סקירת Poloniex Exchange: מדריך מלא

מתלבטים כיצד להשתמש בבורסת Poloniex בכדי להתחיל לעשות מסחר כספי רציני ולהלוואות ביטקוין, אתריום ונכסים דיגיטליים אחרים? אתה תוהה אם פולוניקס בטוחה? קרא את הביקורת המלאה הזו על Poloniex כדי ללמוד כל מה שאתה צריך לדעת לפני שתתחיל.

Poloniex היא אחת מפלטפורמות ההחלפה הגדולות, העמוסות והמקיפות ביותר. יש לה 50 מיליון מבקרים ייחודיים בחודש, 100 נכסים דיגיטליים מוצעים ונזילות רבה יותר מרוב המתחרים. זוהי הבורסה הגדולה ביותר של מבקרים ושנייה לפי נפח. נפחו הנוכחי של 24 שעות הוא 70,000 ביטקוין; כמיליארד דולר בערך (על פי Coinmarketcap.com).

סוחרים רציניים נמשכים לפולוניקס בגלל מגוון האלטקוינים, אפשרויות מסחר / הלוואות ייחודיות בשוליים, עמלות נמוכות ותרשימים מפורטים. הוא אינו מספק אפשרויות למטבע פיאט (USD, EUR וכו ‘).

דף מסחר בבורסת פולוניקס

באופן אירוני, חילופי הדברים העמוסים ביותר הם גם מסתוריים ביותר. לטענתה, היא ממוקמת בדלאוור, אך הכתובת הזו היא סוכן בלבד. אף אחד לא יודע הרבה על המשקיעים או ההנהלה. המנכ”ל טריסטן ד’אגוסטה פעיל ובעל מוניטין. בחודשים האחרונים פולוניקס הקדישה את עצמה לעמידה בתקנות.

למרות פריצה בשנת 2014, החברה התאוששה; עם זאת, שירות הלקוחות הלקוי שלה פגע במוניטין שלו בחודשים האחרונים. ובכל זאת, משתמשים נוהרים בעשרות מיליונים לפולוניקס לצורך חוויית מסחר שאין כמותה. ממשק מעמיק, ספר הזמנות עמוק וקטלוג מטבעות אופנתי הם הכל משיכות עיקריות.

ביקרתי בעשרות אתרי ביקורות, קראתי כל שרשור של Reddit והשתמשתי בעצמי באתר ליצירת הביקורת הכנה הזו. בה תלמד את כל מה שאתה צריך לדעת על חילופי ארה”ב אלה.

יתרונות:

 • מסחר / הלוואות שוליים
 • קטלוג מטבעות גדול
 • עמלות נמוכות מאוד
 • לוח מחוונים מעמיק & תרשימים מפורטים

חסרונות:

 • פריצה קודמת
 • אין פיאט
 • אגודל למטה חוסר שקיפות
 • אגודל למטה תמיכת לקוחות גרועה

תכונות Exchange של Poloniex

בִּטָחוֹן

Poloniex בטוח, אבל הם נפרצו בעבר. לא היו בעיות מרכזיות לאחרונה. החברה הולכת ותואמת את התקנות, אך לא ידוע על מי שעומד מאחורי הקלעים.

שְׁקִיפוּת

המנכ”ל ידוע ומכובד, אך מעט ידוע על מי שמאחורי הקלעים. הקהילה אפילו לא בטוחה היכן החברה מבוססת.

קלות שימוש

פולוניקס לא עושה פיאט. אתה חייב להיות כבר עם קריפטו. לוח המחוונים מורכב, ומשיכות ומסחר מחייבות אימות. לא פלטפורמה ידידותית למתחילים.

מִסְחָר & מטבעות

Poloniex מציעה לוח מחוונים, שווקים נזילים ואפשרויות שוליים מהשורה הראשונה. עבור סוחרים רציניים, מגוון האלטקוינים שלהם ואופציות המסחר הם משיכה גדולה.

הטבות חילופי פולוניקסאחד היתרונות של Poloniex הוא שאתה יכול להגדיר מגבלת עצירה.

תמיכה

התמיכה של פולוניקס עמוסה כרגע. אך עוד לפני שתמיכתה הייתה גרועה לשמצה. סיפורי אימה יש בשפע. ידוע כי משיכות ופיקדונות נתקעים.

באופן כללי

אין ספק שפולוניקס היא פלטפורמה נהדרת למסחר ולעשיית כסף. אבל יש לזה כמה חסרונות רציניים. לסוחרים מקצועיים זה שווה את כאבי הראש.

על פולוניקס

Poloniex היא בורסת הצפנה בלבד בארה”ב המחייבת את עצמה כ”בורסת הנכסים הדיגיטליים הפעילה ביותר בעולם “. הוא מועדף בקרב סוחרים מקצועיים מכיוון שהוא מאפשר לך לסחור בשוליים * – דבר נדיר בשוק. נוסדה בשנת 2014, מאז צברה קיטור בקהילה. זה מושך 50 מיליון מבקרים בחודש, והמספר הזה לא מאט.

כיוון שהוא פופולרי ככל שיהיה, החברה עטופה במסתורין. המנכ”ל יכול להיות רק איש דמות, איש אינו יודע היכן הוא מבוסס באמת, ולא ידוע על קבוצת המשקיעים. גורמים אלה מפחידים לעיתים קרובות חדשים שמרניים.

הוא מציע תרשימים מפורטים לניתוח השוק, ממשק אינטואיטיבי, המון אלטקוינים נדירים ואפשרויות מסחר / הלוואות ייחודיות. עם זאת, הוא אינו מציע שום מטבע פיאט. האבטחה שלו לא מהודקת כמו אחרים בשוק, ולאחרונה התמיכה שלה מוטלת בספק רציני.

באופן כללי, Poloniex נתפסת כפלטפורמה נהדרת לסוחרים רציניים, ואופציה גרועה למתחילים.

קדנציה חדשה: מסחר / הלוואות שוליים – מסחר בשוליים הוא כאשר אתה שואל קריפטו ממלווה לרכישת יותר קריפטו ממה שהיית מסוגל לעצמך. כל ההכנסות עוברות תחילה למלווה עד להחזר ההלוואה. לעומת זאת, הלוואות שוליים הן כאשר אתה פועל כמלווה ומקבל תשואה מובטחת על ההשקעה שלך מהלווה. להסבר מפורט ראה המאמר על מסחר בשוליים בנושא Investopeida.כסף מזומן.

לחיצה על הכרטיסייה מסחר שוליים מעלה את לוח המחוונים לשוליים. תחילה עליך לפתוח חשבון למסחר בשוליים.

לחיצה על הכרטיסייה מסחר שוליים מעלה את לוח המחוונים לשוליים. תחילה עליך לפתוח חשבון למסחר בשוליים.

כיצד פועלת פולוניקס?

Poloniex היא חילופי קריפטו מסורתיים. היא משמשת כפלטפורמה תואמת המקשרת בין קונים ומוכרים של נכסים דיגיטליים כמו מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין, את’ריום וכו ‘). קונה מותאם למוכר, והבורסה לוקחת עמלה קטנה על הצרות שלה (או 15% – .25%), תלוי בסוג ההזמנה שתבצע (עוד על דמי Poloniex בהמשך).

Poloniex אינה מציעה אפשרויות מטבע פיאט (USD, GBP וכו ‘). אתה חייב להיות בעל מטבעות קריפטוגרפיים. אתה יכול לקנות מתווך כגון מַזַל תְאוּמִים. ברגע שיש לך הצפנה, אתה מפקיד אותה בחשבונך והכספים זמינים למסחר או להלוואות. יש לאמת את כל החשבונות ב- Poloniex. לאחר האימות, יש לך טכנית 3 חשבונות: בורסה, מסחר בשוליים, הלוואות שוליים.

מה זה מסחר בשוליים?

תכונה ייחודית שמציעה Poloniex היא אפשרויות המסחר / ההלוואות בשוליים. Poloniex נחשבת באופן נרחב לחוויית המסחר הטובה ביותר בשוק. יש לך 3 חשבונות שונים בפולוניקס: בורסה, מסחר בשוליים והלוואות שוליים. כל אחת מהכספים נפרדת אך ניתן להעבירם בקלות לחשבון אחר.

דוגמה למסחר בשולייםמסחר בשוליים הוא תכונה ייחודית שהכי טוב להשאיר לאנשי מקצוע. כפי שאתה יכול לראות, יש הרבה מונחים מבלבלים ואסטרטגיות פיננסיות מתקדמות.

מסחר בשוליים הוא תכונה ייחודית שהכי טוב להשאיר לאנשי מקצוע. כפי שאתה יכול לראות, יש הרבה מונחים מבלבלים ואסטרטגיות פיננסיות מתקדמות.

מסחר בשוליים הוא למעשה מסחר בכספים שאולים. אתה סוחר בכספי משתמשים אחרים באמצעות הלוואות עמית לעמית. הכסף בחשבון השוליים שלך משמש רק כבטוחה להסדרת חובות בהמשך. אם אתה מרוויח, הכספים מוחזרים למלווה.

זה מאפשר לך להיכנס לעסקאות גדולות יותר ולעשות פוטנציאל להרוויח (או להפסיד!) יותר כסף על עסקה. לדוגמא, אם אתה חושב שמחיר מטבע יעלה, מסחר בשוליים הוא רעיון טוב אם אין לך את הכספים. אם יש לך 1,000 דולר בחשבונך ומשתמשים בו בכדי לרכוש מטבע והמחיר עולה 100%, הרווחת 1,000 דולר. אבל אם אתה נסחר בשוליים במינוף 2: 1 (כלומר שאתה לווה כפול יותר מיתרת חשבונך), אתה יכול עכשיו לקנות מטבע זה בשווי 2,000 דולר..

הלוואות שוליים

הלוואות שוליים הן כאשר אתה מתנהג כמלווה ולא כסוחר. אתה משאיל את הנכסים שלך ומקבל תשואה באחוזים על ההלוואה. הדבר מושך מאוד את משתמשי הקריפטו השמרניים, מכיוון שהוא אינו דורש ממך לבצע מסחר כלשהו ובעל סיכון מינימלי לתשואות קטנות. אתה מציע את הכספים שלך בשיעור מסוים, וסוחרי שוליים ממלאים את ההצעה שלך.

זו כמובן סקירה פשוטה. לתיאור מלא ראו המדריך של פולוניקס למסחר בשוליים באתר שלהם.

תכונות Poloniex

 • חשבוןסוּג: חילופי דברים מסורתיים.
 • חשבוןמְבוּסָס: 2014.
 • חשבוןתְנוּעָה: 50 מיליון. מדורג במקום ה -1.
 • חשבוןמטה: דלאוור? סן פרנסיסקו?
 • חשבוןמטבעות: ~ 100 נכסים (ביטקוין, Ethereum, Ripple, Monero, Bitshares, USDT). אין פיאט.
 • חשבוןהפקדה / משיכה: קריפטו.
 • חשבוןנייד אפליקציה: לא.
 • חשבוןאימות: כן. החל משנת 2018, כל החשבונות דורשים אימות.
 • חשבוןלוּחַ מַחווָנִים: מפורט במיוחד. לא ידידותי למתחילים.
 • חשבוןמסחר / הלוואות שוליים: כן.
 • חשבוןתמיכה: רע.
 • חשבוןסנטימנט קהילתי: מה.

האם Poloniex בטוחה?

פולוניקס נפרצה בשנת 2014 ועל פי הדיווחים איבדה כ -12% מסך ביטקוין (50,000 דולר בשערי 2014). כל החשבונות הופחתו באותה עת ב 12.3% במטרה לבלום את הנזק ולמנוע מאנשים לבצע ריצה ב- BTC שלהם. מנכ”ל טריסטן ד’אגוסטה אמר:

“מכיוון שאין מספיק BTC לכיסוי היתרות של כולם, כל היתרות ינוכו זמנית ב -12.3%. אנא הבן כי זהו הכרח מוחלט – אם לא הייתי מבצע את ההתאמה הזו, סביר להניח שאנשים ימשכו את כל ה- BTC שלהם בהקדם האפשרי על מנת לוודא שהם לא נשארים בשיעור שנותר של 12.3% “

מאבד את הביטקוינים שלך. מנכה את ביטקוין שלך לשלם.

עם זאת, תגובת הקהילה הייתה חיובית ברובה. פולוניקס עשתה ניסיון גלוי וכנה להחזיר לכולם, וטוענת שכל ה- BTC הוחזר. מאז הפריצה, הם בנו לאט לאט את התדמית שלהם.

הרוב המכריע של פיקדונות הלקוחות מוחזק במצב לא מקוון באחסון קירור. הם מפעילים תוכניות ביקורת 24/7 כדי לפקח על חילופי הדברים כדי לתפוס כל פעילות חשודה. מאז שנת 2014, רקורד האבטחה שלהם היה נקי והקהילה מאשרת כעת בדרך כלל את אמצעי האבטחה שלהם. עם זאת, העובדה שלא ידוע הרבה על מי שמגבה את החברה היא חסרון גדול.

פְּסַק דִין: אמון הקהילה הוא בסדר ואמצעי הביטחון הם בסדר. הם התאוששו בעיקר מהפריצה לשנת 2014 (הם החזירו לכולם). האם Poloniex בטוחה? כן.

אַזהָרָה: לא משנה עד כמה הבורסה בטוחה, כאשר אתה שומר כסף בבורסה, המפתחות הפרטיים שלך אינם בשליטתך. אחסן תמיד כספים שאינך זקוק להם מיד למסחר בארנק שבו אתה שולט במפתחות. אם פולוניקס נפרץ אי פעם, הכסף שלך נעלם.

פולוניקס משקמת את תדמיתה ומגלה את מחויבותה לחזית ובמרכז הביטחוני.

פולוניקס משקמת את תדמיתה ומגלה את מחויבותה לחזית ובמרכז הביטחוני.

הוסברו אגרות פולוניקס

בשונה ממתחרה בתשלום שטוח ביטרקס, פולוניקס מעסיקה לוח זמנים דמי דינמי של נוטלי יצרנים. לדברי החברה, הדבר מעודד חזקים נְזִילוּת (כלומר, הבורסה עמוסה וקל לשנות את המטבע שלך לנכס אחר). אתה משלם 15% אם אתה יצרן או 25% אם אתה נוטל, וככל שאתה סוחר יותר נפח, כך העמלות שלך יורדות (לעתים רחוקות משתמשים סוחרים מספיק כדי לקבל הנחה). בואו נסתכל יותר על המונחים האלה.

לוח הזמנים לשכר הטרחה של פולוניקס. אם אתה סוחר יותר מ- 8.3 מיליון דולר, אתה כנראה לא קורא את הפוסט הזה.

לוח הזמנים לשכר הטרחה של פולוניקס. אם אתה סוחר יותר מ- 8.3 מיליון דולר, אתה כנראה לא קורא את הפוסט הזה.

מה הם דמי ביטקוין של יצרנים?

כל העסקאות מתרחשות בין שני צדדים, היצרן והנוטל. יצרנים הם משתמשים שמבצעים הזמנה על הספר (לקנות או למכור) והלוקחים הם אלה שתואמים את ההזמנות. מקבלים מקבלים הנחה מכיוון שההזמנה שלהם מגדילה את הנזילות (הם הופכים את השוק לעסוק יותר) ולוקחים משלמים יותר מכיוון שהם מקטינים את הנזילות הזו. עם זאת, מכיוון שנזילות פירושה יותר תחרות ושיעורים נמוכים יותר עבור הלוקחים, העמלה הגבוהה מקוזזת.

בתיאוריה, לוח זמנים של יצרנים מעודד נזילות ושוק טוב יותר לסוחרים.

עמלות מסחר שוליים בפולוניקס

15% מהריבית מהלוואות שוליים נלקחות כעמלה. חשוב לחשב זאת לפי הריבית שלך בעת הלוואת המטבעות שלך.

משיכות ופיקדונות כולם בקריפטו, ולכן הם כפופים רק לתשלום המינימלי של הבלוקצ’יין.

גבולות פולוניקס

לפני סוף שנת 2017, Poloniex אפשרה למשתמשים לקבל חשבון בסיסי לא מאומת. זה איפשר לך למשוך עד $ 2,000 דולר ליום. נכון לעכשיו, אפשרות זו אינה זמינה לרשמים חדשים. אם ברצונך לסחור ולמשוך מטבע, עליך לאמת את חשבונך. זאת בהתאם לתקנות KYC ו- AML בארה”ב.

לאחר שתאמת את חשבונך, המגבלות שלך יהיו שוות ערך של 25,000 דולר ליום בנכסים דיגיטליים.

חשבונות לא מאומתים יכולים למשוך $ 0 ליום :-(

חשבונות לא מאומתים יכולים למשוך 0 דולר ליום &# 128577;

סקירת Exchange Poloniex: מה שאנחנו אוהבים / לא אוהבים

עד כה סקרנו רק את המכניקה הפנימית של האתר ולא את המוניטין שלו. Poloniex היא בורסה מסיבית עם 100 נכסים המוצעים, והיא מציעה חווית מסחר מעמיקה. יש סיבה ש -50 מיליון איש מבקרים מדי חודש. מבחינת סחר בקריפטו, אין הרבה מה לא לאהוב.

כמו

 • עמלות נמוכות
 • התחייבות חדשה לביטחון
 • מסחר / הלוואות שוליים
 • מידע מפורט למסחר
 • אגודל למעלה נזילות גבוהה
 • ממשק משתמש נהדר

לא אוהב

 • תמיכה גרועה
 • נושאי משיכה והפקדה
 • אגודלים למטה אימות המתן זמני
 • אגודל למטה אין פיאט
 • אגודל למטה אין אפליקציה

אַזהָרָה: פולוניקס, כמו כולם, סובלת מעומס יתר. התמיכה נקברת במטח של בקשות, והן גרועות אף יותר מהרגיל. הרשת רוחשת איבה לקראת ההחלפה. לדוגמה:

עוד על כך בסעיף סקירת חילופי Poloniex.

כיצד להחליף ב- Poloniex

אם אתה לא חדש לסחור בפלטפורמה, עליך לדעת כיצד להחליף קריפטו ב- Poloniex. ההתקנה אינה קלה כמעט כמו פעם, ודיווחים שתהליך האימות הוא סיוט. אני מקווה שנושאים אלה יפתרו בקרוב.

שלב 1) הגדר את חשבונך והיכנס

לך ל Poloniex.com ולחץ על צור חשבון בפינה השמאלית העליונה.

יצירת החשבון שלך קלה; קבלת אימות אינה. פשוט הזן את המידע כמתבקש והירשם.

יצירת החשבון שלך קלה; קבלת אימות אינה. פשוט הזן את המידע כמתבקש והירשם.

כמספר חילופים אחרים פולוניקס סגרה הרשמות

כמספר חילופים אחרים פולוניקס סגרה הרשמות

הערה: אם אתה רובוט, אינך רשאי להשתמש ב- Poloniex. מצטער.

פתק: אם אתה רובוט, אינך רשאי להשתמש ב- Poloniex. מצטער.

לאחר שתזין את המידע, תקבל דוא”ל אישור. לחץ על הקישור והתכונן לסחר. סוג של.

לאחר אישור הדוא

לאחר אישור הדוא”ל שלך, אתה מוכן להתחבר ולעבור לשלב הבא.

שלב 2) קבל אימות

קבלת אימות היא מטופלת על פולוניקס. בגלל עומס יתר של נרשמים חדשים (ותמיכה לקויה משחר), האימות של פולוניקס עשוי לארוך מספר שבועות.

ראשית, עבור אל פרופיל בפינה השמאלית העליונה.

לאחר שתלחץ עליו תתבקש לאמת את חשבונך. הזן את המידע המבוקש והמשיך.

לאחר שתלחץ עליו תתבקש לאמת את חשבונך. הזן את המידע המבוקש והמשיך.

משם השתמש במצלמת האינטרנט שלך כדי לצלם תמונה מזהה התמונה שלך.

משם השתמש במצלמת האינטרנט שלך כדי לצלם תמונה מזהה התמונה שלך.

לאחר האימות, תוכלו להפקיד מטבעות, לסחור, לסחור בשוליים, להלוואות שוליים ולמשוך נכסים דיגיטליים בשווי של עד 25,000 דולר ליום.

שלב 3) הפקדת Crypto

לאחר שתאמת, תוכל להפקיד קריפטו. לשם כך, לחץ על יתרות בפינה השמאלית העליונה של דף ההחלפה.

לחץ על פיקדונות & amp; משיכות ותועברו לדף יתרות, פיקדונות ומשיכות.

לחץ על פיקדונות & משיכות ותועברו לדף יתרות, פיקדונות ומשיכות.

השתמש בפונקציית החיפוש כדי למצוא את הנכס שלך ולחץ על כפתור ההפקדה.

מכיוון ש- Poloniex היא הצפנה בלבד, אתה חייב להיות כבר בהצפנה במקום כלשהו בארנק להפקדה.

מכיוון ש- Poloniex היא הצפנה בלבד, אתה חייב להיות כבר בהצפנה במקום כלשהו בארנק להפקדה.

סקירות Exchange Poloniex: הונאה או לגיט?

אַזהָרָה: הביקורות שאתה עומד לקרוא עשויות שלא להתאים לילדים.

עוד לפני שיגעון הביטקוין האחרון, פולוניקס לא הייתה טובה מאוד בקהילה על תמיכתה. משתמשי הפורום זבל מדברים על פולוניקס כאילו הוא מועמד פוליטי יריב. חלקם פשוט מתלוננים על משך הזמן שנדרש לאימות. אחרים מרחיקים לכת כדי לומר שזו הונאה מוחלטת והם לעולם לא ישתמשו בה.

אני בהחלט לא חושב ש- Poloniex היא תרמית, אך כאשר משתמשים מתלוננים כל הזמן על תקני אימות בלתי אפשריים, משיכות קפואות ופיגור חילופי, קשה באמת לתת לזה הנהון ממני.

מה אומרים הסקירות של Bad Poloniex

מבלי להשתמש בגסויות, רוב הביקורות הגרועות מתמקדות ב:

 • לבדוק אימות שלוקח לנצח או נדחה (למשתמשים מסוימים אין מצלמות אינטרנט שמצלמות מספיק טובות. רבים טוענים שהתקן אינו אפשרי).
 • נסיגה נמשכת לנצח
 • פיקדונות לא מופיעים
 • checkSupport לא מגיב במשך חודשים
 • חשבונות checkFrozen

הנה רק כמה מהביקורות הגרועות מרחבי האינטרנט:

Poloniex אכן מתחנן שתישא איתם בזמן שהם פותרים את בעיות התמיכה שלהם. הם נותנים לך אזהרה הוגנת. לפחות הם מנסים.

מה אומרים הסקירות הטובות של Poloniex

נראה שהרבה חוויות שליליות הן פשוט מזל רע. משתמשים רבים טוענים כי אין להם בעיות. זה הגיוני, אם כי – משתמשים שאינם חווים שום הנפקות יזכו למסחר; מי שלא יעשה חוט מתלונן.

ביקורות טובות מתמקדות ב:

 • checkSolid מחזירה להלוואות
 • checkAccess ל- altcoins
 • check ממשק מסחר נהדר
 • checkMargin מסחר / הלוואות
 • עמלות צ’ק לואו

ערוץ ביקורת יוטיוב אחד מכובד מאוד שיבח את “פולו” אך ורק למסחר בשוליים. זה מניע עוד יותר את העובדה ש- Poloniex נהדרת עבור סוחרים מתקדמים. למתחילים זה לא יכול להיות שווה את הטרחה להילחם על חשבון.

החלופות הטובות ביותר של פולוניקס

אם היעדר הפיאט של פולוניקס, התקנות המחמירות יותר ויותר ורשומת הלקוחות הגרועה בתמיכת הלקוחות מפחידים אותך, יש הרבה חלופות ברחבי האינטרנט לבחירה. בזמן כתיבת שורות אלה כמעט כל חילופי הביטקוין סובלים מעומס יתר. צפו לעיכובים.

1) בינאנס

לוגו חילופי בינאנס

Binance שבסיסה בהונג קונג היא אחת מהבורסות המובילות באינטרנט. אם כבר, זה בהחלט אחד הייחודים ביותר. זה לא דורש אימות קפדני שעושים Poloniex או Bittrex, ומעניק לך גישה למבול של נכסים דיגיטליים. יש לו גם מתנות מדהימות! הממשק האינטואיטיבי זמין בתצוגה בסיסית או מתקדמת. חיובי חשוב נוסף הוא העמלות הנמוכות מאוד שלהם.

וכמובן, התחרויות החודשיות המדהימות שלהם והמתנות בחינם.

2) LocalBitcoins.com

לוגו LocalBitcoins.com

“E-Bay” של ביטקוין, LocalBitcoins הוא בורסת עמיתים לעמית המובילה בשוק. קונים ומוכרים מסכימים על מחיר והפלטפורמה משמשת כנאמנות. הכל נעשה ב 100% באופן אנונימי. זו אלטרנטיבה טובה למי שמעריך את פרטיותם ולא רוצה להתמודד עם סיוט האימות שהוא Poloniex. הונאות הן נושא רציני. היזהר.

3) ביטפינקס

לוגו חילופי ביטפינקס

Bitfinex היא בורסה נוספת מבוססת הונג קונג. יש לו את הנפח הגבוה ביותר של כל בורסת ביטקוין בעולם. היא מציעה מסחר בשוליים עם מינוף גבוה יותר מרוב הבורסות האחרות. מלבד זאת, זה גם מציע מעניין אסימונים להשערות. החיסרון היחיד הוא היעדר מטבעות (BTC ורק 7 אחרים).

השוואה – Poloniex Vs. בי טרקס

לוגו חילופי פולוניקס

לעומת.

לוגו חילופי ביטרקס

פולוניקס וביטרקס הן שתי הבורסות הגדולות, הנזילות ועשירות המטבע. לכל אחד מהם יש מגוון זוגות מטבע למסחר ועמלות נמוכות מאוד. שניהם מקומות נהדרים להרוויח כסף לסוחרים רציניים. עם זאת, יש להם כמה הבדלים מרכזיים, ואחד מקבל את ההנהון הברור על פני השני.

בואו נבדוק קודם את היסודות של ביטרקס.

תכונות ביטרקס

ביטרקס מחייבת את עצמה כ”דור המרת מטבע דיגיטלי מהדור הבא “. זה אומר שיש לו כמה מהתכונות הטובות ביותר באינטרנט.

 • חשבוןמטבעות: יותר מ -190 מטבעות דיגיטליים. אין פיאט.
 • חשבוןלְהַפְקִיד: קריפטו (אלא אם כן מעל 10,000 דולר ארה”ב).
 • חשבוןנְסִיגָה: קריפטו
 • חשבוןאימות: כן.
 • חשבוןמהירות הפקדה: מיידי.
 • חשבוןאפליקציה: לא.
 • חשבוןארנק: כן.
 • חשבוןעמלה: .25%
 • חשבוןזוגות סחר: מאות.

על ביטרקס

ביטרקס הוקמה על ידי מהנדס לשעבר באמזון, והיא כוללת צוות עם ניסיון של 5 עשורים באבטחת רשת. היא הוקמה בשנת 2014 על ידי ביל שיהארה ואחרים לאחר שנמאס להם מהפרות אבטחה מתמדות בעולם הקריפטו. לצוות המייסדים ניסיון משולב של למעלה מ -50 שנה בעבודה עבור ענקיות התעשייה, כולל מיקרוסופט, אמזון, ובלקברי.

זה מאפשר למשתמשים לסחור בביטחון בידיעה שכל תכונות האבטחה המובילות בתעשייה משמשות בפלטפורמה שלהם. הוא כולל מאות זוגות מסחר, עמלות שטוחות ונמוכות, וממשק מסחר אינטואיטיבי ומפורט. שלא לדבר על כך שיש לו תמיכה רבה של לקוחות ואמון קהילתי נרחב (שניהם נמצאים כיום במתח).

המוניטין שלה ספג מכה בחודשים האחרונים, אך הוא מעולם לא נפרץ והתמיכה ממשיכה להיות פעילה ברשתות החברתיות.

השוואה

 • חשבוןעמלות: לִשְׁטוֹף.
 • חשבוןמטבעות: ביטרקס.
 • חשבוןתמיכה: ביטרקס.
 • חשבוןמִמְשָׁק: פולוניקס.
 • חשבוןמנוע סחר: ביטרקס.
 • חשבוןאפליקציה: לא זה ולא זה.
 • חשבוןאימות: פולוניקס.
 • חשבוןהפקדה / משיכה: ביטרקס.
 • חשבוןמסחר בשוליים: פולוניקס.
 • חשבוןסנטימנט קהילתי: ביטרקס.

זוֹכֵה: ביטרקס!

פְּסַק דִין: גם פולוניקס וגם ביטרקס הם מקומות נהדרים להרוויח כסף, אך באופן כללי, ביטרקס יוצאת מעל. הסיבה היחידה שאתה צריך לבחור ב- Poloniex היא אם ברצונך לבצע שולי סחר או להלוואות. או אם התמזל מזלכם שאין לכם בעיות אימות ואינכם מסכימים עם התקנות המחמירות של ביטרקס.

שאלות נפוצות על Poloniex

במהלך המחקר הבחנתי שמשתמשים שואלים את אותן השאלות לגבי Poloniex. שמתי כאן את כל השאלות והתשובות כדי להקל עליך!

ש: האם Poloniex בטוחה?

ת: למרות הפריצה לשנת 2014, Poloniex היא חילוף בטוח. בעיות התמיכה שלה עשויות להיות שהחשבון שלך קפוא, אך המטבע שלך בטוח. יש להם מחויבות מחודשת לביטחון ולרגולציה.

ש: האם יש לאמת את החשבון שלי גם אם יש לי חשבון מדור קודם?

ת: כן. בשנה שעברה, פולוניקס החלה לדרוש מכל הנרשמים החדשים לאמת את חשבונותיהם. אלה שכבר היו להם חשבונות (המכונים “חשבונות מדור קודם”) קיבלו סב. זה כבר לא המקרה. עליך לאמת את חשבונך באופן מיידי, אחרת הפונקציונליות תושעה.

ש: האם פולוניקס מקבל פיקדונות בדולר ארה”ב?

לא.

ש: האם Poloniex לוקח כרטיס אשראי.

לא.

ש: האם יש לפולוניקס אפליקציה?

לא.

ש: מהם העמלות בגין שימוש ב- Poloniex?

ת: לפולוניקס יש לוח זמנים של דמי יצרן. אם אתה מבצע את ההזמנה, אתה משלם 15%. אם תמלא את ההזמנה תשלם 25%.

ש: האם יש פיקדון מינימלי בפולוניקס?

ת: מטבעות מסוימים דורשים פיקדון מינימלי. זה כתוב בדף ההפקדה מתחת לכתובת של כל מטבע. לקרוא ההסבר על מינימום פיקדונות על מדור התמיכה של פולוניקס.

ש: כמה זמן לוקח אימות?

ת: הניחוש שלך טוב כמו שלי. בהצלחה ואלוהים ירחם על הנשמה שלך.

Poloniex היא אחת הבורסות הטובות ביותר

פסק דין סופי של סקירת חילופי הפולוניקס

Poloniex היא אחת הבורסות הטובות ביותר מבחינת המסחר בפועל. אך נושאי התמיכה והאימות שלה הם שביתות משמעותיות נגדה. הוא מציע אפשרויות מסחר נהדרות, תרשימים מפורטים ומגוון טוב של מטבעות. עם זאת, למעשה היכולת לסחור ולקבל את כספך היא סיוט.

סנטימנט הקהילה מסכים כי פולוניקס היא פלטפורמה טובה לסוחרים מתקדמים. האלטקוינים, העמלות הנמוכות ואופציות השוליים שווים את הטרחה אם אתם מתכננים לבצע מסחר רציני.

אבל אם אתה מתחיל, מישהו שלא מתכנן לסחור הרבה, או משתמש שלא מתכנן להשתמש באפשרויות השוליים שלהם, אז זה לא שווה את הטרחה. כל מי שמשתמש בפולוניקס צריך להזהיר שיש סיכוי שהחשבון שלך יקפא ויתמוך באנשי קשר בשנה הבאה מתישהו.

פְּסַק דִין: Poloniex מציעה חוויית מסחר נהדרת, אך התמיכה בה לא הופכת את זה לסכום, אלא אם כן אתם מתכננים לבצע מסחר / הלוואות בהיקף נפחי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner