Bisq Exchange: כל מה שאתה צריך לדעת

חילופי Bisq (בעבר נקרא Bitsquare) שונה מפלטפורמות ההחלפה הרגילות של מטבעות קריפטו. בורסת ביטקוין מבוזרת זו מציבה את המשתמשים במרחק של 10 דקות בלבד מהעסקאות הראשונות שלהם. והכל אנונימי ב 100%. אתה יכול לסחור כמעט בכל מטבע ראשי או בכל מטבע בתוך דקות ספורות מבלי למסור תעודת זהות כלשהי. אבל יש הרבה מה שאתה צריך לדעת בכדי לבצע עסקאות בבטחה ולהבטיח שאתה לא קורבן להונאה. למען האמת, לרוב הביקורות שקראתי היה מידע מיושן או שגוי לחלוטין. אז החלטתי לעשות ביקורת משלי על ביסק או ביצקואר.

טכנולוגיה מדממת כזו עדיין בחיתוליה. קרא את סקירת הבורסה החדשה הזו של Bisq Bitcoin לשנת 2019 כדי להירשם, להתחיל ולהישאר בטוחים.

ביסק החלפה היא עמית לעמית (P2P) חילופי החובקים את הערכים המקוריים של הביטקוין: ביזור, אנונימיות ושקיפות. בניגוד לרוב החילופים, אין סמכות מרכזית או נקודת כישלון אחת, מה שמאפשר “לפרוץ” (הרבה, הרבה יותר על כך בהמשך). במקום לחשוב על זה כחברה, חשוב על זה כקהילה.

ההבדל בין Bitsquare לשעבר לבין מרבית המתחרים האחרים הוא שמדובר ברשת שבה עמיתים סוחרים זה עם זה ישירות. הכל קוד פתוח ושקוף ב 100%. אתה יכול לקנות ולמכור ביטקוין עבור מטבעות לאומיים או מטבעות אחרים כל עוד שני המשתמשים מסכימים לכך.

אבל אם זה כל כך פופולרי בקרב קהילת הקריפטו, מדוע לרבים כל כך יש ספקות? אעסוק בכל מה שאתה צריך לדעת על החלפה מפרוטוקול מסחר בטוח לעמלות, גבולות ודעת קהל.

פתק: אם אתם מחפשים רשת P2P מבוססת יותר, קראו הסקירה המלאה של LocalBitcoins מ- CryptoPositive. זה אולי מה שאתה מחפש, אך עליך ללמוד כיצד לסחור בבטחה.

מה זה Bisq.network (לשעבר Bitsquare.io)

נוסדה על ידי איש הקריפטו האוסטרי מנפרד קרר בשנת 2014, זו חיה שונה לחלוטין ממה שהתרגלתם. מטרתו הייתה לשמור על רוחו המקורית של הביטקוין. הביטקוין התחיל כאמצעי לאפשר לאנשים לסחור מבלי להזדקק לסמכות מרכזית, אולם רוב הבורסות הן חברות הנשענות על המערכת הפיננסית המסורתית ודורשות תעודה.

לא ביסק.

במקום להיות חברה, זה ארגון אנונימי מבוזר (DAO). DAOs הם ארגונים עם כללים המקודדים דיגיטלית הפועלים ללא צורך במתווכים. באנגלית זה בעצם זהה לחברות שהורגלתן אליהן למעט הכללים שלהן נאכפים דיגיטלית. המחשב לא יכול להפר את החוקים כמו שאדם יכול. ובמקום שתהיה לה רשות מרכזית (כמו מפקדה או מועצה), היא מנוהלת על ידי מערכת כללים דיגיטלית זו וקהילה הסובבת אותה. הגיוני?

הדבר הטוב ביותר בכך שהוא קוד פתוח הוא שהוא מנוהל ותומך על ידי הקהילה.

מערכת מערכת פיננסית

להבנה טובה יותר של DAOs והפוטנציאל שלהם לשנות, ובכן, כל דבר, סוג של … לקרוא מאמר מעניין זה מקוינדסק.

מאפיינים

בִּטָחוֹן

חילופי Bisq מתייחסים לאבטחה ברצינות ועיצבו את המערכת לבטיחות מקסימלית של הסוחרים. ובכל זאת, כל רשת P2P כוללת סיכונים. עם זאת, מכיוון שהוא מבוזר וביסק אינו מחזיק בכספיכם, אינכם נמצאים בסיכון לפריצה. האזהרה היחידה שלי היא להיזהר מחזרות חוזרות (עוד על כך בשאלות הנפוצות).

פְּרָטִיוּת

הכל אנונימי ב 100%.

קלות שימוש

אתה יכול להתחיל לסחור תוך פחות מ -10 דקות.

מטבעות

בורסת Bisq תומכת בעשרות אלטקוינים כולל DOGE, ETH, DASH, ZEN. לקבלת רשימה מלאה, עיין ב שאלות נפוצות בנושא תמיכה.

פונקציונליות

זה קצת מורכב עם הבורר, אבל הפונקציונליות חלקה. עסקאות אורכות זמן רב, אך תלוי באפשרות התשלום.

עמלות

הפיקדון והעמלות הגבוהות לכל עסקה הופכים את המסחר קצת בצד התלול.

באופן כללי

אם נוח לך להשתמש ברשת P2P ולשלם עמלה גבוהה, חילופי Bisq הם נהדרים. 100% אנונימי, מבוזר ובטוח – נשמע כמו משהו שקריפטומניקים יאהבו.

איך בורסת ביסק עובדת?

במקום לעבור על אתר, ההחלפה הזו מתנהלת באמצעות אפליקציה. זה מאפשר לך להתחיל לסחור תוך פחות מ -10 דקות! כל שעליך לעשות הוא להוסיף את חשבון הבנק שלך או לבחור אמצעי תשלום, ואתה מוכן לצאת לדרך. מכיוון שמדובר ב- P2P, אין צורך לאמת שום דבר.

בניגוד לבורסות אחרות, חילופי Bisq אינם תלויים בספק אחד. בנקים משמשים רק להעברת המטבע הלאומי שלך למשתמש האחר. זה אומר שאף אחד לא מבטל, שולט או מתערבב בסחר הפרטי שלך. זה אמור להיות אמצעי להימנע מכל הנושאים עם המערכת הפיננסית של ימינו.

כך עובד סחר:

 • אתה מחליט שאתה רוצה להציע או לקבל הצעה בשוק והפלטפורמה מקשרת בין שתי ציפורי האהבה.
 • על שני המשתמשים לבצע פיקדון בסך.03 BTC בתוספת סכום המסחר בארנק. ההפקדה היא להבטיח ששני הצדדים ימלאו אחר הכללים. הוא משמש כבטוחה למקרה שמשהו ישתבש.
 • ברגע שהדברים הולכים קדימה, הפיקדון, סכום המסחר ודמי הכרייה (הסבר בהמשך) ממוקמים ב -2 מתוך 3 ארנק multisig.
 • בורר נבחר באופן אקראי (ראה הסבר למטה) כדי לוודא שהכל מסתדר כמו שצריך.
 • המסחר מתבצע לאחר שכל שלושת הצדדים מחתימים שהוא הלך כמו שצריך.

** חייבים לקרוא את תכונת האבטחה ** – מה הם בוררים ?: בוררים הם צד שלישי מהימן שמבטיח שעסקאות יתקיימו. הם הצד היחיד האחר מלבד שני העמיתים. אבטחת בוררים היא נושא מרכזי שהחברה מתייחסת אליו ברצינות. הם משתמשים בקהילה שמבטיחים עסקה כנה. אֵיך? כי הם הציבו פיקדונות של מגה-באקס (2 ביטקוין!) כדי לקחת את העבודה. אם משהו משתבש, המחלוקת מוסדרת עם הפקדתם. אתה בטוח ב 100%!

האם Bisq Exchange בטוח? | כיצד ביסק מונע הונאות?

כמו בכל חילופי עמיתים, בטיחות היא דאגה עצומה. בדרך כלל, קיימת חברה שהמשתמש שם בה את אמונם. בהתחלה, נראה כי רשת P2P אינה בטוחה בהשוואה לבורסה מרכזית; אולם ההפך הוא הנכון. הם למעשה בטוחים יותר מהחלפה מסורתית. הנה למה:

 • בורסת ביסק אינה מחזיקה בכספים: כספיך אינם מאוחסנים בשום מקום באתר. זה אומר שאתה לא יכול להיפרץ. בורסה מסורתית תאחסן את ה- BTC בארנק באתר שלהם. זה אומר שאם האקר או עובד יקבלו שליטה, הכסף שלך נעלם. הכספים שלך מוכנסים לארנק רק לאחר שמוסכם על עסקה.
 • פיקדונות במקרה חירום: תמיד יש את הסיכון שמשהו יכול להשתבש במהלך הסחר. במקרה שזה קורה, אתה מבוטח על ידי פיקדון העסקה.
 • בוררים: צד שלישי אקראי נבחר לפקח על עסקאות.
 • אין צומת כשל יחיד: בשונה מחילופי מסורתיים, אין נקודת התקפה אחת לחילופי ביסק. זו רשת מבוזרת. אין דרך של האקר “להיכנס” מכיוון שאין “פנימה” להגיע אליו (ואין מה לגשת לשם).
 • לא נשמר מידע: אם אתה מחבר את כרטיס האשראי או את החשבון שלך למרכזיה, המידע נשמר במקום. אם יש פריצה, המידע הזה נפגע כעת. עם Bisq המידע שלך נשמר באופן מקומי ורק חלקים משותפים עם הצד השני איתו אתה מתמודד.

לכן, בניגוד לבורסות או למתווכים מסורתיים, אתם הרבה יותר בטוחים בבורסה מסוג זה מכיוון שאין מה לגנוב. במקום לבסס את אמונך בחברה, האבטחה נקבעת על ידי הוכחה קריפטוגרפית.

“מה שנדרש הוא מערכת תשלומים אלקטרונית המבוססת על הוכחה קריפטוגרפית במקום אמון” – סאטושי נקמוטו

מהם דמי פיקדון של ביסק, דמי בוררים ודמי סחר?

אחד החסרונות העיקריים בשימוש בפלטפורמת הבורסה של Bisq הוא כמות ההון שאתה צריך בכדי להתחיל לבצע עסקאות. העמלות בעצמם גבוהות, אך עליכם גם לשלם פיקדון גדול. למרות שהוא מוחזר אליך, פשוט להחזיק את ה- 03 BTC ($ 316 | 2-28-18) כדי להפקיד פיקדון זה מעצבן. תאר לעצמך שאתה מנסה לשכור חדר ב -500 דולר לחודש אבל צריך שכר דירה כחודשיים כפיקדון. חדר של 500 דולר עולה לכם היום 1500 דולר. זה כאב.

העמלות מורכבות ביותר בהשוואה לבורסות אחרות. הנה פירוט:

 • דמי סחר יצרן / לוקח: אם אתה מוסיף נזילות לשוק (יצרן), אתה משלם 002BTC או אי שם באזור זה על בסיס אלגוריתם מסובך ביותר. אם אתה מסלק נזילות (נוטל), אתה משלם מינימום 002BTC שוב בכפוף לנוסחה מטורפת. בסופו של דבר זה מסתדר לכ -20%.
 • דמי כרייה: תחויב בדמי כרייה. זה יכול להיות סכום של 20 דולר אפילו עבור עסקאות קטנות. האתר טוען כי העמלה היא 003BTC, אך למעשה יש 3 דמי כרייה נפרדים המועברים לסחר. ראה את צילום המסך למטה.

דמי חליפין של ביסק

הנה צילום מסך ממשתמש Reddit המפרט את המסחר שלהם.

אז תצטרכו לממן את המסחר בסכום המסחר + פיקדון + עמלה (.20%) + עמלת הכרייה (.95%). דמי הכרייה והפקדה מבצעים באופן פונקציונלי עסקאות קטנות לא שווה את זמנך.

מהן מגבלות המסחר של ביסק?

בורסת ביסק מציבה מגבלות סחר על כל עסק לצורך אבטחה. זה כדי להרתיע עבריינים ולהגן על הסוחרים באמצעות פיקדון (למשל, אם הסחר היה עבור 10BTC, אז הפקדה של.03BTC לא תרתיע עבריינים). המגבלה נקבעת לפי אמצעי התשלום. עבור אמצעי תשלום בסיכון גבוה יותר כמו SEPA, זה 25BTC למסחר. עבור בעלי סיכון נמוך יותר כמו Alipay זה 5 BTC. Altcoins הם גבוהים כמו 1BTC.

בחודש הראשון שלך מגבלת הסחר היא 25% מהמגבלה הכוללת.

לקבלת רשימה ממצה של גבולות, עיין ב דף שאלות נפוצות למגבלות.

כיצד לסחור בביטקוין ב- Bisq

כשביסק אומר שאתה יכול לסחור בעוד 10 דקות, הם קצת אופטימיים. ובכל זאת, הניסיון שלי היה חלק. תחילת העבודה קלה ביותר. הנה מה שעליך לעשות.

1) הורד את האפליקציה

חילופי ביסק אינם מרכזיה מרכזית. זה למעשה לקוח שעובד על שולחן העבודה שלך. עבור אל Bisq.network ולהוריד את האפליקציה כדי להתחיל.

אפליקציית חילופי Bisq

2) חבר את חשבון הבנק או ארנק הקריפטו שלך

או בחר חשבון במטבע שלך או חבר את הארנק שלך לבורסה ואז הפקד כספים לחשבונך. הקפד לקחת בחשבון את דמי ההפקדה והכרייה כאשר אתה שוקל כמה אתה מפקיד.

3) קנו או מכרו ביטקוין

כעת, כאשר הכסף נמצא בחשבונך, תוכל לקנות או למכור את המטבע שלך. הקפד לבדוק את השווקים ולסנן הכל לפי מטבע. לאחר שבחרת בהצעה, עליך לציין כמה אתה קונה / מוכר.

קנו ומכרו ביטקוין ב- Bisq

4) היכנס למסחר ואשר

פשוט עקוב אחר ההנחיות שנתנו לך על ידי התוכנה. זה יחשב את העמלות באופן אוטומטי ויבקש ממך לממן את העסקה. משם, עליך לחתום כי המסחר נעשה בהצלחה.

ביקורות – האם ביסק לגיט? | דעת קהל

סביב ביסק יש תחושה ייחודית של קהילה. זה בכל זאת DAO. מכיוון שאין סמכות מרכזית אמיתית, אין באמת על מי להתלונן. זה לא נתפס כתאגיד מרושע על ידי המשתמשים, ולכן זה לא היעד של אותה עיתונות שלילית שרובם.

באופן כללי, דעת הקהל די גבוהה והקהילה סומכת על הפלטפורמה. חילופי ביסק הם בהחלט לגיטימיים. יש כמה אחיזות לגיטימיות לגבי השירות (עמלות מבלבלות עבור אחד), אך ללא פריצות מדווחות, UX איתן, ואנונימיות מוחלטת במהלך עסקאות חלקות, קשה לא לאהוב את הפלטפורמה.

לדעתי, אחת הסיבות העיקריות שאף אחד לא מתלונן היא שפשוט עדיין לא כל כך הרבה אנשים משתמשים בבורס. הקהילה היא מעגל חסידים קטן אך דמוי פולחן שמטיף את נפלאות חילופי P2P.

החוט של ביסק רדיט די ריק

ביסק מם

רק 7 קוראים פעילים: /

R / Bisq שקט יחסית. לפי Coinmarketcap, נפח המסחר 24 שעות ביממה הוא צל מעל 26,000 $ (2-28-18). זה כמעט כלום. רק לציין, זה לא אומר שזה חילופי דברים גרועים, זה פשוט עדיין בחיתוליו.

ביקורות חיוביות

הביקורות החיוביות מתמקדות באנונימיות, קלות ההרשמה, היעדר אימות ואופי P2P של הפלטפורמה. עבור אלה שבאמת מאמצים את הפילוסופיה של BTC, מדובר בחילופי בחירות.

ביקורות שליליות

יש כמה ביקורות שליליות שם בחוץ. רובם מתמקדים בעמלות ובפיקדונות גבוהים ובחוסר נזילות. יש הרבה אנשים שמתלוננים על הפונקציונליות, אבל זה בגלל שאין להם מושג איך הפלטפורמה אמורה לעבוד. עבור חילופי P2P היו מעט מאוד טענות על הונאה בכלל.

ביקורות על Bisq

חיפוש מהיר בגוגל חושף את הדאגה העיקרית של כולם.

השוואת חליפין: ביסק מול LocalBitcoins | שהיא רשת ה- P2P הטובה יותר

100% אנונימי. אין אימות. כל סוגי התשלומים שאתה יכול לדמיין.

רשתות P2P באמת מאמצות את מה שהביטקוין היה אמור להיות: מבוזר ואנונימי. חילופי ביסק עשויים להיות הכי קרובים לחלום האמיתי של סאטושי, אבל הם רחוקים מההחלפה היחידה בין עמיתים לעמית בשוק. LocalBitcoins.com, ה”קרייגסליסט “של ביטקוין הוא האח הגדול של הסטארט-אפ הצעיר. בואו נשווה אותם כדי לראות איזו היא המקום הטוב ביותר להסתתר מאחורי המסכה שלך ולקנות קצת BTC.

מבט מקומי של Bitcoin

LocalBitcoins הוקמה בפינלנד בשנת 2012 על ידי ג’רמיאס קנגאס. זוהי רשת עמיתים לעמית אחרת וגדולה יותר, שמאמצת את רוח הביטקוין. זה זמין ברחבי העולם ומציע למשתמשים את האפשרות לקנות ביטקוין עם כמעט כל דבר (כרטיסי מתנה כלולים). החיסרון הוא שבדרך כלל שניכם צריכים להיפגש בכדי לערוך חילופי דברים. ישנן דרכים לעשות זאת באינטרנט.

לְהִזָהֵר: LocalBitcoins.com היא בורסה לביטקוין בלבד.

 • סוּג: חילופי P2P
 • מְבוּסָס: 2012
 • מקום: הלסינקי, פינלנד
 • משתמשים: 1,000,000
 • מטבעות: ביטקוין
 • תַשְׁלוּם: ללא גבולות. הכל מחוטי בנק ועד כרטיסי מתנה
 • אפליקציה לנייד: דְמוּי אָדָם
 • אימות: לא נדרש על ידי LocalBitcoins.com, אך חלק מהמשתמשים עשויים לדרוש אימות
 • ממשק API: כן
 • תמיכה: טוֹב
 • מוניטין קהילתי: די טוב

יתרונות:

 • מָהִיר
 • כל סוג של תשלום
 • 100% אנונימי

חסרונות:

 • ביטקוין בלבד
 • הרבה הונאות

ראש בראש

למרות ששניהם רשתות P2P, הם די שונים. כך הם מסתדרים זה בזה.

 • עמלות: LocalBitcoins
 • מטבעות: ביסק
 • אפשרויות תשלום: LocalBitcoins
 • בִּטָחוֹן: ביסק
 • נְזִילוּת: LocalBitcoins
 • מִמְשָׁק: לִשְׁטוֹף
 • קלות שימוש: ביסק

פְּסַק דִין: לִשְׁטוֹף!

השתמש ב- LOCALBITCOINS אם אתה רוצה לסחור בביטקוין בכל אמצעי תשלום שאפשר להעלות על הדעת. הקפד להיזהר מהונאות.

השתמש ב- BISQ עבור עסקאות מאובטחות יותר של מטבעות אחרים עם פחות אמצעי תשלום (ללא כרטיסים או PayPal).

שאלות נפוצות על Exchange Exchange

ביסק הוא חילופי דברים עטופים במסתורין, ואין כמו מה שהרוב רגיל אליו. אז לא פלא שהיו המון שאלות שצפו סביבן שצריך לענות עליהן. צברתי כאן את השאלות הנפוצות ביותר על ביסק ועניתי עליהן עבורך.

ש: האם השימוש ב- Bisq Exchange בטוח לשימוש?

א: כן. העובדה שהכסף שלך לעולם לא נשמר בשום מקום פירושה שאתה בטוח מפני פריצות. הסיכון היחיד הוא במהלך העסקה עצמה. עם זאת, הפוסקים, ההפקדות הגדולות ואיסור כל שיטות התשלום “בסיכון גבוה” כמו PayPal מקלים למעשה את הסיכון הזה..

ש: איפה זה ממוקם?

א: ביסק אינו בורסה ריכוזית. אין צומת מרכזי. זוהי רשת משתמשים וקוד פתוח לחלוטין.

ש: מה המשמעות של חילופי קוד פתוח?

א: על ידי קוד פתוח, הם מתכוונים שהקוד פתוח לכולם לראות ולשנות. זה לא אומר שהמידע שלך הוא קוד פתוח.

ש: אילו מטבעות ומטבעות תומך ביסק?

א: בורסת Bisq תומכת כמעט בכל מטבעות הפיאט העיקריים ובמעל 100 מטבעות שונים. אתה יכול לראות הרשימה המלאה כאן.

ש: האם ביסק מקבל PayPal?

א: לא, זה נחשב לסיכון גבוה מדי.

ש: מה קורה אם מישהו יוזם החזר כספי לאחר ששוחרר כסף?

א: זה די נדיר, אך במקרה של החזר כספי מהבנק שלהם, אין דבר שאתה יכול לעשות. עם זאת, כמעט לחלוטין ניתן למנוע זאת על ידי פרוטוקול Bisq – לא מאפשר תשלומים הניתנים לחיוב בקלות (מילה חדשה?), מגבלות סחר המרתיעות עבריינים, מגבלות סחר מבוססות גיל וכו ‘..

ש: כמה זמן נמשכים המסחר?

א: זה תלוי בשיטת התשלום. תשלומי SEPA הם הארוכים ביותר (6 ימים) ואמצעי תשלום נפוצים אחרים הם כדלקמן: Western Union – 4 ימים | פיקדון במזומן – 4 ימים | העברה בנקאית לאומית – 4 ימים אליפיי – יום אחד.

אוהב לא אוהב

הניסיון שלנו עם חילופי ביסק היה בסדר גמור עד כה, אך הפלטפורמה רחוקה מלהיות מושלמת. הנה כמה מהאהבות והסלייק של CryptoPositive. אני חושב שתמצא את אותו הדבר שעשיתי: אם אתה קריפטומני שאוהב פרטיות, זה נהדר. אם אתה מעדיף שיטות מסורתיות, זה קצת מפחיד.

אוהב:

קלות שימוש

הורד את האפליקציה, חבר את חשבונך והתחל לקנות בעוד 10 דקות. אתה חייב ככה.

ביזור

אני אוהב איך הם נשארים נאמנים לפילוסופיה המקורית של הביטקוין. ללא צומת מרכזי, אין דרך לפרוץ.

אפשרויות תשלום

יש המון אפשרויות תשלום קלות שעוברות תוך 1-4 ימים.

אַלמוֹנִיוּת

הכל אנונימי ב 100%, וההחלפה אינה כוללת מידע כלשהו.

מם למסחר בביטקוין

לא אוהב:

עמלות

לוח התשלומים הוא כאב ראש ודמי הכרייה הם די כבדים. חילופי ביסק אינם מיועדים לעסקאות קטנות.

סחרים ארוכים

חלק מהעסקאות עשויות להימשך עד 4-6 ימים.

סיכון החזר כספי

חיובים חוזרים הם נדירים אך הם עדיין קורים.

האם Bitsquare.io (כיום Bisq.network) בורסת ביטקוין טובה?

מבוזר לחלוטין, אנונימי ב -100% ובלתי חדיר להאקרים – ביסק סיקרן אותנו כבר מההתחלה. עם המון אפשרויות מטבע, מגוון תשלומים, ללא אימות והתקנה קלה, זה מקום נהדר לצלול בו ולהתחיל לחיות את חלום הביטקוין המקורי. ברגע שהיא תצמח לשוק נזיל יותר, בורסת Bisq תהיה רשת P2P נהדרת.

העמלות, זמני המסחר והסיכונים הכרוכים בכך עשויים להיות מעט הרבה עבור סוחרים חדשים, וחוסר הנזילות קשה לקיבה. אבל הפוטנציאל בהחלט קיים.

השתמש ב- Bisq אם אתה:

 • רוצה להחליף פיאט לקריפטו בקלות
 • אל תסמוך על חילופי חילוף להחזיק את הכסף שלך
 • מאמינים שעסקאות צריכות להיות פרטיות

פסק דין CryptoPositive: יש לו הרבה פוטנציאל, אבל צריך יותר נזילות כדי להיות שווה את הזמן שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner