הדרכים הטובות ביותר להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים: כיצד ליצור ביטקוין

29 הדרכים המובילות להרוויח מדריך מקוון לביטקוין כוללות את הטיפים הטובים ביותר להתחיל להרוויח קריפטו בשנת 2019.

Contents

כיצד להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים: 29 הדרכים הטובות ביותר לייצר ביטקוין

אז אתה רוצה להרוויח ביטקוין? למרבה המזל עבורך, יש היום הרבה דרכים להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים באינטרנט. עם זאת, למרבה הצער, כפי שהציטוט של רוזוולט אומר, “שום דבר ששווה שיהיה לא קל”.

זהו מדריך משמעותי למתווה מכיוון שרבים נוטים מאוד לחשוב שהדרך היחידה להשיג ביטקוין היא לקנות אותו, כאשר למעשה אתה יכול להרוויח אותו באמצעות מגוון של שיטות שנסקרו להלן..

לדוגמא, ישנן דרכים להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים בחינם, כמו לנצל טיפות אוויר, ברזים או לענות על שאלות ולהשלים משימות – או הדרך הפופולרית ביותר היא לסחור בזמן בכסף ולהרוויח ביטקוין בתמורה לביצוע מספר שירותים שונים בעיר. כלכלה עצמאית עצמאית של ימינו.

הגיע הזמן להדגיש את כל הדרכים הטובות ביותר להרוויח קריפטו במהירות ולקבל תשלום בביטקוין באופן מקוון עכשיו. לפני שאנחנו קופצים ל 0 ו -1 של למידה כיצד לרכוש יותר ביטקוין, בואו נעזור במהירות לכל האנשים המעוניינים לרדת בחור הארנב של הפקת תשלומי קריפטו והפקת ביטקוין על ידי ‘ביצוע עבודה’.

מרוויח ביטקוין מול קניית פיאט: ערימת סאטושי

להרוויח- bitcoin- הבנה

שאלה ישירה להתחלה עשויה לשקשק את הכלוב, אך האם אתה ‘קונה כסף פיאט’? לא, סביר להניח שאתה מרוויח או סוחר בזה.

הדרך הראשונה שבה אנשים מקשרים בין ביטקוין היא לקנות אותו, כאשר זה יכול להיות להרוויח BTC במקום זאת.

עכשיו, בואו נרד בחור הארנב בקצרה לפני שנרחיב את היכולת להרוויח ביטקוין וליצור רווחי מטבעות. לא משנה אם מטרות לטווח הקצר או הארוך, חשוב למתחילים להפסיק לחשוב רק במונחים של תמחור ביטקוין שלם (המרחף סביב / מעל חמש דמויות בערך שער החליפין של ארה”ב). נקודת מחיר זו מעמידה הרבה אנשים ‘בחוץ’ בשל מחשבה שהם חייבים לקנות 1 BTC על הסף (או אפילו קנייה מיקרו) לעומת מיקרו-השתכרות. הבנה משפיעה זו יכולה להיות עמוקה להצלחתך ולתוצאותיך.

באותה צורה שמישהו מרוויח פיאט (דולר) בעבודה תמורת משכורת שבועית, היא אותה דרך שעלינו לחשוב כיצד לשים את ידך גם על הקריפטו המוערך ביותר בעולם. עם טוויסט עדין של מחשבה, השאלה התהפכה בניתוח ‘להרוויח פיאט לעומת קניית פיאט’ עוזר להראות שיש יותר מאפשרות אחת בכל מה שקשור לקבל ביטקוין. איש אינו יכול לרכוש ולא להדפיס כספים, יש להרוויח באמצעות תשלומים, מכירות או עסקאות. על ידי יישום אותו עיקרון בקניית BTC לעומת ביטקוין מרוויח, כדאי לבצע את השינוי לכל מי שרואה את הפוטנציאל בביטקוין להיות עתיד הפיננסים (#hodling).

זה חיוני ביותר ואף אופטימלי לפרק ביטקוין ליחידת החשבון הבסיסית ביותר שלו, הסאטושי.

במילים פשוטות, מי שרוצה להרוויח ביטקוין צריך לתפוס את אבן הבניין הבסיסית של הביטקוין, סאטושי.

זה מה שמשלמים בפועל אם אתה הולך להרוויח ביטקוין באינטרנט באמצעות אחת מהשיטות הבאות.

כך, במציאות: קניית קריפטוסים + ביטקוין מרוויח, המכונה גם אבטחת סאטושי, היא הצעד הטוב ביותר לעשות.

כן, כל המדריך הוא על 29 הדרכים הטובות ביותר להרוויח כסף בביטקוין ולהרוויח סאטושי-באק מהיר, אבל קודם …

הנה תרשים שאומר שסטושי שווה 0.00000001 ביטקוין, ויש 100 מיליון סאטושי לביטקוין, מתוכם בכל ההיסטוריה של BTC יהיו רק 2 קוואדריליון, 100 טריליון סאטושי.

תרשים bitcoin-satoshis-value-chart

קונים רבים מקובעים רק על מחיר הביטקוין (בצדק?) הנמדד בדולר (או בערך שער החליפין של BTC / USD), אך האמת היא שזה יתרון מאוד להתחיל לחשב ביטקוין במונחים של סאטושי, או היחידה האלמנטרית של חשבון בבלוקצ’יין BTC. ברגע שהמחסור הדיגיטלי נכנס פנימה, מתוך הבנה שיש רק 21 קוואטריליון סאטושי (שני קוואדריליון מאה טריליון סאטושי) שנוצרו אי פעם ברשת של ביטקוין, הזמן לערום סאטושי הוא כעת כאשר התוצאה שלהם עולה בערכם היא אפשרות אמיתית (במיוחד לפני מחצית הביטקוין לשנת 2020).

יחד עם זאת, ראוי לציין ששום דבר לא מובטח לטובת ביטקוין מכיוון שתנודתיות ואי וודאות הם סיכונים טבועים. אך באותה מידה, כמו שאמר פעם סטושי נקאמוטו הידוע לשמצה:

“זה אולי הגיוני רק להשיג כמה למקרה שזה יתפוס. אם מספיק אנשים חושבים באותו אופן, זה הופך לנבואה המגשימה את עצמה “~ סאטושי נקאמוטו, יוצר ביטקוין

הנקודה של נקודת מבט זו מאחורי הווילון של ‘ערימת סאטושי’ המכונה הרווחה וקנייה של ביטקוין, היא לעזור בהעלאת המודעות ובחינוך המשתמשים מדוע חשוב להתחיל להבטיח סאטושי היום. יש הרבה יותר ‘טריטוריה עם חור ארנב’ לחשוף בחזית זו כמו המיליביטקוין או המיקרוביטקוין, אבל לדעת שהיחידה הליבה ביותר היא חוכמת דריכה חכמה שמשתמשים יתפסו לפני שהם מרוויחים קריפטוסים..

עכשיו נקפוץ לעקרונות היסוד של הפיכת ביטקוין לחופשי ומהיר, ואחרי 29 השיטות המפורטות נדבר על החסרונות של הרווחת מטבעות קריפטוגרפיים, השלכות מס וסרטון לסגירה.

כיצד להרוויח ביטקוין בחינם

איך להרוויח ביטקוין

מחור הארנב ועד לקביעת המובן מאליו, על מנת להתחיל להרוויח ביטקוין עליכם ליצור כתובת ארנק כדי לקבל אותה באמצעות פתיחת ארנק ביטקוין. התחל עם ארנק בחינם או אפשרות לאחסון קר כמו טרזור.

עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות לרכישת ביטקוין נוספים, הדרך הישירה ביותר היא פשוט לקנות ביטקוין בבורסה, בבוקר OTC / P2P או בכספומט מקומי. מלבד רכישת ביטקוין באופן מוחלט בשער החליפין של דולר ארה”ב, הבא בתור לפופולריות יהיה לכרות אותו אם כי הכישורים הטכניים נדרשים (אלא אם כן בחר לספק שירותי כריית ענן). אבל הדרכים היצירתיות יותר הן המסלול השלישי, המוקד העיקרי לכך כיצד לקבל תשלום במדריך הביטקוין, וזה פשוט לעבוד עבור קריפטו..

רשימה זו אינה מדרגת את ההזדמנויות הבאות להרוויח כסף המבוסס על ביטקוין, מכיוון שכל אחת מהן נושאת את פרופיל הסיכון / תגמול משלהן. זהו יותר קטלוג שלם של השיטות המוכחות בספקטרום המלא הנוכחי של מיקרו-מרוויח ביטקוין באמצעות ביצוע פעולות מיקרו לבניית מותג..

אמנם המטרה היא לא לפרוץ את בועת הקריפטו של אף אחד על האמונה כי קבלת ביטקוין ‘בחינם’ היא קלה, אך עדיין ישנן דרכים להרוויח מטבעות קריפטו באינטרנט בחינם בשנת 2019. להלן הדרכים הידועות ביותר לייצר רווחי ביטקוין על ידי החלפת ‘חינם’ ‘זמן לכסף’ קריפטו ‘:

ברור ששיטות אלה נעות בין קלות לטיפשות. קל להוסיף חתימה לפרופיל שלך בפורום ביטקוין ולתבוע סכום שכר, למשל. קשה יותר להרוויח כסף באמצעות תוכנית פירמידה או תוכנית השקעה בתשואה גבוהה (HYIP) מכיוון שמערכות אלה נועדו להיכשל מההתחלה..

נדון בהרחבה על כל אחת משיטות אלה ונסביר בדיוק כיצד תוכלו להתחיל להרוויח ביטקוין היום.

טיפות אוויר

 • מַאֲמָץ: נָמוּך
 • הַכנָסָה: נָמוּך
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך

Airdrops הם כמה מהדרכים הטובות ביותר להרוויח קריפטו אמיתי באינטרנט כיום. מספר גדל והולך של חברות פשוט נותן קריפטו בחינם. לפעמים חברות מפיצות אסימונים לכל אחד עם יותר מ -100 דולר בארנק Ethereum, למשל.

במקרים אחרים חברות מפיצות אסימונים לכל מי שנרשם.

דמיינו זאת כך: חברות ייצרו מיליוני אסימונים ורוצות שהפלטפורמה שלהן תצליח. הם מפיצים אסימונים לאנשים בחינם מכיוון שהם רוצים שאנשים ישתמשו בפלטפורמה.

יש מאות טיפות אוויר זמינות בקהילת הקריפטו מדי חודש. הרוב המכריע של חברות אלה ייכשלו. עם זאת, מספר קטן יצליח. כל זה כסף בחינם, ואתה יכול להרוויח באופן אפשרי סכום הגון על ידי ניצול טיפות אוויר.

בדוק את BitcoinTalk.org, Reddit ואתרים אחרים לגבי ההודעות וההתנה האחרונים של airdrop.

פוטנציאל הרווח: אפס עד 100 דולר

שוקי פרילנסרים חופשיים

 • מַאֲמָץ: בינוני עד גבוה
 • הַכנָסָה: בינוני עד גבוה
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך
 • פוטנציאל השתכרות: ללא הגבלה

רוצים לבצע עבודות קטנות בתמורה לביטקוין? רוצה לפרילנסר דרכך ל- BTC מלא אחד? אתה בהחלט יכול לעשות זאת באופן מקוון. למעשה, ישנם מספר אתרים המציעים הזדמנויות עצמאיות נהדרות עבור משתמשי הצפנה, כולל:

כל המקומות הללו עובדים בצורה דומה. אתה מבצע עבודות תמורת ביטקוין. חלק מהעבודות קטנות. ב- Earn.com, למשל, תוכלו לענות על מיילים בכדי להרוויח ביטקוין. ב- Jobs4Bitcoin של Reddit, אתה משווק את שירותיך בתמורה לביטקוין.

פוטנציאל ההשתכרות של כל האתרים הללו הוא כמעט בלתי מוגבל. ככל שאתה עובד יותר, אתה מרוויח יותר ביטקוין.

למד והרוויח קריפטו ב- Coinbase Earn

 • מַאֲמָץ: בינוני
 • הַכנָסָה: נָמוּך
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך
 • פוטנציאל השתכרות: 20 עד 200 דולר

Coinbase השיקה לאחרונה תוכנית אימונים מקוונת ייחודית בה תוכלו ללמוד על קריפטו ולקבל תשלום.

בקר ב- Coinbase.com/earn להתחיל. אתה יכול ללמוד קורס על דאי, EOS ושאר מטבעות קריפטוגרפיים גדולים. בסוף הפגישה אתה עובר מבחן. אם תסיים את הבדיקה, תקבל תשלום.

Coinbase גם לא נותן אגורות: כרגע הם משלמים 20 דולר עבור קורס DAI, 50 דולר עבור קורס EOS ו 50 דולר עבור קורס XLM, בין היתר..

הקורסים מהירים, קלים ומרתקים. אתה צופה בסרטונים, משלים חידון בודק ובודק את מה שלמדת ואז מקבל קריפטו בארנק Coinbase שלך. זה כסף בחינם באופן לגיטימי הזמין באינטרנט כיום.

רווחי מיקרו, תשלום לקליקים ועבודות שירות קטנות

 • מַאֲמָץ: גָבוֹהַ
 • הַכנָסָה: נָמוּך
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך

אלה דרכים זולות, קלות ובעלות סיכון נמוך לייצר ביטקוין באינטרנט. המלכוד היחיד? זה משעמם וגוזל זמן, ואתה לא מתכוון להרוויח הרבה כסף. עם זאת, עדיין אפשר מאוד לעשות ביטקוין על ידי ביצוע “מיקרו-מטלות” קטנות ברשת.

אתה יכול למצוא אתרי תשלום עבור לחיצה (PTC), למשל. בדרך כלל, אתרים אלה דורשים ממך לבקר, ללחוץ על מודעה או כפתור ואז לקבל תמורת כמה אגורות. האתר מרוויח כסף באמצעות מכירות מודעות ומקבלים חתך קטן.

אתרים אחרים עשויים לדרוש ממך לבצע סקרים או לבצע משימות קטנות אחרות תמורת סכום כסף קטן.

הנה החדשות הרעות: אתה לא מתכוון להרוויח הרבה כסף באף אחת מהשיטות הללו. אפשר מאוד להרוויח רק 0.25 $ לשעה, מה שכמעט לא ישלם עבור השימוש בחשמל ובאינטרנט שלך. עם זאת, ניתן מבחינה טכנית לעשות ביטקוין באינטרנט באמצעות שיטות אלה.

פוטנציאל הרווח: $ 0.05 עד $ 2 לשעה

ברזים

 • מַאֲמָץ: נמוך עד בינוני
 • הַכנָסָה: נמוך עד בינוני
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך

ברזי הביטקוין היו פעם פופולריים בימיו הראשונים של הביטקוין. הם חילקו עשרות ביטקוין כל 30 דקות לכל מי שביקר באתר (ברצינות).

כיום ברזי הביטקוין כבר לא קיימים בגלל הערך הגבוה של הביטקוין, אך עדיין תוכלו למצוא ברזים למטבעות קריפטוגרפיים קטנים ופחות יקרי ערך.

ברזים עובדים בצורה פשוטה: אתם מבקרים באתר. האתר מפיץ כמות מסוימת של קריפטו לכל פרק זמן מסוים.

אתה לא מתכוון להרוויח הרבה כסף מברז הצפנה היום. עם זאת, אנו ממליצים לעבוד בצורה חכמה יותר – לא קשה יותר. הכינו ברז ביטקוין משלכם. צור אתר מלא בפרסומות. דחפו תנועה לאתר ותנו למבקרים כמה גרושים מברז הביטקוין לכל ביקור. אתה מייצר הכנסות מפרסום, המבקרים באתר שלך מקבלים תשלום, ואתה מרוויח ביטקוין באופן מקוון במאמץ מינימלי.

פוטנציאל השתכרות: $ 1 לשעה עד $ 1,000 לחודש

קמפיינים חתימה ושפע

 • מַאֲמָץ: נמוך עד בינוני
 • הַכנָסָה: נָמוּך
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך
 • פוטנציאל השתכרות: 0.01 עד 500 דולר

מסעות פרסום וחתימות רבות היו נפוצים יותר בתקופת השיא של ה- ICO בשנת 2017. כיום הם פחות נפוצים אך עדיין זמינים.

בעיקרו של דבר, חברות קריפטו חדשות ישלמו לך על פרסום מקוון. אם יש לך חשבון פורום של BitcoinTalk.org, למשל, תוכל להוסיף את שם החברה או התמונה לחתימה שלך תמורת כמות קטנה של קריפטו.

שפע של שפע זמין גם למציאת באגים בקוד של סטארט-אפ, תרגום פרטי חברה לשפות שונות וביצוע משימות חשובות אחרות. ייתכן שתקבל מטבעות ששווים רק כמה אגורות כיום, אך אם הפעלת ההצפנה תצליח, מטבעות אלו עשויים להיות שווים סכום משמעותי בעתיד..

סחר קריפטו

 • מַאֲמָץ: בינוני עד גבוה
 • הַכנָסָה: נמוך עד גבוה
 • לְהִסְתָכֵּן: גָבוֹהַ
 • פוטנציאל השתכרות: ללא הגבלה

כמובן, אחת הדרכים הברורות ביותר להרוויח קריפטו באינטרנט היא לסחור תמורתו. אתה יכול לסחור במטבעות פיאט (כמו דולר או יורו) תמורת ביטקוין בכל בורסה גדולה.

חלק מהאנשים סוחרים את דרכם אל הון הצפנה. אחרים משקיעים לטווח ארוך.

לחלופין, אתה יכול לסחור בסחורות או שירותים עבור קריפטו. מספר גדל והולך של קמעונאים מקוונים מקבלים כעת קריפטו בתמורה למוצרים.

קבלת קריפטו עבור סחורות ושירותים הינה מסוכנת. כנראה שיש לך חשבונות שאתה צריך לשלם במטבע פיאט. כאשר אתה מקבל קריפטו, אתה מאשר שהמחירים יכולים להשתנות בפראות. בין אם אתה סוחר בקריפטו ובין אם אתה מוכר סחורות ושירותים עבור קריפטו, זה משחק בסיכון גבוה שבו אתה צריך לדעת מה אתה עושה.

אם אתה מסוגל לקנות נמוך ולמכור גבוה בעקביות, עם זאת, בהכרח תרוויח כסף באמצעות מסחר בקריפטו.

תוכניות שותפים של ביטקוין

 • מַאֲמָץ: נָמוּך
 • הַכנָסָה: נמוך עד בינוני
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך
 • פוטנציאל השתכרות: 5 עד 1,000 דולר

בורסות רבות מציעות תוכניות שותפים. אתה משתף קישור עם חבריך. ואז אתה מקבל תשלום בכל פעם שמישהו נרשם דרך הקישור הזה ועושה סחר.

בבורסות קריפטו מסוימות אתה יכול להרוויח מאות – אפילו אלפי דולרים לחודש באמצעות עמלות שותפים בלבד. אם אתה מפנה מספיק אנשים לבורסה, ואנשים אלה מבצעים מספר רב של עסקאות בחודש, תוכל להרוויח הכנסה צדדית משמעותית.

גם אם הקומץ שלך משמש רק קומץ סוחרים קטנים, אתה עדיין מרוויח כסף באינטרנט. חלקם מחליפים תשלום במטבעות פיאט, בעוד שאחרים משלמים בקריפטו.

אתה יכול להרוויח הכנסות של שותפים ביותר מאשר רק חילופי קריפטו. קמעונאים מקוונים מציעים תוכניות שותפים, למשל, שעשויות לשלם בביטקוין.

הימורים

 • מַאֲמָץ: נָמוּך
 • הַכנָסָה: נמוך עד גבוה
 • לְהִסְתָכֵּן: גָבוֹהַ
 • פוטנציאל השתכרות: אפס ללא הגבלה

אתה תמיד יכול להמר כדי להרוויח ביטקוין באינטרנט. יתכן שתכפיל את אחזקות הביטקוין שלך. ייתכן גם שבסופו של דבר אין לך כלום. זה הכיף שבהימורים!

מצא באינטרנט קזינו ביטקוין הוגן להפליא, ואז בצע הפקדה. ברוב בתי הקזינו בביטקוין יש יתרון קטן לבית (51%) להרוויח כסף, וזה יתרון טוב יותר ממה שתמצאו בכל קזינו רגיל. אלגוריתמי ההימורים הם גם הוגנים, כלומר, כל אחד יכול לבדוק אם האלגוריתמים עובדים כפי שפורסם.

כמה משחקי קזינו בביטקוין הם בסיסיים עד כדי גיחוך. אתה מהמר אם האלגוריתם יפיק מספר 0-100 שהוא מעל או מתחת למספר שבחרת. הימורים 50 נותנים לך סיכוי של כ- 50% להיות מעל או מתחת בזמן שהימורים 80 או 90 מגיעים עם סיכון גבוה יותר ותגמולים גבוהים יותר..

כתוב על ביטקוין

 • מַאֲמָץ: בינוני עד גבוה
 • הַכנָסָה: בינוני
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך
 • פוטנציאל השתכרות: 5 עד 60 דולר לשעה

ישנם עשרות בלוגים מרכזיים של מטבעות קריפטו ואתרי חדשות באינטרנט. אם אתה מכיר ביטקוין ויכול לכתוב טוב, אז אתה בהחלט יכול להרוויח כסף על ידי כתיבה על ביטקוין באינטרנט.

למעשה, כמה סטארטאפים של קריפטו שוכרים כעת כותבי ביטקוין טובים. הם זקוקים לאנשים מוסמכים כדי לכתוב פוסטים בבלוג ביטקוין, הודעות מדיה חברתית הקשורות לביטקוין, הודעות לעיתונות הקשורות לביטקוין ותכנים אחרים בביטקוין.

עם חלק מהעבודות האלה, תשלם לך בדולר ארה”ב. עם זאת, אתרים רבים מאפשרים לך כעת לקבל תשלום בקריפטו.

למכור מוצרים או שירותים הקשורים לקריפטו

 • מַאֲמָץ: בינוני עד גבוה
 • הַכנָסָה: נמוך עד גבוה
 • לְהִסְתָכֵּן: בינוני
 • פוטנציאל השתכרות: $ 0 ל- Unlimited

אם אתה מספק שירות שימושי לחברי קהילת הצפנה, ייתכן שתקבל תשלום בקריפטו. מכירת מוצרים ושירותים למשתמשי קריפטו היא דרך נהדרת להרוויח קריפטו באופן מקוון.

חלק מההזדמנויות הפוטנציאליות כוללות:

 • בנייה ומכירה של תוכנת קריפטו
 • מציע שירותי שיווק לחברות קריפטו
 • משמש כסוכן נאמנות לעסקאות ביטקוין

תחשוב על סוגי הסחורות והשירותים הדרושים למשתמשים בביטקוין, ואז מציע את הטוב או השירות הזה.

שלי ביטקוין

 • מַאֲמָץ: גָבוֹהַ
 • הַכנָסָה: נמוך עד בינוני
 • לְהִסְתָכֵּן: גָבוֹהַ
 • פוטנציאל השתכרות: $ 0 ל- Unlimited

בימים ההם, כל מי שיש לו מעבד משחקים הגון יכול להרוויח כסף על ידי כריית ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

כיום הדברים השתנו, וכבר לא ניתן לבצע עבור כורי תחביב להרוויח ביטקוין בכריית הכנסה. זה אפילו הפך להיות קשה בכריית מטבעות קריפטוגרפיים בעלי ערך נמוך יותר.

אם אתה רוצה להרוויח כסף בכריית ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, תצטרך לבנות חוות כרייה. תזדקק למספר כורים מתקדמים. תזדקק למקור חשמל זול (באופן אידיאלי, פחות מ- $ 0.05 לכל קוט”ש). אם יש לך את כל הדברים האלה, אתה יכול להרוויח – או שאתה עלול לפשוט את הרגל ולהיאלץ למכור את כל ציוד הכרייה שלך..

בסופו של דבר, כרייה היא משחק בעל סיכון גבוה ותגמול נמוך המתאים ביותר לשחקנים גדולים. עם זאת, אם יש לך גישה לחשמל זול ואתה יכול לקנות אסדות כרייה בזול בשיעורי תפזורת, אזי חסכוני הגודל יכולים לעבוד לטובתך לייצר רווח באמצעות כרייה..

הלוואות ביטקוין

 • מַאֲמָץ: בינוני
 • הַכנָסָה: נמוך עד גבוה
 • לְהִסְתָכֵּן: גָבוֹהַ
 • פוטנציאל השתכרות: 15% לשנה

יש אנשים שמרוויחים כסף בהלוואות ביטקוין. אתה יכול להשאיל ביטקוין לחברים או למשפחה, למשל, ולגבות ריבית.

עם זאת, עכשיו קל יותר מתמיד להרוויח כסף על ידי השאלת ביטקוין באינטרנט. אתה יכול להשתתף בשווקי הלוואות P2P באופן מקוון, למשל. חלק מהבורסות אף מאפשרות לך להלוות כסף כדי לסייע לסוחרים אחרים למנף את עסקאותיהם.

כמובן שהלוואות מגיעות עם נתח סיכון משלה. הזדמנויות להלוואות בסיכון נמוך מגיעות עם ריביות נמוכות, ואילו הזדמנויות להלוואות בסיכון גבוה כוללות ריביות גבוהות ושיעורי כישלון גבוהים..

היזהר בעת הלוואת כסף באינטרנט. אם אתם מתכננים להרוויח כסף בהלוואות, עליכם לוודא שיש לכם ביטחונות טובים. אחרת, ללווה אין תמריץ רב להחזיר לך.

HYIPs, תוכניות פירמידה ומכפילי מטבעות

 • מַאֲמָץ: נָמוּך
 • הַכנָסָה: נָמוּך
 • לְהִסְתָכֵּן: גָבוֹהַ
 • פוטנציאל השתכרות: אפס ללא הגבלה

תוכניות השקעה גבוהות (HYIP), תוכניות פירמידה ומכפילי מטבעות ניתן למצוא באופן מקוון. הם היו פופולריים במיוחד במהלך בום הקריפטו של 2017, אך הם עדיין קיימים כיום.

לכל המערכות הללו יש הבטחה דומה: הן מבטיחות להפוך אתכם לעשירים במהירות. כל שעליך לעשות הוא להפקיד כסף, ואז לקוות לטוב.

כמו כל תוכניות הפירמידה, גם ה- HYIP ומכפילי המטבעות נידונים להיכשל. המטרה אינה להרוויח כסף לטווח הארוך: המטרה היא להרוויח כסף מהאנשים האחרונים שהצטרפו לתוכנית.

באופן בלתי נמנע, התוכנית תיכשל, הדרגות התחתונות של הפירמידה יאבדו כסף והשורות הגבוהות יותר של הפירמידה ירוויחו רווח. אם אתה בצמרת, עשית מצוין. אם אתה כמו 95% מהפירמידה, הפסדת כסף.

מזלגות ביטקוין ומזלגות קריפטו אחרות

 • מַאֲמָץ: נָמוּך
 • הַכנָסָה: נמוך עד בינוני
 • לְהִסְתָכֵּן: גָבוֹהַ
 • פוטנציאל השתכרות: משתנה בהצלחת מטבעות חדשה

כאשר חברים בקהילת קריפטו אינם יכולים להסכים על שינויים בחוקים, מטבע הקריפטוגרפיה עשוי להתפצל לשתי גרסאות שונות.

ראינו מזלגות שקורים עם את’ריום (עם ETH ו- ETC), ביטקוין (עם BTC ו- BCH) ועם Bitcoin Cash (BCHABC ו- BCHSV).

איך זה משיג לך קריפטו בחינם? ובכן, כאשר המזלג מתרחש, מבחינה טכנית אתה מחזיק בשתי הגרסאות של המטבע הקריפטוגרפי. אם החזקת 10 ביטקוין ביולי 2017, היית הבעלים של 10 BCH ו- 10 BTC לאחר ה -1 באוגוסט 2017. אינך יכול להוציא את שני המטבעות בו זמנית, אך יצרת טכנית קריפטו יש מאין.

מזלגות קריפטו יכולים להיות גם הזדמנות נהדרת מסיבות אחרות. כאשר BCH הושק ב -1 באוגוסט, המחיר נע בפראות, וזינק מ -100 דולר בהשקה לכמעט 1,000 דולר בשעות הראשונות. היית יכול לקנות ולמכור את גרסת המזלג ברווח עצום בתקופה זו.

מסחר בבוטים

 • מַאֲמָץ: נָמוּך
 • הַכנָסָה: נמוך עד בינוני
 • לְהִסְתָכֵּן: גָבוֹהַ
 • פוטנציאל השתכרות: 0% עד 100%

לכל בוט מסחר לגיטימי הקיים כיום, ישנם 99 בוטים למסחר תרמית. אתה יכול למצוא שפע של בוטים מסחריים סליחים שמבטיחים כסף קל ומובטחים רווחים יומיים. אף אחד מהם לא עובד כפי שפורסם. סקרנו בוטים למסחר בביטקוין, אך גם אלה שהפניה אינם בטוחים בהימורים על הבטחה או פוטנציאל.

עם זאת, רוב בוטים למסחר פועלים כמתואר. הם משתמשים באלגוריתמים כדי לבצע עסקאות על בסיס פעילות השוק הנוכחית.

מפתחי בוט מסחר טובים יצרו בוטים המבוססים על נתוני מסחר קריפטו היסטוריים. בוטים אלה קוראים את תנאי השוק כדי לקבוע מתי לקנות או למכור. אתה מאשר לבוטים לבצע עסקאות בשמך.

בעזרת בוט מסחר טוב תוכלו להרוויח כסף בקלות עם מעורבות אישית מוגבלת. פשוט תן לבוט 1,000 דולר וצפה בו הולך לעבודה. יש סיכוי שבסוף אין לך כלום. יש גם סיכוי שתגדל את כספך באופן עקבי לאורך זמן.

סחר באופציות בינאריות

 • מַאֲמָץ: בינוני
 • הַכנָסָה: נמוך עד גבוה
 • לְהִסְתָכֵּן: גָבוֹהַ
 • פוטנציאל השתכרות: אפס ללא הגבלה

מסחר באופציות בינאריות צבר מוניטין רע לאורך השנים – ומסיבה טובה. ישנן שפע של פלטפורמות מסחר אופציות בינאריות רמות כיום.

הם נקראים אפשרויות ‘בינאריות’ מכיוון שיש רק שתי אפשרויות: אתה יכול לנצח או להפסיד. עבור סחר באופציות בינאריות באופציות בינאריות, ייתכן שתקנה אופציה למשהו כמו: “האם מחיר הביטקוין יעלה על 5,640 דולר בחמש הדקות הקרובות?” אם אתה עונה נכון על השאלה הזו, אתה מנצח.

בדיוק כמו במסחר בבוטים, פלטפורמות מסחר באופציות בינאריות הן בעיקר הונאות. התעשייה כל כך ידועה לשמצה קנדה נאסרה סחר מוחלט באופציות בינאריות לטווח קצר.

בסך הכל, מסחר באופציות בינאריות דומה יותר להימורים מאשר להשקעה. אם אתה מחפש דרך בסיכון גבוה לייצר קריפטו וביטקוין, עם זאת, אפשרויות בינאריות הן ללא ספק שיטה אפשרית אחת.

סחר בחוזים עתידיים

 • מַאֲמָץ: בינוני עד גבוה
 • הַכנָסָה: נמוך עד גבוה
 • לְהִסְתָכֵּן: גָבוֹהַ
 • פוטנציאל השתכרות: ללא הגבלה

שוק הסחר העתידי בביטקוין המוסדר הראשון הושק בדצמבר 2017. מחיר הביטקוין עלה לשיאו של 20,000 דולר בכל הזמנים זמן קצר לאחר מכן..

כיום, מסחר עתידי בביטקוין הוא עדיין אופציה לכל סוגי המשקיעים. אתה לוקח עמדה ארוכה או קצרה לגבי חוזה עתידי. הצד בעמדה הארוכה מסכים לקנות את נכס הבסיס בעתיד במחיר ספציפי, ואילו הצד בפוזיציה הקצרה מסכים למכור במחיר ספציפי..

אם אתה יכול לחזות בעקביות את מחיר הביטקוין (בהצלחה), תוכל להרוויח כסף באמצעות סחר עתידי בביטקוין. סוחרים רבים מעריכים גם כי מסחר עתידי בביטקוין זמין בשווקים המוסדרים על ידי CFTC, ומעניק להם שכבה נוספת של לגיטימציה. למידע נוסף על Bakkt למידע נוסף על סחר עתידי בביטקוין.

בקש תרומות או קבל יצירתיות עם קוד ה- QR שלך

 • מַאֲמָץ: נָמוּך
 • הַכנָסָה: נָמוּך
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך
 • פוטנציאל השתכרות: נָמוּך

מדי פעם, אדם יצירתי אחד מגלה את זה בר מזל. הם מדפיסים את קוד ה- QR של ארנק הביטקוין שלהם על שלט ומתארחים בעצרת ציבורית או במשחק ספורט. מישהו רואה את קוד ה- QR שלך, מחליט לשלוח לך כמה דולרים, והתרומות מתחילות לזרום.

בקשת תרומות יכולה להיות דרך יעילה להרוויח ביטקוין באופן מקוון. יש אתרי אינטרנט שמבקשים תרומות, למשל, במקום להציג פרסומות.

אתרים או ספקי שירות אחרים מבקשים טיפ. אם המידע בדף היה טוב, למשל, תוכל להטות כמה אגורות. זה לא נשמע כמו הרבה – עד שמיליוני אנשים מבקרים בדף שלך.

בין אם אתה מתחיל קמפיין למימון המונים או עושה סימן קוד QR מטופש לעונת הכדורגל במכללות, בהחלט יש דרכים להכין ביטקוין באופן מקוון על ידי בקשת תרומות או הצגת קוד ה- QR שלך.

חשבונות חיסכון מרוויחים בקריפטו

 • מַאֲמָץ: נָמוּך
 • הַכנָסָה: נָמוּך
 • לְהִסְתָכֵּן: בינוני
 • פוטנציאל השתכרות: 1% עד 6%

הגענו למצב שיש לנו כעת חשבונות חיסכון בקריפטו שיכולים להרוויח ריבית. הם עובדים באופן דומה לחשבונות חיסכון מטבעיים: אתה מפקיד כסף ואז מרוויח ריבית על חשבונך לאורך זמן.

בדרך כלל חשבונות אלה מוצעים על ידי ספקי שירותי ארנק. אתה נועל את הכספים שלך בחשבון ואז מרוויח בין 1% ל -5% בשנה. ניתן אפילו להגביר את העניין ולמקסם את ההחזר שלך עוד יותר.

BlockFi היא אחת הספקיות המוכרות ביותר בתחום זה, ומציעה ריביות גבוהות עד 86% לשנה עבור חשבונות חיסכון BTC ו- ETH. (הצטרף כאן.)

בשלב זה, חשבונות חיסכון אלה הם מסוכנים, ויש מעט ערבויות שהכסף שלך בטוח ב 100%. כמובן שמבקרים יטענו כי ניתן לומר זאת לגבי בנקים (כמובן שחשבון הבנק שלך מוגן על ידי ביטוח FDIC).

קבל Cashback עם קמעונאים כלולים

 • מַאֲמָץ: נָמוּך
 • הַכנָסָה: נָמוּך
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך
 • פוטנציאל השתכרות: 0.5% עד 9% לרכישה

חלק מהקמעונאים ושירותי הקניות מעניקים כעת cashback בקריפטו. רקוטן (שכונה בעבר Ebates), למשל, הוא סיומת פופולרית של Google Chrome המציעה cashback ללקוחות כאשר הם רוכשים מאלפי אתרים. ההרחבה עובדת עבור Groupon, Best Buy, Nike, וקמעונאים גדולים אחרים.

שירות דומה בשם Lolli זמין עבור משתמשי הצפנה. לולי מאפשר לך לבצע רכישות באתרים קמעונאיים גדולים כמו CVS, Macy’s או Sephora, ואז לקבל cashback בביטקוין. יש חנויות שמעניקות תמריצים להחזר כספי של עד 9% בתשלום בביטקוין. אחרים נותנים לך פרס שטוח בביטקוין.

פיי היא פלטפורמה דומה נוספת, המאפשרת לך לפתוח cashback ב- BTC, USD או כרטיסי מתנה. בכל פעם שאתה קונה בסוחרי פיי, אתה מקבל cashback ישירות בחשבון פיי שלך. קמעונאים שותפים כוללים בין היתר את צ’יפוטלה, 7-Eleven ו- Target.

על ידי ניצול שירותי cashback אלה, אתה יכול להרוויח ביטקוין רק לקניות אצל הקמעונאים הרגילים שלך באינטרנט.

שחק משחקים כדי להרוויח ביטקוין

להרוויח-ביטקוין-משחק-משחקי וידאו

 • מַאֲמָץ: נָמוּך
 • הַכנָסָה: נָמוּך
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך

משחק משחקים הוא ללא ספק הדרך המהנה ביותר להרוויח ביטקוין. כן, תוכלו לגיטימי לשחק משחקים ברשת ולקבל תשלום בביטקוין.

חלק מהמשחקים הללו פועלים באופן דומה לברזים, ומספקים זרזיף כסף לכל מי שמשחק במשחק. משחקים אלה היו נפוצים יותר (ומשתלמים יותר) בימים הראשונים של הביטקוין, אם כי עדיין ניתן למצוא משחקים מסוימים בסגנון ברזים כיום (במיוחד בעולם הקזינו הדיגיטלי). רבים מהמשחקים הללו ישלמו לכם טפטוף כסף כל עוד תמשיכו להמר.

משחקים אחרים מאפשרים לך להרוויח קריפטו ללא כל סוג של ברז. אתה חווה עבור שלל נדיר או פריטי אספנות, למשל, ואז מוכר אותו בשוק לקריפטו. אסימונים אסופתיים מסוימים מסוג ERC-721, למשל, יכולים להיות בעלי ערך רב.

משחקים אחרים עובדים כמו MMORPG מסורתיים, שבהם אתה מרוויח מטבע דיגיטלי על ידי השלמת משימות שונות במשחק. למטבע המשחק הזה יש ערך אמיתי בשוקי שונות.

חלק ממשחקי הרווחת הקריפטו הפופולריים ביותר כוללים את Huntercoin (שם אתה מרוויח אסימונים של Huntercoin או HUC על הריגת מפלצות), Steem Monsters (משחק קלפים אספני עם זכיות בטורניר ששולם ב- Steem) ו- Storm Play (פלטפורמת מיקרוטסק שבה אתה מקבל תשלום. בסערה).

לשחק במשחקים כדי להרוויח קריפטו זה כיף, אבל אל תצפה להרוויח הרבה. כמו כן, לידיעתך, אל תתבלבל עם איך להרוויח CryptoKeys העוסק ב Call of Duty Black Ops 3.

התחל ערוץ או פודקאסט של Crypto YouTube

earn-crypto-on-youtube-channel

 • מַאֲמָץ: בינוני עד גבוה
 • הַכנָסָה: ללא הגבלה
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך

יצירת מדיה קריפטו – כמו ערוץ YouTube או פודקאסט – היא אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח קריפטו באופן מקוון. אם אתה יכול לבנות עוקבים ייעודיים של אנשים, אתה יכול להרוויח קצת הכנסות קריפטו רציניות.

YouTube לא מאפשר ליוצרי תוכן לקבל תשלום בקריפטו. עם זאת, ישנם אלפי ערוצי YouTube המוקדשים לדיון בהיבטים שונים בעולם הקריפטו. רבים מערוצים אלה מרוויחים הכנסות מפרסום מיוטיוב, אך הם גם מרוויחים הכנסות קריפטו בדרכים אחרות, כולל:

הפניות: YouTubers של Crypto עשויים להפנות אתכם למרכזיות באמצעות קוד הפניה. יוטיובר מקבל תשלום בכל פעם שמישהו מפקיד כסף לבורסה באמצעות קוד ההפניה שלו.

מכירות שותפים: יש לכם אלפי עוקבים שמתעניינים בקריפטו. שלח לעוקבים שלך קישור שותף לארנק קריפטו, ספר אלקטרוני, מוצר אמזון או כל דבר אחר שעשויים להיות מעוניינים בו. הסוחרים ישלמו לך קיצוץ בכל מכירה שנע בין 5% ל -50%..

תרומות קוד QR: קהילת הקריפטו יכולה להיות נדיבה, במיוחד אם יש לך מוניטין של מתן מידע שימושי לעתים קרובות דרך ערוץ YouTube או הפודקאסט שלך. הצג את קוד ה- QR שלך או שתף את כתובת הארנק הציבורי שלך עם הקהילה שלך. תרומות עשויות לזרום.

הכנסה מפרסום: יוטיוב מציגה פרסומות משלה, ואז משלמת ליוצרי תוכן על סמך מספר הצפיות. עם זאת, חברות קריפטו עשויות לפנות אליך ולבקש להציג אותן בערוץ או בפודקאסט שלך. יתכן שתוכל לנהל משא ומתן על משבצות פרסום לקריפטו.

ככל שאימפרית המדיה הקריפטו שלך ממריאה, ההזדמנויות להרוויח קריפטו יזנקו. בשיא פריחת הקריפטו, היו היוטיוברים שהכניסו 6 ספרות לחודש בהכנסות מפרסום.

בנה אתר ומכר שטח פרסום

הרווח-ביטקוין-יצירת-אתר-חדשות

 • מַאֲמָץ: בינוני עד גבוה
 • הַכנָסָה: ללא הגבלה
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך

בנה אתר ממוקד בקריפטו ואז מכר שטחי פרסום לחברות קריפטו. סטארטאפ קריפטו המתכונן ל- ICO שלו, למשל, עשוי להציע לכם 1,000 אסימונים חדשים בתמורה למשבצת פרסום של שבוע. חברת ארנק קריפטו עשויה לשלם לך בביטקוין כדי שפרסומת באנר תהיה בדף שלך.

כשאתה פותח אתר ממוקד קריפטו, הזדמנויות הפרסום שלך אינן מוגבלות רק ל- Google AdSense. תוכלו להצטרף לרשתות פרסום אחרות או למכור ישירות לחברות קריפטו. ברגע שאתה בונה אתר עם מענה משמעותי, חברות קריפטו יתחילו לפנות אליך עם הצעות פרסום.

יש שם אלפי אתרי קריפטו, אבל עדיין יש הרבה נישות שנותרו לא ממולאות במרחב הקריפטו. פתח אתר המתמקד בדיוני קריפטו אזוריים – כמו לעקוב אחר העדכונים האחרונים בנושא הביטקוין באתיופיה. כתוב ביקורות על מוצרים, נתח השקעות בקריפטו או כתוב ניתוח טכני באופן מקוון. יש הרבה הזדמנויות.

הפוך למשפיע קריפטו

make-bitcoin-being-crypto-influencer

 • מַאֲמָץ: בינוני
 • הַכנָסָה: בינוני עד גבוה
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך

ציוץ יחיד או פוסט באינסטגרם מחשבון עם מאות אלפי עוקבים יכולים להיות בעלי ערך רב עבור חברת סטארט-אפ קריפטו.

משפיעי הקריפטו דומים למשפיעים בכל חלל אחר. אם אתה יכול למשוך לקוחות משמעותיים ברשת, אנשים ישלמו לך על מנת לשלוח מידע לעוקבים שלך.

התחל לבנות מידע הבא באינסטגרם, טוויטר או בכל מקום אחר. אולי אתה מתחיל חשבון המוקדש לממים של קריפטו. אולי אתה מגביר את המומחיות שלך עם העולם. אם אתה יכול לבנות עוקבים של אנשים שמתעניינים בקריפטו, אתה יכול למנף את ההמשך לטובתך.

עבודה עבור מטבעות או פרויקטים בתפקידי שיווק / יחסי ציבור

 • מַאֲמָץ: בינוני עד גבוה
 • הַכנָסָה: נמוך עד גבוה
 • לְהִסְתָכֵּן: בינוני

סטארט-אפים של קריפטו זקוקים לאנשי שיווק ויחסי ציבור (יחסי ציבור). הם עשויים לשלם לך במטבע פיאט, אך חברות סטארט-אפ רבות ישלמו במטבע קריפטוגרפי.

זה כמו בימים הראשונים של גוגל ואפל שבהם אתה שומע על אנשים שמשלמים באופציות במקום במזומן. אם משלמים לך סכום משמעותי של אסימון חדש, ואז האסימון הזה מתפוצץ עם צמיחה, אתה יכול להתעשר מאוד.

אינך צריך להיות בעל ניסיון שיווקי או יחסי ציבור משמעותיים בכדי לספק ערך לחברה. אתה יכול להתחיל בתרגום נייר לבן לשפת האם שלך, למשל. אולי יש לך ניסיון ברשתות החברתיות.

תפקידי שיווק ויחסי ציבור יכולים לנוע בין משימות גרנה לתפקידי ניהול וניהול. הגש מועמדות במספר חברות קריפטו, ואז הגדל את כישוריך במידת האפשר.

להרוויח עניין עם חשבונות חיסכון בקריפטו

חשבונות ביטקוין-רווחים על-ריבית קריפטו

 • מַאֲמָץ: נָמוּך
 • הַכנָסָה: נָמוּך
 • לְהִסְתָכֵּן: בינוני

חשבונות חיסכון בקריפטו הם כעת דבר רשמי. אתה יכול להפקיד קריפטו לחשבון חיסכון ואז לראות את הכסף הזה מרוויח ריביות בזמן שאתה נשען ונרגע.

שניים מחשבונות החיסכון הגדולים והפופולריים ביותר בקריפטו שקיימים קרדיטים כוללים את BlockFi ו- Nexo, אם כי BlockFi היא הפלטפורמה היחידה שמאפשרת לך לנעול את הקריפטו ולהרוויח ריבית (כרגע הם משלמים ריבית של 7 עד 8% בשנה על אחזקות קריפטו).

בעשור האחרון שיעורי הריבית היו נמוכים בעולם הפיננסים המסורתי. מרבית חשבונות החיסכון משלמים ריבית של 2% בשנה או פחות. בעולם הקריפטו, לעומת זאת, עדיין קיימות הזדמנויות משמעותיות עבורך להרוויח ריבית.

תרגיל להרוויח קריפטו

לעשות-קריפטו-רווחים-כושר גופני

 • מַאֲמָץ: נמוך עד גבוה
 • הַכנָסָה: נָמוּך
 • לְהִסְתָכֵּן: נָמוּך

כן, אתה יכול לממש באופן לגיטימי כדי להרוויח מטבעות קריפטו אמיתיים. אפליקציה לנייד עבור iOS ו- Android נקראת סוויטקוין ימיר את צעדיך לקריפטוגרפי.

האם הייתם מתאמנים יותר אם משלמים לכם לעשות זאת? זה הרעיון שעומד מאחורי סוויטקוין. אתה מתקין את האפליקציה לנייד, והאפליקציה עוקבת אחר צעדיך. על כל 1,000 צעדים שאתה מבצע, אתה מרוויח בערך Sweatcoin אחד (SWC).

אין אפשרות לסחור ב- Sweatcoins בבורסות כלשהן. עם זאת, לאסימונים יש ערך בתוך המערכת האקולוגית של Sweatcoin. אתה יכול להוציא Sweatcoins על מנויי הזרמת וידאו, מיילים של חברות תעופה, ספרים אלקטרוניים ואפילו מכשירי iPhone, למשל.

OPM: הרוויח ביטקוין בכסף של אנשים אחרים

להרוויח-ביטקוין-כסף אחר של עמים

 • מַאֲמָץ: בינוני
 • הַכנָסָה: גבוה
 • לְהִסְתָכֵּן: גבוה
 • פוטנציאל להרוויח: 500 $ – 10,000 $+

השימוש בכסף של אנשים אחרים כדי להרוויח מטבעות קריפטו מהווה יותר שער ל’דרכים ‘המפורטות לעיל. במשך ירחים רבים אנשים השתמשו בכסף של אנשים אחרים כדי להתעשר על ידי השגת כספים לפתיחת עסק, ביצוע השקעה או כל מספר אפשרויות הזמינות ברגע שתקבל כסף מאחרים. ישנם גם מודלים עסקיים של הפניות המתמקדים ב- OPM Wealth בכך שהם עוזרים לאחרים לתקן את האשראי שלהם ולקבל עמלות במטבעות קריפטוגרפיים. זוהי דרך נפרדת יותר להרוויח רווחי ביטקוין אך כזו שיכולה להסתדר במהירות רבה בגלל אופי הסיוע לאנשים בקבלת כסף..

החסרונות של תשלום בתשלום בקריפטו

להרוויח- bitcoin- סיכונים

לקבל תשלום בקריפטו אולי נשמע רעיון נהדר. עם זאת, ישנם חסרונות מסוימים בתשלום בקריפטו, כולל כל הדברים הבאים:

תנודתיות: התנודתיות היא הבעיה העיקרית בתשלום בקריפטו. הסכום שמשלמים לך היום יכול להיות שווה משמעותית פחות או יותר מחודש מעכשיו. אם החשבונות שלך נמצאים גם בקריפטו, זו לא בעיה. חשבונות השכירות, המשכנתא והביטוח של רוב האנשים, כמובן, הם במטבע פיאט – לא בהצפנה.

הימורים בסיכון גבוה ובתגמול גבוה: כשאתה מקבל תשלום בקריפטו, אתה מהמר. זה משחק בסיכון גבוה ובתגמול גבוה. ייתכן שהכסף שאתה מרוויח היום יהיה שווה פי 10 לסכום הזה בעתיד. ייתכן גם שכסף יהיה חסר ערך.

שינויים ברגולציה יכולים להשפיע עליך מאוד: ממשלות ברחבי העולם עדיין מנסות להבין כיצד לחייב מיסוי ולהסדיר מטבעות קריפטוגרפיים. כמה ממשלות אסרו על קריפטו לחלוטין. אם אתה מקבל תשלום בקריפטו, אז הממשלה שלך מכניסה תקנות מחמירות נגד קריפטו, ואז תשלום בתשלום בקריפטו הוא פתאום פחות אטרקטיבי..

שינוי דרישות המס: רוב הממשלות דורשות ממך לדווח על כל הכסף שאתה מרוויח. אחרת, אתה מתחמק ממסים. מרבית הממשלות מתייחסות לרווחי קריפטו כמו לרווחי נכסים. עליך לדווח על כל רווחי הון שעשית מקריפטו. כמובן שמצב המס של הקריפטו משתנה באופן קבוע. אם אתה מרוויח הכנסות קריפטו משמעותיות, ייתכן שתתמודד עם כאבי ראש מס במשך שנים.

הקריפטו אינו מקובל באופן נרחב: אתה עשוי להרוויח את מרבית כספך בקריפטו, אך זה לא משנה אם החשבונות שלך אינם בקריפטו. חנויות מכולת, בעלי בתים ובנקים עשויים שלא לקבל תשלומי הצפנה, למשל. לקבל תשלום בקריפטו יכול להיות נהדר – עד שתצטרך לשלם את החשבונות שלך במטבע פיאט.

בהתבסס על חסרונות אלה, ייתכן שתרצה לקבל תשלום בקריפטו או לא.

טיפול במס להרווחת מטבעות מטבעות: כיצד פועלים מיסים עם רווחי קריפטו?

מדריך חשבונאות במטבעות קריפטוגרפיים, כיצד אוכל לחשב את רווחי הקריפטו שלי, לחשב את רווחי הקריפטו שלי, לחשב רווחי קריפטו, רווחי קריפטו

ראשית והכי חשוב, אנו ממליצים לדבר עם רואה חשבון אם אתה מרוויח הכנסות קריפטו משמעותיות. התחמקות ממס הכנסה כיום יכולה להוביל לקנסות עצומים ולכלא בעתיד. העסקת רואה חשבון טוב עשויה להיות ההשקעה הטובה ביותר שעשיתם אי פעם.

מתחילים רבים מניחים שממשלת ארה”ב מתעלמת ממסים על רווחי קריפטו. זה לא נכון בכלל. לממשלת ארצות הברית קיימת מדיניות מס רשמית הקשורה לביטקוין מאז 2014.

אם מס הכנסה מאמין שהרווחת כסף משמעותי בקנייה או מכירה של קריפטו, הם ילכו אחריך. באופן דומה, אם מס הכנסה מאמין שאתה לא מדווח על מיסים על הכנסה (נניח, אם משלמים חצי בקריפטו וחצי בפיאט), הם גם ילכו אחריך. העלמת מס אינה חוקית, ותוכלו לעמוד בקנסות בגין הכנסה לא מדווחת בשש השנים האחרונות (או יותר, במצבים מסוימים).

לצורכי מס, מס הכנסה התייחס תמיד למטבעות קריפטו כמו לרכוש. פירוש הדבר שעליך לשלם מיסי רווח הון על כל רווחי הצפנה. זה גם אומר שאתה יכול לנכות הכנסה באמצעות כל הפסד שביצעת על ידי קנייה גבוהה ומכירה נמוכה.

כמה אתה חייב לממשלה על בסיס אחזקות הקריפטו שלך? להלן שני צעדים שיש לנקוט בעת התמודדות עם מטבעות קריפטוגרפיים ומסים.

שלב 1) חישוב רווחים או הפסדים באמצעות תאריך הקנייה ותאריך המכירה

גלה כמה רווח עשית ממכירת מטבע קריפטוגרפי. קניתם מטבע נמוך ומכרתם אותו גבוה לרווח?

כדי לענות על שאלה זו, הכפל את מחיר המכירה של המטבע הקריפטוגרפי שלך בכמות המטבע שמכרת. לאחר מכן, הפחת את הסכום ששילמת במקור עבור אותו קריפטו. אתה יכול גם להפחית את כל העמלות שהיית צריך לשלם כדי למכור את הקריפטו.

הנתון שאתה בסופו של דבר הוא הרווח או הרווח הממומש שלך. אם קניתם גבוהה ונמכרתם נמוך, המספר הזה יהיה שלילי, וזה ההפסד הממומש שלכם.

שלב 2) נפרדים רווחים לטווח הקצר והארוך

לאחר מכן, עליך לקבוע אם הרווח שלך היה לטווח קצר או לטווח ארוך. זהה את התאריך שרכשת את הקריפטו שלך, ואז ציין את התאריך שמכרת אותו. התקופה שבין שני התאריכים נקראת תקופת ההחזקה שלך. אם החזקת את הקריפטו שלך במשך שנה או פחות, זה נחשב לרווח לטווח קצר. אם החזקת אותו יותר משנה, זה נחשב לרווח ארוך טווח.

מס הכנסה גובה רווחים לטווח ארוך וקצר בדרכים שונות.

למשל, מתייחסים לרווחים לטווח הקצר כמו להכנסה רגילה, והם מתווספים לכמות הכסף שהרווחת באותה שנה, מה שאומר שהקריפטו שלך ממוס בשיעור מס השוליים שלך..

בינתיים, רווחים לטווח ארוך מחושבים כרווחי הון, כלומר אתה משלם מס רווחי הון – ולא מס הכנסה – על רווחי הקריפטו שלך. מס רווחי הון לטווח ארוך נמוך בדרך כלל ממס ההכנסה שלך. מס רווחי ההון שלך לטווח הארוך בארצות הברית הוא 0%, 15% או 20%, בהתבסס על ההכנסה החייבת שלך ומעמד הגשתך.

לאחר שעברת את השלבים שלעיל, תוכל להוסיף את המידע לדוח מס הכנסה שלך ואז לשלם את המסים שלך.

מילה אחרונה

הרשימה האוצרת של הדרכים הטובות ביותר להרוויח ביטקוין צריכה לשפוך אור על השיטות המובילות ליצור רווחי מטבעות קריפטוגרפיים לכל מי שמעוניין להשתתף במהפכת הבלוקצ’יין..

אמנם ספקולטיבי בלבד, אך מיצוי ממגמת הקריפטו הנוכחית עשוי לשלם דיבידנדים גדולים בהמשך, כאשר מחיר הביטקוין עשוי לעלות בערכו. אז כל העבודה והזמן שהושקעו היום בכדי להרוויח ביטקוין יכולים להיות מוכפלים בערך אם אתה ‘מחזיק’ מעמד. גם אם אתה מזומן או מוציא ביטקוין על סחורות ושירותים בזמן אמת כדי לשלם את החשבונות, בניית הרשת שלך על ידי חיבור עם מנהיגי התעשייה המציעים משרות שמשלמות במטבעות קריפטוגרפיים היא מהלך איכותי בהתחשב בביטקוין העתידי המבטיח..

מ- 6,000 לפני הספירה ל- 21,000,000 BTC, החל מפגזי ים חליפין ועד הנפקת שטרות והערכת שווקי מתכות יקרות; כיצד החברה מתמודדת עם ערך הכסף ומטרתו היו תמיד מושגי הליבה שלה מראשיתה של הציוויליזציה. ועכשיו, מאז שחר הביטקוין לפני עשור, העולם #DeFi החל לחשוב מחדש על העקרונות והמקורות של הכסף..

בקצרה, הביטקוין מציע את עצמו כיחידת מדידה, אמצעי חליפין וחנות של ערך עושר. הביטקוין ניתן לחלוקה אינסופית, כך שלא משנה כמה אבדו או יהפכו לבלתי שמישים, כל סכום שנמצא במחזור יש בו פוטנציאל לשמש ככסף העתידי לתכנות לעוד הרבה זמן. ‘מם קריפטו’ זה מסכם את מטריצת הביטקוין:

מדריך להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים

יש יותר דרכים להרוויח קריפטו באינטרנט היום מאשר אי פעם. בטח, כבר אין ברזי ביטקוין המחלקים ביטקוין בחינם. אבל יש כיום אלפי חברות שמוכנות לשלם לך בביטקוין עבור ביצוע שירות. תוכל למצוא חשבונות חיסכון בקריפטו, פלטפורמות הימורים ושירותי cashback בין כל השיטות שנסקרו לעיל. הנה קליפ של משפיע הקריפטו אנדראס אנטונופולוס על הרווחת ביטקוין לעומת קניית ביטקוין בשנת 2019:

אז למה אתה מחכה? בצע את השיטות לעיל כדי להתחיל לייצר רווחי ביטקוין במהירות באופן מקוון היום.

הגיע הזמן שכולם יצטרפו למסיבת הקריפטו ויתחילו להביא את הביטקוין שלכם לחגיגה על ידי זכייתם ברשת. המשיכו לערום סאטושי ולקבל תשלום בביטקוין במהירות לפני שמחיר ה- BTC יעלה, וכך גם תרומות הקהילה שלכם בעבודה ובקריפטו מטפסות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner