למד 2 סחר – איתותי מט”ח אוטומטיים בזמן אמת

ענף המסחר במט”ח הוא שטח של מיליוני דולרים רבים, כאשר בנקים גדולים מחליפים מטבעות על בסיס 24/7. עם זאת, מסחר במט”ח הוא עסק גדול גם בתחום המסחר הקמעונאי, עם אלפי פלטפורמות המאפשרות לכם לקנות ולמכור מטבעות בלחיצת כפתור..

אלה שמצליחים בזירת הפורקס מכירים את חשיבות הניתוח הטכני. כאן אתה נדרש לבצע מחקר מעמיק על דפוסי תרשימים היסטוריים – וכיצד דפוסים אלה עשויים להשפיע על מחירו העתידי של צמד המטבעות..

עם זאת, היכולת לנתח עשרות זוגות מטבעות בכל זמן נתון אינה דבר קל. גם אם היית מסוגל להקדיש את הזמן הנדרש לפקח על ערימות זוגות במקביל, סביר להניח שהמחקר שלך יניב תוצאות לא יעילות.

ככזה, כדאי מאוד לשקול שירות איתותי מט”ח. ספקים כמו Learn 2 Trade מקלים על התראות בזמן אמת כאשר מתרחשת הזדמנות מסחר – בהתאם לטכנולוגיה האוטומטית הסורקת אלפי פוטנציאלים של תמחור על בסיס שנייה לשנייה.

כיצד פועלים איתותי מט”ח?

בקצרה, אותות מט”ח מספקים הצעות מסחר על מגוון צמדי מטבעות. בעוד שחלקם מתמקדים אך ורק במגמות, אחרים יחקרו גם קטינים ואקסוטיקה. התפיסה הכוללת היא ששירות האותות במט”ח יבקש לסרוק אלפי תרחישי מסחר פוטנציאליים על בסיס מתגלגל.

היא עושה זאת על ידי שימוש במגוון אינדיקטורים טכניים, במטרה לנתח כיצד דפוסי תרשים היסטוריים תואמים את מחיר השוק הנוכחי של הנכס. ברוב המכריע של המקרים – כולל זה של Learn 2 Trade, הטכנולוגיה הבסיסית היא אוטומטית.

זה מבטיח שאלגוריתם האות מסוגל לבצע מחקר הרבה מעבר למה שיכול סוחר אנושי. לאחר שהפרוטוקול האוטומטי זיהה אפשרות פוטנציאלית למסחר, הוא יודיע על כך למנויים. כל אות מכיל את המידע הנדרש לסוחר לבצע הזמנה ובתקווה – להרוויח.

למד 2 שירות אותות סחר

שירות האותות Trade 2 מספק חמש חלקי מידע מרכזיים לאלו שנרשמו כמנוי. בחזית זה עומד צמד המטבעות אליו קשורה האות – כמו GBP / USD, והסיבה מאחורי המסחר. לדוגמא, אם האלגוריתם זיהה כי GBP / USD נרכש יתר על המידה והוא אמור להיתקל בתיקון שוק, מנויי הסחר 2 יידעו זאת על כך..

למד 2 התראות אותות סחר מגיעות גם עם מחירי הכניסה והיציאה הנדרשים. זה כולל:

 • מחיר כניסה

  זה המחיר שבו הסוחר צריך לפתוח את ההזמנה. לדוגמה, האות עשוי לקבוע כי על המנוי לבצע הזמנת מכירה על GBP / USD ב -1.3145

 • צו עצור הפסד

  למרות ששירות האותות במט”ח של Learn 2 Trade הניב עד היום תוצאות מרשימות, תמיד יגיע הזמן בו עסקאות לא הולכות לטובתך..

  ככזה, המערכת מספקת את מחיר ההזמנה הדרוש להפסקת הפסד. זה מבטיח שההפסדים שלך יישמרו למינימום מוחלט במקרה של מהלך שוק שלילי.

 • צו רווח

מנויי הסחר 2 לומדים יקבלו גם את מחיר ההזמנה לקחת רווח שיש ליישם בסחר. זה קריטי, מכיוון שהוא מבטיח שתוכל לנעול את הרווחים שלך גם אם אתה רחוק מהמכשיר שלך – או שנקודת ההדק מופעלת מחוץ לשעות היום. אחרי הכל, מסחר במט”ח הוא שדה קרב 24/7.

כפי שניתן לראות מהאמור לעיל, למנויים 2 למנויים יש את כל נקודות הכניסה והיציאה הנדרשות כדי לבצע עסקאות בגב ההצעה. נקודת המפתח כאן היא שברגע שהופעל האות, הסוחר לא צריך לעשות שום דבר אחר. הסיבה לכך היא שהמפעילים של עצירת הפסד ושל רווח כולל נקבעו, כך שתוצאת המסחר אוטומטית לחלוטין.

חבילות איתות מט”ח

Learn 2 Trade ברור לגבי העובדה שהוא אינו מציע שירות אותות פורקס בחינם – ומסיבה טובה. אמנם לא תתאמץ למצוא אלטרנטיבה חינמית במקום אחר, אך לעתים קרובות אלה מגיעים עם תוצאות מוגבלות.

מכריע, חופשי אותות סחר בדרך כלל מגיעים ללא נקודת מחיר הכניסה, מה שבעצם הופך את האות לחסר ערך. כתוצאה מכך, Learn 2 Trade מציע שלוש חבילות פשוטות בתשלום – שכולן מגיעות עם נקודות כניסה ויציאה.

 • 1 חודש חבילה: 25 דולר
 • חבילה של 3 חודשים: 55 $ (18.33 $ לחודש)
 • חבילה של 6 חודשים: 85 דולר (14.16 דולר לחודש)

כל שלוש החבילות כוללות שלוש אותות מט”ח ליום. החשוב מכל, Learn 2 Trade מציע אחריות להחזר כספי של 100% לאלו מכם שיש להם שינוי בראש.

פסק הדין?

אותות מסחר בפורקס כמו אלה שמציעה Learn 2 Trade הם כלי חשוב לכל הסוחרים המקוונים. הם מאפשרים לך ליהנות מהצעות מסחר בזמן אמת מבלי שתצטרך לנתח עשרות מטבעות בו זמנית.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner