7 הסיבות המובילות לארנק ספר החשבונות

ספר החשבונות ננו הוא ארנק חומרה / אחסון קר ואחד הארנקים הטובים ביותר במטבעות קריפטוגרפיים המשמשים לאחסון מטבעות. מלבד אחסון המטבעות הדיגיטליים שלך בארנק נייר, ארנק חומרה יהיה הבא לבוא ללב בגלל תכונות האבטחה שלו. הסיבה העיקרית שאנשים משתמשים בארנקי חומרה כמו ארנק Ledger היא לאבטח את המפתחות הפרטיים שלהם שהם הפתח למטבעות הקריפטו שבבעלותך. למרות המכשיר שאליו אולי נוצר מפתח פרטי, ניתן לגשת אליו דרך כל ערוץ אחר כגון מתוך ארנק שולחני, ארנק נייד או חילופי חילופי שמאפשר לכל אחד לגשת למטבעות שלו באמצעות המפתחות הפרטיים שלו..

הדרך היחידה שאתה יכול להיות בטוח היא לוודא שהמפתחות הפרטיים שלך מוסתרים במקום שאף אחד לא יכול לראות אותם וגם לא נמצאים במכשירים המחוברים לאינטרנט, ואין להנגיש אותם באמצעות כתובת הדוא”ל שלך..

אם אבטחה חיונית עבורך, אז תרצה לדעת סיבות עיקריות מדוע אתה צריך להיות בעלים של ארנק חומרה Ledger Nano שהוא כיום הבטוח והזול ביותר שתוכלו למצוא בשוק.

בִּטָחוֹן

מכיוון שניתן לפרוץ בקלות את ספקי שירותי האינטרנט שלך ולגנוב מידע, הדבר הופך את מערכות היחידות הקטנות והתקנים ניידים שלנו לפגיעים גם כן. הדבר החשוב ביותר בארנק שלך הוא מפתח הזרע / מפתח פרטי / מפתח התאוששות. לכן אתה לא רוצה שייווצר או יישמר במכשיר שניתן בקלות לפרוץ אליו.

עם ה ארנק Ledger Nano, המפתחות הפרטיים שלך נראים על ידך לבד דרך מסך ה- OLED של המכשיר. זה לא נגיש דרך המחשב האישי שלך ולא ניתן להעתיק אותו. זה משאיר את המפתחות הפרטיים שלך בטוחים במכשיר, כך שעיניך לבד יראו.

רמת אבטחה נוספת באה איתך בהגדרת קוד גישה למכשיר. אם אתה מאבד את זה או שהוא נגנב, זה לא מועיל למי שרואה את זה אלא אם כן האדם יכול להבין את קוד ה- PIN שלך בשלושה ניסויים. כישלון לעשות זאת מחזיר את המכשיר להגדרת היצרן, והמפתחות הפרטיים שלך יידרשו שוב.

לפיכך, אחסון מטבעות וירטואליים בארנק חומרה כגון Ledger Nano היא אחת ההחלטות הטובות ביותר שמשקיע יכול לקבל אם יש לו מספר רב של מטבעות וירטואליים אם הוא מטפל בכספיו באמצעות בורסה מרכזית..

תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים

לאחר ארנק Ledger Nano חוסך לך צורך להוריד ולהתקין ארנקים שונים עבור כל המטבעות הקריפטוגרפיים המשמעותיים שיש. עם ה ארנק ספר החשבונות, אתה יכול לאחסן את Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, ZCash, Dash, Stratis, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum Classic ועוד. זה מאפשר לך לאחסן את כל הנכסים שלך במקום אחד.

ארנק חומרה זה מציע תמיכה למספר גדול של מטבעות דיגיטליים, ומאפשר למשתמשים לאחסן את כל הנכסים הדיגיטליים שלהם במכשיר זה. זה מקל על משקיעים שיש להם תיק מגוון ואינם צריכים להחזיק את המטבעות הווירטואליים שלהם באמצעות ארנקים נפרדים.

בנוסף לכך, המשתמשים יוכלו לשלוח, לקבל ובסופו של דבר להחליף את המטבעות הדיגיטליים שלהם בצורה מהירה וקלה, תחת אותו ארנק..

קל לשימוש

מסך ה- OLED ותוספי הדפדפן עבור Ledger Nano, אתה לא צריך להיות מומחה טק כדי להבין את זה. הגדרת המכשיר היא די קלה כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות הפשוטות המוצגות על גבי מסך המכשיר כדי לשמור את המפתחות הפרטיים שלך על ידי רישום אותם וכן הגדרת ארנקים שונים של קריפטו על ידי לחיצה על הכפתורים במכשיר כדי להחליף מסכים גם לבחירת תווים ומספרים.

למרות היותו ארנק חומרה, זה לא מסובך לשימוש אם יש לכם ידע קודם על מטבעות וירטואליים ואם אתם מכירים כתובות, מפתחות פרטיים ודרכים שונות לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים.

כדי להגדיר את זה, יהיה עליך לבצע רק את ההוראות המופיעות על המסך. Ledger Nano S הוא ארנק החומרה הפופולרי והנפוץ ביותר שיש לו שני כפתורים המאפשרים לך להתמודד בקלות עם המידע המוצג.

יחד עם זאת, עם האפליקציה שיצרה Ledger לטלפונים ניידים ומשתמשי שולחן עבודה, הדבר יקל על המחזיקים בנכסים דיגיטליים. יתר על כן, ניתן לשלב אותו גם עם מספר רב של יישומי תוכנה חיצוניים אחרים. עוד בנושא זה בהמשך.

אישור עסקאות מאובטח

עם שכבה נוספת של אישור, אתה בטוח שאף אחד לא יכול לשלוח אף אחד מהנכסים שלך מבלי שיהיה לך גישה למכשיר עצמו. במקרה בו האקרים יכולים לשלוט מרחוק במחשב האישי שלך גם בזמן שמכשיר Ledger Nano שלך מחובר ליציאת ה- USB, הם יכולים לעשות את כל הדברים האחרים למעט לשלוח את הקריפטו שלך. הסיבה לכך היא שיש לך את המכשיר ואתה לבד יכול לאשר את העסקה על ידי לחיצה ארוכה על הכפתורים במכשיר. עד אז מעובדת העסקה ואושרה העסקה. כל עוד אתה לא עושה את זה, אז אין מה לדאוג.

כאמור, המכשיר מאובטח מכיוון שהוא אינו מחובר לאינטרנט ויש לו אורך חיים ארוך יותר מארנק נייר מסורתי. אם אתה מאבד את המכשיר שלך, אתה תמיד יכול לשחזר את הכספים שלך באמצעות ביטוי ההחלמה שמספק הארנק כאשר הגדרת אותו לראשונה. זה יקל עליך להתמודד עם הכספים שלך למקרה שאין לך גישה למכשיר הארנק Ledger שלך.

Ledger Nano S - ארנק החומרה המאובטח

עיצוב נקי

עם העיצוב הקומפקטי שלה, הוא יכול להיכנס בצורה חלקה לטבעת מפתח או לשרשרת צוואר כדי לשמש כתליון. אבל כמובן, אתה לא רוצה לשאת את זה איתך לכל מקום שאתה מקבל לאבד את זה.

שילוב תוכנה

ספר החשבונות ננו המכשיר לא בנוי לעבודה רק עם הרחבות שמיועדות לו; זה יכול לעבוד גם עם מגוון יישומי תוכנה של צד שלישי כגון Electrum, MyCellium (רק עם Legacy, Not Segwit), GreenBits, Bitgo, MyEtherWallet ו- Copay. זה מציג בפניך הרבה אפשרויות לגישה למטבעות הקריפטוגרפיים שלך.

מחיר

ספר החשבונות ננו הוא הזול ביותר מבין זוגותיו בשוק. בין אם אתם חדשים בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים או שהייתם שם זמן רב או אולי אתם משתמשים במטבעות שלכם לעסקאות יומיומיות, או שאתם סתם משקיעים לטווח ארוך, ארנק Ledger מעניק לכם זול ובטוח יותר. דרך לשמור על בטיחות ההשקעות שלך.

מה קורה כאשר מכשיר Ledger Nano תומך במטבעות קריפטוגרפיים חדשים?

אינך צריך לקנות מכשיר חדש בכל פעם שמתווסף עוד מטבע קריפטוגרפי לארנק לדג’ר; המדריך הפשוט מעביר אותך בתהליך הגישה לכתובת הארנק שלך עבור אותה קריפטו.

סיכום

בשל מספר רב של פריצות והתקפות שהשפיעו על חילופי מטבעות שונים, הדרך הטובה ביותר להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים היא לעשות זאת באמצעות ארנק חומרה, וארנק Ledger הוא אחת החברות המוכרות ביותר לעשות זאת..

Ledger Nano מאובטח, יש לו עיצוב עתידני, קל לשימוש לאנשים עם ידע קודם על מטבעות וירטואליים, והוא מאפשר למשקיעים להתמודד עם מספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מכשיר יחיד. יתר על כן, ארנק זה תואם גם לשירותי צד שלישי אחרים היוצרים חוויית משתמש טובה בהרבה.

כרגע ישנם שני ארנקי חומרה עיקריים אותם מוכרת לדג’ר למשתמשי קריפטו קמעונאיים, כולל Ledger Nano S ו- Ledger Nano X. תוכלו לקרוא עוד על כך באתר הרשמי של Ledger..

לבסוף, לארנק Ledger יש גם צוות נהדר שיהיה מוכן לספק תמיכה בנוגע לצרכים שלך וכיצד לפתור בעיות שעלולות להשפיע על השימוש הרגיל בארנק. למרות שהארנק אינו בחינם, חשוב תמיד להיות מאובטח מפני פריצות, התקפות ורמאים.

מקור תמונה: HardwareWallets.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner