כיצד לקנות אדווה (XRP) מ Binance המדריך למתחילים

קריפטו אדווה הוא מטבע שנוצר לעסקאות יומיומיות. לא רק יחידים, אלא גם בנקים. למעלה מ 75 בנקים בחרו ברשת Ripple להיות אמצעי יעיל לעסקאות פיננסיות בינלאומיות כפי שתועד על ידי חדשות יאהו!

ההתפתחויות השונות ב- Ripple הפכו אותה לבחירה עליונה לא רק לעסקאות יומיות אלא גם להזדמנות השקעה לעתיד הקרוב ביותר. לכן הרבה אנשים מחפשים לקנות אדווה. יתכן שתשמעו מהעמית לעבודה שהוא רצה לקנות Ripple כשהוא היה 0.004 $ ומטה. זה אכן משהו שהרבה אנשים מייחלים לו.

בין אם אתה פשוט שולח כמה לאהובים שלך בצד השני של העולם או קונה אותם כדי לשמור כהשקעות, מאמר זה מנחה אותך כיצד לרכוש כמה בצעדים פשוטים על ידי החלפה עם מטבעות קריפטוגרפיים גדולים ב- Binance Exchange.

לפני שתקבל כמה XRPs על Binance, אתה צריך להחזיק ערך זהה לביטקוין, Ethereum או Litecoin (או כל אחר) כדי להחליף ל- Ripple. ישנן מספר דרכים לרכישת ביטקוינים ומטבעות קריפטוגרפיים חלופיים אחרים באמצעות פיאט. אתה יכול לקנות מחברים או בני משפחה, בשוקי כמו LocalBitcoins, או שאתה קונה מ- Coinbase. יש הרבה משאבים באינטרנט שידריכו אותך כיצד לעשות זאת. זכור כי ה- XRP של Ripple צריך להישמר בארנק Ripple טוב.

כעת, כשרכשתם כמה ביטקוין או שברים של ביטקוין, בואו נמשיך להחליף אותם לאדווה. בשלבים הבאים נלמד אותך כיצד לקנות אדווה (XRP).

שלב 1 – הירשם ב- Binance Exchange

עליך לפתוח חשבון בפלטפורמת Binance Exchange. לשם כך, עבור לאתר הרשמי של Binance Exchange ולחץ על ה- קישור להרשמה בפינה השמאלית העליונה של המסך.

שלב 2 – אמת את חשבונך

מלא את טופס ההרשמה ואמת את חשבונך. אם האבטחה חשובה לך ואתה רוצה להישאר אנונימי בעסקה חד פעמית זו, תוכל לנסות את שירות הדוא”ל הזמני הזה.

שלב 3 – עבור לכפתור ‘קרנות’ מבינאנס

עכשיו כשאתה מחובר, עליך לשלוח כמה מאותם קריפטוסים שקנית אל בינאנס פּלַטפוֹרמָה. אתר את הקישורים ‘קרנות’ בחלק העליון ואז לחץ על האפשרות ‘פיקדונות’.

שלב 4 – בחר את המטבע הקריפטוגרפי הרצוי להפקדה

לחץ על החץ הנפתח והזן BTC בתיבת החיפוש שמופיעה.

שלב 5 – יצירת כתובת ארנק

כתובת ארנק תיווצר עבורך. העתק כתובת זו, עבור אל הארנק בו שמרת את המטבע הקריפטוגרפי שלך (שנרכש קודם לכן) ושלח לכתובת הארנק שנוצרה על ידי Binance.

שלב 6 – המתן לאישור ההעברה

לאחר ששלחתם את הביטקוין שלכם או כל אחד אחר שרכשתם אליו בינאנס, יתכן שתצטרך לחכות רגע עד שהעסקה תשתקף בארנקך ותאושר לחלוטין.

ללא קשר לדף שבו אתה נמצא, אתר את קישור ה- Exchange בראש האתר, לצד ה- בינאנס סֵמֶל. לחץ עליו ובחר באפשרות ‘בסיסי’ כפי שמוצגת.

שלב 7 – הבנת ממשק הפלטפורמה

כאשר העמוד הבסיסי נטען במלואו, בחלק הימני העליון של הדף, אתר את צמד הקריפטוגרפים שברצונך לסחור בו. לאחר BTC (ביטקוין) להחלפה ב- XRP (Ripple) תרצה לחפש את זוג ה- XRP / BTC. אותו תהליך אם מימנת עם כל מטבע מטבע אחר, אתה פשוט מחליף את ה- BTC במה שיש לך.

שלב 8 – הקפידו לקנות Ripple במחיר נמוך יותר באמצעות קנייה מוגבלת 

וודא כי הכרטיסייה ‘הגבל’ פעילה, זה הקטע ממש מתחת לתרשים המחירים XRP / BTC. תג שוק היה קונה לכם את Ripple במחיר גבוה יותר אם תגדירו זאת בעצמכם. אם אתה נפרד, תוכל להשתמש בכרטיסיה שוק כדי לקנות את Ripple מ- Binance.

שלב 9 – חישוב כמות האדווה שתוכלו לקנות 

אתה יכול לראות כמה BTC אדווה עולה בתיבה הראשונה שכותרתה ‘מחיר’. בתיבה השנייה ‘סכום’ אתה צפוי להזין את מספר האדוות שתרצה לרכוש. השתמש באפשרויות שמתחתיה כדי לבחור באיזה אחוז מהמטבעות הממומנים להשתמש, 25%, 50%, או כל הכספים שלך 100% ושווי ה- Ripple שתוכל לקבל יופיע אוטומטית בתיבה ‘סכום’.

שלב 10 – קניית אדווה 

לחץ על כפתור קנה XRP מבינאנס.

עכשיו אתה יודע להחליף את הביטקוין שלך ב- Ripple בינאנס. בצע את אותו ההליך עבור Ethereum, Litecoin או כל מטבע מטבע אחר שעליך להחליף ל- XRP. כדבר אחרון, הקפד לאבטח את אסימוני Ripple שלך ​​על ידי אחסוןם בארנק Ripple.

נכון לעכשיו, ניתן לרכוש XRP ב- Binance באמצעות מטבעות דיגיטליים שונים, כולל Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Paxos Standard (PAX), TrueUSD (TUSD), USD Coin (USDC) ו- קשירה (USDT). XRP מהווה יותר מ -2.5% מנפח המסחר הנוכחי בבורסת Binance. 

לרכישת XRP באמצעות מטבעות דיגיטליים שאינם ביטקוין, התהליך דומה מאוד. לאחר אימות חשבונך, יהיה עליך לשלוח כספים לחשבון Binance שלך. בקטע ‘קרנות’ בחר באפשרות ‘פיקדונות’ ובחר את המטבע הדיגיטלי שברצונך להפקיד. 

לאחר שנוצרה כתובת ארנק תוכל לשלוח כספים. ראוי לציין כי ניתן לשלוח רק את המטבע הווירטואלי המקושר לכתובת זו. פירוש הדבר שאם יצרת כתובת USDC, תוכל לשלוח אליה רק ​​מטבעות USDC. אל תשלח הצפנה נוספת לכתובת זו יותר מ- USDC. כנ”ל לגבי מטבעות דיגיטליים אחרים וכתובות שנוצרו.

יהיה קל מאוד להשתמש בכל מטבעות הקריפטו האמורים לרכישת XRP. אם יש לך הצפנה נוספת, תצטרך להחליף אותם לאחד מאלה המשתמשים בבורסת Binance.

יש עוד מקומות שאפשר לקנות מהם אדווה. Binance היא לא היחידה, אך אנו בוחרים בה בגלל הבטיחות והממשק הידידותי שלה בהשוואה למרכזיות אחרות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner