סקירת ExchangeExEx: מדריך מלא

CoinEx exchange היא פלטפורמת מטבעות קריפטוגרפיים סינית שהוקמה מתישהו בשנת 2017. בבורסה יש מגוון רחב של נכסי מטבעות קריפטוגרפיים שמשתמשים יכולים לסחור בפלטפורמה. Cryptos נסחרות כנגד מטבעות הקריפטו BCH, BTC, ETH ו- USDT.

אודות Exchange Coin Cryptocurrency Exchange

הבורסה השיקה גם את המטבע הקריפטוגרפי המקורי שלה, שניתן לסחור כנגד הגדולות בפלטפורמה. למרות שהבורסה רק מתחילה, מתוכננות לבנות בורסת מטבעות מבוזרת שתונפק על ידי אסימון CoinEx (CET).

בורסת Coinex

הפלטפורמה בנויה תוך מחשבה על המשתמש – אחד הפשוטים ביותר לשימוש – אפילו טירון יכול לפלס את דרכו בפלטפורמה מבלי להזדקק לעזרה. כמו כן, הוא עמוס בתכונות פורצות דרך שסחפו משתמשים רבים מהרגליים.

כמה יתרונות מדהימים של בורסת CoinEx

מגוון רחב של קריפטוסים לסחר

CoinEx לבורסה יש מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים (מטבעות ואסימונים) שניתן לסחור בהם. כפי שצוין קודם לכן, הקריפטות הללו נסחרות כנגד הגדולות בפלטפורמה; המטבעות הקריפטיים של Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ו- Tether (USDT).

עמלות נמוכות על עסקאות

בורסת CoinEx גובה רק את נוטלי השוק 0.10%, אך מקבלי השוק (סוחר שמתחייב לקנות או למכור במחירים מוגדרים בכל עת) אינם מחויבים בגין עסקאות בבורסה..

עסקאות OTC מהירות

הפלטפורמה יכולה לעבד עסקאות ‘ללא מרשם’ בזמן מהיר. המשמעות היא שעסקאות בפלטפורמה אינן מוגבלות למטבעות מסוימים, אך ניתן לבצע עסקאות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים.

פלטפורמה מאובטחת ביותר

מרכזיית CoinEx מיישמת מערכת אבטחה “הגנה מלאה מימד”. הפלטפורמה משתמשת בפרוטוקולים שונים לאבטחת היבטים שונים של הפלטפורמה. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שכל העסקאות הנוגעות לתשלומים, להחלפות ולהעברות שבוצעו בפלטפורמה מאובטחות מאוד.

פלטפורמת מסחר פשוטה לשימוש עם כלי תרשימים מתקדמים

התרשים בפלטפורמה מקל על הסוחרים לנתח כיווני שוק באמצעות כלי תרשים מתקדמים ביעילות. משתמשים יכולים גם לנווט בין זוגות שונים בלחיצות פשוטות.

ממשק משתמש קל לשימוש

כפי שצוין קודם לכן, העיצוב פשוט פנטסטי. שלא כמו כמה בורסות אחרות, CoinEx יכול לשמש גם חבר’ה וטירונים טכניים. אם אתה יכול ללחוץ מסביב, אתה יכול לתמרן את דרכך על הרציף.

חברים המפנים כסף בחינם

CoinEx חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מציעים תגמולי הפניה למשתמשים המשתמשים בקוד ההפניה שלהם בהזמנת אחרים לפלטפורמה. הפניות יקבלו 20% על דמי המסחר מאלה שהפנו.

יתרה מכך, חילופי CoinEx השיקו רק כמה תכונות סופר מרגשות כפי שהושקו לאחרונה.

כרייה מונעת סחר

הבורסה הודיעה על תפיסת הכרייה המונעת על ידי סחר המסייעת בשחרור אסימוני CET אשר יוקצו מחדש למשתמשים בפלטפורמת המסחר של CoinEx..

אסימון CoinEx

כל עמלות העסקה בפלטפורמה מחושבות ומוסרות לאסימונים של CET. אסימוני ה- CET מופצים חזרה לסוחרים בהתאם להיקפי העסקה.

בורסת CoinEx משתמשת בשיטה שקופה להפצת סמלים, שכן כל עמלות העסקה הנגבות ואופן חלוקתן מוצגות באתר בזמן אמת..

כדי להיות חלק מהפצת המטבעות, יש לאמת את המשתמשים, ורק אלה עם מינימום 100 אסימון CET יקבלו חלק מהאסימונים. כל בעלי האסימונים יקבלו את הדיבידנד שלהם בתחילת היום הבא.

איך להיות חלק מהבורסה

ההרשמה היא פשוט פשוטה. כל מה שנדרש הוא כתובת דוא”ל פעילה לשלב האימות הראשון.

לאחר רישום חשבון, כל משתמש נדרש לאמת את חשבונותיו.

כמו כן חובה שמשתמשים יחייבו את המאמת של Google ואת מספר הנייד לצורך אבטחה טובה יותר ברמת החשבון.

מחשבות אחרונות בבורסת CoinEx

הביקוש ההולך וגדל למטבעות קריפטוגרפיים העלה את הצורך בבורסות קריפטוגרפיות שונות ויש לנו אותן כיום. אף על פי שמספר מהן אינן סטנדרטיות, כמה מהן מציגות טכנולוגיות חדישות ומספקות שירותים מובילים לקהילות שונות..

דרך ה CoinEx חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם די חדשים בשוק, תוך זמן קצר הרשים הרבה סוחרים בטכנולוגיות החדישות שלה. מה שמרשים גם בבורסה הוא העובדה שיש לו מספר טוב של מטבעות שניתן לסחור בפלטפורמה ועמלות נמוכות להפליא.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner