ארנק Casa Keymaster: Master The Crypto User Review Guide

סקירת ארנק קאזה

קאזה הוא שירות הפעלת משמורת קריפטו שמטרתו להקל על האבטחה והשליטה בביטקוין שלך. היום אנו סוקרים הכל על מערכת ניהול ארנק המפתחות האישית של קאזה וכיצד עובדת קאזה.

מה זה קאזה?

קאזה הינה חברת משמורת קריפטו המציעה שלושה מוצרים ושירותים מרכזיים, כולל Keymaster, Casa Node ו- Casa Covenant (לירושה).

ארנק ביטקוין קאסה

כל המוצרים והשירותים של Casa מקלים על האבטחה והשליטה בביטקוין שלך. אתה משלם עבור מנוי Casa, ואז מקבל גישה למוצרים ושירותים מסוימים על סמך רמת המנוי שלך.

קאזה עושה עניין גדול מהעובדה שמדובר בשירות “שנבנה עבור הודלרים על ידי הודלרים”. אם יש לך כמות גדולה של קריפטו שאתה צריך לאבטח, אז קאזה היא אופציה נהדרת. למעשה, כאשר קאזה הכריזה על עצמה לראשונה לעולם במרץ 2018, החברה תיארה את עצמה כ”ארנק המטבעות המאובטח ביותר בעולם “..

קאזה ידועה בעיקר בזכות Keymaster. קאזה מתאר את Keymaster כ”מערכת המולטי-סיג “הידידותית למשתמש הראשונה בעולם. הודות ל- Keymaster, כל משתמש יכול להישאר בטוח ובשליטה ישירה במפתחותיו. Keymaster מיועד לעסקנים, אנשים בעלי שווי נקי גבוה, קרנות וצוותים. אם אתה מחזיק בכמות משמעותית של קריפטו, יתכן והאינטרס שלך יהיה להגן על הקריפטו הזה באמצעות Keymaster. Keymaster מאפשר לך להתקין, לשלוט ולגשת לארנקים 2 מתוך 3 רב-סיג ו -3 מתוך 5 ארנקים מרובי-סיג בקלות..

סקירה קיימאסטר

מוצרים ושירותים מרכזיים אחרים המוצעים על ידי קאזה כוללים את Casa Node 2, המאפשר לך להרוויח ביטקוין תוך תמיכה ברשת הביטקוין וברק. זהו Raspberry Pi 4 עם זיכרון RAM בנפח 4GB ו- SSD בנפח 1 TB.

צומת קאסה 2

קאזה מציעה גם את אפליקציית Sats, שהיא אפליקציה דמוית Venmo המיועדת למשתמשי הצפנה. באמצעות אפליקציית Sats תוכלו לשלוח או לקבל ביטקוין באמצעות SatsTags, להרוויח ביטקוין באמצעות SatsBack Rewards, או לגשת ל- Casa Node שלכם מכל מקום בעולם.

אפליקציית casa sats

יש גם תוסף Casa עבור Chrome המאפשר לך לבצע או לקבל תשלומי ברק באתרים מבלי לצאת מהאתר. ההרחבה משתלבת עם ה- Casa Node שלך, ומאפשר לך לבצע עסקאות מבלי לנווט בממשק הצומת.

בשנת 2019 הציגה קאזה שירות ייחודי במיוחד בשם Casa Covenant, המשלב אישור רב חתימה עם פרוטוקול אבטחה להקצאת אחזקות ביטקוין לירושה מאוחרת יותר. באמצעות אמנת קאזה, כל אחד יכול להבטיח שהביטקוין שלהם יועבר לאהובים. קאזה משלב את אחזקות הקריפטו שלך ישירות בצוואה האחרונה שלך. קאזה אפילו יעבור את היורשים שלך בתהליך השבת כספיך במידת הצורך.

על ידי מנוי ל- Casa, אתה מקבל גישה לאחד או יותר מהמוצרים והשירותים הללו. המנויים נעים בין 34 ל -420 דולר לחודש, אם כי ניתן גם ניסיון בחינם.

כך קאסה מסכמת את משימתה הכוללת:

“קאזה מספק לך את הכלים. אתה לוקח בחזרה את השליטה על הכסף והנתונים שלך. קאזה ממקסם את הריבונות האישית שלך. “

המטרה היא לתת לכל בעל קריפטו את ריבונותם על ידי מתן הכלים הדרושים להבטחת חיי הדיגיטל שלהם.

תכונות קאזה

יתרונות ארנק הקריפטו

המאפיינים העיקריים של המוצרים והשירותים של קאזה כוללים:

אידיאלי לכל מי שיש לו הרבה קריפטו: המנויים של קאזה נעים בין 34 ל -420 דולר לחודש (מחויבים מדי שנה). השירות ניתן לאנשים עם כמות משמעותית של קריפטו להגנה, כולל אנשים בעלי שווי נקי גבוה, הודלרים, לווייתנים, קרנות או סטארט-אפים.

מנויים בחינם ובתשלום זמינים: אתה יכול לנסות את Keymaster של Casa ואת אפליקציית Sats בחינם עם מנוי לניסיון. מנויי זהב, פלטינה ויהלום ($ 34 עד $ 420 לחודש) זמינים גם על פי צרכיך.

מפתח מאסטר: Keymaster הוא שירות לניהול מפתחות קריפטו המיועד לכל מי שמחזיק כמות גדולה של קריפטו – כולל מסננים, אנשים בעלי שווי נקי גבוה, קרנות ועוד. עם Keymaster, אתה עדיין מחזיק מפתחות ביטקוין משלך, אם כי הם הרבה יותר בטוחים.

צומת קאזה 2: קאזה מציעה גם את Casa Node 2, צופן bitcoin ו- Lightning המאפשר לך להרוויח ביטקוין תוך תמיכה הן ברשת הביטקוין והן ברק. זה פטל 4 פטל.

אפליקציית Sats: קאזה בנתה את אפליקציית Sats, המאפשרת לשלוח ולקבל ביטקוין באמצעות SatsTags. אתה יכול גם להרוויח ביטקוין באמצעות SatsBack Rewards או להשתמש ב- Casa Node שלך ​​מכל מקום בעולם.

תשלומי ברק לקאסה

הארכת סטים: קאסה מציעה סיומת דפדפן המאפשרת לך בקלות ולקבל תשלומי רשת ביטקוין וברק באינטרנט באמצעות הצומת שלך ב- Casa. אתה יכול להזין את הסיסמה שלך דרך הסיומת כדי להתחבר לצומת ה- Casa שלך בשלב אחד. ניתן גם לבצע ולקבל תשלומים במהירות מבלי לצאת מהאתר.

חתימות מרובות, התקנים מרובים ומיקומים מרובים: KeyShield של Casa הוא מערך האבטחה האולטימטיבי עם רב סיגיות. אתה יכול לאבטח את הכספים שלך באמצעות חתימות מרובות על מספר מכשירים במספר מיקומים.

מקסם את האבטחה הפיזית: ייתכן שיש לך הגדרת חתימה מרובה המאובטחת בביטוי זרע, אך היא מאובטחת רק כמו האבטחה האישית שלך. מישהו עם כמות קריפטו משמעותית נחשף להתקפות פיזיות. אולי שיננת את משפט הזרע שלך, למשל, אבל מישהו יכול לחלץ ממך את משפט הזרע הזה בעינויים. עם קאזה, אין צורך לחשוף את עצמך (או את הונך הקריפטו) לאיומים פיזיים מכיוון שאין נקודת כישלון אחת.

נבנה עבור Hodlers, על ידי Hodlers: קאזה הזכיר שוב ושוב כי הוא “נבנה עבור הודלרים, על ידי הודלרים”. אם יש לך כמות גדולה של קריפטו שאתה רוצה להגן על פני תקופה ארוכה, אז קאזה היא אפשרות אידיאלית.

מנוי אחד לשירותים מרובים: ל- Casa יש מספר רמות מנוי, ואתה מקבל גישה למספר מוצרים ושירותים של Casa עם כל מנוי.

הגדרות Multi-Sig הקלות והבטוחות ביותר: זה חכם להגן על קרנות גדולות באמצעות הגדרות מרובות חתימות. עם זאת, יש גם מידה מסוימת של סיכון: מה קורה אם תאבד אחד או שניים ממכשירי החתימה? מה קורה אם אדם אחד ששולט בחתימות משתולל? קאזה עוזר לך להימנע מבעיות ולהחזיר כספים באמצעות שירותי Keymaster ו- Key Shield. שירותים אלה מקלים ובטוחים יותר על הפעלת מערכי multi-sig.

המנויים כוללים ארנקי חומרה: המנוי שלך ל- Casa כולל ארנק חומרה אחד (למנויי זהב) או 3 ארנקי חומרה (לחברי פלטינום ויהלום). ארנק חומרה זה יפעל כמכשיר חתימה אחד במערך המפתח הרב-sigטי של מגן המפתח שלך.

שירות לקוחות ייעודי 24/7: קאסה מספקת שירות לקוחות ייעודי, כולל יועצי לקוחות אישיים, פגישות הגדרה של 1 על אחד ואפשרויות תמיכה מותאמות אישית אחרות.

שירותי חתימת חירום ושחזור מפתח: בהתקנת מגן מפתח עם חתימות 3 מתוך 5 נדרשות, קאזה יחזיק באחד המקשים. קאסה מציעה חתימת חירום ושחזור מפתח.

מכשירי החלפה שנשלחו בין לילה: מנויי פלטינה ויהלום יכולים לשלוח מכשירים חלופיים בין לילה. אם אתה מאבד גישה למפתח חומרה בהגדרת ה- multi-sig שלך, למשל, ואתה צריך להחליף אותו, אז Casa תשלח לך ארנק חומרה חדש בהקדם האפשרי.

תומך בארנקי חומרה מרובים: המנויים ל- Casa כוללים Trezor One כברירת מחדל. עם זאת, ההגדרות תומכות גם ב- Trezor Model T, Ledger Nano S ו- Ledger Nano X.

תומך ב- iOS וב- Android: קאזה עובד עם מכשירי אפל ואנדרואיד.

לך ללא זרעים: שימוש בביטוי זרעים הוא נהדר להתאוששות, אך הוא גם מציג חור עצום במערך האבטחה. אם מישהו מקבל גישה לביטוי הזרע הזה, זה מסכן את הכספים שלך. לקאזה יש מערך נטול זרעים שמבטל את הצורך בגיבויי נייר.

תיקים של קאזה פאראדיי: מנויי קאזה דיימונד ופלטינה מקבלים שקיות פאראדיי להגנה נוספת. ייתכן שתרצה למקם את ארנק החומרה שלך ואלקטרוניקה אחרת בשקית פאראדיי, למשל, כדי להבטיח שלא ניתן יהיה לשלוח אותות..

אירועי חבר והטבות: קאסה מקיים אירועים מיוחדים לחברי יהלום ופלטינום. חברים אלה מקבלים גם הטבות שונות והטבות חבר אחרות.

איך עובד קאזה?

קאסה מציעה שלושה מוצרים ושירותים מרכזיים. הנה הסבר בסיסי כיצד כל אחד מהם עובד:

איך קאסה קיימאסטר עובד?

Keymaster מאפשר לך לאבטח את הביטקוין שלך באמצעות קומץ הגדרות שונות של חתימות מרובות. המנויים היקרים יותר של Casa מגיעים עם אפשרויות ארנק מרובות יותר.

כיצד להשתמש ב -

מוצר הדגל של Keymaster הוא מגן המפתחות של קאסה, המציע 3 מתוך 5 אבטחה מרובת חתימות. המטרה היא לתת למשתמשים את “השקט הנפשי האולטימטיבי לגבי אבטחת המטבע הקריפטוגרפי [שלהם]”, מסביר האתר הרשמי. זה גם תוכנן כך שיהיה קל לשימוש לכל מי שרוצה מיומנות טכנית.

עם מערכת המולטי-סיג 3 מתוך 5, הקריפטו שלך מוגן על ידי 5 מקשים שונים על 5 מכשירים שונים ב -5 מיקומים שונים. אם מישהו מקבל גישה למפתח אחד או שני מקשים או מכשירים, הרי שכספי הצפנה שלך אינם נפגעים. המטרה היא להגן על המשתמשים מפני האקרים והתקפות אישיות.

עם מגן המפתח של קאזה, אינך צריך לרשום ביטוי זרע. אם תאבד אחד ממפתחות החומרה שלך, תוכל להחליף אותו בקלות ולהשתמש במכשירים הנותרים שלך כדי לשלוח את הכספים למערכת המפתחות החדשה שלך. אין לך סיכון אבטחה הכרוך בכתיבת ביטוי זרע מכיוון שהתקני החומרה שלך יכולים לתפקד כמכשירי שחזור.

מדריך אבטחה לקאסה

חברי היהלום והפלטינה של קאזה מקבלים גישה לצוות ייעודי 24/7 של נציגי שירות לקוחות אשר מעבירים משתמשים לאורך כל תהליך ההתקנה. קאזה מספקת את התקני החומרה הראשוניים וכן התקנים חלופיים במקרה של אובדן, כך שהמשתמשים דואגים לכלום.

בנוסף, קאזה תחזיק באחד מחמשת המקשים במגן המפתחות שלך למקרי חירום. קאזה לא יכול לגשת לכספים שלך בשום צורה שהיא מכיוון שהם מחזיקים רק מפתח אחד. עם זאת, אם אי פעם תאבד שני מקשים במקביל, תוכל להשתמש במפתח החירום של Casa כדי לעזור לך להעביר את הכספים שלך למערכת מקשים שלמה חדשה..

בסך הכל, ה- Keymaster של Casa הוא אידיאלי עבור מערכים מרובי אנשים – כמו משפחות, צוותים, סטארטאפים או קרנות. אם אתה רוצה לאבטח כמות גדולה של קריפטו בין מספר צדדים, אז Keymaster עובד מצוין.

קאזה מציע גם מערך אבטחה בסיסי 2 מתוך 3 רב-סיג. זה עובד בדומה למגן המפתחות של קאזה. שלושת המקשים כוללים את הטלפון שלך, ארנק חומרה ומפתח התאוששות Casa, כאשר כל עסקה מחייבת חתימה מ -2 מתוך 3 המקשים. מערך 2 מתוך 3 מולטי-סיג של קאסה מתפרסם כמערכת אחסון קירור בכניסה.

כיצד עובדת אמנת קאזה?

Casa Covenant היא מערכת לירושת ביטקוין השומרת על ביטחונם של הביטקוין גם לאחר שנפטר. תוכלו להגן על יקיריכם ולהבטיח שהם יקבלו את הביטקוין שלכם כחלק מהצוואה האחרונה שלכם.

כאשר משתמשים בביטקוין ללא קאזה, הירושה קשה. אם אתה מנהל את המפתחות שלך, אז אתה צריך תוכנית להעביר את עושרך בסוף חייך. אנשי ביטקוין רבים מתו עם כספם נעול לנצח פשוט כי הם לא השאירו הוראות לאף יקיריהם.

פרוטוקול ירושה של casa bitcoin

קאזה קואננט עובד עם עורך דין קיים לעיזבון, מה שאומר שאתה יכול להימנע מהעבודה הנוספת והסיכון בהעברת הביטקוין שלך בנפרד מנכסים אחרים.

המאפיין העיקרי של Casa Covenant הוא תכונת ה- multi-sig, שמבטיחה שהכספים שלך מועברים רק כשלא – ולא לפני כן. יש לך שליטה מלאה על התהליך. קאזה גם ידריך את משפחתך או עורך הדין לאורך כל התהליך ואף יאריך תמיכה ליורשים לאחר שתעבור.

מערכת ניהול המפתחות הרגילה של קאזה מאפשרת לכם להגדיר ארנק 2 מתוך 3 או 3 מתוך 5 רב-סיג. לעומת זאת, קאזה אמנת משתמשת בהתקנה אופציונאלית של 3 מתוך 6. אתה זקוק לחתימה מ -3 מתוך 6 מחזיקי המפתח כדי שעסקה תהיה תקפה. המקש הנוסף (המקש השישי) יופעל במהלך תהליך הגדרת שירות האמנה ומוחזק על ידי עורך הדין לעיזבון של המשתמש. אם הלקוח נפטר, המפתח של עורך הדין לענייני עיזבון, מפתח התאוששות קאזה ומפתח הכספת משמש לשחזור הכספים..

אמנת קאזה זמינה לכל חברי קאזה דיימונד. מחיר קאזה דיימונד הוא 420 דולר לחודש (מחויב מדי שנה), כך ששירות זה מיועד בעיקר ליחידים בעלי ערך נטו גבוה במקום למשתמשי ביטקוין רגילים..

כאשר קאזה השיקה את Covenant בשנת 2019, החברה תיארה את השירות כמערכת “ראשונה מסוגה”. ישנם שירותי ירושת ביטקוין אחרים זמינים, אם כי קאזה שילבה אותו במערכת הירושה, הרצון וההבאה הקיימת טוב יותר ממתחרותיה – אם כי ברור שגם התמחור גבוה בהרבה..

כיצד פועל קאזה צומת 2?

קאזה צומת 2 מאפשר לך להרוויח ביטקוין תוך תמיכה ברשתות הביטקוין וברק. אתה מקבל אחד צומת Casa אחד כחלק מכל מנוי בתשלום ל- Casa.

צומת bitcoin קאסה

ה- Casa Node 2 הוא Raspberry Pi 4 עם זיכרון RAM 4GB ו- SSD בנפח 1TB. אתה שולט בצומת באמצעות NodeOS עצמו של Casa (שיש לו כעת מצב כהה).

על ידי שילוב של Casa Node 2 עם Sats App, תוכלו להרוויח ביטקוין ולהשתמש בברק מכל מקום. בנוסף, באפשרותך להפעיל את פעימות הצומת של הצומת ב- Node 2 כדי להרוויח ביטקוין בכל שבוע רק לצורך הפעלת צומת בריאה ותמיכה ברשת הביטקוין.

צומת רשת ברק

באמצעות ה- Casa Node 2, תוכלו גם להריץ את BTCPay Server כדי לקבל בקלות תשלומי מסחר אלקטרוני בביטקוין. קאסה מתכננת להכריז על תכונות אחרות של Node בעתיד הקרוב.

תמחור קאזה

אתה מקבל גישה לאחד או יותר מהמוצרים והשירותים של קאסה בכל רמת מנוי. המנויים נעים בין כסף (חינם) לדיאמונד (420 דולר לחודש). כל המחירים שלהלן מניחים חיוב שנתי.

שירותי ארנק קאזה

כסף (חינם)

 • נסה את Keymaster ואת Sats App בחינם
 • אחסן ביטקוין בטלפון באמצעות Keymaster ואפליקציית Sats

זהב ($ 34 לחודש מחויב מדי שנה)

 • ערכת התחלה לשימוש ואבטחת ביטקוין
 • 2 מתוך 3 אבטחת מפתח מרובה חתימות)
 • 1 x ארנק חומרה (Trezor One)
 • צומת קאזה 2
 • תיק קאזה פאראדיי
 • תמיכה ישירה בדוא”ל מבית קאזה
 • השתמש באפליקציית Sats כדי לזכות בפרסים באמצעות ה- Casa Node שלך

פלטינה (150 דולר לחודש מחויב מדי שנה)

 • פתרון משמר קריפטו בשירות מלא לצרכי אבטחה פרטניים
 • מגן המפתחות (3 מתוך 5 ערכת מקשים מרובת חתימות)
 • 3 ארנקים לחומרה
 • שירות לקוחות ייעודי 24/7
 • יועץ לקוח אישי ופגישת התקנה 1 על 1
 • שירות התאוששות קאזה מפתח וחתימת חירום
 • מכשירי החלפה נשלחו בין לילה
 • חבילת ציוד קאזה מלאה, כולל תיקי קאזה צומת 2 ופאראדיי
 • בלעדי אירועים, הטבות והטבות חבר

יהלום (420 $ לחודש מחויב מדי שנה)

 • שירות בשירות מלא לאבטחת הצפנה האולטימטיבית
 • מגן המפתחות (3 מתוך 5 ערכת מקשים מרובת חתימות)
 • 3 ארנקים לחומרה
 • תמיכה מרובת משתמשים למשפחות וצוותים
 • תכנון ירושה של קאזה להעברת נכסי דורות
 • שירות לקוחות ייעודי 24/7
 • שירות התאוששות קאזה מפתח וחתימת חירום
 • יועץ לקוח אישי ופגישת התקנה 1 על 1
 • מכשירי החלפה נשלחו למשך הלילה
 • חבילות ציוד מלא של קאזה, כולל שתי צמתים של קאזה ותיקים של פאראדיי
 • אירועים בלעדיים, הטבות והטבות חברים

על קאזה

את קאזה מוביל המייסד והמנכ”ל ג’רמי וולש. חברי מפתח נוספים בצוות כוללים את קלי ליונס (נשיא) וג’יימסון לופ (CTO).

צוות קריפטו בקאסה

מטה קאזה ממוקם בעיר ניו יורק. החברה הודיעה על עצמה במרץ 2018 באמצעות פוסט בינוני, המתאר את שירותו כ”ארנק המטבעות המאובטח ביותר בעולם “.

קאזה גייסה עד היום מעל 3.5 מיליון דולר.

מילה אחרונה

שירות הליבה של קאזה הוא Keymaster, המהווה מערך מולטי-סיג אולטימטיבי. Keymaster מקל על הפעלת התקנת מולטי-סיג 2-מתוך-3 או 3 מתוך 5 בקלות, מאובטחת ובטוחה. קאזה ידריך אותך בתהליך ההתקנה, ישלוט במפתח יחיד כגיבוי וימנע את הצורך בביטוי זרעים. בהמשך הדרך, קאזה מציע גם אפשרויות גיבוי לשעת חירום, משלוח ארנקי חומרה למשך הלילה, והטבות אחרות שלא תקבלו אם תריצו הגדרת מולטי-סיג משלכם.

לאחרונה, קאזה הציגה גם את ה- Casa Node 2 שלה, צופן bitcoin ו- Lightning, כמו גם את שירות הירושה של Casa Covenant, מה שמקל על העברת הון הקריפטו שלך ליורשיך..

מכל הסיבות הללו, Casa (במחיר של 34 $ ל -420 $ לחודש) מסייע למשתמשים לאבטח את אחזקות הקריפטו שלהם במספר דרכים בעזרת חבילה של כלים ייחודיים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner