10 אפליקציות החדשות הטובות ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים לנייד לשנת 2018

ידיעת האירועים הנוכחיים סביב המטבעות הקריפטוגרפיים האהובים עליכם היא המפתח להיות משקיע או סוחר מטבע מטבעות בהצלחה. היכרות עם “ראשית” מקדימה אותך לפני המשחק שלך. מרבית המטבלים והעצירות הם תוצאה של חדשות מצוינות ולא טובות סביב נכס. בפשטות, אתה זקוק לאפליקציית החדשות הטובה ביותר של קריפטוגרפיה. אבל אל תדאגי, אנו הולכים להראות לך אילו הם הטובים ביותר, כך שלא תצטרך לבזבז את זמנך בניסיון כולם.

עכשיו, בימי הסמארטפונים אין תירוצים לא להיות מעודכנים. אז תיהנו מהרשימה האוצרת שלנו של הפלטפורמות הטובות ביותר בהן תוכלו להשיג את החדשות העדכניות ביותר של ביטקוין, מטבע חלופי וחדשות בלוקצ’יין במקום אחד קל למצוא (וכך תוכלו להימנע מלהיות 40 כרטיסיות פתוחות).

פלטפורמות צובר החדשות הבאות הן כל מה שאתה צריך כדי לקבל החלטות השקעה נבונות בשנת 2018.

מטבעות. חיים: שווי שוק של קריפטו

שווי שוק קריפטו של אפליקציות Coins.live ויומן ICO

ה מטבעות. חיים האפליקציה זמינה הן בפלטפורמות אנדרואיד והן באפל, והיא האפליקציה שלך עבור כל הקריפטו. אתה יכול להשתמש בו כדי לעקוב אחר מחירי מטבעות קריפטו בזמן אמת ולהתעדכן בחדשות האחרונות. לאפליקציה יש גם תכונת תיק בה תוכלו להגדיר ולעקוב אחר ההשקעות שלכם. הצוות דחף לאחרונה עדכון שנותן לך גישה ליומן ICO.

מטבעות קריפטוגרפיים – מחירים, חדשות, ערך הפורטפוליו על ידי איבו סטויאנוב

מחפש היכן תוכל לעקוב אחר מחירי המטבעות, לקבל אירועי חדשות עדכניים ולעקוב אחר ערך התיק שלך במקום אחד? אפליקציית קריפטוגרפיה זו עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר שלכם.

הממשק הפשוט לשימוש שלה מאפשר לך לעבור בקלות בין שלושת החלקים של האפליקציה בצורה חלקה. קטע השוק של זה מפרט את כל מחירי הקריפטו ומדרג אותם לפי שווי שוק. קטע התיקים הוא ככל הנראה הכי קל לשימוש בשוק. אתה מתבקש להזין רק את שם המטבע שלך ואת הכמות שבבעלותך; ואז זה עושה את הקסם שלו. מעדכן את המחירים שלך למחירי השוק ואומר לך כמה אתה שווה בכל רגע.

מדור החדשות מציג גם אירועים עכשוויים ממקורות החדשות הטובים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם. קרא מ- Crypto Coin News (CCN), דלפק מטבעות, טלגרף מטבעות, השתמש בביטקוין ועוד.

האפליקציה ניתן להוריד מחנות Google Play ומשמש בחינם, ללא עמלות נסתרות.

כל חדשות הקריפטו מאת Crypto Dev

אפליקציה מצוינת נוספת לקבלת כל החדשות שלכם על מטבעות קריפטוגרפיים במקום אחד. עם אפליקציית All Crypto News, יש לך אפשרות לבחור באיזה אתר אתה רוצה לקרוא את חדשות cryptocurrency שלך.

כל חדשות הקריפטו עוקבות אחר מחירי מטבעות בודדים בדולרים וביורו. עם שאתה לא צריך לזכור באיזה אתר לבקר, רק אחרי כל אפליקציית Crypto News נותן לך יתרון לתגובה לתנאי השוק במהירות האפשרית.

חדשות וטיפים על מטבעות קריפטוגרפיים של אפליקציית APK חדשות של Bitcoin על ידי כוחות דלתא

עוד פשוט לשימוש אפליקציית חדשות וטיפים של מטבעות קריפטוגרפיים לטלפונים ניידים אנדרואיד. יישום זה הולך צעד אחד קדימה כדי לתת את כל מה שאתה צריך לדעת במקום אחד.

האפליקציה מציגה את מיטב מקורות החדשות של קריפטו בתעשייה. עם למעלה מ -30 מקורות קריפטוגרפיים הטובים ביותר, תוכל לקבל עדכון על כל המתרחש בכל מטבע. עם חדשות וטיפים על מטבעות קריפטוגרפיים, אתה גם מקבל אפשרויות להכיר מה ICO פעיל כרגע. זה יכול להיות מידע מצוין למי שנכנס לפרויקטים כשהוא זול מאוד, לרוב בשלב ה- ICO.

קריפטו קראנץ – חדשות הביטקוין בקריפטו & דרג על ידי צוות CADO

אפליקציית Crypto Crunch היא אפליקציית חדשות קריפטוגרפית פופולרית עם דירוג גבוה בחנות האפליקציות של גוגל. האפליקציה מעדכנת את המשתמשים בחדשות עדכניות בזמן אמת.

האפליקציה מביאה לך עדכוני חדשות מיידית של מטבעות קריפטוגרפיים, מחירי מטבעות מעודכנים וניתוח שוק הטוב ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים ממומחים מובילים בענף.

נהדר עבור סוחרי קריפטו ומשקיעים, ומספק להם חדשות יומיומיות מטבעות קריפטוגרפיים מהמקורות הטובים ביותר, מה שגורם להם להימנע מטעויות מסחר נפוצות ולקבל מידע ממקור ראשון ממשתמשים שמקנה להם יתרון נהדר..

מחפש בן לוויה מושלם בשוק הקריפטוגרפים לקבל מידע בזמן על ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים חלופיים, אפליקציית קריפטו קראנץ ‘ היא אחת האפשרויות הטובות ביותר.

חדשות ביטקוין & חדשות מטבעות קריפטוגרפיים מאת מעבדות Marwaha

יישום זה מביא לכם את העדכונים האחרונים בעולם הקריפטו. היא משתמשת בעדכון חדשות ממקורות שונים כדי לקבל למשתמשים את החדשות האחרונות לגבי ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים חלופיים אחרים באפליקציה אחת.

האפליקציה מקבצת עדכונים לפי פלטפורמות, מה שמאפשר לך לקרוא במהירות מהפלטפורמה הרצויה לך בכל עת. זה גם מסנן שנראה מעדכוני חדשות שלא נקראו, כך שלא תזכה לקרוא את אותן חדשות פעמיים.

באפליקציה זו מקבלים גם ניתוח מפורט של מחירי מטבעות קריפטוגרפיים ונפחים יומיים. חדשות הביטקוין & חדשות Cryptocurrency News להורדה בחינם ויכולות להיות הורד כאן.

Crypto Crypto Tracker מאת PIIYM Labs

זוהי אפליקציה חד פעמית לכל צרכי המטבע הקריפטוגרפי שלך. אתה יכול לקבל את כל המידע הדרוש לך, מחדשות לדיונים בפורום, להשכלה נאותה בנושא השקעות מטבעות קריפטוגרפיים וכל כך הרבה יותר. העיצוב מדהים וניתן להבין אותו בקלות על ידי מתחילים חדשים.

באפליקציה זו תוכלו לקרוא חדשות מטבעות קריפטוגרפיים, לעקוב אחר מחירי השוק, לנהל את תיק הקריפטוגרפים שלכם ולדון עם אנשים דומים בנושא בענייני מטבעות קריפטוגרפיים.

אם אתם מחפשים מקום לספק את כל צרכי המטבע שלכם, אז הנה האפליקציה שאתה צריך.

חדשות CryptoCoin & אירועים מאת ZGTech

חדשות CryptoCoin היא אפליקציית מטבעות קריפטוגרפיים שמביאה לכם עדכונים ממגוון רחב של פלטפורמות חדשות מובילות בתחום קריפטוגרפי. זה גם מקבל עדכוני טוויטר לגבי מטבעות קריפטוגרפיים עבור המשתמשים שלה.

מלבד החדשות, אתה זוכה גם לראות תרשימי מחירים של מטבעות קריפטוגרפיים שונים ופרטים על ICOs שונים.

כדי לעקוב אחר כל החדשות והמשאבים מרחבי העולם, או למצוא את כל הניתוחים במקום אחד. הורד אפליקציה זו.

CryptoFisher מאת All Tech Media Pvt. בע”מ

ה אפליקציית CryptoFisher היא אפליקציה מסודרת יותר לחדשות מטבעות קריפטוגרפיים. הוא מקבץ עדכונים לפי קטגוריות מטבעות. אז אם אתה רוצה לקרוא עדכונים על ביטקוין, אתה יכול לקרוא את כולם במקום אחד.

הפשוטה לשימוש ואפליקציה קלה היא פשוטה להפעלה למתחילים. תכונת הודעת הדחיפה שלה מתריעה למשתמשים מייד כאשר מתפרסם עדכון ויראלי.

עם הזנות ממקורות החדשות הטובים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים ו- r / Bitcoin, אפליקציה זו מספקת חדשות בזמן למנויים שלה.

חדשות ביטקוין מאת מדב האיחוד האירופי

חדשות הביטקוין מביא את החדשות האחרונות מעולם הקריפטו. הם מסננים סיפורים פופולריים ביותר, רק אלה החשובים ומספקים למשתמשים שלהם. לנוחיותכם, יש גם טיקר לתוויות BTC, ETH ו- ZEC.

האפליקציה מתעדכנת לעתים קרובות ממקורות כמו Bitcoin.com, Coin News Asia, Coin Telegraph, ועוד. העדכון האחרון של אפליקציה זו מפסיק זמנית את העדכונים כאשר הסוללה שלך נמוכה מאחוז מסוים.

חדשות ביטקוין זו עוד בחירה מצוינת כשחושבים על אפשרות לתוכנת צובר חדשות קריפטוגרפי למכשיר הנייד שלך.

נתוני שוק מטבעות קריפטוגרפיים – אפליקציית שוק המטבעות של TooDoo Studio

לבסוף, אפליקציית נתוני השוק של Cryptocurrency תהיה עוד אפליקציה מומלצת ביותר. אחד המאפיינים העל של יישום זה הוא היכולת להפעיל קביעת מחירי שוק. תכונה זו שימושית גם לסוחרי יום ומשקיעים. זה מתריע למשתמשים כאשר מחיר הנכס חוצה נתונים מוגדרים על ידי המשתמש.

מלבד זאת, אתה מקבל גם את כל התכונות החיוניות של אתר צובר חדשות. קבל חדשות המועברות מאתרי המובילים של מטבעות קריפטו עד לאפליקציה בזמן אמת.

עם האפליקציה הזו, אתה יכול לצפות במטבעות אהובים ולראות איך הם מסתדרים במחיר לאורך זמן.

סיכום

לפלטפורמות הצבירה של מטבעות קריפטוגרפיים אין בהכרח את החדשות שלהן לספק למשתמשים רוב הזמן. אך לרובם, כמו אלה שמנינו לעיל, מותר לקדם מאמרים מבלוגים חדשים של מטבעות קריפטוגרפיים בעולם.

עם כמה יישומים שיש להם כמה תכונות נוספות, קבלת החלטות השקעה הייתה הרבה יותר נוחה ממה שהיה. משתמשים יכולים לעקוב אחר אירועים, לראות מחירים ואפילו לשוחח עם חובבי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, באפליקציה אחת.

זה מביא למשתמשים הקלה רבה בצורך לפקח ממקורות שונים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner