מהו ראיית הגרעין (NCASH)? כל מה שאתה צריך לדעת

חזון הגרעין, ידוע כ nCash התחיל בשנת 2014. הרעיון מאחורי חזון הגרעין הפלטפורמה היא להקל על הקניות באמצעות רשומות הלקוחות כדי לקבל החלטות מדויקות לגבי העדפות מוצרים המשתמשות באינטרנט של הדברים (IoT) ללא שימוש ב- WiFi או Bluetooth..

הטכנולוגיה משמשת כיום עשר חנויות קמעונאיות בהודו ומגובה גם על ידי חברות רלוונטיות בענפי הקריפטוגרפים והסחורות..

טים דרייפר, שהוא אחד המשקיעים הראשונים של חזון הגרעין פרויקט וגם להיות מעורב עם חברות כמו סקייפ ו הוטמייל, הוא מתכנן לחולל מהפכה מחדש בתעשיית הטכנולוגיה באמצעות פרויקט Nucleus Vision.

מה מיוחד בחזון הגרעיני?

היו המון המון טכנולוגיות שהושקו בבסיסים יומיומיים, וזה הרבה יותר קשה מתמיד לדעת במה צריך להשקיע. עם זאת, תמיד יש בעיה שכל פרויקט נהדר פותר..

ל חזון הגרעין, זה נוטה לשנות לחלוטין את האופן שבו סוחרים מתקשרים עם לקוחות / לקוחות בחנויות פיזיות באמצעות האינטרנט של הדברים טֶכנוֹלוֹגִיָה.

הפלטפורמה מיישמת גם דרך מהירה ומהירה יותר לבצע עסקאות פיננסיות לחוויה קמעונאית מודרנית עם אסימון nCash.

איך זה עובד

התהליך הוסבר בחמישה שלבים פשוטים:

 • מכשיר חיישני ה- ION מותקן בשקע הקמעונאי.
 • לקוחות מזוהים באמצעות החיישן בטווח של 200 מטר לשקע בו מותקן המכשיר.
 • שכבת מסלול מאובטחת מגנה על נתונים המועברים בין חיישן ה- ION למכשיר הלקוח.
 • פרטי הלקוח בזמן אמת משותפים עם מוצא עם אישורו.
 • הלקוחות מקבלים הצעות והנחות המלצות כהודעות.

עם ה פלטפורמת Nucleus Vision, בעלי חנויות יכולים להגדיר את מה שמכונה יוֹן בחנויות שלהם. זהו מכשיר די ייחודי. הוא מסוגל לאסוף זהויות של אנשים המשתמשים באותות טלפון ייחודיים כאשר הם מתקרבים, בטווח של 200 מטר מהמכשיר ללא צורך בזיהוי Bluetooth, Wifi או זיהוי פנים..

כאשר הלקוחות קונים, נתונים על חווית הקנייה שלהם ניתנים ונרשמים במערכת האקולוגית העולמית הנקראת עֲצָבוֹן. נתונים שנאספים על ידי מכשירי ה- ION נאספים וניתן למכור אותם לצדדים שלישיים למטרות ספציפיות בפלטפורמה. בכל הנוגע לפרטיות, כל לקוח בוחר אם לשתף את המידע שלו או לא אתו הוא ממשיך בתהליך הצ’ק-אאוט שלהם – הוא יכול להישאר אנונימי אם ירצה בכך. היתרון של פלטפורמה זו ללקוחות הוא שהם מתוגמלים באסימוני nCash על שיתוף חוויות הקניות שלהם. ברגע שהלקוח נמצא מחוץ לטווח של 200 מטר לחנות, משתמשים מנותקים מכיוון שהמכשיר אינו עוקב אחר אנשים מבחינה גיאוגרפית.

שלא כמו המצאות רבות אחרות של בלוקצ’יין לתעשיית המוצרים הקמעונאיים, חזון הגרעין לפרויקט יש מוצר פונקציונלי והוא כבר נראה בשימוש ב -10 חנויות קמעונאיות כיום. הצוות מעוניין לדחוף את הפרסום בתקווה להשיג 250 מהמכשירים שלהם לפרוס בחנויות נוספות לאסוף מידע ממעל 250,000 קונים עד סוף הרבעון השני. עד סוף השנה, היעד הוא שיהיו 5,000 מכשירי ION פעילים בחנויות קמעונאיות ברחבי העולם.

כיצד המכשיר מתקשר עם לקוחות

 • מכשיר חיישני ה- ION של החנות מזהה לקוחות בטווח הקבוע מראש.
 • החיישן מקצה את מספר הלקוח למערכת האקולוגית של גרעין.
 • יש טקסט שנשלח; זה יכול להיות גם הודעה למשתמשי סמארטפונים עם הצעה ל- nCash לאישור הנתונים שלהם.
 • עם האישור, לזכות הלקוחות אסימונים מוגדרים מראש בחשבון nCash שלהם. ניתן להעביר את ה- nCash לכל ארנק תואם ל- ERC20.
 • Nucleus Vision מעבירה בצורה מאובטחת נתונים אישיים וקניות של קניות לבלוקצ’יין.
 • לאחר מכן הפלטפורמה משתמשת בנתונים שהועברו כדי לזהות אירועים קשורים בעתיד.
 • אם אין רשומה מוקדמת של הלקוח במתחם הקמעונאי, בעלי חנויות עשויים לבקש מידע נוסף ברשת, מה שיעניק לקמעונאים את הזכות לראות רכישות שבוצעו בעבר בחנויות אחרות..
 • לבסוף, לבעלי חנויות יש אפשרות להציע ללקוחות nCash לביקורים חוזרים בחנות שלהם.

ביטול ICO

ה צוות חזון הגרעין ביטל את הצעת המטבע הראשונית לעניין nCash כמתוכנן קודם. זה נבע מהמחיר של אסימונים של אתריום בזמן. כדי להיות שקופים הם ביטלו את ה- ICO והוזנקו לחברי הקהילה.

למרות שזו הייתה החלטה כנה, זה כנראה היה קל לקחת. Vision Nucleus כבר גייס למעלה מ -40 מיליון דולר ממשקיעים מוקדמים, זה היה לפני המכירה המוקדמת.

איפה ואיך לקנות את אסימוני nCash

nCash נרשמה זה עתה בבורסות ועשתה די טוב מאז רישומה.

בזמן כתיבת שורות אלה, ניתן לרכוש את nCash רק בשתי פלטפורמות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים; בינאנס ו IDEX.

האמצעי היחיד הזמין לקבל כמה אסימוני nCash מוסתרים, מלבד לבקר בחנויות שכבר משתמשות בטכנולוגיה או להשיג אסימון nCash על ידי אוירדרופ זה להחליף כמה ביטקוין, אתרים, או אסימונים binance (בפלטפורמת Exchange Binance) עבורו.

ישנן מספר פלטפורמות שיאפשרו לך לרכוש מטבעות nCash. אחד מהם הוא Huobi Global, באמצעות שני זוגות מסחר שונים, כולל NCASH / BTC ו- NCASH / ETH. שני זוגות המסחר הללו מייצגים למעלה מ- 54% מסך היקף המסחר של נכס דיגיטלי זה. 

לבינאנס יש גם שלושה זוגות מסחר שונים עבור nCash, כולל NCASH / ETH, NCASH / BTC ו- NCASH / BNB. שלושת צמדי המסחר הללו מהווים 23% מסך היקף המסחר של מטבע קריפטוגרפי זה. Binance, Huobi Global ו- MXC מהווים כמעט 99% מסך מחזור המסחר של מטבע דיגיטלי זה למרות שיש יותר מ -20 זוגות מסחר בשוק ובורסות שונות התומכות בו.. 

Binance היא אחת מפלטפורמות המטבעות המוכרות ביותר עבור סוחרי מטבעות קריפטו. באופן כללי, לבינאנס יש נזילות גדולה לא רק עבור המטבעות הווירטואליים העיקריים הנסחרים בשוק אלא גם עבור אלטקוינים. עם זאת, nCash מייצגת 0.01% מסך מחזור המסחר ב- Binance. 

על מנת לרכוש nCash דרך Binance, המשתמשים יצטרכו לשלוח ETH, BTC או BNB ל- Binance דרך מרכזיה אחרת. זה איכשהו לא נוח עבור משתמשים רבים כי זה מחייב אנשים צריכים להיות רשומים בפלטפורמות אחרות. עם זאת, בורסת המטבעות קריפטוגרפית Binance הטמיעה מערכת חדשה המאפשרת למשתמשים לקנות או למכור נכסים דיגיטליים באמצעות כרטיס אשראי. למרות שלא כל המטבעות הווירטואליים כלולים, משתמשים יכולים פשוט לקנות BTC, ETH או BNB ולהחליפם ב- nCash ברגע שהכספים יזוכו לחשבונות שלהם.. 

כאמור, ככל שנזילות הפלטפורמה גדולה יותר, כך טוב יותר להתמודד עם אלטקוינים. לאחר רכישת nCash, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לאחסן את הכספים הללו מחוץ לבורסת מטבעות קריפטוגרפיים. 

אם אתה רוצה לדעת כיצד להחליף כמה אתרים תמורת nCash, קרא את המדריך שלב אחר שלב שלנו לרכישת nCash ב- Binance Exchange..

אסימון ה- nCash והארנקים התואמים שלו

NCASH הוא אסימון ERC-20 המשמש האסימון הרשמי ב- Nucleus Vision’s בלוקצ’יין כתמריץ ללקוחות וגם אמצעי לרכישת מידע יקר ערך על המערכת האקולוגית.

בהיותו אסימון ERC-20, NCASH תואם את כל הארנקים התואמים ל- ERC-20.

אם יש לך כסף מזומן נוסף, השתמש בארנקי חומרה כגון טרזור אוֹ פִּנקָס תהיה אפשרות טובה יותר.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים תמיד אפשרו למשתמשים לאחסן עליהם את הנכסים הדיגיטליים שלהם. למרות שזה משהו חיובי עבור אלה המשתמשים לבצע עסקאות רגילות בשוק, אין זה בטוח להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים בבורסות. למה? בגלל שתי סיבות עיקריות. 

הסיבה הראשונה מדוע לא לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים בבורסה קשורה לעובדה שבדרך כלל הם נפרצים ומותקפים על ידי גורמים זדוניים. אם התקפה יעילה, בסופו של דבר זה עלול להסתיים בהפסד של מיליוני דולרים בנכסים הדיגיטליים של המשתמשים. זה קרה בעבר עם הר. Gox, Coincheck או אפילו Binance, שאיבדו 7,000 BTC לאחר פריצה מוקדם יותר השנה. 

הסיבה השנייה לכך שמשתמשים לא אמונים על חילופי דברים היא שפלטפורמות אלה נוטות להחזיק את הנכסים שלך. זה אומר שאתה לא הבעלים האמיתי של המטבעות הווירטואליים האלה. אם אינך הבעלים של המפתחות הפרטיים שלך, אינך הבעלים האמיתי של הנכסים הדיגיטליים שלך. ואכן, פלטפורמת קריפטו יכולה פשוט להקפיא את הכספים שלך ולעולם לא תראה אותם שוב אם הם רואים שלא מילאת את התנאים וההגבלות.. 

שתי סיבות אלה חלות גם על nCash. כלומר, הדרך הטובה ביותר לאחסן את nCash היא בארנק קריפטוגרפי שממנו אתה הבעלים של המפתחות הפרטיים, המייצג בעלות. אחת הדרכים הטובות ביותר לאחסון nCash היא באמצעות MyEtherWallet, שהוא ארנק תואם ל- ERC-20. 

באמצעות MyEtherWallet, תחזיק את המפתחות הפרטיים שלך וזה יאפשר לך שליטה מלאה בכספים שלך. יתר על כן, ה- nCash שלך לא יסתכן בגניבה ממרכזיות. למרות ש- MyEtherWallet אינו הארנק הבטוח ביותר בשוק, הוא בבירור יעזור לכם להפחית את הסיכון להחזקת מטבעות וירטואליים. 

אם ברצונך לשפר את האבטחה, תוכל להשתמש בארנק חומרה כגון Trezor או Ledger Nano S. למרות שמדובר בארנקי קריפטוגרפיה בתשלום, הם מספקים את האבטחה הטובה ביותר בשוק הקריפטו.. 

אם אתה רוצה לדעת יותר על שני הארנקים האלה אתה יכול לקרוא את המדריך שלנו על טרזור ​​ולדג’ר ננו S. 

אפשרויות אחרות עבור ארנקי תוכנה מה שנותן לך שליטה מוחלטת על האסימונים שלך MyEtherWallet, MetaMask, עֲרָפֶל, שִׁוּוּי, ו אמון ארנקי ERC-20 Ethereum.

הצוות שמאחורי חזון הגרעין

חזון הגרעין בראשות המנכ”ל והמייסד, אבישק פיטי, הוא בוגר בית הספר לעסקים בהרווארד. ישנם גם חברים חיוניים אחרים בצוות, הם כוללים אבינאש פיטי, מיהו ה- CTO, בריאן למסטר, מפתח הבלוקצ’יין המוביל, ו ברוקס אטווד, מנהל הקריאייטיב.

יש להם גם משקיעים גבוהים שתומכים בפרויקט כמו טים דרייפר, דרשן פאטל, ו סריראם ויסואנאתן.

חברות טכנולוגיה התומכות בפרויקט כוללות גם אינטל, רשתות אלפא, רדיסיס, ו וודאפון.

סיכום

עם ה חזון הגרעין מערכת זיהוי מבוססת IoT, ללא מגע, קמעונאים מוסמכים לשרת את לקוחותיהם טוב יותר ולקבל מידע הנוגע לצרכי הלקוח. Nucleus מגשר על הפער בין עולם הקמעונאות המקוון לא מקוון תוך מינוף על טכנולוגיית הבלוקצ’יין של Ethereums.

בהיותו המכשיר הראשון שיושם בשוק העולמי האמיתי, ואנשים שעומדים מאחוריו, זה בטוח שהוא ישנה את ענף הקמעונאות ויהיה גם קריאת השכמה לפרויקטים אחרים כאלה.

עם זאת, מכיוון שהיה בשנת 2018 שוק דובי קריפטוגרפי חזק מאוד, יהיה חשוב מאוד עבור מפתחים וחובבים להמשיך לעבוד על הפרויקט ולהשאיר אותו צף. המצב בהחלט יכול להיות קשה, אך פרויקטים הממשיכים לעבוד ולפתח את רעיונותיהם יעלו בסופו של דבר בעתיד. 

נכון לעכשיו, מטבע וירטואלי זה קרוב למיקום ה -340 בשוק הקריפטוגרפיה מבחינת שווי שוק. עם צוות מפתחים שיודע לספק שירותים, המטרה תהיה לעבור מעל 300 ולהישאר קרוב ל -200 הנכסים הדיגיטליים. נפילה מתחת לרמות הנוכחיות עלולה להיות קטסטרופלית לעתיד הפרויקט והמטבע הקריפטוגרפי הזה. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner