10 בעלי בעלי הביטקוין העשירים ביותר

מבחינה טכנית, שווי הביטקוין היה פחות מ -10 סנט לביטקוין עם הקמתו בשנת 2009.

המטבע הקריפטוגרפי עלה בהתמדה מאז וכיום הוא שווה כ 6000 דולר לביטקוין. זו ההערכה המדהימה ביותר של הערך ויצרה מיליונרים רבים בשמונה השנים האחרונות.

הפוך לבעל ביטקוין משלך וסחר ב- בינאנס היום!

להלן עשרת האנשים / מוסדות המובילים שהחזיקו מספר רב של ביטקוין לאורך זמן:

1. סאטושי נקאמוטו

היוצר של הביטקוין, שמתחבא מאחורי הכינוי סאטושי נקאמוטו, נותר המחזיק העיקרי בביטקוינים. מספר הביטקוינים שבבעלותו של נקאמוטו נאמד בכ -1.1 מיליון, בהתבסס על הכרייה המוקדמת שעשה. זה שווה ערך לכ- 6 מיליארד דולר בשער החליפין של היום של 1BTC ל- 6,098 דולר. לפחות נקמוטו מעולם לא נגע ברוב הביטקוינים שלו, ולא המיר אותם למטבעות בעולם האמיתי ולא השתמש בהם למטרה אחרת. אם הוא היה מוכר את כל הסטאש שלו, ערך הביטקוין יכול לצנוח בן רגע.

2. בולגריה

בולגריה יושבת בימים אלה על אחד הממצאים הגדולים ביותר של ביטקוין בעולם. כיצד הגיעה האומה האירופית לרשות סכום הכסף העצום הזה? אכיפה נגד פשע מאורגן על ידי אכיפת החוק בבולגריה במאי 2017 הביאה לתפיסת סכום של 213,519 ביטקוין, מספיק כדי לשלם רבע מהחוב הלאומי במדינה.

לטענת הרשויות בבולגריה, הפושעים השתמשו בכושרם הטכני בכדי לעקוף מיסים. נכון ליוני 2018, המטבעות הווירטואליים יהיו שווים יותר מ -1.2 מיליארד דולר. ממשלת בולגריה סירבה להתייחס למעמד המטבעות.

3. BitFinex

BitFinex, בבורסת הצפנה יש את אחד מארנקי הביטקוין הגדולים ביותר עם 163,133.38 BTC ששווים כמיליארד דולר במחיר הנוכחי של 6,098.24 דולר לביטקוין. ההערכה היא שהמטבעות נשמרים בארנק קר בכדי להגן עליהם מפני פריצות סייבר, גישה בלתי מורשית ופגיעות אחרות שמערכת המחוברת לאינטרנט מועדת אליהן..

4. ה- FBI

ה- FBI הוא אחד המחזיקים הגדולים ביותר בביטקוין. בספטמבר 2013 הם הורידו את סילק רוד, בזאר התרופות החשוך הידוע לשמצה, ותפסו 144,000 ביטקוין בבעלות מפעיל האתר רוס אולבריכט, הידוע יותר בשם “הפחד פיראט רוברטס”. אולבריכט ביצע שגיאות קריטיות שאיפשרו לחוקרים לאתר את האתר ולקשר אותו אליו. משתמשים ב- Silk Road אמרו כי הם סחרו בסביבות 9.5 מיליון ביטקוין מאז אולבריכט השיקה את האתר בשנת 2011. אפילו חשב שה- FBI מכר כמות גדולה של אחזקות הביטקוין שלהם או אפילו את כל אלה, שווי ה- FBI הוזכר כיוון שהיו להם הון בביטקוין בחלקם. נְקוּדָה. חלק גדול מהביטקוינים שנתפסו ונמכרו הגיע לברי סילברט.

5. התאומים של וינקלבוס

טיילר וינקלבוס ו קמרון וינקלבוס היו בין המיליארדרים הראשונים של הביטקוין. הצמד צבר פופולריות לראשונה כאשר תבעו את פייסבוק C.E.O. מארק צוקרברג כביכול גנב מהם את הרעיון ליצור פייסבוק. אליהם פנה צוקרברג לפיתוח אתר ConnectU, שהיה אמור להפוך לפייסבוק בהמשך.

הם השתמשו ב -11 מיליון דולר מתוך הפיצוי במזומן בסך 65 מיליון דולר שקיבלו מהסכסוך המשפטי עם צוקרברג לרכישת 1.5 מיליון ביטקוין בשנת 2013. אז ביטקוין אחד נסחר ב -120 דולר. ההשקעה גדלה מאז ביותר מ- 20000%.

התאומים מחזיקים לכאורה באחוז אחד מכל הביטקוין שנמצא במחזור. השווי הנקי המשולב שלהם הוא כ -400 מיליון. הם יצרו את Windex, מימנו כמה מיזמים הקשורים לביטקוין והשקיעו 1.5 מיליון דולר ב- BitInstant.

6. גרווין אנדרסן

למרות שביטקוין הוא פרי מוחו של סאטושי נקאמוטו, גרווין אנדרסן זוכה כמי שהפך אותו למה שהוא היום. גרווין הוא אחד האנשים שעל פי החשד הם סאטושי, טענה שהוא מכחיש. במקום זאת, הוא אומר שהיה לו קשר הדוק עם הקריפטוגרף האלמוני במשך שנים רבות. סאטושי נקאמוטו האמיתי בחר בו כיורשו בסוף 2010. גארווין הפך למפתח הראשי של קוד הקוד הפתוח שקובע כיצד פועל הביטקוין – והאם הוא יכול לשרוד. פעם הוא שילם מעל 200,000 $ בביטקוין על ידי קרן הביטקוין על תרומתו. הוא כבר פדה מספר פעמים.

7. רוג’ר ור

רוג’ר ור, הידוע גם בשם ביטקוין ישו, הוא אחד ממיליארדי הביטקוין הראשונים והאמין כי הוא מחזיק או מחזיק לפחות 100,000 ביטקוין. לטענתו, הליברטריאן הנודע עזב את המכללה כדי להתמקד בפרויקטים שלו הקשורים לביטקוין. בניגוד למיליארדרים קריפטו אחרים שם שזורקים את המזומנים שלהם באיים פרטיים טיפוסיים או במטוסי יוקרה, החלום של ור הוא להקים את האומה הליברטריאנית שלו בה כל אדם הוא הבעלים המוחלט של חייהם והם חופשיים לעשות כל מה שהם רוצים עם שלהם אדם או רכוש. אוונגליסט הביטקוין השנוי במחלוקת ויתר על אזרחותו האמריקאית בשנת 2014 ועבר לצמיתות לאי הקריבי הקטן.

קריפטוגרפיה היא הצורה האולטימטיבית של פעולה ישירה לא אלימה.

– רוג’ר ור (@rogerkver) 5 ביולי 2018

8. בארי סילברט

 סילברט הוא הון סיכון ומייסד קבוצת מטבע דיגיטלי. הוא היה מאמץ מוקדם של הביטקוין. לכאורה הוא הלך משם עם 48,000 ביטקוינים מעוררי עיניים במכירה פומבית שערך שירות המרשלים האמריקני בשנת 2014. ממשלת ארה”ב החרימה חלק ניכר ממטבעות הקריפטו מרוס אולבריכט, המפעיל לכאורה של שוק האינטרנט החשוך לסמים ושאר בלתי חוקיים אחרים. מוצרים. שווי הביטקוין היה אז 350 דולר, כלומר המטבעות של סילברט הרקיעו שחקים מ -16.8 מיליון דולר ל -288 מיליון דולר..

9. צ’רלי שרם

צ’רלי שרם הוא ללא ספק אחד ממיליונרי הביטקוין השנויים במחלוקת. הוא השקיע בכמות גדולה של ביטקוין בימים הראשונים של המטבע הקריפטוגרפי. שרם היה גם חבר פעיל בקרן הביטקוין והקים את BitInstant כשהיה בן 22 בלבד. עד סוף דצמבר 2014 נמצא שרם אשם בהלבנת הון וקיבל עונש מאסר של שנתיים. לאחר שחרורו ממעצר פדרלי, הוא חשף סטארט-אפ בשם אינטליסיס קפיטל, חברה שמוכרת תיקי השקעות בחברות בלוקצ’יין.

צפו בי עוברים ממנכ”ל למדיח כלים "משבש כסף" https://t.co/06lVrQCrMX pic.twitter.com/JEjOliIlLq

– צ’רלי שרם (@CharlieShrem) 20 בפברואר 2017

למרות שהוא לא גילה במדויק כמה ביטקוין הוא הבעלים, הוא דיווח כי רכש כמה אלפים בחזרה כשהם היו שווים כמה מאות. אלה יהיו שווים מיליונים עכשיו.

10. טוני גליפי

אלוף עסקים מפורסם טוני גליפי נחשב גם לאחד המחזיקים הגדולים של ביטקוין. הוא המוח מאחור BitPay, אחד מספקי שירותי התשלום הביטקוין הפופולאריים בעולם. החברה הושקה במאי 2011 ומעבדת מעל מיליון דולר ליום. Bitpay היא גם אחת החברות החותמות על חוזים עם חברות גדולות כולל מיקרוסופט, דל, טייגרדירקט וניוג. עד שנת 2014 העסיקה החברה כ- 100 עובדים.

כתובות עשירות ביותר בבלוקצ’יין של ביטקוין

כרגע יש 153,00 כתובות ביטקוין שיש להן 10 או יותר BTC. באופן מפתיע, כתובות אלו המהוות רק 0.57% מסך הארנקים בשוק, מחזיקות יותר מ -15,400,000 BTC. זה מייצג כמעט 75% מהמספר הכולל של BTC שיהיה אי פעם בשוק. 

יש גם 140,596 כתובות עשירות יותר מ 100,000 $ לפי לנתונים המסופקים על ידי BitInfoCharts. בארבע כתובות בלבד יש יותר מ -100,000 מטבעות, דבר שבאופן כללי אינו נפוץ. אם בורסות רוצות להחזיק כספים, בדרך כלל יש להם ארנקים שונים לעשות זאת ולא אחד. אלה עשויים להיות לווייתנים גדולים במיוחד שמעדיפים לקבל את כספם בארנקים בודדים בלבד. 

חמש הכתובות הרדומות הטובות ביותר המחזיקות BTC יותר מ -5 שנים מהוות 1.2% מסך המטבעות בשוק. כתובות אלו מחזיקות 212.402 BTC, ומראות שישנם לווייתנים גדולים המחזיקים כיום ביטקוין ומחכים עד שמחירו של המטבע הווירטואלי יגיע למחירים גבוהים יותר. ברוב החשבונות הללו יש מספר גדול של פיקדונות, אך מספר קטן של משיכות. 

רבים מארנקים אלה הם אנונימיים, מה שאומר שהשוק לא יודע למי שייכות הקרנות הללו. קרנות גידור קריפטו, בורסות ומשקיעים גדולים בדרך כלל עומדות מאחורי הארנקים הללו. 

סיכום

ההערכה היא כי 1000 כתובות הביטקוין המובילות מחזיקים בכ -35% מסך הביטקוין

במחזור. ישנם גם אלפי אנשים המחזיקים סטאשים גדולים של ביטקוין אבל

בחרו להישאר אנונימיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner