ארנק Rahakott: Master The Crypto User User Review

סקירת רהקוט

Rahakott הוא ארנק קריפטוגרפי אנונימי עם מערבל מובנה. גלה כיצד זה עובד היום במדריך ובסקירה של Rahakott.

מה זה רהקוט?

Rahakott, שנמצא באינטרנט ב- Rahakott.io, הוא ארנק קריפטוגרפי בחינם עם כמה מאפיינים ייחודיים המבדילים אותו מארנקים אחרים..

מה זה רהקוט

ראשית והכי חשוב, לרהקוט יש תכונת מיקסר. אתה יכול לערבב מספר מטבעות קריפטוגרפיים יחד, ואז לשלוח את הכספים המעורבים האלה לכתובת יעד אחת או יותר. כמו במיקסרים אחרים, אתה יכול לטשטש את מקור הכספים שלך ולמשוך את הכסף כמטבע ‘נקי’.

ה- cryptowallet הממוקד באנונימיות אינו דורש מספר טלפון ואפילו לא דוא”ל. למעשה, אתה יכול ליצור ארנק תוך 20 שניות רק על ידי ביקור ב Rahakott.io. כל שעליך לעשות כדי ליצור את הארנק הוא לשמור ביטוי מזכר. ביטוי זה משמש כמפתח לארנק שלך.

סקירת ארנק Rahakott

Rahakott תומך בשש מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, כולל BTC, BCH, LTC, XMR, ZEC, ETH ו- DASH. אתה יכול להחזיק ולערבב את כל המטבעות האלה בארנק Rahakott שלך.

חשוב לציין כי Rahakott מאחסן את המטבעות שלך בשרתים שלה. כל המפתחות הפרטיים שלך מוצפנים ומאוחסנים בשרתי Rahakott. זה לא ארנק בצד הלקוח, ואתה לא שולט טכנית במפתחות הפרטיים שלך. רהקוט טוען כי אפילו המפתחים שלהם אינם יכולים לגשת למטבעות הלקוחות. כמו בשירותי מערבלים אחרים, עליך לסמוך על כך שרחקוט יערבב את המטבעות שלך כמתוכנן במקום פשוט לקחת אותם.

זה לא כל אור שמש וקשתות עבור רחקוט. כמה אתרי קריפטו תויגו את רחקוט כהונאה. Coindoo.com, למשל, טוענת כי “קיבלו תלונות רבות על Rakakott” והחליטה לסמן את האתר כהונאה.

ככל שיכולנו לדעת, עם זאת, Rahakott מתפקד כמו שירותי מערבל אחרים: אתה מפקיד מטבעות קריפטוגרפיים, מערבב אותם יחד ואז מושך את הכספים שלך לארנק. כמו בכל מיקסר, אתה לוקח סיכון מסוים על ידי סחר במטבעות בסביבה לא מוסדרת, אך איננו יכולים למצוא הוכחה ספציפית לכך שרהקוט היא הונאה. נראה שזה שירות לגיטימי והוא פועל בצורה חלקה מאז 2017.

תכונות Rahakott

תכונות ארנק Rahakott

מיקסר מובנה: רהקוט טוען כי המיקסר המובנה שלהם “כמעט ולא מאפשר לעקוב אחר העסקאות שלך.” כמו במיקסרים אחרים, אתה יכול לקחת מספר מטבעות קריפטוגרפיים ממקורות רבים ואז לערבב אותם יחד כדי למשוך מטבע פיאט. אתה יכול גם לקחת את אותו מטבע קריפטוגרפי (כמו BTC) ממקורות רבים, לערבב את ה- BTC יחד, ואז למשוך אותו כמטבע פיאט..

תמיכת Tor: Rahakott תומך בפרוטוקול Tor לתוספת אנונימיות. רחקוט תומך גם במנהרות אחרות.

אין צורך בדוא”ל או מספר טלפון: אינך צריך לספק מידע אישי – כמו מספר טלפון או כתובת דוא”ל – כדי להירשם לרהקוט.

תמיכה ב- 2FA: Rahakott תומך באימות דו-גורמי (2FA).

התאוששות ביטויים מנמונית: Rahakott יגדיר ביטוי מזכר בעת בניית הארנק בפעם הראשונה.

נתונים מוצפנים בשרתי Rahakott: Rahakott טוען כי הנתונים מוצפנים בצורה מאובטחת בשרתיהם כך ש”אפילו המפתחים לא יכולים להגיע אליהם “.

6 מטבעות מטבעות נתמכים: Rahakott מאפשר לך להחזיק ולערבב שישה מטבעות קריפטוגרפיים, כולל BTC, BCH, LTC, ZEC, DASH ו- ETH.

20 הגדרה שנייה: Rahakott עושה עניין גדול מתהליך ההתקנה שלה בן 20 השניות. אתה יכול ליצור ארנק תוך 20 שניות בלבד על ידי ביקור ב- Rahakott.io. אין צורך באימות, כתובת דוא”ל, מספר טלפון ואפילו סיסמה.

חינם לשימוש: זה בחינם להשתמש ולהירשם לרהקוט. תשלם אגרה קטנה (0.0005 BTC) בעת העברת כספים מארנק Rahakott שלך ומחוצה לו לכתובת חיצונית. העברות בין כתובות Rahakott, לעומת זאת, הן בחינם.

סיסמא חד פעמית או סיסמא לטווח ארוך: בעת הגדרת ארנק Rahakott בפעם הראשונה, תוכל לבחור סיסמה חד פעמית או סיסמה ארוכת טווח. הסיסמה החד פעמית היא סוג של אימות דו-גורמי (2FA), שבו קוד נשלח למכשיר הנייד שלך כדי להעניק גישה חד פעמית לחשבונך. סיסמה ארוכת טווח, בינתיים, מאפשרת לך לגשת שוב ושוב לארנק.

אין צורך בסיסמה: אפשר גם להגדיר את Rahakott ללא סיסמה כלשהי. במקרה זה, אתה יכול להיכנס לארנק שלך באמצעות הכתובת הציבורית שלך בלבד.

ממשק משתמש קל: לרהקוט יש ממשק פשוט למת, שיהיה מוכר לכל מי שהשתמש בארנק קריפטו בעבר. אתה נכנס לארנק שלך בכתובת Rahakott.io. אתה יכול לראות את היתרה שלך ב- BTC, USD או EUR. אתה יכול גם לראות את כתובת הארנק הציבורי שלך ואת קוד ה- QR.

תמיכה בארנק דטרמיניסטי היררכי (HD): Rahakott מאפשר לך ליצור מספר כתובות חדשות לכל עסקה לצורך אבטחה נוספת. ניתן לבנות את ארנקי HD שלך מתחת לארנק הראשי שלך. אתה יכול לשנות שם או להסיר את הארנקים לפי הצורך.

תמיכה בשפות מרובות: Rahakott זמין באנגלית, סינית, יפנית ורוסית.

עמלות הניתנות להתאמה אישית: אתה יכול להתאים אישית את התשלום שלך מ- 1.00% ל- 2.195%. אם אתה משלם תשלום גבוה יותר, בקשת הערבוב שלך תטופל במהירות רבה יותר והערבוב יהיה יעיל יותר.

זמני ערבוב הניתנים להתאמה אישית: כדי לטשטש את ערבוב המטבעות שלך ככל האפשר, אתה יכול להתאים אישית את זמני הערבוב שלך (כלומר לבחור באיזו שעה יועברו המטבעות לכתובת היעד שלך). אתה יכול לבחור את הכספים שיועברו תוך שעה אחת, למשל, שבוע או חודש אחד, בין לוחות הזמנים האחרים.

ארנקים מרובי משתמשים: Rahakott מציע כעת ארנקים מרובי משתמשים המיועדים למשתמשים עסקיים וארגונים. ארנקים אלה מעניקים למשתמשים מרובים בארגון יחיד גישה נוחה לארנק משותף. אתה בוחר מישהו כמנהל, ואותו אדם יכול להאציל גישה ותפקידים בממשק הארנק למשתמשים אחרים – כמו המנהל, הסוחר והמבקר. מנהל המערכת יכול לקבוע רמות אבטחה שונות עבור עובדים שונים. עובדים מסוימים לא יוכלו לגשת למשל למפתחות API.

חילופי P2P: לרהקוט יש בורסת P2P עם אפשרויות ‘קנייה מהירה’ ואפשרויות ‘מכירה מהירה’. בעת כתיבת שורות אלה (דצמבר 2019), לא מוצעות הצעות מחיר בשוק ה- P2P מכל מדינה שהיא.

מערבבים כמות גדולה או קטנה: נכון לדצמבר 2019, Rahakott תומך בכמות ערבוב מינימלית של 0.001 BTC ובכמות ערבוב מקסימלית של 563 BTC. בין אם יש לך כמות קטנה או גדולה של ביטקוין לערבב, אתה אמור להיות מסוגל לערבב אותו בקלות עם Rakakott.

מערבבים לכתובות יעד מרובות: בעת התאמה אישית של הגדרות הערבוב שלך, Rahakott מאפשר לך לשלוח כספים לכתובות יעד מרובות. אתה יכול לשלוח 50% מה- BTC שלך לכתובת אחת, למשל, ו- 50% לכתובת אחרת. זמנים ניתנים להתאמה אישית, כך שמחצית הכספים שלך יכולים להגיע בארנק אחד היום בעוד מחצית נוספת מגיעה בעוד 6 ימים.

תמיכת API: ל- Rahakott יש ממשק API המעניק למפתחים גישה לפרוטוקול Rahakott. כל שיטות ה- API נקראות בשיטת HTTP POST, ויש לאשר אותן באמצעות מפתח ה- API שנמצא בקטע ‘הגדרות’ בארנק Rahakott שלך..

איך עובד רהקוט?

איך עובד רהקוט

Rahakott עובד כמו ארנקים אחרים ברשת. אתה יוצר ארנק באופן מקוון ואז מפקיד כספים בארנק זה מכתובות קריפטו חיצוניות. Rahakott גובה עמלה קטנה עבור כל הפקדה או משיכה לכתובת חיצונית או ממנה (0.0005 BTC).

אתה יכול להפקיד שישה מטבעות קריפטוגרפיים שונים בארנק Rahakott יחיד, כולל BTC, BCH, LTC, DASH, ETH ו- ZEC.

ברגע שמטבעות קריפטוגרפיים אלה נמצאים בארנק Rahakott שלך, תוכל לראות את היתרה המלאה שלך בדולר ארה”ב או יורו. Rahakott יגיד לך כמה כל מטבעות הקריפטו שלך יהיו שווים אם תערבב אותם יחד ותמכור אותם בדולר ארה”ב או יורו.

אם ברצונך לערבב את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך יחד, תוכל לעשות זאת בכמה לחיצות. המטבעות הקריפטוגרפיים שלך יבואו לידי ביטוי כמטבע פיאט יחיד (USD או EUR), אם כי תמשוך את הסכום כ- BTC, BCH, LTC, DASH, ETH או ZEC.

המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים (מוצפנים) בשרתי Rahakott. Rahakott טוען כי אפילו המפתחים שלהם אינם יכולים לגשת למפתחות הפרטיים. עם זאת, בדיוק כמו בכל מצב בו המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים במכשיר חיצוני, תרצה לנקוט משנה זהירות בעת העברת סכומי כסף גדולים. באופן אידיאלי, תשתמש ברהקוט להפקדת מטבעות קריפטוגרפיים, לערבב אותם ולמשוך אותם.

אם תחליט לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים בטווח הארוך של Rahakott, תוכל לגשת לארנק שלך בכל עת באמצעות הסיסמה שלך. Rahakott מאפשר לך להגדיר סיסמה חד פעמית, ובמקרה זה תצטרך לבצע אימות 2FA בטלפון שלך לפני הכניסה. לחלופין, תוכל להגדיר סיסמה ארוכת טווח, ובמקרה זה סיסמה אחת מאפשרת לך להיכנס ל- Rahakott. לָנֶצַח.

Rahakott תומך גם בפרוטוקול Tor לפרטיות מרבית. אם אתה רוצה להעביר מטבעות קריפטוגרפיים לרהקוט באמצעות Tor, לערבב אותם יחד, ואז למשוך אותם, אז אתה יכול לעשות זאת עם פרטיות מלאה ומוצפנת..

תמחור ודמי רהקוט

Rahakott הוא ארנק ומיקסר בחינם של קריפטו. כל אחד יכול לבקר ב- Rahakott.io ולהקים ארנק בחינם.

כאשר תערבב מטבע קריפטוגרפי יחד, תשלם דמי שירות. דמי שירות אלה נעים בין 1.00% ל -2.195%. ככל ששכר השירות שאתה משלם גבוה יותר, כך הבקשה שלך תעבור מהר יותר והמיקסר יבצע טוב יותר.

Rahakott אינו גובה עמלות בעת העברת כספים מארנק Rahakott אחד לאחר. עם זאת, עמלה של 0.0005 BTC תחויב בעת העברת כסף לכתובת ארנק חיצונית או ממנה.

Rahakott יוסיף גם דמי שירות רשת, המשתנים בהתאם לקריפטוגרפיה בה אתה משתמש.

ישנם גם סכומי העברה מינימליים מסוימים, אם כי הם קטנים מאוד (סכום מינימלי של 0.0001 BTC נדרש להעברה, למשל, או 0.001 LTC).

כיצד להשתמש ברהקוט

Rahakott הוא פשוט לשימוש. למעשה, תוכלו להתקין ולהשתמש בארנק בפחות מ -20 שניות. הנה מדריך בסיסי:

שלב 1) יצירת הארנק שלך

בקר ב- Rahakott.io, ואז לחץ על ‘צור ארנק’ בפינה השמאלית העליונה.

יצירת ארנק Rahakott

השלם את אימות ה- Captcha על ידי הזנת המספרים.

ארנק הצפנה של רחקוט

לאחר מכן תראה את הביטוי הממוני שלך. כתוב את 24 המילים האלה ושמור אותן במיקום מאובטח. אתה יכול להשתמש בביטוי זה כדי להחזיר את הגישה לארנק שלך בכל עת.

אחסון קריפטו Rahakott

בעמוד הבא, Rahakott יבדוק פעמיים כדי לאמת את הביטוי הממוני שלך על ידי רישום המילה הראשונה והאחרונה מאותה ביטוי.

אבטחת רחקוט

זכור: אם תאבד את הביטוי, לא תוכל להתחבר לארנק שלך ולקבל גישה לכספים שלך. ודא שהביטוי שלך כתוב במיקום מאובטח.

שלב 2) בחירת מטבעות מטבעות

לאחר מכן, Rakakott מאפשר לך לבחור את ארנקי הקריפטוגרפיה שבהם אתה הולך להשתמש. אתה יכול לבחור בין אחד משש המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים, כולל BTC, LTC, DASH, BCH, ZEC ו- ETH.

ארנק ביטקוין Rahakott

שלב 3) הגדרת 2FA

Rahakott מאפשר לך להגדיר אימות דו-גורמי (2FA), אם כי זה לא נדרש.

הגדרת רהקוט

‘הגורם השני’ שלך יכול להיות סיסמה חד פעמית או סיסמה סטנדרטית לטווח ארוך.

אם אתה משתמש בסיסמה חד פעמית, תזדקק לטלפון נייד עם יישום 2FA (כמו Authy או Google Authenticator). היישום מייצר סיסמה חדשה אחת לכמה שניות, ואתה יכול להשתמש בסיסמה זו כדי להתחבר.

הסיסמה הרגילה לטווח הארוך תקפה כל הזמן אלא אם כן תשנה אותה או תבטל אותה. אתה מגדיר את הסיסמה פעם אחת ואז משתמש בה כדי לגשת לארנק Rahakott בכל פעם.

אתה יכול גם לבחור שלא להגדיר סיסמה כלשהי, ובמקרה כזה כל מי שיש לו את כתובת הארנק שלך יכול להיכנס לארנק Rahakott שלך..

שלב 4) הפקדת כספים

הארנק שלך הוגדר רשמית, וכעת תוכל להפקיד כספים בארנק שלך. ל- Rahakott יש סכום פיקדון מינימלי לכל מטבע קריפטוגרפי (0.0001 BTC לביטקוין למשל). שלח כספים לכתובת Rahakott שלך מארנק ביטקוין חיצוני, והכספים יופיעו בארנק שלך.

פיקדון ברהקוט

שלב 5) מערבבים

יתרונות ארנק Rahakott

אתה משתמש ברייקוט למיקסר שלו. עמוד המיקסר פשוט. באפשרותך להתאים אישית את כל ההגדרות הבאות:

בחר את כתובות היעד שלך: אתה יכול לשלוח את הכספים המעורבים שלך לכתובת יעד אחת או יותר, למשל.

בחר את נתח ההפצה שלך: אתה יכול לשלוח 5% מהכספים שלך לכתובת אחת, 10% לכתובת אחרת ו- 85% לכתובת שלישית, למשל.

התאם אישית את העיכוב שלך: אם כל הכספים שלך מגיעים לכל הכתובות שלך בו זמנית, זה יכול להיראות חשוד (במיוחד אם אתה מנסה להסתיר את מקור הכספים שלך). Rahakott מאפשר לך להתאים אישית את העיכוב שלך בין שעה לשעה אחת.

פרטיות ארנק Rahakott

בחר את דמי השירות שלך: דמי שירות גבוהים יותר (קרוב ל -2.195%) יעבדו את כספיכם במהירות רבה יותר ועם ערבוב טוב יותר, בעוד שעמלת שירות זולה יותר (קרוב ל -1.00%) תגיע עם ערבוב איטי יותר ופחות ערבוב.

דמי רהקוט

התאם אישית את הסכום שלך: Rahakott מאפשר לך כרגע לערבב בין 0.001 BTC ל 561.832 BTC. בחר כל סכום של BTC בין הסכומים האלה שתרצה לערבב.

לאחר שהתאמת אישית את כל ההגדרות הללו, תוכל להזין את הסיסמה שלך ואז ללחוץ על ‘מערבבים מטבעות’ כדי להשלים את תהליך הערבוב.

שלב 6) התאמה אישית של הגדרות ומחיקת הארנק שלך

Rahakott מאפשר לך להתאים אישית את ההגדרות מהארנק > תפריט הגדרות. אתה יכול לבחור באיזה בורסה אתה רוצה להשתמש, למשל, בשפה שלך או במטבע שלך.

הגדרות ארנק Rahakott

אתה יכול גם למחוק לחלוטין את הארנק שלך – נניח אם השלמת את תהליך הערבוב וברצונך להסיר את כל הקשרים עם Rahakott.

חשבון רהקוט

על רחקוט

הגרסה הראשונה של Rahakott שוחררה על ידי Akke Svenson (מייסד משותף), Maksim Shreyder (מייסד משותף), וצוות מפתחים ב- 12 בנובמבר 2017.

סוונסון הוא בעל תארים מתקדמים באוניברסיטת סטנפורד ובמכון הטכנולוגי המלכותי בשבדיה. לפני בנייתו של רהקוט עבד סוונסון בכמה חברות פינטק בארצות הברית ובאירופה.

שריידר הוא בוגר המכון לפיזיקה וטכנולוגיה במוסקבה ובאוניברסיטת לונדון.

מילה אחרונה

Rahakott הוא ארנק ומערבב קריפטוגרפי הממלא נישה ייחודית במרחב הקריפטו. אתה יכול להפקיד כספים ל- Rahakott ממטבעות קריפטוגרפיים שנתמכים, ואז לערבב את הכספים יחד ולמשוך אותם כמטבע פיאט של USD או EUR. זה ארנק ומיקסר מובנים בשירות נוח אחד.

לוקח 20 שניות להתקין ארנק Rahakott לראשונה, וכל הכספים מוחזקים בצד השרת מוצפן בשרתי Rahakott. מסיבה זו, לא מומלץ להשתמש בכדי לאחסן כמויות גדולות של קריפטו לטווח ארוך. כמיקסר לטווח קצר, לעומת זאת, נראה שרקוט הוא דרך אידיאלית לטשטש את כספי הקריפטו שלך..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner