Nexo: מדריך סקירת הלוואות קריפטו מיידיות וקווי אשראי

nexo-crypto-loan-pensions-review

Nexo, המלווה הקריפטו הגדול והאמין בעולם, הוא מוסד הלוואות פיננסי מוביל מבוסס בלוקצ’יין, המאפשר לך ללוות באופן מיידי במטבעות 45+ פיאט (ביותר מ -250 שיפוטים) ולהרוויח ביטקוין באמצעות ריבית יומית על נכסים דיגיטליים סרק..

לפני שנכנס לכל הפרטים אודות אופן פעולת קו האשראי הקריפטו מיידית של Nexo ופלטפורמת ההלוואות, המציעה אישורים מובטחים, ללא בדיקות אשראי, ללא עמלות נסתרות וללא דרישות החזר מינימליות בכל הנוגע לחשבון הבנקאות הקריפטו שלה. המספרים:

 • שם החברה הרשמי: NEXO (מופעל על ידי Credissimo)
 • אתר החברה הרשמי: Nexo.io
 • כניסה רשמית לחברה: platform.nexo.io
 • שורת תגים רשמית של החברה: הלוואות מיידיות בקריפטו המיידיות בעולם
 • מספר משתמשים: 300,000+ אנשים עם הלוואות של מעל 700 מיליון דולר
 • מוצרים: מסגרת אשראי קריפטו מיידית, הרוויחו ריבית וכרטיס nexo
 • בקשות הלוואת קריפטו מיידיות: למעלה ממיליארד דולר שעובדו ב -18 החודשים הראשונים שלה
 • פרטי הלוואת קריפטו: מסגרת אשראי של אפריל 5.9% עם סכום מינימלי של 500 דולר עד 2 מיליון דולר
 • סוג אחסון: ארנקים לא מקוונים לאחסון קר המסופקים על ידי BitGO, אפוטרופוס שאושר על ידי SEC
 • מייסדים: קוסטה קאנטצ’ב, אנטוני טרנצ’ב, גאורגי שולוב
 • מיקום ושנה התחילה: ינואר 2018 בלונדון
 • תמיכה בהפקדת מטבעות: BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, BCH, NEXO, BNB ו- stablecoins
 • שם מטבע: אסימון NEXO (הושק במאי 2018, גייס 52.5 מיליון דולר עם שיא של 0.40 דולר ונמוך של 0.04 דולר)
 • לקוחות: משקיעים מטבעות קריפטוגרפיים, כורים, בורסות, קרנות גידור, חברות ICO וגיימרים
 • מאפייני אבטחה: ניטור הונאות וסיוע חי 24/7, תשלומי מטבע מקומי, הצפנה
 • תאימות לתקנות: Onfido עבור KYC ו- AML (בשימוש על ידי Coinbase, Bittrex, Revolut, HSBC)
 • פרופילים חברתיים: טוויטר, פייסבוק, GitHub, רדיט, לינקדאין, מִברָק
 • פרטי יצירת קשר: דוא”ל [email protected]

גלה את כל מה שאתה צריך לדעת על פלטפורמת ההלוואות הצפנה המיידית של Nexo בסקירה שלנו.

מה זה Nexo?

Nexo, שהבטיחה לאחרונה מימון חסכוני לטווח ארוך ופועלת על בסיס יוזמת #ZeroFees שלהם, היא פלטפורמת מימון ממוקדת קריפטו שמבטיחה “לתת לקריפטו שלך לעבוד בשבילך.” בדומה ל- BlockFi, Nexo מאפשר לך להרוויח ריבית על הנכסים שלך. אתה מפקיד כספים לחשבון Nexo שלך ואז מרוויח ריבית כל יום.

מה-נקסו

נכון לאוקטובר 2019, Nexo מציעה ריביות של 8%. לשם השוואה, BlockFi מציעה כיום ריביות של 8.6%, הלוקחות בחשבון ריבית מצטברת חודשית.

וכמו BlockFi, Nexo מציעה גם הלוואות מגובות קריפטו. אתה מפקיד כסף לחשבון Nexo שלך ואז ניגש לקו אשראי על בסיס הכספים האלה. Nexo משתמשת ב- BitGo למשמורת לאחסון קר לא מקוונת, המבוטחים עד 100,000,000 $ באמצעות מומחה שוק הביטוח וביטוח המשנה, Lloyd’s. זה המקום בו Nexo שונה באופן משמעותי מ- BlockFi. BlockFi מציעה מימון של 4.5% באפריל לשנה, ואילו Nexo מציעה 8% בשנה.

מחזור הלוואות מגובה קריפטו-מיידי

Nexo נחשב כמוסד פיננסי מורשה ומוסדר. כדי להעפיל למעמד זה, נקסו נאלצה להוכיח שיש לה הון תפעולי הולם, שיטות איסור הלבנת הון (AML) ושמירה על אבטחה ונתונים טובים. Nexo נדרש גם לעבור בדיקות מבקר פנימיות וחיצוניות.

הלוואות אשראי nexo-crypto

לנקסו יש גם תמיכה מוסדית נהדרת. החברה משתמשת ב- Onfido לצורך תקני הציות העולמיים של KYC / AML. Nexo שותפה גם עם Coinbase, Revolut, HSBC, Nationwide, TransferWise ו- Bittrex, בין ספקיות גדולות אחרות. Nexo קשורה קשר הדוק גם לקרדיסימו, חברת בנקאות אירופאית עם ניסיון של יותר מ- 10 שנים (שנוסדה בשנת 2007) בעבודה בשווקים מוסדרים ברחבי היבשת, העומדת על פי הסיסמה “מימון צרכני מונחה טכנולוגיה”. הם נחשבים למובילי שוק בתחום ההלוואות לצרכנות מקוונת באיחוד האירופי וחידושים בטכנולוגיה קניינית בהלוואות הצרכן המקוונות המיידיות, במימון סחר אלקטרוני ושירותי תשלום חשבונות..

Nexo מבוססת בשוויץ, אם כי הלוואות זמינות לכל אדם ברחבי העולם.

תכונות Nexo

Nexo ומסגרות האשראי המיידיות שלה המובטחות באמצעות cryptoassets, נראות לספק מענה לשש בעיות עיקריות. בואו לרשום את היתרונות הבאים של הלוואות הקריפטו של Nexo מבחינת הבעיה והפתרון:

1) ערך סרק של נכסים דיגיטליים = פותח את ערך הנכסים הדיגיטליים

2) תהליך פירוק איטי = גישה מהירה למזומנים

3) אובדן בעלות = שמור על בעלות

4) יקר & מס לא יעיל = עלות & חסכוני במס

5) בדיקות אשראי מסורבלות = ללא בדיקות אשראי

6) חוסר אמון ושקיפות = חוזי בלוקצ’יין שקופים

בואו נסקור כיצד Nexo פותרת את הבעיות בתשובות לעיל על ידי הצעת כל התכונות הבאות:

nexo-instant-crypto-pending

גישה למזומן מבלי למכור את הקריפטו שלך: היתרון העיקרי בקבלת הלוואה דרך Nexo הוא שאתה יכול לגשת למזומן מבלי למכור את הקריפטו שלך.

200,000+ משתמשי Nexo: Nexo טוען שהוא מלווה הקריפטו הגדול והאמין בעולם. החברה עיבדה 700 מיליון דולר עבור 200,000+ משתמשים, כולל למעלה ממיליארד דולר בבקשות הלוואת קריפטו מיידיות.

250+ שיפוטים נתמכים: Nexo מקבלת משתמשים מיותר מ -250 תחומי שיפוט ברחבי העולם, כולל מדינות ומדינות.

45+ מטבעות פיאט: Nexo תומכת ב 45 מטבעות פיאט שונים. לשם השוואה, המתחרה העיקרית שלה BlockFi עובדת רק עם דולר אמריקאי ומספר קטן של מטבעות קריפטוגרפיים.

פלטפורמה אוטומטית חיה: ל- Nexo יש פלטפורמת הלוואות מיידי תפעוליות לחלוטין עם אבטחה צבאית והצפנה של 256 סיביות. כפי שפורסם, תוכל לקבל הלוואה באופן מיידי כל עוד עברת את האימות ויש לך הצפנה כבטוחה.

Nexo Oracle: Nexo עוקבת אחר הפלטפורמה שלה באמצעות טכנולוגיה בשם Nexo Oracle. אורקל מווסתת את חלוקת ההלוואות, מפקחת על נכסים, מתחזקת ארנקים ומבצעת פונקציות מכריעות אחרות.

מדריך למשתמש של nexo-crypto-loan-user

הנה גרפיקה מפורטת נוספת הממחישה את תרשים הזרימה להלוואות קריפטו של Nexo:

nexo-oracle-flow-chart-for-crypto-הלוואות

אפוטרופוס מבוטח: Nexo משתפת פעולה עם BitGo כאפוטרופוס המבוטח והמאובטח שלה. BitGo הוא אחד מפתרונות המשמורת המהימנים יותר בתעשייה, מכיוון שהחברה מבוטחת על ידי לויד’ס, מגובה על ידי גולדמן זאקס, ותואמת CCSS ברמה 3 ו- SOC 2. BitGo מקיימת פוליסת ביטוח של 100 מיליון דולר בשירות המשמורת שלה המגנה על כספים מפני אובדן במקרה של פריצות, גניבות, אובדן מפתחות ונושאים אחרים..

מסגרת אשראי קריפטו: כל עוד יש לך נכסי קריפטו בחשבון Nexo שלך, יש לך גישה לקו האשראי Crypto של Nexo. בנוסף, אתה מרוויח מיד אשראי נוסף ככל שהקריפטו שלך מעריך את הערך שלך.

מודל הלוואות nexo-cryptocurrency

אפליקציות סלולריות: ל- Nexo יש אפליקציות סלולריות עבור iOS ו- Android המאפשרות לך לנהל את חשבונך, להציג את היתרה שלך ולגשת לקו האשראי שלך של Crypto..

אסימון נקסו (NEXO): לנקסו יש אסימון משלו הנקרא NEXO. זה אסימון שירות שמשלם דיבידנד. ככל שהשימוש בפלטפורמה גדל, הדיבידנדים שלך צפויים גם הם לגדול. Nexo משלמת כיום 30% דיבידנדים למחזיקים באסימונים על רווחי החברה. אסימון ה- NEXO שימושי גם: לקוחות יכולים להחזיר את הריבית על הלוואות Nexo שלהם באמצעות אסימונים של NEXO, למשל, תוך קבלת ריבית נמוכה יותר. ניתן להשתמש באסימני NEXO גם בחשבון Nexo שלך כדי לקבל מימון מיידי על סמך ערך האסימונים עם הנחות בריבית..

כרטיס Nexo: Nexo מציע כרטיס משלו. אתה יכול להשיג כרטיס פיזי או לגשת לכרטיס באמצעות אפליקציית iOS או Android. כרטיס Nexo מאפשר לך לגשת למסגרת האשראי שלך ברחבי העולם, לקבל החזר כספי מיידי על כל הרכישות ולשלם במטבעות מקומיים ללא עמלות עסקה זרות. כרטיס Nexo אינו כולל עמלות חודשיות או שנתיות. בנוסף, זה בחינם ליצור כרטיסים וירטואליים נוספים. אתה יכול להזמין את כרטיס Nexo שלך מאפליקציית Nexo לנייד עוד היום, ואז להשתמש בכרטיס ב 40+ מיליון סוחרים ברחבי העולם..

כרטיס ניקסו

מוסד פיננסי מורשה ומוסדר: Nexo הוא מוסד פיננסי מורשה ומפוקח המחויב על פי חוק לנהלי AML מסוימים, כללי הגנת נתונים ודרישות ביקורת פנימיות וחיצוניות.

הרווח ריביות על דולר ארה”ב, אירו, ליש”ט ומטבעות מטבע: אתה יכול להפקיד כמה מטבעות או מטבעות פיאט שונים לחשבון Nexo שלך, כולל USD, EUR ו- GBP. Nexo גם מאפשר לך להרוויח ריבית על מטבעות.

משיכה בכל עת ללא עמלות: Nexo מאפשרת לך למשוך את הכסף שלך בכל עת ללא עמלות או עמלות.

אין חשבונות חיסכון בקריפטו: אחד החסרונות הגדולים של Nexo בהשוואה למתחרים הוא Nexo אינה מציעה כרגע חשבונות חיסכון בקריפטו. כיום, אתה יכול להשתמש רק בדולר ארה”ב, יורו, ליש”ט או מטבעות יציבים, אם כי חשבונות חיסכון בביטקוין רשומים כ”קרוב “.

ריבית שמשולמת מדי יום: Nexo משלמת ריבית מדי יום, ומעניקה לך יתרון קטן על פני פלטפורמות מתחרות כמו BlockFi, המרכיבות ריבית מדי חודש.

איך Nexo עובד?

הודות ל- Nexo, כל מי שמחזיק מטבע קריפטוגרפי יכול לקבל הלוואה. פשוט הפקיד כספים לחשבון Nexo שלך ואז השג מיד מטבע פיאט. 45 מטבעות פיאט שונים זמינים. כל ההלוואות מאובטחות על ידי מטבע החילוץ שלך ביחס של 2: 1. אם אתה רוצה ללוות 16,000 $, למשל, תצטרך להפקיד 4 BTC לחשבון Nexo שלך (בהנחה ש- 1 BTC = 8,000 $).

איך-nexo-crypto-credit-line-works

רוב פעילות החשבון מתבצעת באמצעות אפליקציית Nexo. כיום תוכלו להזמין את כרטיס Nexo גם דרך האפליקציה.

כרטיס Nexo יכול להיות חלק מרכזי בחוויית Nexo, אם כי הוא אופציונלי. אתה יכול להפקיד את ההלוואה שלך בכרטיס Nexo שלך באופן מיידי. לחלופין, תוכל לקבל את ההלוואה שלך באמצעות העברה בנקאית לבנק שלך. אם אתה משתמש בכרטיס Nexo, תשלם ריבית רק על הכספים שאתה מוציא. הכרטיס גם מאפשר לך לגשת למסגרת האשראי שלך ברחבי העולם וליהנות מחזר כספי מיידי בכל הרכישות ללא עמלות חודשיות או שנתיות (או עמלות מט”ח).

nexo-crypto-הלוואות-פיננסים-השוואה

בסך הכל, קיימים שני מוצרים מרכזיים עם Nexo, כולל:

הלוואה מיידית בגיבוי קריפטו: הלוואת הקריפטו המיידית של Nexo מאפשרת ללקוחות להפקיד קריפטו ב- Nexo, ואז לגשת להלוואה באופן מיידי באמצעות העברה בנקאית (SWIFT, SEPA או ACH) לחשבון בנק אישי או עסקי..

כרטיס Nexo: כרטיס Nexo הוא כרטיס תשלום של Mastercard המאפשר לך לגשת להלוואה שלך או להוציא את הכספים בחשבון Nexo שלך.

חשבון ריבית גבוהה של Nexo: Nexo מציעה חשבון חיסכון בריבית גבוהה ללקוחות שמוכנים להפקיד מטבע פיאט בפלטפורמה. חשבון זה משלם כיום ריבית של 8% המורכבת מדי יום.

Nexo טוען שהוא מלווה הקריפטו הגדול והאמין בעולם. המתחרות העיקריות שלה כוללות BlockFi ובנקים מסורתיים. BlockFi מאפשר לך לגבות ריבית על יתרות חשבונות קריפטו, בעוד Nexo לא. ל- Nexo יש כרטיס Nexo ואילו ל- BlockFi אין.

כך נראה תהליך ההרשמה לפתיחת חשבון Nexo וסרטון המסביר את שלושת השלבים להתחרות ביצירת חשבון הלוואת Nexo:

הצטרף לרשת ההלוואות קריפטו-נקסו

כיצד לבקש הלוואה עם Nexo

nexo-crypto-loan-request

בקשת הלוואה בחברת Nexo היא פשוטה. ככה זה עובד:

שלב 1) הירשם לחשבון אישי או עסקי ב- Nexo.io והשלם אימות KYC / AML

שלב 2) הפקדי קבצי cryptoassets בארנק Nexo שלך

שלב 3) ההלוואה הופכת לזמינה באופן מיידי ללא צורך בבדיקת אשראי

שלב 4) הוצא כסף באופן מיידי בכרטיס או מושך כסף לחשבון בנק

שלב 5) שלם שיעורי ריבית של 8% עד 16% אפר רק על הכסף שאתה משתמש בו; תשלומי ריבית מחויבים מהגבול הזמין שלך, ותוכל לבצע החזרים בכל עת

כיצד להירשם לחשבון חיסכון ב- Nexo

nexo-crypto-earn-interest

Nexo היא פלטפורמה פשוטה מאוד לשימוש כל אחד. הנה התהליך הבסיסי שבו אתה משתמש בעת הפקדת כסף בפלטפורמה לחיסכון:

שלב 1) בקר ב- Nexo.io ופתח חשבון אישי או עסקי

שלב 2) העבר USD, EUR או GBP לחשבון Nexo שלך

שלב 3) התחל להרוויח הכנסה פסיבית תוך כדי נהנה מהערבות המגובה על נכסים של Nexo

על Nexo

באתר הרשמי של Nexo נכתב המשימה הבאה:

במהלך עשר השנים האחרונות, אנו מספקים הלוואות מיידיות למיליוני אנשים ברחבי אירופה. אנו מאמינים שהעולם הדיגיטלי המתרחב מסייע בשיפור חיינו. ברצוננו לתרום על ידי מתן ההלוואות הממומנות הראשונות בעולם בגיבוי הקריפטו – נקסו – ליהנות מעושר ההצפנה שלך היום מבלי למכור את נכסי הצפנה שלך!

צוות הליבה של נקסו מונה 14 אנשים. מרבית חברי הצוות ממלאים תפקידים ברמה גבוהה בחברת הפינטק האירופית Credissimo.

למה- nexo-crypto-platform

את ניקסו מוביל קוסטה קנטצ’ב (השותף הראשי והמייסד המייסד). קנטצ’ב הוא גם מייסד שותף של קרדיסימו. חברי מפתח נוספים בצוות כוללים את אנטוני טרנצ’ב (מייסד שותף), שכיהן בעבר כחבר פרלמנט באסיפה הלאומית של בולגריה. יש גם ג’ורג’י שולוב (מייסד שותף), שמביא 6+ שנות ניסיון בתעשיית בנקאות ההשקעות והקים יחד את Consestimate, פלטפורמת אומדנים פיננסיים פתוחה..

מוסד פיננסי של רישיון nexo-credissimo

העובדה שנקסו קשורה קשר הדוק עם קרדיסימו חשובה. לקרדיסימו 10+ שנות הצלחת פינטק המשרתת מיליוני אנשים ברחבי אירופה. החברה מפוקחת בקפדנות על ידי מספר רגולטורים בנקאיים ושירותים פיננסיים אירופיים.

מטה Nexo נמצא בלונדון עם משרדים בשוויץ.

Nexo לעומת SALT הלוואות לעומת ETHLend

כפי שאפשר לדמיין, Nexo היא לא פלטפורמת ההלוואות הקריפטוגרפית היחידה בתחום הבלוקצ’יין שכן שני פופולריים אחרים כמו SALT ו- ETHLend זמינים גם כן. להלן תרשים המדגים את כל התכונות שנקסו מציעה על ETHLend ו- SALT (טכנולוגיית הלוואות אוטומטית מאובטחת):

nexo-salt-ethlend

כפי שאתה יכול לראות, גורמים רבים הם בעד Nexo מבחינת גיל וניסיון, עיבוד יישומים, הצעת מוצרים, פרטי ביטחונות, אפשרויות החזר, עמלות נסתרות, הטבות סמליות וגישה עולמית. ראוי להזכיר גם כי נקסו מבוקרת על ידי אחת ממשרדי רואי החשבון הגדולים בעולם, דלויט..

ICO אסימון NEXO

לאחר רישומה של האתר הרשמי שלה בינואר 2018, חברת ההלוואות לקריפטו הציעה את הצעת המטבע הראשונית שלה (ICO) ב -1 באפריל 208, שם מכרה אסימונים בשווי 52.5 מיליון דולר תמורת 0.10 דולר כל אחד. ההקלטה הראשונה שלה ב- CoinMarketCap חזרה ב -1 במאי 2018, כאשר היא הופיעה לראשונה ב 0.18 $ והגיעה לשיאה בכל הזמנים במהירות לאחר ב 9 במאי בערך 0.41 $ למטבע..

nexo-token-coin-market-cap-chart-chart

כפי שרבים יודעים עד כה, זה היה בתוך שוק דובי החורף הקריפטו לשנת 2018, כאשר אסימון ה- NEXO צנח עד $ 0.04 בסביבות אמצע ספטמבר ומאז נסחר במחיר ה- ICO הראשוני שלו, בערך אגורה..

מילה אחרונה

סקירת Nexo

Nexo היא פלטפורמת חיסכון והלוואות קריפטו פופולרית. משתמשים יכולים להפקיד מטבע פיאט (דולר ארה”ב, ליש”ט, יורו ומטבעות מטבעות) לבורסה כדי להרוויח 8% החזר השקעה. משתמשים יכולים גם ללוות כסף פשוט על ידי הפקדת קריפטו כבטוחה. ברגע שהקריפטו נמצא בחשבונך, תוכל לגשת לקו אשראי. הלוואות נשלחות באמצעות כרטיס Nexo או באמצעות העברה בנקאית לבנק שלך.

החיסרון העיקרי של Nexo הוא שמשתמשים לא יכולים להרוויח ריבית בביטקוין או באחזקות קריפטו אחרות (בניגוד ל- BlockFi). עם זאת, תכונה זו צפויה להשיק בקרוב.

אם אתם מחפשים דרך מכובדת וקלה לשימוש ללוות או לחסוך כסף, Nexo אולי היא אחת האפשרויות הטובות יותר הקיימות כיום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner