אירוע הקריפטו של טיקה טיווארי: 5 מטבעות לדוח רשימת 5 מיליון דולר

5 מטבעות-עד-5 מיליון-הגמר-5-טיקה-טיוואריTeeka Tiwari הוא אחד מיועצי ההשקעות הקריפטוגרפיים המהימנים ביותר בכל המערכת האקולוגית של bitcoin ו- blockchain.

כעורך והמו”ל המוביל בקבוצת המחקר של פאלם ביץ ‘, טיקה טיווארי, או מר ביג טי, הרכיב סדרה של מחקרי השקעות פיננסיים ודיווחים העומדים לרשות המשקיעים כדי להסתבך עם “The Crypto Oracle” וזו אחת מני רבות. מטבעות לאירועים של 5 מיליון דולר.

===עודכן ב- 6 במאי 2020=== (עדכון שלישי – ספטמבר 2019, מרץ 2020)

למטה, המתוארכים כל הדרך מתחילת דרכה של תחילת רשימת 5 המטבעות ל -5 מיליון דולר לראשונה ב -18 בספטמבר 2019, עד שישה חודשים בדיוק על הנקודה מאוחר יותר עד להופעת “ג’טינר” ב -18 במרץ 2020; עד סוף סוף ב 6 במאי 2020, ממש לפני אירוע החציית הביטקוין, טיקה מארח את ההזדמנות האחרונה שלו עד 2024: 5 מטבעות ל -5 מיליון דולר: מצגת חמש הגמר.

כל העדכונים הארוכים נותרו על כנם מכיוון שדף זה ייצג יותר מאירועי ההצפנה של Teeka Tiwari ודיווחי השקעות..

לחץ כאן כדי לראות את התובנות האחרונות של ביטה ביטקוין וניתוח הביטקוין על אלטקוינים בגרסה החדשה ביותר של ספר התופעות של Phenomenon 2020 של Mr..

Jetinar מאת Teeka Tiwari: 5 המטבעות האחרונים ל -5 מיליון דולר

teeka-5-coins-to-5-million-crypto-event

המעקב נשמר בטקט מהפוסטים המקוריים אודות מבחר ומוצרי הצפנה של Teeka Tiwari של קבוצת המחקר של פאלם ביץ ‘. לסדרה 5 מטבעות עד 5 מיליון היו שלושה תשלומים עד כה.

 • 5 מטבעות ל -5 מיליון דולר: תוכנית פרישת קריפטו בסך 500 דולר (18 בספטמבר 2019)
 • 5 מטבעות ל -5 מיליון דולר: הגמר 5 (18 במרץ 2020)
 • 5 מטבעות ל -5 מיליון דולר: הזדמנות אחרונה עד 2024

להלן הפרטים אודות “Jetinar” שהתרחש במרץ 2020, ואז לאחר סקירה כללית של האירוע ממטוס פרטי, הוא הסקירה המקורית של 5 מטבעות להשקה של 5 מיליון דולר..

===עודכן ב- 18 במרץ 2020=== (עדכון שני, 6 חודשים מהמקור)

 • שֵׁם: Jetinar (אירוע סמינרים מקוונים בחינם שמתארח ממטוס פרטי)
 • בורא: טיקה טיווארי (כינוי: אורקל הקריפטו)
 • תַאֲרִיך: 18 במרץ, 2020 20:00
 • תווית: “5 מטבעות עד 5 מיליון דולר: 5 הגמר”
 • מנחה: פרננדו קרוז
 • תיאור: ג’טינר של טיקה יציג את חמשת המטבעות האחרונים של דוח המחקר הסודי של פאלם ביץ ‘לקנות בשנת 2020
 • יַעַד: טיסה ל’מכה של הקריפטוס ‘בה תיחשף במהלך האירוע האחרון של ג’טינר 5
 • עֲלוּת: כל אחד יכול לצפות, להקשיב וללמוד בחינם ממר ביג טי וסיור המטוסים הפרטיים שלו בסך 45 מיליון דולר
 • מטרה: הוסף את חמשת המטבעות האחרונים שלו לרכישה בשנת 2020 כדי להחמיא לחמישה המקוריים שלו בספטמבר 2019
 • מה הלאה: לחץ כאן עכשיו כדי להזמין את מקומך לאירוע המקוון החינמי האחרון של Jetinar

לאלה שלא לוחצים על הקישור למעלה כדי להירשם ל- Jetinar, או לקרוא את הסקירה המלאה של מטבעות 5 האחרונים עד 5 מיליון, טקה תויג כמומחה האמין ביותר בכל השקעות מטבע החוץ בגלל נכונותו ונחישותו לטייל בעולם ולהשתתף באירועים, לקבל את הסקירה הפנימית על פרויקטים חדשים של בלוקצ’יין ולתת למנויים שלו שיא מעבר לפינה של העתיד לבוא.

חזרה בשנת 2016, טיקה רכשה את אתריום מתחת ל -10 דולר וביטקוין תחת 500 דולר. בשנת 2017 בחירת המטבע מספר אחת שלו הייתה Ripple (XRP), בשנת 2018 במהלך שוק דובי הקריפטו היה מטבע בינאנס (BNB), ובשנת 2019 הקריפטו המדורג ביותר שלו היה ChainLink (LINK), בו כל אלה היו המטבעות המוצלחים ביותר עם מטבע ההשקעות. של אותה שנה. ועכשיו, בשנת 2020, 5 המטבעות הסופיים ל -5 מיליון דולר נמצאים במקום בו טיקה חושף את הנכסים הדיגיטליים הטובים ביותר שלו להשקיע לפני הפריחה הגדולה..

teeka-tiwari-jetinar

Jetinar של Teeka Tiwari: אירוע הקריפטו החי האחרון 5 ממטוס פרטי

אירוע ה- Jetinar של Teeka Tiwari זמין בביקוש כשידור החי החינמי הצפוי ביותר בשנת 2020. לאחר הצלחה אדירה עם השקתו של 5 המטבעות עד 5 מיליון דולר, Crypto Oracle Mr. Big T יוצא עם העדכונים האחרונים ב- THE FINAL 5 : 5 מטבעות עד 5 מיליון דולר.

תומכים רבים, חובבי ואפילו מקסימליסטים של מטבעות קריפטו תוהים מתי יעלה שוב מחיר הביטקוין. ובכן, החדשות עשויות להיות מוקדמות מכפי שחשבתם, מכיוון שטייקה טיווארי שוכר מטוס פרטי ויוצא למקום לא ידוע (הירח?) כחלק מהמשחק האחרון של הסיור העולמי שלו ומבקר בכל המוקדים החמים הגלובליים הגדולים שבהם קריפטו-מכוניות פורחות.

וכן, טיקה, הידוע כאיש הכי אמין בקריפטו, המציא ממש את המילה שלו לכבוד אתר הסמינר האחרון של מרכז פאלם ביץ ‘הסודי הקרוב של קבוצת פאלם ביץ’, המכונה “Jetinar”.

למי שלא תפס את מקורות השם, זו בעצם דרכה של טיקה לומר כי Crypto Oracle מארחת אירוע וובינר בשידור חי במטוס פרטי, ב 18- במרץ 2020 בשעה 20:00 EST..

בעוד שהאדון שלנו משפחת הקריפטו לא זקוק למבוא עבור המתקשר של הגבר, המיתוס והליגה הגדולה האגדית לביטקוין, רצינו לספק את המדריך האחרון לשנת 2020 על דוח המחקר החדש של פאלם ביץ ‘סודי שיוצא על אירוע הקריפטו של ג’טינר בו יהיה טיקה טיווארי. אירוח הסמינר המקוון הראשון אי פעם במטוס ה- Gulfstream G5 בנסיעה למיקום לא ידוע (יש לנו סיבה להאמין שאנחנו יודעים איפה זה מבוסס על המחקר שערכנו, אך יחסוך זאת למסקנה למטה).

למרות שהפרטים מוגבלים, הנה המידע ברמה העליונה הזמין שכל הצופים המעוניינים צריכים לדעת:

הגמר-5-מטבעות-עד-5 מיליון-טיקה

 • שֵׁם: ג’טינר
 • בורא: טיקה טיווארי (כינוי: אורקל הקריפטו)
 • תַאֲרִיך: 18 במרץ, 2020 20:00
 • תווית: “מגנאר 35,000 רגל מעל פני האדמה”
 • מנחה: פרננדו קרוז
 • תיאור: דו”ח המחקר החסוי האחרון של פאלקה ביץ ‘של טיקה הוצג ב- Jetinar
 • יַעַד: ביקור ב”מכה של הקריפטוס “במטוס פרטי וחשף את ניתוח מטבע הקריפטו הטוב ביותר שלו
 • עֲלוּת: אירוע חי בחינם המשודר מהמטוס הפרטי השכור שלו, חופשי לצפייה, האזנה ולמידה
 • מטרה: לחלוק את התובנות החדשות ביותר על תחזיות שוק האלטקוין ו שוק הקריפטו, כולל תחזיות ביטקוין
 • מה לעשות אחר כך: לחץ כאן עכשיו כדי להזמין את מקומך לאירוע המקוון החינמי האחרון של Jetinar

מר ביג טי, או שמכונה בחיבה The Crypto Oracle, אינו זר לשלוח גלי זעזועים אדירים ברחבי קהילת הבלוקצ’יין ההולכת וגדלה בגלל דוחות המחקר הסודיים שלו בפאלם ביץ ‘העוסקים בקרקע, שמציירים אסטרטגיות מדויקות, מתוזמנות ורווחיות למנויים שלו..

Jetinar של Teeka מתכנן להיות מחזה חובה אם אתה עוסק במטבעות קריפטוגרפיים בכל תפקיד שהוא. בשילוב עם ההתלהבות וההתרגשות של שוק השוורים בהובלת הביטקוין, מר טיווארי מתקשר בהצלחה לשוקי השוורים והדובים מאז 2016 לא רק לביטקוין, אלא לאת’רום ועוד אלטקוינים רבים שנמצאים כעת בעשרים המובילים בשנת 2020. The Crypto Oracle הוא בקלות אחד המנהיגים המשפיעים הגדולים ביותר בכל הביטקוין והבלוקצ’יין, וכעת הוא מעביר את המסר שלו לירח באמצעות מטוס פרטי ומביא אותו בשידור חי לכולנו להתכוונן ולראות שיבואו 18 במרץ. 5 המטבעות עד 5 מיליון: Final 5 יספק למשקיעי הקריפטו את האפשרות לברר את חמשת המטבעות המובילים שלו לקנות בשנת 2020 כמעקב אחר 5 המטבעות המקוריים שלו ל -5 מיליון דולר..

אנו נעדכן את הסקירה שלנו על אירוע המטבע הצפוני של Jeteka של טיטא טיווארי לאחר שכל הפרטים הזמינים, התאריכים והשעות יהיו זמינים. לעת עתה, חשוב ביותר להכיר את האיש שקנה ​​ביטקוין ב -420 דולר BTC / דולר ולהמליץ ​​לקהל הקוראים שלו לקנות אתריום (ETH) מתחת ל -10 דולר. עד שטייק יתחיל להעלות כותרות של גלי האוויר ממטוס ה- G5 הפרטי שלו ב- Gulfstream, הנה היסטוריה מפורטת של עברו המעוטר של טיווארי כדי לקבל מושג מיהו, כיצד הוא עובד ומדוע הוא בין המנהיגים בכל הנוגע לשיתוף ניתוח ומתן בזמן. תובנות במושב חם על המלצות להכניס את כספך לשוק הקריפטו הפראי, הפכפך, ולעתים קרובות מאוד לא צפוי.

מה הלאה עבור הג’טינר של טיקה טיווארי?

jetinar-review-teeka-palm-beach

בסיום המאמר נזכיר כי אמנם יש אנשים שטוענים כי טיקה והטקטיקה שלו הם רמאים, אך אין להכחיש כי ייעוץ ההשקעות שלו סייע למספר רב של אנשים בכל רחבי העולם. השם טיקה טיווארי זכה לתשומת לב רבה במיינסטרים במהלך 5-6 השנים האחרונות, בעיקר משום שהאנצ’ו של וול סטריט לשעבר הצליח לחזות את העלייה המטאורית של ביטקוין ואת’רום בשנת 2016, כאשר האחרון עלה ממחיר זעום. של 10 דולר למטבע לסכום מדהים של 360 דולר בתוך 18 חודשים בלבד מהתחזית. ועכשיו הוא חזר לאירוע הסמינר המקוון של ג’טינר, שם הוא משתף את דוח המחקר הסודי ביותר החדש שלו בפאלם ביץ ‘ומדבר על תחזיות מחיר הביטקוין שלו ועל חמשת המטבעות החדשים ביותר שהוגדרו לסכום של 5 מיליון דולר..

נוסף על היותו באמת מנצל קריפטו מסוג מיוחד, טיווארי ידוע גם בתחום הפיננסים העולמי בזכות עבודתו כאנליסט מומחה, מנהל סיכונים מקצועי ויועץ השקעות..

לדוגמא, סוחר כתב לאחרונה את הביקורת הבאה לתמיכה בטייקה וביצירתו:

“אני עם טיקה כבר כמה שנים ואני חבר בחוף התמרים חסוי והכנסה. ואני חייב לומר שזה בהחלט שווה את זה. הקריפטות שהוא מתמקד בהן בשירות ההכנסות הן מטבעות שתוכל להניח ולהרוויח מהם תגמולים וזה בהחלט עובד, באופן אישי אני הבעלים של כמה מהם. “

עם זאת נאמר, ההחלטה הסופית להשקיע בכל אחד ממוצרי פאלם ביץ ‘נותרה לחלוטין עליכם ועליכם לעשות את חלקכם ההוגן במחקר לפני שתשקיעו בהיצע הכספי של טיקה..

אירוע Jetinar אמור להסתיים ב -18 במרץ, שם טיקה טיווארי תשפוך את השעועית על עולם הקריפטו 2020, יחד עם כיסוי חציית הביטקוין ואיזה אלטקוין שיש לשים עין על כך ששוק השוורים של העשור החדש יפרח. אנו נעדכן את סקירתנו של Teeka Tiwari Jetinar ברגע שמידע נוסף יהיה זמין בימים ובשבועות הקרובים על אירוע הצפנה הצפוי ביותר..

לחץ כאן עכשיו כדי להירשם ולהירשם לצפייה בחמשת המטבעות ל -5 מיליון דולר: שידור חי חינם של Jetinar Final 5 עם Teeka Tiwari.

=== פורסם במקור ב- 18 בספטמבר 2019 === (פורסם לראשונה)

למאסטר הקריפטו יש הודעה מרגשת מאוד לחלוק על אירוע חי בחינם הקרוב ב- 18 בספטמבר בשעה 20:00 בערב. ה “5 מטבעות עד 5 מיליון דולריהיה מחזה שאסור להחמיץ.

כדי להפוך את הצטברות האירוע ליותר מיוחדת, להלן ראיון בלעדי עם מארח מגה הטרנדים המוכשר, המוכשר ביותר, מר ביג ט. הוא אחד הדמויות הציבוריות הבולטות ביותר במרחב הקריפטו כיום. כינוי של “The Crypto Oracle” ויש לו שורת תיוג האיש הכי אמין בקריפטו.

קוראים לו טיקה טיווארי, מומחה רב-מיליונרי רב-שוק (וול סטריט, קריפטו וקנאביס) המוביל את קבוצת המחקר פאלם ביץ ‘. שנה ושנה בחוץ בארבע השנים האחרונות, המוניטין שלו היה על הקו פעם אחר פעם, והיה לפני העקומה במספר הזדמנויות. בעידן המערב הפרוע-פראי-מערב בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים, הדבר מציע אוויר נדיר לנשימה. לראשונה השנה צוות הצוות של טיקה יפתח את כל חוברת ההשמעה כדי לחלוק את המחקר האחרון שלהם על 5 קריפטוסים זעירים שעשויים להפוך 500 דולר לחמישה מיליון דולר בגלל תופעת שוק שלא תחזור שוב בעוד 5 שנים..

עם רקורד מאומת של השתקפויות בדיעבד הבודקות שעות נוספות, קריירת הקריפטו של טיקה טיווארי פרחה כמשקיעה ברמה עולמית המסייעת בחינוך אנשים טובים יותר מכל תוכניות מחקר קריפטו אחרות. זו הסיבה שהתחייבות גלויה לאירוע 5 המטבעות ל -5 מיליון דולר ב -18 בספטמבר בשעה 20:00 בערב היא לא דבר מקובל. פינוק אמיתי לכל חובבי הקריפטו ותומכיו בא.

לפני השבת המושב החם ש&עם מנהיג בתעשייה, בואו נדבר על תזמון בשוקי המקרו-קריפטו.

אירוע קריפטו על ידי משקיע מאקרו למשקיעים מיקרו

teeka-crypto-live-event

כפי שידוע לעוקבים הנאמנים שלנו, מקוראים יומיומיים ועד חברים ותיקים, בשלוש השנים האחרונות אנו ידועים כמי שמנסים לספק מדריכי הדרכה, לימוד מצוינות וטיפים מסחריים בזמן המסייעים לכל משקיע במטבעות קריפטוגרפיים (כ 40 מיליון מאיתנו) להסיר את המורכבות. בתוך שוק ביטקוין תנודתי.

לאחר מספר מיליוני מבקרים מאוחר יותר, מאסטר הקריפטו התפתח מבסיס חברות שורש לכדי 30,000 פלוס קהילה מן המניין וגדלה ותמיד הופכת את האיכות לעדיפות עליונה..

כאן ב- MTC אנו יודעים עד כמה עולם המסחר בקריפטוגרפים יכול להיות קשה עבור המשקיעים ולכן אנו שואפים להוציא את הניחושים מהמשוואה על ידי יצירת מדריכים ארוכים ומפורטים על כל הבורסות, הארנקים, המטבעות והתנאים המובילים תעשיית הבלוקצ’יין הפורחת. אבל למען האמת, זה יהיה ביזיון לא לחלוק את הוובינר הנדיר הזה, אחד מסוגים, המיועד כולו כדי לעזור לך להתמקם כדי לנצל את מלוא תנופת הקריפטו הקרובה. זהו שקט לפני אירוע הסערה של משקיע מנצח אמיתי למשקיעים המעוניינים בתובנה חינוכית בשוק הקריפטו.

האטרקציה העיקרית לאירוע בסדר גודל כזה היא שאנחנו יודעים שלא נותנים כבוד, הוא זוכה.

וזו בדיוק הסיבה ש- MTC תומכת באירוע ההצפנה החי של Teeka בחמישה מטבעות עד 5 מיליון דולר בחינם כמקור מקלט מהימן ללמוד את הכישורים הדרושים לייצור תשואות רווחיות ביותר. לראשונה אי פעם, אנו מגבים ‘אירוע חיצוני’ בשל השקיפות, הכנות והאותנטיות של “Crypto Oracle”..

בעוד שמטרתנו העיקרית היא להיות פורטל ההנחיות הטוב ביותר בכיתה לכל רמה של משקיעים וסוחרי קריפטו, טיקה היא ההגדרה של פקק הראווה הראשי שחייב להישמע והיה אדיב לענות על כמה שאלות בוערות ישירות. לנו על האירוע שלו 5 מטבעות עד 5 מיליון דולר.

לפני שנקפוץ לשיחה הבלעדית שלנו ונסקור את אירוע ההצפנה החי המיוחד במינו הזה, לחץ כאן כדי להירשם עוד היום ולהתחיל לקבל פרטים על האירוע ב -18 בספטמבר.

בערך 5 מטבעות עד 5 מיליון דולר

שימוש ב- teeka-bitcoin-atm

כפי שרוב משקיעי נכסי הצפנה יודעים עד כה, אנו נמצאים בתקופות מסקרנות מאוד בשוק הביטקוין. הביטקוין נגע השנה בסכום של כ- 14,000 דולר לאחר שהתאושש משוק הדובים של שנת 2018, שהסתובב באמצע 3000 דולר מוקדם יותר השנה והסתובב כיום סביב טווח של 10,000 דולר. כעת, כולם ממתינים בכיליון עיניים מה יקרה בהמשך עם התקרבות המחצית במאי 2020.

זו הסיבה שתזמון האירוע של 5 מטבעות ל -5 מיליון דולר של Teeka הוא מסר כל כך מתוזמן לכל תומכינו. מכיוון שתמיד הבענו שלימוד האסטרטגיות הנכונות של המדריכים הנכונים חשוב ביותר להצלחה פרטנית, זה יהיה טוב מאוד לחברי MTC שלא לפחות מודעים לאופציה לטעום את מה שהאדם הכי אמין בקריפטו. היה צריך לומר על המחקר האחרון שלה בחינם.

זה קל להדהד עם כמה קשה זה יכול להיות ענף מתפתח למתחילים. לחובבים הנוכחיים ולצופים לעתיד. וברגע שתפסנו רוח של טיקה שהרכיב את האירוע החי הראשון שלו השנה, וחשף את כל הממצאים והתובנות החדשות ביותר שלו, זה היה ועודנו לא מועיל לתמוך בו.

להלן נקודות התבליט העיקריות של אירוע חי 5 מטבעות עד 5 מיליון דולר בחינם:

 • מבט ראשון על המחקר החדש “5 מטבעות ל -5 מיליון דולר” של טיקה
 • נחשף: השם של מטבע הקריפטוגרפיה מספר 1 של ביג טי
 • 5,000 $ בהדרכת קריפטו פרימיום – בחינם
 • הגרלות בלעדיות של פאלם ביץ ‘
 • בונוס ש&מושב במהלך אימונים חיים ב- 18 בספטמבר
 • 5 בונוסים בחינם & מתנות למשתתפי האירוע
 • גישה מיידית לאקדמיה לקריפטו
 • מבט בלעדי בתוך רשת המיליארדרים של טיקה
 • הצעת חברות ראשונה בסוד פאלם ביץ ‘בחיים
 • מטבע הצפנה מספר 1 ברשימת הקנייה של ביג טי
 • מושב שאלה ותשובות שהוגש על ידי המשתמש (קבל תשובות לשאלותיך ישירות)

מר טיווארי אומר שהמשימה העיקרית שלו היא לעזור להפוך אותך למולטי-מיליונר הצפנה הבא.

זמנים מרגשים באמת לפנינו. לבסוף, בתור דובדבן מעל, בואו נשמע מהאיש, האדון והאגדה עצמו.

ראיון בלעדי לטייקה טיווארי

אירוע טיווארי-קריפטו

MTC: תודה שהקדשת מזמנך לדבר ישירות עם חברי הקריפטו המסורים וחסידינו טיקה.

היו לנו כמה שאלות מהירות לשאול אותך לקראת האירוע החי בחינם ב -18 בספטמבר.

בתור התחלה, תמיד הדהדנו הדבר הטוב ביותר שכל משקיע יכול לעשות הם שני הדברים הפשוטים האלה;

 • למד ממדריכים מהשורה החזיתית ומומחים מנוסים
 • נקוט פעולה מסיבית על המחקר, התובנה והמידע הטובים ביותר שיש

האם אתה מסכים עם זה ואם כן, האם יש לך שלב שלישי לכלול?

טיקה טיווארי: —- כן, יש תוכנית לכספך.

זכרו, אלה מה שאנחנו מכנים הזדמנויות א-סימטריות. במילים אחרות, סיכון גבוה אך תגמול גבוה.

על כל $ 1 שאתה משקיע יש אפשרות להרוויח מכפילים נוספים, אך החיסרון מוגבל ל -1 $.

מכיוון שמדובר בהזדמנויות ספקולטיביות, אנו ממליצים שתשיג רק 5-10% מהשווי הנקי הנזיל שלך לרעיונות אלה.

יתר על כן, אינך צריך להשקיע סכומים גדולים. 200 – 400 דולר לסוחרים קטנים יותר, 500 – 1000 דולר לסוחרים גדולים יותר.

לבסוף, אנו ממליצים על גודל מיקום אחיד. במילים אחרות, קנו את אותו הסכום הדולרי של כל השקעה.

בעוד שרבים מהרעיונות הללו לא יסתדרו בסופו של דבר, רק זוכה אחד או שניים יכולים לפצות על כל המפסידים ולהרוויח לך כסף משמעותי..

MTC: מילות חוכמה מדהימות וחכמות.

לאחר מכן, תהינו, כשאנחנו שוקלים את כל האפשרויות להפוך למשקיע קריפטו, איך אתה וטרינר כל כך הרבה פרויקטים מבוססי בלוקצ’יין כאשר ממש אלפי מטבעות ואסימונים צפים? האם אתה שם דגש רב יותר על מקרה השימוש האידיאלי של המוצר ותפיסת השוק שלו, או יותר על החברה והאנשים שמנהלים אותו?

טיקה טיווארי: —– ובכן, התשובה הפשוטה היא כל זה.

בסך הכל אם כי, מדובר במאמץ צוותי ובגישה רבת פנים.

אני (טיקה טיווארי) מבלה את זמני בנסיעות ברחבי העולם, משוחח עם מנהלי פרויקטים, מנכ”לים, משפיעים וכו ‘במסע שלי למצוא את הרעיונות הטובים ביותר בעולם.

במקביל צוות האנליסטים שלי מברר רעיונות, מראיין פרויקטים, משתתף בכנסים ומפיק רעיונות משלהם.

באופן כללי, אנחנו רוצים לראות שפרויקט פותר בעיה עם שוק גדול לשרת, יש לו את הצוות והשותפות הנכונים לביצוע בהצלחה, ואנחנו אוהבים את האסימונים והמחיר.

אנו כל הזמן דנים ברעיונות ותמיד יש לנו רשימה קצרה של מועמדים.

חשוב גם לציין שאנחנו מעריכים כל פרויקט גם על קלות השימוש בו. במילים אחרות, כמה קל למנויים שלנו לרכוש ולאחסן את האסימון. ואנחנו תמיד מספקים הוראות למנויים שלנו לעשות את שניהם.

MTC: נהדר, ואחרון חביב, כיוון שאנחנו יודעים שאתה עסוק בהכנות לחמשת המטבעות שלך לאירוע מגה של 5 מיליון דולר, יש עוד דבר שרצינו לבקש עכשיו.

כפי שרבים מאמינים ששוק הדובים בשנת 2018 דעך, האם לדעתך זה הזמן הטוב ביותר להסתבך עם נכסי קריפטו כאשר כל כך הרבה התקדמות מגיעה; בין אם מדובר באופציות משמורת חכמות, באסימון נכסים, בהירות קבילות וקבלה או פלטפורמות מסחר חדשות שיוצאות לשוק.

טיקה טיווארי: זו התקופה הטובה ביותר מאז התחלנו את השירות שלנו בשנת 2016.

כזכור, באותה תקופה BTC היה בסביבות 428 $ … ו- ETH בסביבות 9 $.

זה היה גם שוק קטן בהרבה, רק כמה מיליארדים. היום זה סביב רבע טריליון.

אבל זה עדיין קטן מדי. הקריפטוסים יהפכו לסוג נכסים של מיליוני דולרים.

אז אתה עדיין מוקדם למשחק.

ההשקעה שמגיעה לענף … הכישרון שנכנס לענף … והתפתחות הענף ממשיכות להתרחש במהירות מסחררת.

ולא חסרים זרזים באופק.

בקקט, הפלטפורמה המוסדית לקריפטו, עולה לאוויר בסוף הכסף. זה ייתן לכסף המוסדי אפייה תואמת לרכישה, לסחר ולאחסון מטבעות קריפטוגרפיים.

יו”ר ה- SEC יצא לאחרונה ואמר כי הם מתקדמים בתעודת סל ביטקוין. תעודת סל תהיה שורית להפליא לקריפטו שכן היא תהפוך את ההשקעה בקריפטה לפשוטה מאוד.

תאגידים גדולים מעוניינים מאוד בבלוקצ’יין, ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים. פייסבוק הביאה את הענף השנה לאור הזרקורים עם ההכרזה על פרויקט מאזניים. זה לא רק פייסבוק; וולמארט, אליאנץ וג’יי פי מורגן עובדים על יוזמות דומות.

בל נשכח גם את האקלים הגיאופוליטי – מלחמות מכס, ברקזיט, הפגנות בהונג קונג – מתיימרים לבעלות על כסף לא ריבוני, המכונה מטבעות קריפטוגרפיים..

וגם האקלים הפיננסי … בסביבה של שיעורים שליליים, הדפסת כסף ורעיונות צפים כמו MMT, זה לא נותן לך אמון בשום מטבע פיאט כחנות ערך. זהב טוב, אבל משקלים הרבה, לא ניתן לחלוקה בקלות, וניתן להחרים אותו בקלות. BTC פותר את כל הבעיות האלה.

MTC: תודה רבה שוב טיקה. כצפוי, תשובות של כוכבי רוק ומומחיות תובנה כמו תמיד. אנו מצפים לצפות בפעולה חיה ב -18 בספטמבר – נרשמנו ונמתין בדאגה במושב השורה הראשונה שלנו כמו רבים מחברינו.

טיקה: אתה מתערב, זה היה משעשע ומעורר מחשבה, תודה שהיית לי. מקווה שהתומכים שלך קיבלו מכך כמה נאגטס זהב מכיוון שיהיו עוד הרבה עוד כמה ימים. עכשיו הגיע הזמן לסיים את כל ההכנות שלי לאירוע. וזכרו, תנו למשחק להגיע אליכם!

מה לדעתך משפחת MTC? אנו מקווים שנהניתם מהראיון הבלעדי הזה עם טיקה! נותר לך רק דבר אחד עכשיו!

למה לצפות בחמשת המטבעות באירוע הקריפטו של 5 מיליון דולר

teeka-crypto-investor

מעט מאוד אנשים באמת נוקטים בפעולות הדרושות לשיפור מצבם הכלכלי.

בעוד שהאשמה עשויה להיות רב-כיוונית; בין אם בפעולה, חוסר הבנה אישית או פשוט מידע לא נכון – לא תמיד קל למצוא קול מהימן עם היסטוריה מעוטרת כל כך מוכנה לעזור.

טיקה שונה, לא בחור של להיט חד פגע, שזורק תחזית מזל ומפליג אל השקיעה כדי שלא ישמעו ממנה לעולם. מאז חשיפתו הראשונה לביטקוין בשנת 2013, להיות קונה בשנת 2016, טיקה הוא כיום אחד המשקיעים המחוברים ביותר בתעשייה בשל אופיו המגפיים על האדמה ולוחץ את היד..

ניכר מאוד כשמדברים איתו, צופים בסרטונים שלו או קוראים את כתביו שהוא אדם של אנשי הקריפטו, או במקרה זה, משקיעים בודדים כמוך וכמונו. גם אם אתה רוצה לחפור בתחזיות השוק שלו בעבר, או בחינוך האישי שלו במערכת האומנה, או לעבור מבריטניה לניו יורק בגיל 16 עם כמה מאות דולרים בלבד בכיס כדי להפוך לוול סטריט מנהל עד גיל 20 – מר טיווארי מוכיח שהוא אחד המומחים הטובים ביותר שיש לשים לב אליהם בשנת 2020.

מיה טיקה טיווארי?

מיהו טיקה טיווארי

הרקע העסקי של טיווארי מעניין למדי, כאשר כלי תקשורת מקוונים רבים טענו כי הוא התחיל את דרכו בענף בגיל 18 במכרז שעבד אצל האחים ליהמן – אחת הקבוצות הפיננסיות הגדולות בעולם לפני 2008. בתוך כמה שנים עלה טיקה במהירות בדרגות במשרדו והצליח להפוך לסגן הנשיא הצעיר ביותר אי פעם. עם זאת, למרות שההצלחה הארגונית הגיעה לשפע, טיווארי לא הצליח לצבור הון גדול לעצמו סביב התקופה האמורה לעיל..

כמו כן, בנקודה זו של המאמר ראוי להזכיר כי טיקה הגיע לארצות הברית בגיל 16 עם בגדים בשווי של פחות מ -150 דולר ומזומן. לפני כן, הוא בילה זמן רב בבתי אומנה שונים ברחבי בריטניה, והתמודד עם קשיים שונים שבדרך כלל מגיעים כתוצאה מאורח חיים בלתי יציב כל כך..

כשמלאו לו 20, טיקה הצליח לא רק להיות מסונף למספר שחקני שם גדול בשוק, אלא גם היה מסוגל לטפס בסולם התאגידים בקצב די עקבי. עכשיו, מהר קדימה לעשור החדש ותנועת החופש של טיקה טיווארי 2020 מתרחשת במהלך אירוע ג’טינר שלו בו משוחררים מטבעות 5 האחרונות ל -5 מיליון דולר.

הרקע של מר ביג טי: היסטוריה של תחזיות נועזות

כפי שצוין קודם לכן, טיקה חזה כבר בשנת 2016 כי את’ריום – נכס קריפטו שהיה יחסית לא ידוע באותה תקופה – יעלה לנקודת מחיר של 360 דולר בתוך כ- 18 חודשים. הוא לא ידע שלא רק שהתחזית שלו תתממש, אלא שהמטבע הדיגיטלי יסתכם בסביבות 1K $ עד תחילת 2018.

עם זאת, לפני שביצע את התחזית האמורה, טיווארי גם הצהיר הצהרות נועזות אחרות בנוגע לתחום המט”ח. לדוגמה, הוא הצליח להצביע נכון באמצע שנות ה -90 כי בשנת 1998 שוק המניות באסיה יתרסק ונשאר בשפל במשך זמן לא מבוטל..

בהקשר זה, יש לציין כי בסביבות התקופה הזו טיקה הצליח לצבור הון עצום לעצמו, אולם במילים שלו, חמדנותו בסופו של דבר קיבלה את המיטב ממנו – מה שהביא לנפילתו..

לבסוף, הוא גם טוען כי כתוצאה מהדחף הבלתי פוסק שלו להרוויח כסף, הוא לא רק שבור כלכלית אלא נאלץ לוותר על רכושו ולהגיש בקשה לפשיטת רגל. בעקבות שלב זה בחייו, כתב טיווארי בבלוג כי החליט להתכנס ולהפוך למומחה לניהול סיכונים. כתוצאה מכך, במהלך השנתיים הבאות, הוא הפך את הדברים בגדול והצליח להקים קרן גידור משלו תוך מספר שנים..

חזרה להצלחה במיינסטרים

לאחר שחווה תקופה של קשיים כלכליים עזים, החל טיקה לשים דגש רב על תפיסת ניהול הסיכונים מול לקוחותיו. לדעתו, ניהול סיכונים צריך להיות תמיד בראש סדר העדיפויות העיקרי של משקיעים המעוניינים להצליח בשוק.

עם זאת, טיווארי מספק כעת באופן שגרתי תובנות מעמיקות למגוון עסקים (גדולים וקטנים כאחד), המופיע באופן שגרתי בכלי תקשורת ותוכניות רגילים שונים כגון:

 • ערוץ פוקס ניוז
 • CNBC
 • המופע היומי עם ג’ון סטיוארט

בנוסף, במהלך המחצית הראשונה של שנות העשרים (13 ‘ליתר דיוק), טיקה הפך לחלק מקבוצת המחקר של פאלם ביץ’, שם לקח על עצמו את תפקידו כעורך משותף של מכתב פאלם ביץ ‘. בשל היקפו הרחב של כתב עת פיננסי זה, טיווארי הצליח לחלוק את עושר התובנות הפיננסיות שלו (טיפים לניהול עושר וניהול סיכונים בפרט) עם יותר מ -180,000 מנויים בכל רחבי העולם. לא רק זאת, כחלק מהעלון, טיווארי יכול לחלוק כמה עקרונות ותובנות שהוא הפעיל כדי לצבור את הונו המסיבי של קריפטוגרפי (גם זה בתוך פחות מחמש שנים)..

עכשיו הכל מסתובב במעגל של 5 המטבעות של Teeka Tiwari עד 5 מיליון דולר. המצגת 5 האחרונה שנקראה Jetinar ב -18 במרץ 2020 בשעה 20:00 בערב..

רשימת המוצרים והשירותים של פאלקה ביץ ‘של טיקה טיווארי

חוף דקל טיקה טיווארי חסוי

מכתב פאלם ביץ ‘

כפי שהוזכר בסעיף קודם, The Palm Beach Letter מאת Teeka וצוותו הוא היצע מוצרי הדגל של החברה. מטרת העלון היא לעזור לספק לקוראים מגוון רחב של דרכי השקעה בטוחות – כמו מניות דיבידנד גבוהות, נכסי קריפטו ללא סיכון. בנוסף לכך, מכתב פאלם ביץ ‘מעניק ללקוחות גם ייעוץ בנוגע לסוגי נכסים אגרסיביים כמו מטבעות דיגיטליים ומתכות יקרות כמו זהב, כסף ופלטינה..

לאחר ההרשמה, יועברו למשתמשים גם רשימה מפורטת של המלצות השקעה וכן דרכי הפסד הפסד שיכולות לסייע להם למקסם את השקעותיהם לטווח הקצר-ארוך. אם זה לא מספיק, קבוצת פאלם ביץ ‘מספקת למנויים גם לוח מחוונים של כל אחד המאפשר להם לעקוב אחר כל ההמלצות שהגישו טיקה וצוותו בצורה קלה ופשוטה..

אחרון חביב, נזכיר גם כי כתב העת של טיקה משמש כלי מצוין למשקיעים חובבים כמו גם מנוסים, העשויים לחפש דרכי השקעה ייחודיות יותר הקשורות לקריפטו, תעודות סל ונכסים דיגיטליים אחרים..

פאלם ביץ ‘חסוי

חוף דקל ג'טינר חסוי

כפי שנראה שהשם מרמז, פאלם ביץ ‘סודי הוא שירות בלעדי ללקוחות העוסק אך ורק בסחורות קטנות כמו גם במטבעות דיגיטליים. ליתר דיוק, ביחס לנכסים הנ”ל, טיקה ממליצה רק על אופציות עם שווי שוק כולל של מיליארד דולר או פחות..

בהקשר זה, מוזכר כי טיקה היה אחד מיועצי ההשקעה המרכזיים הראשונים שהמליצו לעוקביו על נכסי קריפטו כמו ביטקוין, את’ריום וניאו עוד כאשר מטבעות אלה נסחרו כמעט עבור חלק קטן מערכיהם הנוכחיים. לדוגמא, בשנת 2015-16 שלח טיווארי אות ללקוחותיו וביקש מהם להתחיל להשקיע כבד ב- NEO. תוך פרק זמן של כמה חודשים בלבד התפוצץ ערך הקריפטו וגדל ביותר מ- 30,000%.

לבסוף, לטענת טיקה, בעוד שחלק מההפסדים (הגדולים והקטנים) ייווצרו בדרך, יש חשיבות עליונה שהמנויים יקפידו על פילוסופיה שבה הם לא חוששים לקנות אלטקוינים חדשים כאשר הם משוחררים לראשונה השוק באמצעות ה- ICO שלהם בהתאמה (הצעות מטבע ראשוניות). הודות לגישתו הבלתי קשוחה והשקפת השקעותו, פאלם ביץ ‘סודי הפך לאחד העלונים המובילים בעולם בנושא מטבעות קריפטוגרפי / מכסה קטנה..

הכנסה קריפטו של פאלם ביץ ‘ברבעון

בעוד שבשוק המניות הקונבנציונאלי אנשים יכולים להרוויח כסף בשתי דרכים שונות – כלומר רווחי הון והכנסות שנרכשו באמצעות דיבידנדים, כשמדובר בשוק הקריפטו, דיבידנדים מתקבלים לרוב בצורה של מטבעות דיגיטליים עצמם..

בהקשר זה, מוזכר כי פאלם ביץ ‘Crypto Income Quarterly הוא שירות ייחודי המבקש לסייע למנויים לא רק לאתר נכסי קריפטו שעלולים לעלות בערכם בטווח הקצר עד אמצע, אלא גם מאפשר להם להרוויח כסף. ללא קשר לתנאי השוק הרווחים. השירות מיועד לחובבי קריפטו מזדמנים כמו גם מומחים שייתכן ופועלים בתחום זה תקופה ניכרת.

אלפא אדג ‘

אלפא אדג ‘הומצאה על ידי בכיר לשעבר בוול סטריט, טיקה טיווארי, שבאמצעות תוכנית זו מבקש לחלוק עם העולם אסטרטגיות חדשות שהשתמש בשגרה כשעבד כמנהל קרנות גידור..

פאלם ביץ ‘קוואנט

פאלם ביץ ‘קוואנט של Teeka Tiwari היא במהותה תוכנית פיננסים המבוססת על מסחר כמותי שיכולה לעזור למנויים לרכוש סכום כסף נכבד לחודש באופן קליל ויעיל. כחלק מהשירות, טקה וצוותו משתמשים באלגוריתמים מתוחכמים כדי לבסס דפוסים פיננסיים (המבוססים על נתוני מחירים היסטוריים בשווי של עשרות שנים) כדי לספק לקוראים תחזיות מחיר מדויקות הקשורות לשווקי מניות שונים. לא זו בלבד, אלא שטייקה גם מספקת לכל לקוח המלצות מיוחדות המסייעות להגביל את הסיכון החיסוני הכללי.

פאלם ביץ ‘אינפיניטי

כפי שנראה שהשם מרמז, פאלם ביץ ‘אינפיניטי היא חבילת חברות פרימיום המאפשרת למנויים להשיג גישה לכל החיים לכל שירותי המסחר השונים של טיקה. כחלק מהחבילה, המשתמשים יקבלו:

 • מאמרי מחקר ובעבודות חדשות מעוצבים במיוחד.
 • אסטרטגיות רומן שתוכננו על ידי טיקה טיווארי והסוחר לשעבר בוול סטריט, ג’ייסון בודנר.
 • ייעוץ השקעות שגרתי שיעזור לקוראים למקסם את התשואה שלהם.
 • טיפים לספקולציות חכמות המבוססות על שלל רעיונות הקשורים במימון קריפטו ומימון מסורתי.

במילים פשוטות, עם ההרשמה לחבילת אינפיניטי, המשתמשים יסופקו לכל מה שפרסם פאלם ביץ ‘- בין אם זה הנפקות חודשיות, התראות סחר או עבודות מחקר מיוחדות..

פאלם ביץ ‘יומי

הנחיה להיות המכתב החינמי היחיד בעולם שמבטיח לקוראיו עושר מובטח, פאלם ביץ ‘דיילי של Teeka Tiwari הוא אחד הכלים הטובים ביותר לחובבי הקריפטו / מט”ח למקסם את עושרם במסגרת הזמן הקצרה ביותר האפשרית. כל מהדורה של העלון היא תמציתית ומביאה רק מידע רלוונטי שיהיה שימושי למשקיעים (ללא קשר למצבם הכספי)..

מה הלאה? שמור את מקומך

טיקה דיבר על שיחות העולם על ידי הבנקים המרכזיים שעברו מניפולציה עמוקה וכיצד המערכת לוקה בחסר. השיחות האחרונות שלו חושפות בשלב כלשהו בעתיד שהוא מאמין שתהיה התמוטטות מטבע, בה אנשים מאבדים אמון במטבעות שונים של ימינו, וחובה ביותר לקבל גידור מפני התמוטטות מערכתית של הכלכלה הפיננסית העולמית. אבל לפני שמתחילים להתגנב דיבורי מיתון אבדון וקדרות, בעיניו וגם בעינינו, מטבע אספקה ​​קבוע ולא מדולל, הפועל באופן עצמאי ומחוץ לכל שאר מודלי הכסף, יכול לסייע בהפגת לחץ קריסה אפשרי זה..

ביטקוין מספק זאת. והוא מאמין שמעט אלטקוינים נבחרים יהיו ראויים וישתלטו גם כן.

לא רק שהוא יחשוף את אירוע הביטקוין המסתובב במחט שמבטיח שיקרה ב 100% ולא יחזור על עצמו עד שנת 2024, אלא כפי שצוין ברשימה לעיל, הוא מאמין שלקומץ אלטקוינים יהיה יומם לזרוח. שוב ותציע הזדמנות ענקית למנף במהלך שוק השוורים הבא.

אם רץ גל ראלי גדול בהרבה יתרחש כמו רבעון הרביעי של 2017 והוא ממש מעבר לפינה, אולי הגיע הזמן להתמקד בקבלת העובדות מיורה ישר. טיקה ידבר על הימור על תאוות הבצע של וול סטריט, על עסקים ושירותים חדשים שנכנסים למערכת האקולוגית לחידושים בתשתית מוסדית כמו Bakkt שנפרשים לנגד עינינו.

ב- Master The Crypto אנו יודעים מכל הלב שכל פיסת מידע יקרה שתשיג יכולה להיות בעלת השפעה עצומה על עתידך. טיקה ישפוך את שעועית הביטקוין ויסחט את מיץ האלטקוין כמו שלא היה.

הזמן במקום שלך עכשיו – אנו מציעים תגמול בונוס מיוחד לכל חסידי Master The Crypto וניתן גישה לקורס המסחר של משקיע הקריפטו שלנו למי שנרשם היום ומשתתף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner