעם הראשונה וסוחרי קריפטו מתקדמים יותר. אתה יכול לקנות מטבע קריפטוגרפי בכרטיס אשראי, למשל, ולאמת באופן מיידי את חשבונך תוך שניות. אם אתה מתחיל קריפטו מבוסס אירופה המעוניין לקנות קריפטו בפעם הראשונה באמצעות EUR וחשבון בנק של האיחוד האירופי, Bitstamp מאפשרת לך לעשות זאת תוך מספר דקות..

Bitstamp מתאים גם למשתמשים מתקדמים. הבורסה מציעה ממשקי API של FIX ו- HTTP המאפשרים לסוחרים מתקדמים לשלב את Bitstamp בהגדרות הקיימות שלהם. דמי המסחר של ביטסטאמפ יורדים משמעותית גם בהיקף המסחר: סוחרים בהיקף נמוך (פחות מ -10,000 דולר לחודש) ישלמו עמלות של 0.50%, אם כי סוחרים בהיקף גבוה (יותר מ -10 מיליארד דולר לחודש) ישלמו עמלות של 0.0%.

סקירת החלפת חותמת סיביות -

מטה Bitstamp נמצא בלוקסמבורג, אם כי הבורסה מחזיקה גם משרדים בלונדון ובניו יורק. זוהי בורסת מטבעות קריפטוגרפית מאוד מוסדרת ואמינה מאוד עם היסטוריה מוכחת של הצעת סחר בטוח במטבעות קריפטו ופיאט בסביבה ידידותית למשתמש..

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של Bitstamp כוללות:

זמן עבודה מוביל בתעשייה: Bitstamp טוענת שיש לה את זמן ההפעלה הטוב ביותר במרחב הצפנה. הבורסה פועלת כמעט ללא הפסקה מאז 2011.

אבטחה מתקדמת: Bitstamp, כמו רוב הבורסות, מתיימרת להשתמש בהליכי אבטחה מתקדמים כדי להגן על הלקוחות וכספיהם. 98% מהנכסים מוחזקים באחסון קר, נתונים אישיים מוצפנים מאוד ובקרה פנימית מגבילה שגיאות וגישה.

ממשק משתמש קל: Bitstamp מתאים לסוחרים מתחילים ומתקדמים כאחד. עם זאת, Bitstamp ידידותית במיוחד לסוחרים מתחילים, והצוות השקיע מאמץ משמעותי בכדי להקל על השימוש בבורסה שלה גם אם מעולם לא עסקת בקריפטו לפני כן. אתה יכול להפקיד ולמשוך ישירות מחשבון הבנק שלך, למשל, באמצעות העברות SEPA באיחוד האירופי.

אפליקציות סלולריות: ל- Bitstamp יש אפליקציות מובייל עבור iOS ו- Android. היישומים הניידים כוללים את כל אותם סוגי הזמנות וכלי מסחר כמו גרסת שולחן העבודה.

אדריכלות כיתה מוסדית: Bitstamp פונה לכל רמות הסוחרים בקריפטו, כולל סוחרים מוסדיים, עם נזילות חזקה, ביצוע הזמנות אמין וזמן הפעלה קבוע.

ממשקי API מרובים: Bitstamp מציעה ממשקי API של FIX ו- HTTP, ומשתמשים יכולים להתחבר ל- Bitstamp WebSocket לצורך הזרמת נתונים בזמן אמת, מה שמקל על סוחרים מתקדמים לשלב את Bitstamp במערך המסחר הנוכחי שלהם..

משיכות מיידיות: משוך מזומנים מ- Bitstamp בשניות תוך שימוש בשיטות משיכה מרובות ולחיצות בודדות.

עמלות גבוהות לסוחרים בעלי נפח נמוך: Bitstamp גובה עמלות גבוהות יותר מהחלפה טיפוסית. כל מי שנפח המסחר שלו נמוך מ- $ 10,000 בתקופה של 30 יום ישלם דמי מסחר של 0.50% על כל הזוגות. השערים יורדים עד 0.0% אם נסחרים ביותר מ -10 מיליארד דולר לחודש.

הפקדות ומשיכות SEPA: Bitstamp תומכת בהעברות SEPA עבור תושבי האיחוד האירופי, מה שמקל על הפקדה ומשיכת כסף מחשבון הבנק האירופי שלך לחשבון Bitstamp שלך. פיקדונות SEPA הם בחינם, ואילו משיכות SEPA כרוכות בתשלום אחיד של 3 אירו.

פיקדונות ומשיכות קריפטו: Bitstamp תומך בהפקדות קריפטו ומשיכות ב- BTC, ETH, XRP, LTC ו- BCH.

פיקדונות בכרטיס אשראי: בדיוק כמו בורסות מוסדרות היטב כמו Coinbase, Bitstamp מאפשרת לרכוש קריפטוגרפיה באמצעות כרטיסי אשראי. כל רכישות בכרטיסי אשראי מוערכות בתשלום של 5%, אך ניתן לרכוש באופן לגיטימי כל כמות קריפטו באמצעות כרטיס אשראי.

מחובר לשמות פיננסיים מהימנים: Bitstamp מחוברת לכמה מהמוסדות הפיננסיים המהימנים ביותר בעולם, כולל Swissquote, Credit Agricole ו- Exchange Mercantile Exchange. למספר חילופי קריפטו אחרים יש סוגים אלה של שותפויות.

מסחר פיאט: Bitstamp תומכת במסחר בפיאט ויש לה מספר מטבעות פיאט וזוגות מטבעות קריפטוגרפיים. אתה יכול לקנות ולמכור קריפטו ב- USD או EUR. Bitstamp מאפשר לך להשתמש בפרנקים שוויצריים (CHF) ובלירות בריטיות (GBP), אם כי כרגע אינך יכול לסחור בשום מטבע (הם יומרו לדולר או ליורו למסחר).

חמישה מטבעות סחירים סחירים: Bitstamp תומכת במסחר בחמישה מטבעות קריפטוגרפיים, כולל BTC, XRP, ETH, LTC ו- BCH.

אינדיקטורים טכניים של TradingView: Bitstamp שילבה לחלוטין את TradingView בתרשימים שלה, מה שמקל על המשתמשים לגשת למגוון אינדיקטורים טכניים, אפשרויות פמוט וכלי גרף..

מטבעות וזוגות חותמת ביט

Bitstamp הלכה עם סגנון Coinbase של מטבעות נתמכים, ובחרה לתמוך במספר קטן של מטבעות וזוגות איכותיים במקום לרשום מאות מטבעות וזוגות. כיום, Bitstamp מונה כ -15 זוגות. זוגות כוללים שילובים שונים של מטבעות פיאט (EUR ו- USD) ומטבעות קריפטוגרפיים (BCH, BTC, XRP, ETH ו- LTC). צמדי BTC / USD, BTC / EUR ו- XRP / USD הם הזוגות הנסחרים ביותר ב- Bitstamp, המהווים כ- 90% מכלל נפח המסחר..

מטבעות וזוגות חותמת ביט

שיטת ההפקדה והמשיכה הנתמכת באמצעות Bitstamp

Bitstamp היא בורסה מוסדרת היטב התומכת במגוון אפשרויות פיקדון ומשיכה פופולריות. ניתן להפקיד ולמשוך באמצעות קריפטו (BTC, XRP, LTC, ETH ו- BCH), העברות בנקאיות של SEPA, כרטיסי אשראי והעברות בנקאיות בינלאומיות..

תהליך רישום וכניסה לחותמת סיביות

כמו בורסות מוסדרות אחרות, Bitstamp דורשת מהמשתמשים לבצע אימות מזהים לפני המסחר בפלטפורמה. כל המשתמשים חייבים לציית לתקנות KYC / AML. יהיה עליך להעלות דרכון, רישיון נהיגה או תעודה מזהה עם תמונה שהונפקה על ידי הממשלה לפני שאתה מפקיד כספים או סוחר ב- Bitstamp. יהיה עליך לאמת את מספר הטלפון וכתובת הדוא”ל שלך. בסך הכל, תהליך הכניסה והרישום הוא חלק וקל. Bitstamp תומך ב- 2FA באמצעות Google Authenticator או Duo.

מסחר בבול ביט

ל- Bitstamp יש ממשק פשוט למסחר בקנייה / מכירה שמקל על משתמשים מתחילים ומתקדמים כאחד לבצע עסקאות. תרשימי TradingView מתקדמים זמינים לסוחרים מתקדמים יותר, ו- Bitstamp מציעה ממשקי API של FIX ו- HTTP שיעזרו להשתלב עם מערך המסחר הקיים שלך..

מסחר בבול ביט

רק מספר קטן של עסקאות זמין, כולל הזמנות מיידיות, הזמנות הגבלה, הזמנות שוק והפסקות. כל העסקאות זמינות מצד ימין של חלון המסחר.

אגרות חותמת ביט

Bitstamp גובה עמלות בין 0.0% ל 0.50%, תלוי בנפח המסחר שלך למשך 30 יום. מי שנסחר בפחות מ -10,000 דולר לחודש ישלם עמלה של 0.50%, שיורדת ל -0.25% כאשר הוא נסחר ביותר מ -20,000 דולר לחודש. משם העמלות צונחות בהדרגה בהיקף:

אגרות חותמת ביט

רכישות בכרטיסי אשראי כרוכות בתשלום של 5% ללא קשר לסכום הרכישה. פיקדונות SEPA הם בחינם, בעוד שמשיכות SEPA כרוכות בתשלום אחיד של 3.00 אירו.

עלויות חותמת ביט

פיקדונות בנקאיים בינלאומיים כוללים עמלה של 0.05% (עמלה מינימלית של 7.50 דולר או יורו ותשלום מקסימאלי של 300 דולר או יורו), בעוד משיכות בנקאות בינלאומיות כרוכות בתשלום של 0.1% (מינימום תשלום של 25 דולר או יורו, ללא מקסימום ).

פיקדונות קריפטו הם בחינם, אם כי תשלמו עמלה קטנה עם המשיכה (0.0005 BTC לכל משיכת ביטקוין, למשל).

נושא אבטחה של Bitstamp והשבתה

Bitstamp התמודדה עם מעט בעיות אבטחה או אירועי השבתה לאורך השנים, וזה מרשים במיוחד בהתחשב בכך ש- Bitstamp קיים מאז 2011. בפברואר 2014, Bitstamp השעה זמנית את הנסיגות למספר ימים לאחר מתקפת מניעת שירות מבוזרת. האנשים שעומדים מאחורי ההתקפה שלחו למנכ”ל Bitstamp, Nejc Kodrič, דרישת כופר עבור 75 BTC. קודריץ ‘סירב, והנסיגות התחדשו כעבור כמה ימים.

האירוע הבולט היחיד הנוסף של Bitstamp התרחש בינואר 2015, כאשר Bitstamp השעה את המסחר לאחר שנגנבו 19,000 BTC. הבורסה נפתחה כעבור שבוע, וביטסטמפ קיבלה את כל האחריות לפריצה. שווי ה- BTC הגנוב שווה אז כ- 5 מיליון דולר (275 $ ל- BTC).

כיום, 98% מנכסי Bitstamp מוחזקים באחסון קירור. כל הנתונים האישיים הם “מוצפנים מאוד”, וביטסטמפ טוענת כי “הפקדים הפנימיים שלה מגבילים שגיאות וגישה”..

קלות שימוש בבול

ל- Bitstamp פלטפורמת מסחר דומה לכל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, והממשק יהיה מוכר באופן מיידי אם השתמשת בעבר בבורסה. Bitstamp נוטה להיות קל יותר לשימוש וידידותי יותר מאשר חילופי מטבעות קריפטו רגילים. אחד היתרונות הגדולים ביותר עבור מתחילים הוא שאתה לא צריך להחזיק קריפטו כדי לסחור ב- Bitstamp. במקום זאת, תוכלו לקנות קריפטו ישירות באמצעות SEPA, כרטיסי אשראי או שיטות הפקדה אחרות. כל עוד יש לך GBP, EUR, USD, CHF או אחד מחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים, תוכל לסחור ב- Bitstamp.

כיצד להשתמש בחותמת סיביות

Bitstamp אמון ופרטיות

Bitstamp היא בורסה מהימנה ושקופה. הבורסה מוסדרת על ידי ממשלת לוקסמבורג, אשר העניקה ל- Bitstamp רישיון כמוסד תשלום רשמי של האיחוד האירופי.

כאינדיקציה לאמון של ביטסטאמפ, ביצע התובע הכללי בניו יורק סקר שנערך על 14 חילופי מטבעות קריפטוגרפיים בספטמבר 2018, ואז ביקש מידע נוסף מהחילופים הללו. Bitstamp הייתה אחת מעשר המרכזיות שנענו לבקשה, ואחת משבע מרכזיות בלבד שאישרו כי ביקשו אישור ממשרד השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק (DFS) לפעול כדין בתוך מדינת ניו יורק..

Bitstamp חוסם את הגישה של ה- VPN למרכזיה. Bitstamp מבצעת גם ביקורות קבועות על אחזקות המטבע הווירטואלי שלה.

שירות לקוחות Bitstamp

Bitstamp השקיעה משמעותית בשירות הלקוחות. הבורסה היא אחת מחילופי המטבעות המעטים המציעים תמיכה בלקוח 24/7 בטלפון. בבורסות מתחרות רבות – אפילו בחלק מהבורסות הגדולות – יש רק תמיכת לקוחות מבוססת דוא”ל עם זמני תגובה ארוכים.

מדריך למשתמש של Bitstamp: כיצד להתקין ולהשתמש ב- Bitstamp

ל- Bitstamp יש אחד מתהליכי ההתקנה החלקים והקלים ביותר שתמצאו במרחב חילופי הקריפטו. הגדרת ואימות חשבונך בפעם הראשונה היא קלה. להלן מדריך שלב אחר שלב:

1. הירשם

בקר ב- Bitstamp.net כדי להירשם לפלטפורמה. לחץ על ‘הרשמה’ בפינה השמאלית העליונה של הדף.

הירשם לחותמת סיביות

בחר אם חשבונך מיועד לשימוש אישי או ארגוני.

חשבון חותמת סיביות

הזן את שמך וכתובת הדוא”ל שלך.

כיצד להצטרף לחותמת ביט

2. אימות

Bitstamp ישלח לך דוא”ל. לחץ על הקישור בדוא”ל שלך כדי לאשר זאת.

אימות חותמת סיביות

לאחר מכן יהיה עליך להתחיל בתהליך האימות. Bitstamp יבקש מספר טלפון ואז ישלח טקסט כדי לאמת את המספר הזה.

אבטחת חותמת סיביות

בשלב הבא תצטרך להעלות תמונה של תעודת הזהות שלך שהונפקה על ידי הממשלה. צורות תעודת זהות מקובלות כוללות דרכון, רישיון נהיגה או תעודת זהות לאומית.

3. אימות שני גורמים

Bitstamp, כמו רוב חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים, ממליצה בחום ללקוחות להגדיר אימות דו-גורמי (2FA) לפני הפקדת כסף בפלטפורמה. Bitstamp תומך ב- 2FA עם Google Authenticator או Duo. הורד את אחת מהאפליקציות ואז סרוק את קוד ה- QR כדי לאשר את 2FA בחשבונך.

מדריך למשתמש בסחר בבול סיביות

4. אמצעי תשלום

לאחר שאימתת את חשבונך, תוכל להפקיד כסף. Bitstamp תומכת במספר שיטות הפקדה, כולל SEPA (להעברות בנקאיות מבנקים באיחוד האירופי), העברות בנקאיות בינלאומיות והפקדות קריפטו (BTC, XRP, LTC, ETH או BCH). כל ההפקדות ב- Bitstamp הינן בחינם למעט העברות בנקאיות והפקדות בכרטיסי אשראי.

אמצעי תשלום חותמת סיביות

5. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

מסחר במטבעות חליפין ב- Bitstamp הוא פשוט. פשוט לחץ על הזוג הרצוי והזן את הסכום שברצונך לקנות או למכור. אתה יכול לבחור הזמנות מיידיות, לשווק, להגביל או להפסיק.

סחר במטבעות חליפין בסימון מטבעות

Bitstamp מציג את העמלה שלך ישירות על מסך המסחר, מה שמקל על לראות בדיוק כמה כל עסק עולה.

מדריך חותמת סיביות

6. נסיגה

אתה יכול למשוך את הכספים שלך מ- Bitstamp באמצעות אותן אפשרויות שהיו לך בעת הפקדת כספים, כולל SEPA, העברות בנקאיות בינלאומיות ומשיכות קריפטו (BTC, XRP, LTC, ETH ו- BCH).

סקירת חותמת סיביות

מילה אחרונה

Bitstamp הוא Coinbase של אירופה. בורסת המטבעות המבוססת על לוקסמבורג מציעה סחר קריפטו נוח בסביבה אמינה ומכובדת. ל- Bitstamp 14 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים ופיאט בלבד ותומכת בשני מטבעות פיאט (USD ו- EUR) וחמישה מטבעות קריפטוגרפיים (BTC, ETH, XRP, LTC ו- BCH), תוך שימת דגש על איכות על כמות..

אחד החסרונות הגדולים של Bitstamp הוא שהמשתמש הממוצע (המסחר נמוך מ -10,000 דולר לחודש) ישלם דמי מסחר גבוהים יחסית של 0.5%. עם זאת, עמלות המסחר יורדות משמעותית עם נפחן, ויורדות ל -0.25% עם נפח של 20,000 דולר לחודש.

אם אתם מחפשים בורסת מטבעות קריפטו מכובדת ואירופית התומכת בהעברות SEPA, תשלומי כרטיסי אשראי ומסחר קריפטו מכובד, אז Bitstamp עשויה להיות הבחירה הנכונה עבורכם..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner