ארנק Mycelium: Master המדריך לבדיקת משתמשים בקריפטו

סקירת תפטיר

כיצד להשתמש, לאחסן ולהירשם באמצעות ארנק Bitcoin Mycelium

Mycelium היא אפליקציית ארנק קריפטו המספקת אחסון ביטקוין סלולרי זמין עבור iOS ו- Android. גלה הכל על אפליקציית הקריפטו המדורגת הגבוהה ביותר ב- Google Play בסקירת ארנק Mycelium שלנו היום.

מה זה תפטיר?

Mycelium היא אפליקציית ארנק ביטקוין של iOS ו- Android המאפשרת לכם לשלוח, לקבל ולאחסן ביטקוין בצורה מאובטחת. יש אנשים שמשתמשים ב- Mycelium להעברות ביטקוין יומיות, בעוד שאחרים משתמשים ב- Mycelium לאחסון קר ארוך טווח.

ההורדה והשימוש ב- Mycelium קלים כמו ביקור בחנות האפליקציות iOS או Android. התקן את האפליקציה, פתח אותה ובחר “ארנק חדש” ואז תוכל להתחיל להשתמש בארנק באופן מיידי. אתה יכול ליצור משפט סיסמה בן 12 מילים (זרע). אם אי פעם תאבד גישה לטלפון או לאפליקציה שלך, תוכל להתקין את Mycelium בטלפון אחר ולהשתמש בביטוי הסיסמה שלך בן 12 מילים כדי להחזיר את הכספים שלך..

ל- Mycelium יש את כל התכונות שאתה מצפה באפליקציית ארנק קריפטו. אתה יכול בקלות לשלוח ולקבל כסף דרך Mycelium כמו שזה קל להתקין ארנק ביטקוין. אתה מקבל קוד QR וכתובת ארנק ציבורית שאתה יכול להשתמש בה כדי לשלוח ולקבל כספים. אתה יכול להתקין את Mycelium בטלפון ישן ולהשתמש בו כסוג של אחסון קר. אתה יכול להתקין אותו בטלפון המחובר לאינטרנט ולהשתמש בו כאחסון חם או ארנק יומי.

ארנק mycelium לבדיקת ביטקוין

בנוסף, Mycelium תואם לחלוטין לשניים מארנקי החומרה הפופולריים ביותר הקיימים – Trezor ו- Ledger. אנשים רבים ישתמשו ב- Trezor ו- Ledger לאחסון קירור תוך שהם שומרים על Mycelium בטלפון שלהם. ארנק הקריפטו של Mycelium משתלב גם עם Cashila (לתשלום חשבונות באזור SEPA (EU)), Glidera (לרכישה / מכירה של ביטקוין באמצעות חשבונות בנק) ו- Coinapult (לגידור מול מטבעות דולר ופיאט).

הצוות שמאחורי Mycelium הוקם לראשונה בשנת 2008, שנה לפני שהביטקוין החל לפעול. צוות מהנדסי החומרה התכנס בתחילה כדי ליצור פרויקט רשת רשת. אולם לאחר שחרורו של הביטקוין בשנת 2009 הצוות התעניין בבלוקצ’יין. הם החליטו לפתח את Mycelium כארנק ביטקוין מסוג All-in-One המיועד למשתמשים רגילים.

מדריך ארנק ביטקוין mycelium

Mycelium השיקה בסך הכל חמישה פרויקטים הקשורים לביטקוין, כולל ארנק Mycelium, Entropy, Swish, Card ו- Gear. כיום, Mycelium הוא אחד הארנקים המוכרים והביקורות ביותר בענף. הצוות שעומד מאחורי מיסליום ממוקם בווינה, אוסטריה.

תכונות ארנק Mycelium

המאפיינים העיקריים של ארנק מטבע החילוץ של Mycelium כוללים:

משמורת מלאה על המפתחות הפרטיים שלך: Mycelium משאיר אותך בשליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלך. המפתחות הפרטיים שלך לעולם לא עוזבים את המכשיר שלך אלא אם כן אתה מייצא אותם (או משתמש בביטוי ההתאוששות שלך בן 12 מילים).

אבטחה של קריפטו

אין צורך להוריד את ה- Blockchain המלא: Mycelium מאפשר לך לגשת לרשת הביטקוין מבלי להוריד את בלוקצ’יין המלא של הביטקוין.

סופר-נודים במרכזי נתונים מרובים: Mycelium מציעה חיבור מהיר במיוחד לרשת הביטקוין דרך צמתים-על הממוקמים במספר מרכזי נתונים.

תואם ל- Trezor ו- Ledger: Mycelium מסתדר היטב עם שני ארנקי החומרה הפופולריים ביותר בקריפטו – Trezor ו- Ledger. אתה יכול להשתמש ב- Ledger ו- Trezor לאחסון קר או ברוב כספי הביטקוין שלך, ואז להשתמש ב- Mycelium כארנק יומי עבור כמויות קטנות יותר של bitcoin..

אפשרויות שילוב אחרות: בנוסף ל- Trezor ו- Ledger, Mycelium תואם גם ל- Glidera, Cashila ו- Coinapult. אתה יכול להחליף מטבע פיאט בביטקוין ישירות בתוך Mycelium הודות לשילוב של Mycelium עם Glidera, למשל, באמצעות כל חשבון בנק אמריקאי או קנדי..

הצפנה מלאה: Mycelium מצפין את כל הנתונים מהצ’אטים והעסקאות שלך, מה שהופך אותו לאחד מארנקי הביטקוין הממוקדים ביותר בפרטיות שיש כיום. רק חותמות הזמן והטקסט המוצפן שלך נשלחים לשרתי Mycelium. האפליקציה גם שומרת את המידע הכללי לכל עסקה, כולל כתובת הביטקוין, המיקום, הכינוי והיסטוריית המסחר.

אפשרויות חשבון מרובות: אתה יכול להגדיר מספר חשבונות בארנק Mycelium שלך, כולל חשבונות שעון בלבד, חשבונות כתובת יחידה וחשבונות חומרה.

חשבונות mycelium bitcoin

תמיכה ב- BIP70: Mycelium תואם לבקשות תשלום BIP70.

תמיכה ב- HD: Mycelium הוא ארנק דטרמיניסטי (היררכי) (HD), מה שאומר שאתה יכול ליצור מספר כתובות כדי לענות על הצרכים שלך. אם אתה לא רוצה שמישהו יראה שיש לך 100 BTC, למשל, אתה יכול ליצור ארנק נפרד רק לעסקה אחת, ואז לשלוח את כתובת הארנק לאדם האחר. אתה זקוק רק לגיבוי של ה- master seed או מפתח פרטי ראשי כדי לגשת לכל הארנקים באפליקציית Mycelium שלך.

תכונות אבטחה של ארנק mycelium

משפט סיסמה של 12 מילים: Mycelium מאפשר לך להגדיר ביטוי סיסמה בן 12 מילים כגיבוי. כל עוד אתה זוכר (או רשמת) את 12 המילים שלך, תוכל לגשת לכספים שלך, גם אם תאבד לחלוטין את הגישה ליישום Mycelium שלך או למכשיר הנייד עליו היא מותקנת.

זמין עבור iOS או Android: Mycelium זמין להורדה בחינם עבור iOS או Android.

אין גרסת שולחן עבודה: Mycelium היא אך ורק אפליקציה לנייד. אין גרסת שולחן עבודה זמינה.

מזהה ביט: Mycelium תומך בפרוטוקול Bit ID הפתוח לאימות מאובטח במקום פיתרון סטנדרטי, מבוסס סיסמא, מתוארך.

הוצאות ארנק ביטקוין של mycelium

שוק Mycelium: ל- Mycelium יש שוק שבו משתמשים יכולים לתקשר זה עם זה. ניתן להגדיר עסקאות P2P עם משתמש אחר, למשל, באמצעות תכונת הסוחר המקומי של Mycelium. לכל הקונים והמוכרים בשוק יש דירוגים על סמך העסקאות הקודמות שלהם. בנוסף, כל האינטראקציות עם הקונים והמוכרים נעשות באמצעות צ’ט מוצפן המציע הודעות מאובטחות מקצה לקצה. ארנק הקריפטו של Mycelium מספק גם דירוג סוחרים כדי לעקוב אחר מוניטין הקונה והמוכר באופן אוטומטי כדי לראות את העסקאות המוצלחות שלהם.

סוחר מקומי: סוחר מקומי מאפשר לך לקנות ולמכור ביטקוין עם משתמשי Mycelium אחרים. המטבעות מאוחסנים באופן מקומי בארנק שלך במהלך ההחלפה, מה שאומר ש- Mycelium לעולם לא מחזיקה במטבע הביטקוין או הפיאט שלך.

אחסון ביטקוין בתאי mycelium

תכונות נוספות המתוכננות להתווסף בעתיד: המפתחים של Mycelium אינם נרתעים מתוכן. החברה מתכננת שדרוגים משמעותיים להתקדם. החל מנובמבר 2019, אתר Mycelium מלא בעדכונים על שילובים עתידיים, תמיכה ב- dApp ואפשרויות אחרות. כלים חדשים בקרוב כוללים חשבונות פיאט מבוססי בלוקצ’יין, פתרונות העברת כספים, כרטיסי חיוב, שירותי מימון אישי, אפשרויות השקעה, עסקאות מוגנות בפקדון ויצירת נכסי קריפטו, בין היתר..

יתרונות הביטקוין של מיסליום

כיצד פועל תפטיר?

Mycelium עובד כמו כל אפליקציה סלולרית אחרת. אתה מתקין את האפליקציה עבור iOS או Android, ואז היא פועלת באופן מקומי במכשיר שלך.

כיצד פועל תפטיר

ניתן להתקין את Mycelium באופן לא מקוון במכשיר אנדרואיד באמצעות קבצי .apk. לחלופין, תוכלו להתקין אותו דרך חנות האפליקציות בטלפון ישן ולעולם לא לחבר את הטלפון לאינטרנט יותר, מה שהופך את Mycelium לפיתרון אחסון קירור זול וקל..

אנשים רבים משתמשים גם ב- Mycelium כארנק יומי, מאחסנים כמויות קטנות יותר של ביטקוין עם הארנק ואוחסנים כמויות גדולות יותר עם ארנק חומרה כמו Trezor או Ledger Nano..

Mycelium מאחסן את המפתחות הפרטיים שלך במכשיר שלך. המפתחות הפרטיים שלך לא נשלחים לשרתי Mycelium. כל עוד יש לך גישה למכשיר שלך ולאף אחד אין גישה לביטוי הסיסמה שלך בן 12 מילים, אתה נשאר בשליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלך לכל החיים.

איך פועל תפטיר

בנוסף, כל הפעילות בשוק מוצפנת לחלוטין. רק הגרסאות המוצפנות של יומני הצ’אט נשמרות. זה מבטיח מסחר מאובטח ב- P2P דרך השוק של Mycelium שבו רק השולח והמקבל ורואים מידע על עסקאות.

Mycelium מציע גם אפשרויות ארנק מרובות. אתה יכול להגדיר כתובות שעון בלבד, ארנקים עם כתובת יחידה, ארנקי HD עם כתובות משנה והרבה אפשרויות אחרות. תוכל גם לשלב את Mycelium עם פתרונות הארנק הקיימים שלך, כולל Ledger ו- Trezor.

כיצד פועל ארנק התפטיר

הכל ארוז לממשק פשוט. Mycelium אינה אפליקציית הארנקים הנראית הכי טובה שיש, אבל היא פשוטה לשימוש לכל מי שיש לו ידע בסיסי בארנקי bitcoin ובקריפטו. בין אם אתה מטפל בקריפטו לטווח ארוך או שולח ומקבל ביטקוין מדי יום, אתה אמור להיות מסוגל להסתמך על Mycelium כארנק ביטקוין שניתן להשתמש בו..

בואו נסקור בקצרה את קו המוצרים הנוסף של ארנק Mycelium של Card and Entropy (Swish and Gear מאוחר יותר):

סרטון לאחסון קר של Mycelium Entropy:

כרטיס Mycelium ורשת כרטיסי וידאו:

וסרטון מהיר כיצד להשתמש בכרטיס המיסליום:

יתרונות כרטיס-תפטיר

תמחור תפטיר

תמחור תפטיר

Mycelium ניתן להורדה בחינם עבור iOS ו- Android.

אין עמלות למשלוח או קבלת תשלומי ביטקוין דרך האפליקציה (מלבד דמי ברירת המחדל של רשת הביטקוין).

Mycelium יציג את העמלות מראש לפני שתשלח עסקה. אתה יכול לבחור את העמלה שלך בהתאם למהירות הצורך לשלוח את העסקה (עדיפות נמוכה, בינונית או גבוהה).

כיצד להשתמש בתפטיר

השימוש ב- Mycelium הוא פשוט. להלן התהליך הבסיסי בו תשתמש בהגדרה והתחלת השימוש ב- Mycelium בפעם הראשונה:

שלב 1) הורד חינם ל- iOS או Android

הורד את Mycelium מה- חנות הגוגל סטור אוֹ חנות אפליקציות ל- iOS

שלב 2) צור ארנק חדש

פתח את האפליקציה ובחר ‘ארנק חדש’

אתה עכשיו בארנק הביטקוין שלך. אתה יכול להציג את קוד ה- QR או את הכתובת שלך. מישהו יכול להשתמש בקוד ה- QR או בכתובת כדי לשלוח ביטקוין לארנק Mycelium שלך.

שלב 3) הגדר אימות שני גורמים וגיבויים

כדי להגן על הביטקוין שלך, תרצה להגדיר אפשרות גיבוי. בפינה השמאלית העליונה, הקש על שלוש הנקודות כדי להגיע לתפריט, ואז הקש על ‘גיבוי’. 12 מילים יופיעו על המסך. רשמו את 12 המילים על דף נייר או רשמו אותן במקום מאובטח אחר.

שים לב שאפליקציית Mycelium אינה מאפשרת לך לצלם צילום מסך. זה למען ביטחונך. אתה יכול לרשום את ביטוי הסיסמה בן 12 המילה שלך במקום מאובטח כדי ליצור ארנק נייר. עם זאת, כל מי שיש לו גישה ל -12 מילים אלה יקבל גישה מלאה לביטקוין שלך, אז היזהר.

כדי להבטיח שהעתקת את 12 המילים בהצלחה, Mycelium יבקש ממך להזין מחדש את 12 המילים אחת אחת.

שלב 4) הגדר את ה- PIN שלך

הגדר את מספר ה- PIN שלך. Mycelium מאפשר לך להגדיר PIN כדי למנוע שימוש בארנק שלך על ידי אחרים. יהיה עליך להזין את ה- PIN בכל פעם שאתה ניגש לארנק Mycelium שלך.

בפינה השמאלית העליונה, עבור לתפריט ולחץ על ‘הגדרות’ ואז על ‘הגדר קוד PIN’. בחר קוד PIN. ודא שאתה זוכר את זה. אם אינך זוכר את ה- PIN שלך, אין אפשרות לשחזור. הדרך היחידה לשחזר את הביטקוין שלך תהיה להשתמש בזרע שלך.

שלב 5) שלח וקבל ביטקוין

אפליקציית ארנק Mycelium שלך מאובטחת ומוכנה לאחסון, שליחה וקבלת ביטקוין.

קבלת ביטקוין

פתח את Mycelium ועבור לכרטיסיית היתרה שלך

הקש על ‘קבל’

אתה יכול לבקש סכום ספציפי. לחלופין, אתה יכול פשוט לשלוח את קוד ה- QR או את כתובת הביטקוין שלך עם מישהו. אתה יכול לגרום למישהו לסרוק את קוד ה- QR שלך או לצלם צילום מסך שלו. אתה יכול גם להעתיק ולהדביק את הכתובת הציבורית שלך ולשלוח אותה דרך כל אפליקציית העברת הודעות.

המתן עד שהכספים יגיעו. בתוך עשר דקות מרגע שליחת הכספים, אתה אמור להיות מסוגל לראות את העסקה בכרטיסייה ‘עסקאות’. יידרשו 3 עד 6 אישורים (30 עד 60 דקות) עד שהכספים שלך יהיו זמינים בארנק Mycelium שלך.

שליחת ביטקוין

פתח את Mycelium ועבור לכרטיסיית היתרה שלך.

לחץ על ‘שלח’.

אתה יכול לשלוח ביטקוין על ידי הקשה על כפתור ‘סריקת קוד QR’. לחלופין, תוכל להעתיק ולהדביק כתובת ביטקוין.

הקש על סוג הכסף שברצונך לשלוח, ואז בחר את הסכום.

בדוק שוב כדי לוודא שכל הפרטים נכונים, ואז הזן את קוד ה- PIN שלך כדי לאשר את העסקה. הקפידו לראות את המקומות הטובים ביותר להוציא ביטקוין ברשת.

על Mycelium

על תפטיר

היזמים מאחורי הארנק Mycelium התכנסו לראשונה בשנת 2008 כדי ליצור פיתרון רשת. אולם לאחר שחרורו של הביטקוין בשנת 2009 הצוות ראה פוטנציאל בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הם החליטו ליצור את ארנק Mycelium כארנק הכל-אחד הפונה לצרכן. מהימים הראשונים של הביטקוין ועד לזכיה של אפליקציית המובייל הטובה ביותר ב- Blockchain.com בשנת 2014, פתרון אחסון הארנקים Mycelium הרב-תכליתי החלוץ בשמירה ובאבטחה של אחזקות קריפטו באבטחה בנקאית..

כיום, Mycelium הוא אחד מחמשת המוצרים שמציע צוות הפיתוח. ארבעת המוצרים האחרים כוללים את סוויש (מערכת הזמנות ותשלומי סוחר מקוונת ובחנות המקבלת מטבעות דיגיטליים ופיאטיים), Gear (מעבד תשלומי ביטקוין המאפשר לכל אחד לקבל תשלומי BTC באופן פרטי ומאובטח), Card (רשת תשלומים גלובלית) ו- Entropy (התקן USB הפועל כפתרון אחסון קר).

Mycelium מיוצר על ידי Megion Research & פיתוח GmbH, שמושבה בוינה, אוסטריה. החברה קיבלה את השם ‘תפטיר’ מהחלק הצומח של פטרייה המורכבת מרשת חוטים לבנים. ‘התפטיר’ של פטרייה הוא רשת מודיעין מבוזרת המסוגלת לשלוח מידע למרחקים ארוכים ועל פני קווי מינים.

חברים מרכזיים במחקר מגיון & צוות ה- GmbH GmbH כולל את אלכסנדר קוזמין, אנדראס פיטרסון, ג’רום רוסלו וליאו וונדרסלב.

בארנק ה- Mycelium bitcoin הרב-פונקציונלי יש גם כלים חדשים לאחסון קריפטו שיוצאו בקרוב כמו:

  • חשבונות פיאט (מבוססי בלוקצ’יין)
  • העברה לא יקרה
  • כרטיסי חיוב (מקושרים ומונפקים בארנק)
  • חשבונות אישיים / מימון חשבוניות
  • גידור וניהול השקעות בתיקים
  • הגנה עסקית בפקדון על עסקאות (והימורים)
  • יצירת מטבעות קריפטוגרפיים והחלפת מטבעות קריפטו

מילה אחרונה

Mycelium הוא אחד מארנקי הקריפטוגרפים המדורגים ביותר והפופולריים ביותר הקיימים כיום. זו אפליקציית Android ו- iOS המציעה את כל תכונות הארנק שהיית מצפה, כולל שילוב עם ארנקי חומרה כמו Trezor ו- Ledger, תמיכה ב- HD ויכולת לשלוח ולקבל ביטקוין בקלות. בעוד שכולם מקובעים על מחיר הביטקוין, והמחצית הקרובה, זכור שעידן המשמורת החכמה של קריפטו-סיביות מבוססות-בלוקצ’יין מתחיל והוא אחד מתחומי האימוץ והמודעות הגדולים ביותר שצריכים להתרחש. משתמשים נבונים מבוקשים מאוד ולהשתמש בחום בארנק ביטקוין בטוח ומכובד כמו Mycelium.

אם אתה רוצה אפליקציית ארנק קלה לשימוש, מאובטחת מאוד ומהימנה, אז ארנק הביטקוין הארוך ביותר ב- Mycelium הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר הקיימות כיום (השווה ל- Exodus ו- Electrum). Mycelium עובד מצוין גם כפתרון אחסון קריפטו לטווח ארוך וגם כארנק ביטקוין שימושי ליום יום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner