מיטב הארנקים של VeChain (VET) לאחסון VET בצורה מאובטחת | ארנקי Vechain ל- iOS ו- Android

פלטפורמת VeChain הושקה בשנת 2015 במטרה לשפר ולארגן מחדש את ניהול שרשרת האספקה. האסימון המקורי של הפלטפורמה הוא VET, הנושא את פונקציית העברת הערך על כל הבלוקצ’יין של VeChain והפעילויות הקשורות אליו. מחפש אחר ארנקי VeChain הטובים ביותר? תמשיך לקרוא.

קנה VET On Binance היום!

אם אתה מקבל, שולח או סתם שומר כמה אסימוני VET, אתה זקוק לארנק מטבעות קריפטוגרפי מאובטח כדי להחזיק את הכספים שלך. הארנק שתבחר עבור מטבעות ה- VET שלך אמור לאפשר לך שליטה על המפתח הפרטי שלו. פירוש הדבר שתוכל לגשת לנכסים הדיגיטליים שלך בכל עת. ישנן אפשרויות רבות לבחירה, כולל ארנקים שולחניים, ארנקי חומרה, ארנקי נייר, ארנקים ניידים ועוד.

יחד עם זאת, לפני שתבחר ארנק עבור הכספים הווירטואליים שלך, עליך לשקול מאפיינים יוצאי דופן שיכולים לגרום לך לבחור אחד ולעזוב את השני. התכונות הפופולריות כוללות הצפנת סיסמאות, 2FA וקודי PIN. תכונות כאלה מבטיחות שלאף אחד אין גישה לתוכן הארנק שלך מלבדך. במדריך זה אנו מציגים את הארנקים הטובים ביותר של VeChain להחזיק את אסימוני ה- VET שלך.

ארנקים של VeChain

מקור: bitcoinexchangeguide.com

ארנק VeChain Thor

ארנק VeChain Thor אתר אינטרנט: https://wallet.vechain.org/

VeChain Thor ארנק סוּג: נייד

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח: כן

עֲלוּת: חינם

הבלוקצ’יין של VeChain השיק את ארנק ת’ור מיד לאחר שחרורו של רשת Thor. הועלה לראשונה כאפליקציית ארנק קריפטו ניידת קלה, מטרת הארנק הייתה לתת לבלוקצ’יין VeChain Thor “פורטל חזק, מאובטח, פשוט ופונקציונלי לחלוטין.”

ארנק Thor זמין להורדה בגרסאות Android ו- iOS. מאז השקתו, היא ממשיכה לקבל משוב חיובי מהקהילה, כאמצעי מודרני ואמין לאחסון מטבעות VETO ואסימוני VTHO. זה מגיע עם התכונות הבאות:

 • הגנה ביטחונית חזקה

הארנק של VeChain Thor עבר מבחני אבטחה מחמירים שונים, מה שהופך אותו לאחד מארנקי המטבעות הניידים הטובים ביותר של VeChain. לפני השקתו, עבר המוצר סדרת בדיקות אבטחה, כולל סקירת קוד מקור, בדיקה פונקציונלית, ביקורת ניהול הפעלות, ביקורת חוזים חכמה ועוד.

חוץ מזה הארנק מציע שכבות הגנה נוספות, כולל זיהוי טביעות אצבע, אימות 2 גורמים, מניעה חוזרת, הצפנת נתוני POST, הצפנת נתונים מקומית, הגנה הפוכה ועוד. תכונות אבטחה אלה מבטיחות כי כספי ה- VET שלך יישארו בטוחים בכל עת.

 • ניהול נכסים קריפטו בין פלטפורמות

בנוסף לאמצעי אבטחה יעילים, ארנק VeChain Thor מציע סביבה מתאימה לעסקאות מטבע דיגיטלי. לדוגמה, זה מאפשר למשתמשים להחליף את אסימוני ה- VET שלהם באמצעות פונקציית Observe Wallet בצורה יעילה. קל גם לבצע איגוד X Node, המאפשר להם לראות את האיזון של הנכסים הדיגיטליים שלהם בארנק שולחן העבודה של VeChain Thor ובחומרה..

ארנק גארדה

אתר ארנק גארדה: https://guarda.co/

סוג ארנק Guarda: נייד, שולחן עבודה, אינטרנט

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח:  כן

עֲלוּת: חינם

ישנם ארנקים רבים ושונים עבור המשתמשים להחזיק ולאחסן את אסימוני ה- VET שלהם, אך ארנק Guarda מציע גישה שונה לאופן שבו משתמשים מתמודדים עם המטבעות הדיגיטליים שלהם. ארנק Guarda הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי רב נכסים ורב פלטפורמות המאפשר למשתמשים לאחסן, לטפל, לשלוח, לקבל ולהחליף את המטבעות הווירטואליים שלהם בבטחה.. 

ארנק Guarda תומך ברשימה ארוכה של מטבעות קריפטוגרפיים והם כל הזמן מנתחים את האפשרות להוסיף נכסים דיגיטליים חדשים לארנק שלהם. חלק מהמטבעות הללו כוללים מטבע Binance (BNB), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) וכמובן VeChain (VET). 

ישנם ארנקים רבים ושונים בשוק, אך לגווארדה יש ​​גישה שונה כיצד להתמודד ולנהל מטבעות וירטואליים. באופן ספציפי, הם מאפשרים למשקיעים עם יותר מסתם קריפטוגרפיה אחת, להחזיק את כל הנכסים שלהם באותו ארנק. 

בנוסף לכך, הגישה הרב פלטפורמתית שהחברה החליטה לנהוג בה עוזרת לאנשים להתמודד עם המטבעות הווירטואליים שלהם בצורה מהירה וקלה. שוק הקריפטו זקוק כיום לארנקים, פלטפורמות ושירותים שיציעו ממשקים ידידותיים ליחידים. 

לפי ל- Trustpilot, מעל 84% ממשתמשי ארנק Guarda דירגו את הארנק כ”מעולה “או” מצוין “. רק 9% מהמשתמשים סברו כי ארנק Guarda מציע שירות “רע”. יתר הקולות חולקו באופן שווה בקטגוריות “עניים” ו”ממוצעים “. 

ארנק אמון | ארנקים של VeChain

ארנק אמון אתר אינטרנט:https://trustwallet.com/

אמון ארנק סוּג: נייד

קלות שימוש: כן

בטוח: בינוני

Trust Wallet הוא מוצר אנדרואיד ו- iOS שתוכלו לשקול לאחסון כספי ה- VET שלכם. הוא מאובטח, אמין וחובק קוד קוד פתוח שנבדק על ידי מומחי אבטחה. אתה יכול גם לגשת לארנק הנאמנות באמצעות דפדפן מקוון ולהשתמש בו לשליחה, קבלה או אחסון של מטבעות ואסימונים דיגיטליים שונים. מטבעות ואסימונים הנתמכים כוללים:

· אתריום (ETH)

· כל אסימוני ERC20, ERC223 ו- ERC721 ב- Ethereum Blockchain

· GoChain (GO)

· רשת POA (POA)

· קליסטו (CLO)

· Ethereum Classic (ETC)

· VeChain (VET)

· WanChain (WAN)

בארנק האמון, המפתח הפרטי שלך נשאר מקומי במכשיר שלך, כך שהוא לעולם לא משותף עם אף צד שלישי. עם זאת, חשוב לציין כי ל- Trust Wallet אין 2FA, אך הוא מגיע עם מתקן גיבוי המסייע לשחזור פשוט. חוץ מזה, הודות לשיתוף הפעולה עם רשת קיבר, לארנק יש בורסה מבוזרת מובנית למסחר קל, כמו גם דפדפן Web3 מובנה שתוכלו להשתמש בו כדי להתחבר ישירות ליישומים מבוזרים דרך אפליקציית Trust Wallet..

התכונות העיקריות של ארנק Trust הן:

 • בִּטָחוֹן: המפתח הפרטי שלך נשאר מאוחסן מקומי ומוגן עם שכבות אבטחה רבות.
 • תואם ERC20: הארנק תומך בכל אסימוני ERC20 ו- ERC223 בבלוקצ’יין את’ריום.
 • רב מטבעות: ארנק רב-קריפטוגרפי רב זה תומך באסימונים ובמטבעות קריפטו גדולים
 • בעילום שם: לאף אחד אין גישה למידע האישי שלך. הארנק תמיד שומר על נתונים פרטיים ומאובטחים.

בסך הכל, ארנק Trust Trust מציע פיתרון פשוט ומוצק עם גמישות רבה יותר, אפילו טוב יותר מארנק Thor. הנוכחות של מרכזיה מבוזרת ודפדפן Web3 פשוט משפרת אותה. עם זאת, תכונות האבטחה שלו מוגבלות.

ארנקים של VeChain

מקור: unblock.net

ארנק קובו | ארנקים של VeChain

קובו ארנק אתר אינטרנט: https://cobo.com/

קובו ארנק סוּג: חומרה / נייד

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח: כן

עֲלוּת: שולם

קובו הוא אחד הארנקים הטובים ביותר של VeChain גם כן, ותוכלו להשתמש בו כדי לשלוח, לקבל ולאחסן את מטבעות הווטרינר היקרים שלכם בבטחה. הארנק, המשרת הן חומרה והן פלטפורמות ניידות, מאובטח ופשוט לשימוש. התכונות שלו הן:

 • העברת נתונים מאובטחת: עם הפונקציונליות “חסרת האוויר” שלה, היא שומרת על עסקאותיך מפני כל ניסיון פריצה. זה מושג על ידי ביטול כל יכולות Bluetooth, Wi-Fi, NFC או רוחב פס העלולות להוביל לחדירת רשת..
 • עמידות בדרגה צבאית: קובו מתגאה בהיותו ארנק החומרה הראשון שתואם את תקן הביטחון הצבאי האמריקני. זה מקיף את MIL-STD-810G עם דירוג עמיד למים, כמו גם אישור IK9.
 • תמיכה במטבע רב: Cobo הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי רב התומך בכל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים, כולל ביטקוין, אתריום, מזומן ביטקוין, דאש, ליטקוין, אתריום קלאסי, ויותר מ -500 אסימונים.
 • אבטחת הדור הבא: הוא מגיע עם שבב הצפנה בנקאי עם קושחה מותאמת אישית העומדת בפרוטוקולי BIP 32, 39 ו- 44. זה מבטיח שהמפתח הפרטי יישאר בכל שבב ההצפנה.

התכונות העיקריות של ארנק קובו כוללות:

 • ארנק All-in-one: זה גם ענן וגם ארנק HD.
 • פלטפורמה רבת מטבעות: הוא תומך ביותר מ -20 רשתות ויותר מ -500 אסימונים.
 • השקעת תגמולים: הוא מספק כלים לצמיחת נכסים דיגיטליים למטבעות PoS ו- PoW.
 • חנות dApp: קובו מארח ומפעיל כמה מה- dApps הפופולריים בעולם.

בסך הכל, קובו ארנק נותן לך את ההזדמנות להפקיד ארנקי קופה ולהפיק הכנסה. חוץ מזה, עם Cobo, יש לך חנות dApp מובנית, דפדפן dApp ו- SDK SDK למפתחים. למרות שהוא חדש יחסית בשוק, התכונות הבולטות שלו הן עדות לכך שהוא יישאר אחד מארנקי החומרה הצפוניים הטובים ביותר של VeChain וארנקי הצפנה הניידים..

ארנקים של VeChain

מקור: 99bitcoins.com

ספר חשבונות ננו X

ארנק Ledger Nano X אתר אינטרנט: https://shop.ledger.com/pages/ledger-nano-x

ספר חשבונות ננו X ארנק סוּג: חומרה

קלות שימוש: קל מאוד לשימוש

בטוח: בטוח מאוד

עֲלוּת: שולם

Ledger Nano X הוא מכשיר מאובטח ותואם Bluetooth המאחסן את המפתחות הפרטיים שלך כדי לוודא שכל הנכסים הדיגיטליים שלך בטוחים בכל מקום שאתה הולך..

להלן התכונות העיקריות של ארנק ננו X:

 • אבטחה ברמה העליונה: ארנק ה- Nano X מאחסן את המפתח הפרטי שלך בשבב המאובטח המאושר שלו (CC EAL5 +). זהו אותו שבב המשמש ביישומים מאובטחים ביותר, כגון דרכונים וכרטיסי אשראי.
 • גיבוי קל: כספי הצפנה שלך יישארו בטוחים גם אם תאבד את המכשיר שלך. הדבר מתאפשר על ידי ביטוי התאוששות בן 24 מילים המלווה את הארנק בעת האתחול. אתה יכול להשתמש בביטוי הסיסמה כדי לשחזר את חשבונך בכל מכשיר Ledger.
 • פַּשְׁטוּת: ארנק Ledger Nano X תוכנן להיות אינטואיטיבי ככל האפשר. שני כפתורים ומסך תצוגה – זה כל מה שיש לך כדי לשלוט במכשיר שלך. אתה יכול לנהל את העסקאות שלך ישירות מהסמארטפון או מהמחשב באמצעות Ledger Live PC ואפליקציות לנייד.
 • ניידות: מכיוון שהמוצר מופעל באמצעות Bluetooth, אתה יכול לחבר אותו לסמארטפון שלך באמצעות אפליקציית Ledger Live Mobile בכל מקום שאתה הולך. חוץ מזה, לעולם אל תדאג לגבי אבטחת הכספים שלך בעת השימוש בפונקציונליות זו מכיוון שלכל תקשורת Bluetooth יש הצפנה מלאה מקצה לקצה המגנה מפני כל איום אבטחה..
 • רב מטבעות: ארנק ה- Nano X רב-מטבעות יכול להכיל עד 100 יישומים – כולם בו זמנית. נתמכים במטבעות קריפטוגרפיים גדולים, כולל ביטקוין, את’ריום, ה- XRP של ריפל ורבים אחרים – תוכלו לנהל את כל הנכסים שלכם תחת קורת גג אחת, במקביל.

מחשבות אחרונות

כדי להבטיח שנכסי ה- VET שלך יישארו בטוחים, אתה זקוק לארנק קריפטוגרפי מהימן. חילופי קריפטו תמיד פגיעים להתקפות פריצה, ולכן אתה זקוק לארנק שתוכל לנהל ולשלוט באופן מלא.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner