בוט המסחר הטוב ביותר בביטקוין: מדריך סקירת משתמשים

הטוב ביותר-ביטקוין-מסחר-בוטים-סקירה

היכולת לסחור בביטקוין במסגרת מחלקת נכסים מתעוררת בשוק המטבע הקריפטוגרפי היא לא פחות ממדהימה.

מסחר תמיד היה ידוע כדם החיים של השווקים. ועידן הביטקוין המבוסס על בלוקצ’יין הביא עמו אתגרים חדשים שסוחרי מניות מסורתיים על הרצפה מעולם לא התמודדו איתם לאור כל הזמנים של תעשיית הקריפטו 24/7/365. למגמת המסחר בביטקוין אין סוף באופק, אז בואו נתחיל.

ללמוד כיצד להשתמש בבוטים הטובים ביותר למסחר בביטקוין לשנת 2019 לא יהיה קל וגם רווחים מיידיים לא יזרמו מיד. עם זאת, המודעות היא מפתח הסף הראשון לפתיחה על מנת לבצע אופטימיזציה לעסקאות החכמות ביותר.

אנו ממליצים לבדוק את כל אחת מ -15 מערכות הבוטים המסחריות האוטומטיות בהמשך, מלכתחילה היום.

דירוג הבוטים המסחר בביטקוין הבא השתמש ברכיבים אלה כקריטריונים שיעזרו לדרג ולסקור:

 • קל להתקנה, להתקין ולהשתמש נכון – גם יכולת לבצע שינויים במהירות (ללא כישורים סופר טכניים)
 • אסטרטגיית מסחר (ארביטראז ‘, ביצוע שוק, מסחר בהעתקות, שורט, עצירת הפסד, קרקפת, סימולציות מיומנות)
 • שילוב חילופי (Binance, Coinbase, Bittrex, Bitfinex, Bitstamp, Poloniex, KuCoin, Huobi וכו ‘)
 • תמחור וגמישות עלויות (ניסיון בחינם, אפשרויות רישיון חודשיות, שנתיות או לכל החיים)
 • סוּג (מבוסס ענן, windows / macOS / Linux, תכונת מסחר אוטומטית בלחיצה אחת)
 • אותות חיצוניים (באמצעות TradingView או אינדיקטורים אחרים של צד שלישי וכו ‘)
 • מספר תפקידים פעילים (כמה עסקאות פתוחות בכל זמן נתון)
 • מגוון מטבעות (כמה אסימונים שונים זמינים לסחר)
 • מוניטין החברה, היסטוריית מוצרים ואריכות חיים כוללת
 • שירות לקוחות ונגישות שירות (בתוספת שדרוגי מערכת תוכנה)

לאחר הערכת מאפיינים אלה לכל פלטפורמה, זהה אילו תכונות ביצוע האסטרטגיה החיוביות ביותר שלך לטעמך והתחל לבחון במלואה. התחל בקטן, השתמש בכמויות נסבלות בעת הגדרת כל בוט אוטומטי למסחר בהצפנה המבוסס על ביטקוין. הדבר האחרון שכל סוחר טייסים אוטומטי למחצה רוצה לחוות הוא לבצע עסקאות ביטקוין בהפסד, במיוחד ללא ה”הסכמה “הידע שלך שיש לעסקאות ידניות מטבעו (המכונה גם הגדרה ושכחה שהשתבשו).

בני אדם, הלא הם משקיעים וסוחרים, מלאים בהטיות ונוטים לתגובות רגשיות (aka FOMO, FUD).

זה מעמיד לפעמים קונים ומוכרים של ביטקוין בחסרון קל, מה שמוביל לחישובים מוטעים ולסיכון תוצאות הסחר עקב ניתוח יתר של סנטימנטים וחדשות קריפטוגרפיות ‘מגמות’..

פלטפורמות הקשורות לקריפטו מתכוננות כולן לפריחה ‘סחר בתדירות גבוהה’ בתחום הביטקוין המתהווה. בשילוב עם תנועות תנודתיות המחירים ללא הפסקה, זה יכול להיות מתסכל עבור סוחרי יום להתחרות ברחבי העולם או ברציפות עם כל שקט נפשי, במיוחד אם סכום כסף אמיתי מונח על כף המאזניים. כדי להקשות על זה; שוק עמיתים לעמיתים חסר הגבולות, ללא הרשאה, לעולם אינו ישן או נכבה ‘אחרי שעות’. זה יכול להיות מצב מלחיץ מאוד עבור המשקיעים להתקיים בו. מאסטר המדריך של הקריפטו ברשימת הבוטים הטובה ביותר למסחר בביטקוין מקווה לעזור לראות איך כל אחד מהם נערם קצת אחר ביט, בוט אחר בוט..

היתרונות של שימוש בבוט ביטקוין לביצוע עסקאות די פשוטים. הם מאפשרים החלפה 24/7, הוצאות להורג מהירות, מסירים שגיאות אנושיות ורגש, מספקים גיוון ואפילו מגרש משחקים לבדיקה כדי להתאמן בהעמדת כספי הבוט שלך בשווקים חיים. כמובן שכפי שרבים יודעים לפעמים צריך לקחת את הטוב עם הרע. בוטים אלו עשויים לספק יתרון דיגיטלי ברגל, אך מציעים סיכונים משלהם כמו תוכנה באיכות נמוכה, להגדיר ולשכוח פחד, אסטרטגיות גרועות, מגבלות הפסד הפסד כושלות או תוכניות נוכלות כלליות המבטיחות ‘רווחים מובטחים’..

בחיתוליהם הם לא היו הבחירה הגדולה ביותר לסמוך עליהם כמויות גדולות, אך הם עברו דרך ארוכה מאז. בוטים למסחר יכולים להיחשב מתוחכמים ביותר ויש להם כל מיני פונקציות לרמת הנוחות והצרכים שלך. מערכות התוכנה המובילות הזמינות יכולות לתת למשקיעים יתרון לגיטימי על ידי סחר מטעמם, עם קביעת פרמטרים ספציפיים, ובכך לייעל את הזמן, המאמץ והמשאבים של האדם המעורב. בין אם חושבים על הבוט המסחרי האישי שלך בביטקוין הדומה לעוזר המלאכותי שלך, יש רק אחת משתי אפשרויות לבחירה; DIY, aka לבנות משלך, או להשתמש בבוט מתוכנת מראש. הגיע הזמן להתמקד באחרון ולראות מה מציע שוק הביטקוין בעולם ההולך וגדל של בוטים למסחר קריפטו אוטומטיים.

ללא פיתוח של בוטים למסחר, הרובוטים הניתנים לתכנות שנועדו לאפשר מסחר מסביב לשעון בבוקר, בצהריים ובלילה.

15 הרובוטים הטובים ביותר למסחר בביטקוין לשנת 2019

מדריך bitcoin-trading-bot

כאן אנו מפרטים את הבחירה המובילה של בוטים למסחר לשנת 2019, תוך שהם מסירים מדוע הם עובדים וכיצד הם מתוכנתים, כולל השימוש בסובלנות סיכון, לוחות זמנים ושיקולים של המשקיע לגבי מטבע מסוים. אנו כוללים גם מידע רלוונטי ככל האפשר (כמו עלויות, אם הם זמינים).

האסבוט

Hassbot הוא אחד מפתרונות המסחר האוטומטיים הפופולריים יותר ויכול גם להשתלב עם כל הבורסות הגדולות. משתמשים בו באופן קבוע על ידי הגורואים הפיננסיים המלמדים אחרים על מטבעות קריפטוגרפיים (דבר שתמיד מביא לשמירה על סודות המסחר הטובים ביותר כמו בוטים למסחר). הוא פועל 24/7, יכול לזהות דפוסי פמוטים בזיהוי המסחר, וניתן לקנות אותו כשלושה חודשים בכל פעם.

מאז הקמתה של תוכנת ההשקעות האוטומטית HaaSOnline בינואר 2014 על ידי סטיבן דה האס, התוכנה עברה 2 תיקונים גדולים והשלישית עומדת לצאת השנה. הגרסה המעודכנת נבדקה ואינה מסוגלת להתחבר לכל פלטפורמה מרכזית אך הם עובדים על פיתרון לכך כעת.

הבוט נתמך ב- Windows, MacOS ו- Linux אך דורש 1.2 ג’יגה הרץ ומעלה, כמו גם 4 ליבות, לפחות 2 ג’יגה-בייט שטח זיכרון וחיבור אינטרנט סופר שמן (מהירות הורדה של 5 מגה ביט) כדי לתפקד כראוי. HaaSOnline כן מציע 15 בוטים שונים לבחירה, בהתבסס על התדירות שבה אתה רוצה לסחור והטווח מציע דרכים רבות להגדיר באופן אישי את ההעדפות. מכיוון שהם מציעים כל כך הרבה סוגים שונים של מערכות, יש משהו לכל דבר. עם זאת, המחיר הוא בין 12 BTC ל- 32 BTC לשלושה חודשים לשימוש, אנו ממליצים על מחיר זה רק למשתמשים המחויבים להפיק שימוש משמעותי מהבוט עצמו. אחרת, זה פשוט לא שווה את המחיר.

3 קומות

3Commas הוא בוט פופולרי וקל לשימוש התומך ב- BitFinex, Bittrex, Bitstamp, Binance, GDAX, KuCoin, Poloniex, YoBit, Huobi ו- Cryptopia. זה מוסיף מרכזיות חדשות כל הזמן ומאפשר לך לגשת לכולן בו זמנית מפלטפורמה נוחה. אף על פי שמדובר בטורונטו, נראה שרובו מנוהל מרוסיה עם עובדים רוסים. תוכלו לראות באתר כתריסר עובדים המופיעים יחד עם פרופילי הלינקדאין שלהם ולחברה עצמה יש חשבון מדיה חברתית פעיל מאוד..

הפלטפורמה מתגאה במסוף מסחר חכם עם כלים לניהול תיקים, המאפשר התאמה אישית. יש “יומן סוחר” העוקב אחר כל העסקאות שלך בבורסות שונות במיקום אחד קל לראות, ואתה יכול להגדיר סוגי סחר בפלטפורמות שבדרך כלל אינן מאפשרות סוג זה באמצעות שירות זה. הרובוטים מאפשרים אפילו לבצע עסקאות מרובות בו זמנית. כנראה אחת התכונות היותר מגניבות היא היכולת לעקוב ולהעתיק את סגנון המסחר של מישהו אחר. אז אם אתה רואה מישהו שמתחרט ביכולות שלך, אתה יכול להתחקות אחריהם וללכת בעקבותיו בלחיצה אחת קלה – וזה רק קצה הקרחון.

כדי לראות איך נראה לוח המחוונים שלהם, אתה יכול להגדיר חשבון עם הדוא”ל שלך וסיסמה בחינם. מנויים חודשיים לשימוש במסחר ובוט נעים בין $ 30 ל $ 100 לחודש, תלוי מה הם מחפשים, כולל חבילת סטרטר, מתקדם, מקצוען וארגוני שתוכלו לרכוש במרווחים של חודש, 6 חודשים ורווחים שנתיים. . יש עמלת עמלה של 0.25%, אך היא גובה רק את הכסף שאתה מפקיד ישירות לחשבון 3commas שלך, לא בבורסות הבודדות, ויש בונוס הרשמה של 10 $.

ניתן לגשת לכל 3 הקומות באמצעות דפדפן אינטרנט בשולחן העבודה או בסלולרי, אך ל- iOS יש אפליקציה זמינה והם כרגע עובדים על אחת לאנדרואיד..

קריפטוהופר

CryptoHopper היא פלטפורמת מסחר בקריפטו המבוססת על טכנולוגיית הענן, כלומר היא יכולה לבצע עסקאות עבורך גם כאשר המחשב שלך כבוי. יש הגדרה המאפשרת למקורות מהימנים של צד שלישי לקבוע אילו אותות הבוט צריך לחפש מהם שימושי עבור סוחרים חדשים יותר. לסוחרים מנוסים יש יותר מ -120 אינדיקטורים ודפוסי נרות לבחירה, כמו גם למעלה מ -30 קבוצות איתות מרחבי העולם כדי ליצור גישה מסחרית ייחודית התואמת את הסגנון בו ברצונך להשתמש..

Cryptohopper יצרה לעצמה מוניטין כפלטפורמת מסחר איכותית ומכובדת עם תכונות כמו אסטרטגיית מעצבי מסחר, רובוטים אוטומטיים, מסחר בהעתקים ושוק מסחר משלה. למי שאינו בטוח במיומנויותיו, הוא מציע גם “מסחר בנייר” המדמה את השווקים הריאליים אך אינו משתמש בכסף אמיתי. זה מאפשר לך להתאמן כמה שאתה רוצה / צריך לפני שאתה נכנס למזומן אמיתי.

הוקמה בשנת 2017 על ידי שני אחים, המטרה העיקרית של CryptoHopper היא להפוך את המסחר האוטומטי המתקדם לפשוט, מטרה שנראה שהגיעה אליה, והיא מבוססת באמסטרדם. כמו כמה פלטפורמות בוט אחרות, זה מאפשר לך לגשת למרכזיות מרובות ממקום אחד, אך מה שמפריד ביניהן הוא היעדר התשלום שלהן על כך. זה יכול להתחבר ל 12 הבורסות המובילות ברחבי העולם.

אנו ממליצים על פלטפורמה זו במיוחד בגלל קלות השימוש בה, תוכנית “ההדרכה” והשליטה האולטימטיבית שלה למשתמש ללא דחיפה לכיוון זה או אחר. המנויים החודשיים שלהם נעים בין $ 19 ל- $ 99 לחודש, בהתאם לתכונות הרצויות ולתקציב שיש לך, כולל חבילות ה- hopper, הרפתקאות ההופעות וחבילות הופר. אם אתה עדיין לא משוכנע או עצבני, הם מציעים ניסיון חינם למשך 7 ימים לכל מי שנרשם.

גקו

Gekko הוא בוט מסחר ייחודי בכך שהוא ניתן לתכנות לחלוטין והוא זמין ב- GitHub כמקור פתוח לחלוטין. הוא תומך ב- 18 מרכזיות מרכזיות ומציע מערכת תוספים להתאמה לשילוב עם IRC, Telegram, ו- emails.

בסך הכל, Gekko מיועד למשתמשים שמעריכים אוטומציה ואופטימיזציה פשוטים לביצוע אסטרטגיות מסחר בסיסיות. יש להם ממשק אינטרנט המאפשר הזנת נתונים היסטוריים ונתונים חיים, חישוב אינדיקטורים כמו גם מדדי רווח / סיכון, הדמיה של שווקים וביצוע הזמנות, ותרשים תוצאות כדי להקל על ההבנה. הוא כולל גם הצגת מחירי מטבעות בזמן אמת וביצוע הזמנות בשידור חי.

זה לא שירות שופע יתר על המידה ויש לו פונקציונליות מוגבלת, אבל זה גם פשוט וקל להבנה. גקו עושה את העבודה והוא לא רק שימושי אלא חופשי לחלוטין.

אקדח

Gunbot היא אחת ממערכות המסחר האוטומטיות הפופולריות ביותר בביטקוין הקיימות כיום, כאשר חלקן מציגות את אפשרויות ההתאמה האישית הנרחבות שלה ואחרות מתארות את יכולתה לשמור על טירונים ומשתמשים מתקדמים..

פלטפורמה זו מאפשרת למשתמשים להתחבר כמעט לכל מרכזיה פופולרית (כאשר כל עדכון מוסיף עוד) והיא אחת הבודדות עם כלי המסחר הקיימים כדי להתאים אישית לחלוטין את טכניקת הסחר של הבוט שלך. הפופולריות שלה מביאה עמה קהילה גדולה ופעילה כאלפי אנשים המשתמשים בה מדי יום. כל בעיה שתיתקל בה בתוכנה תהיה ככל הנראה בפורומים המכוונים אותך כיצד לפתור אותה.

Gunbot היא תוכנת שולחן עבודה ויכולה לפעול במחשבים אישיים, Mac, Linux או VPS. זה מגיע לשלוש נקודות מחיר הנעות בין 0.04 BTC ו- 3 BTC. הרכישה שלך כוללת עדכונים לכל החיים ותוכל לקבל רישיון לכל החיים בין 0.035 BTC ל- 0.165 BTC.

CryptoTrader

Cryptotrader היא פלטפורמה נהדרת אך לא ידועה. זהו בוט מסחר מבוסס ענן המאפשר לסוחרים לבנות פתרון בוט מסחר הניתן להתאמה אישית תוך מספר דקות ואינו דורש התקנת תוכנה כלשהי..

מאפיין ייחודי של פלטפורמה זו הוא שוק האסטרטגיות שלהם, בו תוכלו לקנות ולמכור אסטרטגיות מוצלחות. Cryptotrader מאפשר אפילו אסטרטגיות בדיקת גב על נתוני שוק בעבר. הוא תומך גם בכל חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים ומשתמש בהמון סוגי מטבעות, לא רק בביטקוין.

העלות היא בין 0.0026 BTC ל- 0.0316 BTC על בסיס חודשי (אם כי הם מקבלים גם Litecoin).

רובוט BTC

BTC Robot מבטיח רווחים באמצעות כלי מסחר אוטומטי המתואר בעצמו והוא אחד מבוטני המסחר המוקדמים ביותר שזמינים מסחרית. מה שמפריד ביניהם לבין פלטפורמות אחרות הטוענות גם כי הם הטובים ביותר הוא שיש להם למעשה ראיות התומכות בכך וטענות שזה עובד על ידי ניתוח מתמיד של המחירים בכל שוקי הבורסה של ביטקוין על מנת לנצל את הפערים..

ההגדרה שלהם פשוטה וידידותית למשתמש, אך עם רקורד של ביקורות מעורבות. יש הטוענים כי תשואות קטנות קבועות, אך אחרות הצהירו כי קשה לגרום לו לעבוד כראוי ואינן מייצרות החזר השקעה משמעותי.

למרות זאת, זה הימור בטוח לפחות לנסות מכיוון שהם מגובים בהבטחה של 60 יום להחזר הכסף.

זנבוט

Zenbot הוא בוט מסחר אנונימי בעל קוד פתוח שנמצא כעת בפיתוח פעיל ובאיטרציה השלישית שלו. זה לגמרי בחינם אבל אכן דורש ידע בקוד שלו מכיוון שהוא מאפשר עריכה מותאמת אישית דרך Github.

הבוט עובד עם הרבה קריפטוסים ויכול לבצע מספר אסטרטגיות מסחר. זהו גם אחד מפתרונות המסחר האוטונומיים היחידים שאף מסוגל למסחר בתדירות גבוהה ותומך במסחר מרובה בו זמנית. הם מתהדרים ביכולת של הרבה תכונות, אך אינם ממליצים להשתמש בהם אם ברצונך לסחור בכמויות גדולות.

Coinbot.club

Coinbot.club הוא שירות השכרת בוטים קריפטו עם קוד קוד פתוח. אחד הדברים הטובים ביותר בחברה זו הוא עד כמה הם שקופים מדי. באתר יש תיאור של האלגוריתמים שבהם משתמשים (כולל האלגוריתם השמרני והאלגוריתם האגרסיבי), מידע על הצוות וקישור לדף ה- Github שלהם: https://github.com/coinbitbot.

כמות המאפיינים העצומה היא נקודת גאווה וחלק ממה שהופך אותם לאחד הרובוטים המסחריים האוטומטיים הפופולאריים ביותר של ביטקוין בשוק כיום. יש להם שלושה סוגים של בוטים, ושלושה מודולי בונוס; מודול המנתח החברתי המנתח מידע באתרי מדיה חברתית שונים למידע הנוגע לבחירתך בקריפטו ועושה זאת באמצעות חברי הצוות האנושי, בוט הבוררות המחפש הזדמנויות ברחבי מרכזיות שונות ועוזר הטלגרם המאפשר לך לבצע עסקאות ממשק פלטפורמה מוכר. שלושתם ניתנים להתאמה אישית.

חשוב לזכור שיש להם תוכנית עמלה מרובת שכבות, כך שאם תישלח אליך קישור מחבר המדבר על כמה שהוא נהדר, יתכן שהוא לא מגיע בקרוב לחלוטין מכיוון שהם היו מרוויחים כסף אם תירשם דרכם..

בסך הכל, Coinbot.club שם דגש מיוחד על קהילה ושקיפות מפתות. כתעשייה העוסקת ברווח אישי ובדרך כלל מעריכה אנונימיות, זה גורם לשינוי נחמד שהם מקפידים להצהיר ולנהוג בצורה הפוכה. הם גם מבדילים את עצמם בכך שהם מבטיחים להציע רווחים והפסדים אמיתיים, תוך שהם שולחים התראה אם ​​הבוט הפסיד -10%.

אם אתם מעוניינים אך לא בטוחים, הם מבקשים ניסיון בחינם למשך 7 ימים. אתה יכול להירשם למבחן את הרובוטים ללא תשלום כל עוד נפח המסחר שלך אינו עולה על 0.001 BTC. זה הופך את זה לאופציה נהדרת אם ברצונך להרגיש את מה שאתה אמור לרכוש בפועל.

Margin.de (לשעבר לאונרדו)

Margin.de היא פלטפורמת בוט מסחר שהוצגה על ידי Margin והיא מיוצרת עם חלקים משולבים שרכשה מבוט מסחר שנסגר בעבר בשם לאונרדו. הדגש שלהם הוא באבטחה, פריסות נקיות ובוטים יעילים, והאתר מציג רמת שקיפות משמעותית.

מדובר במערכת של תשלום חד פעמי כאשר חבילת המתנע היא 89 דולר והתוכנית המקצועית היא 1,699 דולר. הוא תומך בכמות מפתיעה של חילופי מכירות והוא מאפשר אפשרויות תשלום ממקורות רבים (ויזה, מאסטרקארד, PayPal ו- BitPay).

ניתן לטעון שיש להם את האטרקטיבי ביותר והשקיעו בבירור הרבה במראה הממשק. תוכלו למצוא באתר גם קטע שאלות נפוצות מקיפות והמון הדרכות מקוונות.

אוטוניו

הבוט הזה טוען שהוא אפליקציית המסחר המבוזרת הראשונה שמופעלת על ידי AI. מכיוון שכך, כל מקור יכול לבדוק את קוד המקור של Autinio.

Autinio משווקת הן למשתמשים מתחילים והן למשתמשים מקצועיים עם הרבה אפשרויות להתאמה אישית כדי ליצור סגנון מסחר שאתה רוצה עבור הבוט שלך. עם זאת, יש להם גם שוק שבו אתה יכול לקנות של מישהו אחר.

האפליקציה של הפלטפורמה נמצאת ב- Ethereum Blockchain ומשתמשת באסימון ERC-20 משלה שנקרא NIO. אתה יכול לרכוש אסימונים של NIO בבורסות מרכזיות כמו Bitfinex, Ethfinex ואחרים, מכיוון שתזדקק להם לסחור באפליקציה..

נכון לאוקטובר, לאפליקציה יש יותר מ -3,000 משתמשים פעילים מדי יום והיא זמינה להורדה ב- Windows, Mac OS, Linux ו- Android. מחיר המנוי כרגע הוא 50 $ לחודש.

זיגינלי

Zignaly הוא בוט מסחר חדש בביטקוין להפליא, שנמצא עדיין בשלב הבטא שלו, וכיום תומך רק בינאנס ומאפשר למשתמשים לבצע ישירות אסטרטגיות מסחר. התכונה הטובה ביותר עד כה היא ללא הגבלה על זוגות מסחר (פלטפורמות אחרות גורמות לך לשלם יותר כדי לקבל גישה ליותר).

האתר מציע גם שקיפות רבה, כולל קישורים לפרופילים של המייסדים המייסדים של המייסדים. נכון לעכשיו זה בחינם אבל כשיש שחרור רשמי, זה יהיה בעלות והם הוסיפו עוד חילופי דברים.

הביקורות טובות עד כה ולכן יש לפקוח על המהדורה העתידית של הפלטפורמה הראשית שלה!

טריילר רווח

ל- ProfitTrailer יש מידה צנועה של שקיפות אך הוא כלל לא מפרט את יוצריו באתר. למרות הרשמתם הרשמית בקוראקו, המטה והעובדים נמצאים למעשה בהולנד וטוענים כי 3,000 משתמשים ברחבי העולם.

הבוט הזה מסוגל “לגרור מגמות”, ומאפשר למשתמשים לקפוץ מהר יותר למגמות האחרונות עם פחות סיכון. אבל מה שמייחד אותו במיוחד הוא הוויקי שלו. לוויקי יש שפע של דפי הדרכה, כאשר צוות התמיכה מדבר את הזמן ליצור 50+ סרטונים שמראים לאנשים שימושים נרחבים. זה אחד הדברים הרבים שמעוררים את המשתמשים להשאיר ביקורות טובות.

התכונות של פלטפורמה זו כוללות (אך בהחלט לא מוגבלות) מעל 20 אסטרטגיות קנייה ומכירה, עזרה למתחילים, סקירה של תיקי השקעות, חילופי מספר רב ומאות קריפטו, מעקב אחר הודעות לטלגרם ודיסקורד ורבים נוספים. המנויים מגיעים במרווחים של חודש, 3 חודשים, 6 חודשים, 9 חודשים ושנה, ומחירם נע בין 39 ל -89 אירו בחודש. כל סוגי המנויים מעניקים לך גישה לכל המרכזיות ולתמיכה 24/5. הם מציעים גם שירות שבו אתה יכול לקנות VPS (שרת פרטי וירטואלי).

ProfitTrailer זמין ב- Windows, Mac OS ו- Linux. ניתן להוריד את התוכנה ולהשתמש בה בכל מכשיר המחובר לאינטרנט.

Pro Crypto Bots (גולדמן בוט)

למרבה הצער, Pro Crypto Bots מציע חוסר שקיפות משמעותי. לאתר אין דף אודותינו ולא ברור מי מפעיל את השירות שלהם ואיפה, אם כי השם רשום בטורונטו. הרמזים היחידים ללגיטימיות שלהם מגיעים ממבקרים מקוונים וחיבור השמות המקוון הגדול ביותר שלו מגיע מ- Packer שבור.

על פי האתר, הפלטפורמה משתמשת בבוטים המסחריים של פיבונאצ’י כדי לתת למשתמשים “הזדמנויות מדהימות להגדיל את השקעתך בקריפטו עם סיכון מינימלי, אפילו בתנאי שוק תנודיים”, ומנסה לסנוור עם סיפורי משתמשים שזוכים לתשואות עצומות לאחר יישום אסטרטגיות המסחר שלהם אפילו אם המחירים יורדים.

על פי החשד, הרובוטים עצמם נוצרו על ידי משתמש אנונימי @ Fibonacci30, עם אחד עבור ETH / USD שפועל במסגרת שעתיים ואחר עבור BTC / USD שפועל במסגרת של 4 שעות. שניהם אוטומטיים לחלוטין ומתרחשים רק דרך Bitmex ו- Deribit. בגלל זה, זה לא זמין בארצות הברית מכיוון ששתי המרכזיות הללו אסורות (יש משתמשים מקוונים שמציעים להשתמש ב- VPN כדי לעקוף את זה).

התכונות שלהם כוללות הגדרה קלה, עוברת דרך שירותי האינטרנט של amazon במקום במחשב שלך, מציעה קבוצת תמיכה בדיסקורד, מוצפנת, תובעת תשואות גדולות ויכולה לקנות / למכור חוזים עתידיים. כל מה שהוא דורש זה חשבון Bitmex או Deribit, ביטקוין (הם מציעים מינימום של 5 BTC אבל זה לא נדרש), ו- PayPal כדי להירשם למנוי. יש רק חבילה אחת והיא עולה 350 דולר מדהימים לחודש, אותה יש לשלם רק באמצעות PayPal.

בסך הכל, המידע המוגבל על החברה והפלטפורמה מקשה על הבנה מלאה של Pro Crypto Bots. עם זאת, הם מציעים תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום וה- Paypal שלך לא יחויב אם תבטל לפני היום ה -14. חוסר השקיפות הוא יוצא דופן עבור שירות כה יקר, לכן יש להמשיך על אחריותכם בלבד.

Crypto World Evolution (CWE)

CWE רשום רק כדי להראות לך כמה מהר הבוטים המסחריים בביטקוין יכולים ‘להתבלות’. Crypto World Evolution, שנחשבה בעבר למערכת שכבת עליונה עם חברות גדולה ומשתמשים פעילים, נפלה לא מעט מהחסד בתחום הבוט המסחר האוטומטי. הערעור הגדול ביותר היה כמות השליטה האישית שיש לך במה היא סוחרת ואיך – אפילו על מטבעות בודדים לפי בחירתך. אמנם היא השתמשה בביטקוין רק בהזמנות המסחר שלה, אך הייתה לה אפשרות לבחור עד 15 מטבעות שונים לסחור בהם ובעצם לנסות להרוויח באמצעות ‘מיקרו-הימורים’, או מכירת מיקרו-מיקרו..

העסקאות שהבוט הזה ביצע היו שוות בממוצע .01 BTC כך שאם תבחר מגבלה של 1 BTC אז יתכן שהבוט יפתח 10 עסקאות בבת אחת כדי לעמוד במגבלה זו. המסחר נשאר “תלוי ועומד” עד להשגת הרמה הרצויה או עד שתלחץ על למכור את עצמך (שוב, ומשאיר אותך עם שליטה אולטימטיבית). עכשיו, בסוף 2019, נראה כי בוט המסחר בביטקוין זה דעך לשכחה ויש לבדוק אותו לפני שיקול זהיר של שימוש בתוכנת הבוט למסחר אוטומטי כדי להבטיח שהוא מעודכן ומתפקד כראוי..

בתקופת השיא שלה, בממוצע, נראה שהעסקאות הסתגרו בסביבות 2%, אך ניתן לראות שנסגרה ב 1-10%. מכיוון שהשווקים תנודיים, זה יכול לבצע מספר עסקאות ביום או בכלל לא. זה באמת תלוי רק במה שהוא רואה ראוי, מה שאומר שאתה יכול לשבת ולהירגע במקום לצפות כל הזמן מעלה ומטה. אמנם אתה יכול להשתמש בכל פלטפורמת סחר עם הבוט הזה, אך אנו ממליצים על Binance לעת עתה מכיוון שה- API שלהם מאפשר בחירה חופשית יותר ב- altcoin כדי לסחור כנגד הביטקוין שלך. עם זאת, כאמור, אנא היכנסו לגרסתם האחרונה של פורטל הבוט המסחר בביטקוין כדי לתת לו תשאול טוב לבדיקת מעיים לפני השימוש. אנו נעדכן את הסקירה על תוכנת בוט המסחר של CWE ברגע ש- intel יחזור אלינו.

עוד רובוטים למסחר בביטקוין לסקירה

15 הרובוטים המסחרים בביטקוין הנפוצים ביותר מופיעים לבדיקה והכוונה נוספת. עם זאת, בקרוב יש עוד דברים.

 • Apex Trader פלטפורמת מסחר אוטומטית (עובדת על Binance ו- KuCoin)
 • SuperOrder אוטומטי מסחר במטבעות מטבע הרובוטים (עובד ב- BitMEX)
 • מסחר וניהול נכסי קריפטו חכמים של Quadency (עובד בלמעלה מ -10 בורסות)
 • קריל
 • Shrimpy Universal Crypto Trading and Portfolio App (כל הפלטפורמות העיקריות)
 • HodlBot Cryptocurrency Coin Bot (קל משקל, קל להתאמה אישית)

איך בני אדם משווים למסחר אוטומטי בקריפטו

bitcoin-trading-chart-graph

כניסה למלחמה החדשה של מטבע הקריפטו בחזית הקרב לסחר בביטקוין יכולה להיות מרתיעה מכיוון שבוטים של מסחר הם למעשה תוכניות מיוחדות המשתמשות באינדיקטורים מורכבים לניתוח מצבו של השוק, לחיזוי המהלך הבא ולביצוע עסקאות. נשמע מסובך, נכון? אבל בואו נסתכל על העליות והירידות של דרך המסחר החדשה הזו.

החסרון

 • הונאות – בימים הראשונים של מסחר בבוטים, רובן היו רק הונאות וזה יכול לשים מפגע על כל צד.
 • עמלות נסתרות – לא הכל כפי שנראה, יש שירותים שחיובים בתשלום נוסף עבור מנויים חודשיים.
 • עדכונים – שמירה על עדכונים זה דבר שעושים לו צחוק ברשת כי אנשים לא אוהבים לעשות את זה, אבל במקרה זה חשוב לעדכן את התוכנה כדי שהבוט יוכל להישאר רלוונטי לשינויים בשוק..
 • מגבלות – תלוי בבוט שתבחר, ייתכן שהוא לא מתחשב בשבירת חדשות מטבעות קריפטוגרפיים, ניתוח, ידע פנים או יותר שאדם היה עושה.
 • התאמת תבניות – זה כאשר האלגוריתם התפעולי של בוטים המסחר הופך לזיהוי, מה שהופך אותם לרווחיים פחות.
 • בינה מלאכותית- AI עדיין מוגבל ומתמודד להחליף את החוויה האנושית ואת האינסטינקט.

הפוך

 • יעילות- טעות אנוש אינה קיימת בבוטים אלו, מהירותם ויכולתם להימנע מטעויות הופכים אותם לרווחיים ביותר.
 • 24 / 7- השוק הזה לעולם לא ישן אבל בני אדם חייבים, בוט יכול לכסות אתכם מבלי שיהיה עליכם להיות מודע מכך ככל האפשר בתדירות האפשרית.
 • אלגוריתמים אינטואיטיביים – אלגוריתמים של למידת מכונה יכולים לגרום במהירות לדברים רבים, כולל מדיה חברתית, כדי לקבוע את הזדמנויות ההשקעה הטובות ביותר.
 • חוסר רגש – פירושו חוסר קניית דחפים או בחירות מונעות רגשית אחרת שהאדם יעשה, במיוחד כאלה המבוססים על פחד.
 • התאמה אישית – תוך מעקב מתמיד אחר שווקים ברחבי העולם, תוכל גם לתכנת את הבוט שלך כדי לחפש אינדיקטורים מרכזיים שאתה מעדיף באמצעות לחצני ממשק נוחים לשימוש.

נקודות מפתח אחרות שכדאי לציין:

בוטים מוסדיים נועדו להפחית בעיות הקשורות למניפולציות בשוק ולתנודתיות בקריפטו.

בוטים קריפטו מסורתיים כוללים מערכות אוטומטיות בעיקר שנועדו לבצע פעולות כגון חילופי מידע בזמן אמת, עסקאות פיאט-קריפטו, פתרון של שאילתות לקוחות וכו ‘..

בעולם אידיאלי, כדאי לך לשקול להשתמש בבוטים המשלבים את המערכת האוטומטית עם מומחיות אנושית. לדוגמה, eToro מציע את הכלי CopyTrader המאפשר להעתיק עסקאות מדויקות שסוחרים אחרים מבצעים. זה יותר בוט מסחר שעובד בעזרת סוחר אנושי.

למרות זאת, הם ממשיכים להתפתח כל הזמן, והפונקציונליות והתחכום שלהם מתגברים כל הזמן. חדשים מופיעים כל הזמן, ויש עשרות כאלה בשוק המחכים לשימוש. הם יכולים להיות בחינם או מבוססים על מנוי. בוטים כאלה יכולים אפילו להיות יקרים למדי ולעתים קרובות משתמשים בהם סוחרים מקצועיים. ובכל זאת, כולם ניתנים לשימוש, ואף יכולים להיות רווחיים למדי.

אמנם ישנם יתרונות רבים בשימוש בבוטים למסחר, אך המשתמשים צריכים לזכור כי ישנם גם כמה סיכונים חמורים של מחשבה שנייה. אחרי הכל, אתה נותן את השליטה בכספיך לצד שלישי. בוטים למסחר הם עדיין טכנולוגיה חדשה שטרם התפתחה. לא רק זה, אלא שהם עובדים עם קריפטוסים, שהם טכנולוגיה ישנה יותר בכמה שנים מאשר הרובוטים עצמם.

אחד הסיכונים הגדולים ביותר כולל תוכנה לקויה. לא כל הרובוטים הם באיכות שווה, וקידוד רע עלול לגרום נזק רב. אם תחליט לסחור בכמויות גדולות באמצעות הבוט, הסיכונים הם הרבה יותר גדולים. כמובן שתוכנה לקויה אינה פגם תכליתי, אך היא עלולה לעלות לכם רבות מכם להשתמש בבוט שיש בו.

ישנן גם קריסות של Flash שכדאי להיזהר מהן, מכיוון שתוכלו לחוות הפסדים כבדים למדי אם לא תצליחו להגדיר גבולות הפסד. קריסות של פלאש יכולות להיות לעתים קרובות למדי, ומומלץ מאוד להיזהר אחר התרחשויות כאלה.

לבסוף, אנחנו לא צריכים לשכוח מהונאות. הרמאים הם זן מוזר, והם מתפתחים עם הטכנולוגיה והשוק. ברגע שהופיעו בוטים למסחר, הרמאים הבינו כיצד להשתמש בהם לטובתם. הם החלו ליצור בוטים מסחריים מזויפים שהסוחרים יתחילו להשתמש בהם, יתנו להם את כספם, לעולם לא יראו זאת שוב.

עד כמה חשובים המסחר בבוטים לשוק הביטקוין?

מטבעות-מסחר-רובוטים

מטבעות קריפטו הם בהחלט טכנולוגיה חדשה שהופכת במהירות ליקירת העולם. יתרה מכך, היא הופכת יותר ויותר להליך מעבדה חיה למסחר בתדירות גבוהה יותר, כמו גם לאזור לקידום מסחר בבוטים..

אמנם היה מספר עצום של בוטים ומסחריות אלגוס המשמשים חברות וול סטריט לתחומי מסחר קונבנציונליים, אך כיום שוקי הקריפטו נתפסים כפלטפורמת מסחר חדשה לבדיקת שיטות חדשות ולהשתמש בכמה אסטרטגיות שיווק..

שלו אושר על ידי פורבס שדיווחה כי פיתוח כלים או תוכנות מסחר ובורסות מבוזרות יבשרו על עידן חדש של בוטים למסחר אוטומטי..

בעוד שחברות עובדות יותר ויותר על תוכנות שונות למסחר בקריפטו, זה עדיין תחום שמבטיח הרבה שיפורים אשר יתגלו על ידי הרחבה מתמשכת שמספקת בינה מלאכותית..

בעוד שעתיד הבורסות וטכנולוגיית הבלוקצ’יין עדיין לא ממש ברור, ברור יותר ויותר כי הבינה המלאכותית תשחק תפקיד גדול בעתיד הקרוב..

סוחרים מקצועיים ומשקיעים מוסדיים יזדקקו להם כדי לסייע בצמצום הסיכונים תוך ביצוע עסקאות בהיקף גבוה באופן אוטומטי למחצה או ללא ידיים..

בוטים למסחר יעילים ביעילות עם צמצום מגבלות המסחר ומקלים על משקיעים קמעונאיים להשתמש ביעילות ביישומי טכנולוגיה פשוטים יותר באמצעות תהליך מאובטח היטב. למעשה, ניתן לתכנן בוטים מסחריים אלה לנצל את חוסר העקביות המסחרית הנגרמת על ידי מניפולציה כלשהי, ובכך לסייע למשקיע או סוחר להרוויח עוד יותר כסף..

בוטים של סוחרים עם אינטליגנציה מלאכותית, יסייעו גם בשיפור הקלות במעקב הסחר כמו גם בתיק ההשקעות. כתוצאה מכך, הסוחרים יכולים להתמקד בהגדלת התיק שלהם בזכות התשואות האמינות והצפויות.

כמו כן, סוחרים המשתמשים בבוטים נוטים יותר לבטל את כל צורות הטעות האנושיות מהעסקאות שלהם. למעשה, בשנה שעברה, הרבה סוחרים הרוויחו הון רב משימוש במסחר.

ההשפעות לטווח הארוך

בימינו, סוחרים מנוסים משתמשים בכלי מסחר מתקדמים מכיוון שסוחרים קונבנציונליים אינם מכירים אותם. נכון לעכשיו, יש ממשק API משותף למסחר בקריפטו, מה שהופך אותו למאתגר יותר להשתמש בבוטים. באופן אירוני, רובם אינם מבצעים ביצועים טובים כשמדובר בעסקאות בהיקף נמוך.

התנודתיות בשוק הקריפטו מחייבת את הצורך במסחר בבוטים שהופכים פופולריים יותר ויותר בקרב סוחרים. אלגוריתם תוכנה לתכנות זה מאפשר למשקיעים להישאר במסחר בכל עת, כשהבוט מציע הצעות מחיר אוטומטיות גם כשהסוחר ישן והחצי השני של העולם רק מתחיל להתעורר ולעלות..

אמנם בוטים למסחר בקריפטו נשמעים מדהימים, אך יש צורך בבדיקת נאותות אם מדובר בתוכנה אוטומטית מכיוון שאנושי לבדו אינו ניתן לטעות בכל הנוגע לענייני סחר. אפילו וורן באפט, אגדה ותיקה בוול סטריט מפסידה מפעם לפעם ובוטים למסחר בקריפטו יכולים להועיל להבטיח שמשקיעים כאלה יישארו לפני אחרים.

עם זאת, השימוש הרציף שלהם במסחר כרוך בעלויות עצומות. בסופו של דבר, בטוח שבוטים ימשיכו להשתפר כדי לענות על מגוון הצרכים המסחריים. זה יהיה עוד יותר כאשר תעשיית הקריפטו תתייצב, מכיוון שהם ימלאו תפקיד בסיוע למפתחים עם יכולות הלמידה העמוקה של AI..

מחשבות בוט אוטומטיות אחרונות למסחר בביטקוין

crypto-trading-bots-review

הנה לך – אנו נעשה כמיטב יכולתנו לעדכן עם מחקרים מתמשכים על רובוטים המסחרים האחרונים והמעולים של ביטקוין. באותה מהירות שעולמות FinTech והמטבע הווירטואלי צומחים, הרבה יכול להשתנות תוך זמן קצר.

כאשר חדשנות ותובנה מתחילים להצטבר ולהציג נקודות חוזק בכל מיני דרכים טרנספורמטיביות ומפריעות, יהיה הרבה שטף חזיר עם בייקון. אבל בדיוק כמו שהבשר אינו המפתח, החלבון הוא המקום בו נמצא הפיתרון. לא משנה באיזו רשימה תיתקלו ותקראו בהמשך, לעולם אל תשקיעו יותר מכפי שתוכלו להסתכן בהפסד מכיוון שחוקים, כללים ותקנות הקשורים לקריפטוגרפים עדיין לא יועברו על ידי הגופים השולטים באלף בית..

דבר אחרון שיש לזכור בנוגע לבוטים המסחריים הוא שהם, ויש לראות בהם ולהשתמש בהם ככלי. הם אינם פיתרון להכנסה פסיבית שתרוויח עבורך בזמן שאתה עושה משהו אחר רק בגלל מילת המפתח האוטומטית. כמובן, באפשרותך להגדיר פרמטרים ספציפיים בחלקם, ולהבטיח את המסחר שלך באופן מסוים, אך השוק גדל ומשתנה כל הזמן, והפרמטרים שלך צריכים לעקוב אחר השינויים הללו במיוחד ככל שחדשות הקריפטו והמחזורים היומיים נמשכים..

בגלל זה, אתה לא יכול פשוט להקים בוט ולשכוח ממנו. הם עדיין דורשים פיקוח שלך, ולעתים קרובות אפילו הפרעה. גם האסטרטגיה הנכונה חשובה, ואם אתה עושה את הדברים נכון, אז רובי המסחר יכולים להתגלות ככלי רווחי למדי. אם לא – צפו לכמה הפסדים חמורים.

לסיום היצירה הזו, כדאי לזכור שבניגוד לבני אדם, רובוטים מסחריים לעולם אינם מונעים על ידי רגשות או גורמים פסיכולוגיים אחרים הידועים כמשפיעים על הרבה סוחרים. עם זאת נאמר, הם לא מכנים את האינטלקט “הנכס הגדול ביותר של האדם” לחינם. שמח לסחור לכולם &# 128578;

נ.ב: צרו איתנו קשר בכל משוב או הצעה והתכוננו לחצי הביטקוין שבו תחזיות רבות על מחיר BTC אמינות יכולות להתגשם. מסגרת הזמן הייחודית והמיוחדת במינה שנמצאת בה, עשויה להתגלות כזמן המושלם להתחיל להשתמש בבוט מסחר קריפטו אוטומטי לצורך ניצול מחזור שוק השוורים הבא..

@media (רוחב מינימלי: 300 פיקסלים) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-7517 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {תמונת רקע: שיפוע לינארי (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/12/bitcoin-accepted-here-2.jpg"חשוב!} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-7517 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: רחף [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {תמונת רקע: שיפוע לינארי (rgba (0, 0, 0, 0.25), rgba (0, 0, 0, 0.25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/12/bitcoin-accepted-here-2.jpg")! חשוב;}}

קבל תשלומי ביטקוין: 14 שערי הסוחר המובילים לשימוש

קרא עוד @media (מינימום רוחב: 300 פיקסלים) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6558 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {תמונת רקע: שיפוע לינארי (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/bitcoin-accepted-here.jpg"חשוב!} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6558 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: רחף [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {תמונת רקע: שיפוע לינארי (rgba (0, 0, 0, 0.25), rgba (0, 0, 0, 0.25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/bitcoin-accepted-here.jpg")! חשוב;}}

הוצא ביטקוין: המקומות המובילים המקבלים תשלומי קריפטו בשנת 2020

קרא עוד @media (מינימום רוחב: 300 פיקסלים) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6496 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {תמונת רקע: שיפוע לינארי (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/Futures-Contract.jpg"חשוב!} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6496 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: רחף [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {תמונת רקע: שיפוע לינארי (rgba (0, 0, 0, 0.25), rgba (0, 0, 0, 0.25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/Futures-Contract.jpg")! חשוב;}}

מדריך עתידי ביטקוין: הבורסות הטובות ביותר + כיצד עובד המסחר

קרא עוד @media (מינימום רוחב: 300 פיקסלים) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-3532 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {תמונת רקע: שיפוע לינארי (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/10/Scams.jpg"חשוב!} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-3532 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: רחף [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {תמונת רקע: שיפוע לינארי (rgba (0, 0, 0, 0.25), rgba (0, 0, 0, 0.25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/10/Scams.jpg")! חשוב;}}

הונאות ביטקוין: פריצות ביטקוין, גניבות והיסטוריה של הונאות יציאה

קרא עוד @media (מינימום רוחב: 300 פיקסלים) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5760 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {תמונת רקע: שיפוע לינארי (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/BITCOIN-PRICE.jpg"חשוב!} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5760 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: רחף [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {תמונת רקע: שיפוע לינארי (rgba (0, 0, 0, 0.25), rgba (0, 0, 0, 0.25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/BITCOIN-PRICE.jpg")! חשוב;}}

מחיר הביטקוין היום: מדריך ערך שער החליפין של BTC / USD

קרא עוד @media (מינימום רוחב: 300 פיקסלים) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5478 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {תמונת רקע: שיפוע לינארי (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/CryptoTrading.jpg"חשוב!} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5478 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: רחף [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {תמונת רקע: שיפוע לינארי (rgba (0, 0, 0, 0.25), rgba (0, 0, 0, 0.25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/CryptoTrading.jpg")! חשוב;}}

ניתוח תרשימי ביטקוין: כיצד לסחור בביטקוין באמצעות תרשימים

קרא עוד

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner