סקירת חילופי Phemex: מדריך מלא

עבור חילופי מטבעות קריפטוגרפיים חדשים, המשחק נהיה הרבה יותר קשה לשחק: חילופי מבוגרים ומבוססים מבוצעים בכבוד רב מצד המשתמשים והציבור הרחב בענף, בעוד שאלו עם גיבוי מוסדי נראים לגיטימיים יותר עבור עולים חדשים במרחב. . עם זאת, זה לא התקיים פמקס חזרה מפריחה בפחות מחצי שנה מאז הקמתה.

החל מגישת האגרה האפסית שלהם ועד לחדשנות מתמדת, הבורסה עושה כמיטב יכולתן לגזור לעצמם מקום בצמרת הגבוהה ביותר – ואם ביצועי העבר מהווים אינדיקציה לעתיד, Phemex ודאי תהפוך לשם דבר בקריפטו. הקהילה בשנים הבאות.

חילופי פימקס

עמלות אפס להחלפת Phemex למסחר נקודתי

מרכזיות רבות מתקשות למצוא משהו שמייחד אותם מאחרים כדי שיוכלו למצוא נישה משלהם. Phemex ניגש לנושא זה באופן ברור אך חסר תקדים: הם מציעים מסחר נקודתי בתשלום אפס במסגרת מודל חברות פרימיום, הן בפלטפורמת האינטרנט שלה והן ביישום המקורי שלה. בעוד שחילופי חילופי המטבעות הטובים ביותר מציעים עמלות תחרותיות, ורבים מהם גובים רק תשלום סמלי, אך פמקס לקחה זאת לרמה חדשה..

דמי פמקס

ישנן מספר דרכים בהן משתמש יכול לקבל חברות פרימיום כדי לקבל גישה ללא עמלות והטבות אחרות, כמו הזמנות מותנות, שימושי במיוחד לסוחרים ותיקים שיש להם תוכנית כיצד לגשת לעסקאות שלהם, כמו גם אין מגבלות על משיכות ש ניתן לעשות זאת על בסיס שעה. בתור התחלה, אתה יכול לראות אם פּרֶמיָה הוא בשבילך מלכתחילה בכך שחבר, שהוא כבר משתמש פרימיום, יתן לך ניסיון של התכונה באמצעות אפשרות “מתנה”. החלופה היא ביצוע השלבים הבאים כדי לקבל ניסיון למשך 30 יום:

  • הזמנת חבר לבורסה באמצעות קוד הפניה משלך
  • בצע הפקדה של 0.02 BTC ומעלה, וכן
  • השלם עסקת BTC / USD בשווי 1,000 דולר ומעלה.

חשוב לציין כי הניסוי אינו מציע את כל האפשרויות שעושה מנוי פרימיום מלא, כמו משיכות לפי שעה וחוסר מגבלות משיכה, כמו גם הזמנות מותנות. זהו עדיין עליית מדרגה משמעותית מפרופיל המסחר הרגיל, עם זאת, שאינו מציע מסחר נקודתי כלל – רק מסחר בחוזים שגובה עמלות מסוימות (עמלה של 0.075% ודמי יצרנית של 0.025%).

למי שאין חברים שיתנו להם ניסיון ו / או לא רוצה לעבור את השלבים שהוזכרו לעיל, עדיין יש אפשרות לרכוש חברות פרימיום. תשלום ב- USDT, חברות בת חודש תעלה לך USD 9.99, 90 יום זמין תמורת USD 19.99, וגישה לאורך שנה תהיה שלך בסך USD 69.99. זה עונה גם על השאלות כיצד Phemex מסוגלת להציע מסחר נקודתי בתשלום אפס: בניגוד לבורסות רבות אחרות, העמלות פשוט אינן מהוות את רוב המודל העסקי שלהן. בעוד שכל הסוחרים יתקבלו בברכה בבורסה, היא מכוונת ביותר לסוחרים מנוסים שיודעים מה הם צריכים ומבינים את היתרון בתשלום מחיר נמוך יחסית כדי לקבל גישה לכל האפשרויות שיש לפמקס..

תכונות בולטות אחרות של Phemex

כמוזכר לעיל, פמקס אכן גובה כמה עמלות של יצרנים ושל נוטלים (0.025% ו -0.075%, בהתאמה), הנמצאים בכל בורסה. הסיבה לדמי הלוקח הגבוהים יותר היא ש- Phemex מבקשת לעודד את המשתמשים למלא את ספרי ההזמנות, ולהבטיח נזילות גבוהה יותר לבורסה..

עמלה חשובה נוספת היא מה שמכונה “עמלת מימון דינמית” – עמלה שכיחה יחסית במספר בורסות נגזרות קריפטו, אך לא בהכרח מובנות לכל המשתתפים. מחזיקים בתפקידים ארוכים או קצרים (מי שמקווה שהנכס יעלה בערכו או מי שמקווה להיפך, בהתאמה) משולם ישירות על “שיעור המימון”, שיכול להיות חיובי או שלילי בערכו, כלומר, הם יכולים להרוויח או להפסיד כסף. הבורסה גובה עמלה זו כל שמונה שעות. המשמעות היא שבכל שמונה שעות, בדוגמא לשיעור מימון שלילי, בעלי חוזים קצרים ישלמו לבעלי חוזים ארוכים אחוז מסוים ממעמדם..

חשבונות המשנה הם גם חלק מהפלטפורמה, המאפשרים בידוד של אסטרטגיות מסחר שונות על ידי אותו סוחר. אתה יכול להעביר את הכספים שלך באופן חופשי בין חשבונות המשנה, ואתה יכול אפילו להעסיק בוטים למסחר בגבולות מסוימים, מה שמאפשר גישה פחות מושקעת..

אחרון חביב, Phemex מציעה גם בונוס קבלת פנים של עד 72 דולר בקרנות בונוס שיכולות לשמש לפעילויות שונות. הבונוס מחולק לשלושה חלקים: 2 דולר שתקבל בעת ההרשמה, 10 דולר לאחר שתשלים את דרישות המדיה החברתית שלהם (כמו מעקב אחר טוויטר וציוץ מחדש), ובונוס מימון נוסף של 60 דולר, זמין לאחר שתשלח 0.2 BTC או 1,500 דולר בהפקדה יחידה לחשבונך החדש.

צמיחה עקבית המציגה איכות עקבית

אבל מאיפה נובעת חילופי הדברים האלה? אם לא עקבת אחר חדשות הקשורות לקריפטו בחצי השנה האחרונה בערך, יתכן שהחמצת את קיומן לחלוטין. Phemex הושק ב -25 בנובמבר 2019 בסינגפור ומציע תמיכה בשש שפות שונות: אנגלית, רוסית, ספרדית, יפנית, קוריאנית וסינית. השם עצמו הוא פורטמנטו של פמה, אלת התהילה והכינוי היוונית, ו- MEX, או חילופי מרקנטילים..

הוא מנוהל על ידי שמונה מנהלי מורגן סטנלי לשעבר, עם ניסיון של למעלה מ -40 שנה באספקת טכנולוגיה בתדרים גבוהים. מנכ”לם, ג’ק טאו, נהג להוביל את צוות אסטרטגיות הביצוע של Benchmark (BXS) של מורגן סטנלי, האחראי על בנייה ופריסה של אסטרטגיות מסחר אלקטרוניות עבור מספר נכסי נכסים ברחבי העולם. אדריכל מערכת המסחר יאנג דו שימש בעבר כארכיטקט המערכת של הבורסות והסליקה בהונג קונג, ואילו ראש השיווק של החברה, ססיליה וואנג, שימשה כמנכ”ל ג’יי.סי מוריץ, חברת ייעוץ השקעות, במשך שבע שנים..

בהתחשב ברקע המרשים של הקבוצה, זה אולי לא מפתיע ש- Phemex זינק יחסית לא ידוע לאחת מעשרת הבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיים לבורסת נגזרים ב- CoinMarketCap, והפכה במהירות לבורסה הצומחת ביותר בשנת 2020. הצוות מכיר את קהל יעד, שעבד בשוק פיננסי מסורתי יותר במשך שנים, ויודע שהדרך לפנות אליו היא על ידי טיפול בכל צרכיהם – במיוחד כאלה שאולי הם לא מודעים לעצמם.

כיצד Phemex צופה את צרכי המשתמשים שלהם

לעת עתה, Phemex מציעה שישה זוגות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, כאשר BTC / USD מהווים את הרוב המכריע של נפחם – אם כי אחרים מייצרים עניין בקרב בסיס המשתמשים שלהם. עם זאת, כאשר משווים מחזורי מסחר בין זוגות שונים, יש לזכור גם את צעירי הבורסה: מאז הקמתה בסוף שנת 2019, כשהושקה עם שלושה זוגות מסחר שכבר נתמכו, היא הוסיפה חדשים במהירות מעוררת קנאה. בנוסף, הוא מציע גם משהו שלא רואים לעתים קרובות בעולם הקריפטו: נכס שאינו קריפטו, צמד המסחר GOLD / USD.

כשמו כן הוא, GOLD / USD מחובר לזהב ומחושב בדולר דולר סמלי, כאשר המחיר נקבע על ידי שילוב של מספר אינדקסים שונים. זו דרך נוספת – מלבד היעדר עמלות – ש- Phemex דואגת למשתמשים שלה, כאשר הם השיקו את צמד המסחר הזה כגידור מפני התנודתיות הטמונה במרחב המטבע. הבורסה גם מבטיחה שיבואו עוד זוגות מסחר שאינם מטבעות קריפטו, מה שהופך תערובת מעניינת של נכסים שבוודאי יספקו את המשקיעים המסורתיים שרק ינסו את כוחם במסחר בקריפטו וסוחרי קריפטו..

סקירת השוואה: Phemex לעומת בורסות אחרות

באתר האינטרנט שלה, Phemex טוענת ששתי המתחרות הגדולות שלה הן BitMEX ו- Bitfinex. בעוד שעמלות היצרן והלוקח שלהם זהות לאלה שב- BitMEX, Bitfinex יקרה משמעותית משניהם. עם זאת, ל- BitMEX אין אפליקציה סלולרית מקומית, מה שעושים גם Phemex וגם Bitfinex. יש חסרון משמעותי אחד הן ב- Phemex והן ב- BitMEX בהשוואה ל- Bitfinex: הם תומכים בפיקדונות ביטקוין בלבד, בעוד Bitfinex תומכת בביטקוין, באלטקוינים שונים וכן בפיקדונות פיאט. Phemex, לעומת זאת, מציעה התיישבות הן ב- BTC והן ב- USD, אשר BitMEX עושה רק ב- BTC, ו- Bitfinex רק ב- USDT. מלבד זאת, שלושת המרכזיות דומות זו לזו – ההבדלים ביניהן הם, ללא ספק, עניין של העדפה אישית..

בסך הכל, אם אתם מחפשים מסחר רציני במגוון המקצועיות שמציעים השווקים המסורתיים, יחד עם מהירות גבוהה, אבטחה ואמינות, Phemex היא הבורסה בשבילכם..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner