כיצד לקנות אסימונים של טרון (TRX) בינאנס

בתחילת ינואר 2018 התגאה טרון בשווי שוק של מעל 16 מיליארד דולר, עם היקף סחר של 24 שעות ביממה של כמעט 5 מיליארד דולר. למרות שהיא צללה בשוק הדובים של 2018, טרון נותרה פלטפורמה שרבים נרגשים ממנה. להלן מדריך למתחילים או סוחרים מכל הסוגים כיצד לקנות TRON TRX בינאנס.

לאחר שהעבירו את אסימון TRX מתקן ERC20 לאסימון יליד במחשבה משלהם, טרון צובר קיטור, ואסימון TRX מחפש לרכוש עוד ועוד רשימות חליפין..

מה זה טרון?

אחד הרעיונות הבסיסיים לבלוקצ’יין הוא להיות “אינטרנט בחינם” – אלטרנטיבה שלא ניתנת לשליטה, חנק או צנזורה. טרון הוא בעצם זה.

הפלטפורמה נבנתה כמערכת מבוזרת של הפצת תוכן. כאשר כרגע האינטרנט נשלט על ידי טיטאנים כמו פייסבוק, גוגל ואמזון, טרון רוצה ליצור אינטרנט שבו נתונים ותוכן נשלטים על ידי המשתמשים. לא על ידי צדדים שלישיים בעלי אינטרסים ארגוניים. המערכת גם תסלול את הדרך לשימוש והפצה של נכסים דיגיטליים באופן מקוון, שם אסימון TRX שואב את ערכו..

אם מפת הדרכים לפיתוח של הפרויקט תגיע כמתוכנן, TRX עשויה לראות צמיחה ראויה בשנת 2019 ואילך. אז בואו נראה איך תוכלו להשיג את האסימונים הראשונים שלכם, ונתחיל להשקיע במערכת האקולוגית של טרון.

שלב 1: לרכישת טרון, הירשם לחשבון ב- Binance

בשלב זה, מעט מרכזיות משמעותיות או שערים של פיאט הוסיפו את היכולת לקנות TRX עם פיאט (USD, EUR, JPY וכו ‘). אז מדריך זה יראה לכם כיצד לקנות TRX עם BTC או ETH ב- Binance.

השלב הראשון, אם עדיין לא עשית זאת, הוא ליצור חשבון ב- Binance. התהליך אמור להיות מהיר וקל, ויצירת חשבונות פתוחה למשתמשים כמעט בכל מקום בעולם.

רישום בינאנס 1

שלב 2: אמת את חשבונך

יהיה עליך להגיש מספר מסמכי אימות לפני שתוכל להתחיל לסחור. בינאנס יש פעולה גדולה, ולכן האימות מסתיים לרוב מהר מאוד, אך במקרים מסוימים זה יכול לקחת מעט זמן.

בנוסף, נצל את ההזדמנות הזו כדי להגדיר אמצעי אבטחה בחשבונך, כגון אימות דו-גורמי.

שלב 3: שלח BTC או ETH לחשבון Binance שלך

לאחר שהחשבון שלך פועל, יהיה עליך לשלוח BTC או ETH לארנק Binance שלך.

כדי לבצע הפקדה ל- Binance, עבור לכותרת האתר ובחר “כספים” ואז “הפקדות”.

משקל פיקדונות 2

בחר את המטבע שברצונך להפקיד מהתפריט הנפתח. עכשיו תהיה לך כתובת ארנק שתשלח אליה את המטבעות שלך. וודא שאתה שולח רק את המטבע הנבחר לכתובת זו (כלומר BTC לארנק BTC או ETH לארנק ETH). כל סוג אחר של מטבע שנשלח לכאן עלול ללכת לאיבוד.

שלב 4: המתן לאישור

העסקה שלך תושלם לרוב במהירות רבה, אך עשויה להימשך זמן מה, בהתאם לעומס הרשת באותו זמן.

המתן עד שבינאנס יאשר שהכל הושלם בהצלחה לפני שתמשיך הלאה.

שלב 5: מצא ובחר את הזוג BTC או ETH

כאשר הוספת בהצלחה BTC או ETH לחשבון Binance שלך, הגיע הזמן לעבור לחלק ההחלפה של האתר. כדי להגיע לכאן, עבור לכותרת הראשית ובחר “החלפה” ואז “בסיסי”.

כעת עבור לצד ימין של הדף ובחר את המטבע שהפקדת קודם לכן. חפש “TRX” בתיבת החיפוש ולחץ על הזוג שעולה (TRX / BTC או TRX / ETH).

trx binance 1

אופציונלי: השתמש בכלים המתקדמים של Binance כדי לקנות בזמן הנכון

Binance מציעה הרבה כלים ונתונים שיעזרו לכם ליידע את המסחר שלכם. זה כולל גרפי מחירים בזמן אמת, היסטוריית מחירים והזמנות והזמנת מגבלות.

הזמנות מגבלות פירושן שאתה יכול להגדיר את המחיר שבו ברצונך לקנות TRX (ביחס ל- BTC / ETH). ברגע שמחירו יגיע לנקודה זו, Binance תבצע באופן אוטומטי את המסחר שלך (קנה או מכר).

שלב 6: בחר את כמות ה- TRX לרכישה

עבור לתיבה שמתחת לתרשימי המחירים. הכניסו את כמות ה- TRX שאתם רוצים לקנות, כמו גם את המחיר שאתם רוצים לקנות אותו. לחלופין, בחר בכרטיסייה “שוק” לרכישה במחיר הנוכחי (זה מומלץ לסוחרים מתחילים / מתחילים).

trx binance 2

שלב 7: קנו את Tron TRX!

לחץ על הכפתור הירוק “קנה TRX”, וסיימת! מזל טוב! בדיוק השלמת את השלבים לרכישת טרון,

שלב 8: העבר את המטבעות שלך לארנק טרון מאובטח

זה תמיד רעיון טוב בקריפטו לשמור על המטבעות שלך בבורסה כשאתה לא סוחר. זאת כך שיש לך שליטה מלאה על אבטחת הכספים שלך, בניגוד לאמון על אמצעי האבטחה של הבורסה.

לשם כך תזדקק לארנק התומך ב- TRX. לטרון יש רשימה של ארנקים רשמיים כאן, מסופק על ידי קהילת טרון. אלה כוללים את אָטוֹמִי ו סֵפֶר שֵׁמוֹת ארנקים לשולחן העבודה, התומכים במספר מטבעות שונים, כמו גם Satowallet לאנדרואיד ו- iOS.

לחלופין, לרמת האבטחה הגבוהה ביותר, כדאי שתשקיע בארנק חומרה כגון ספר חשבונות ננו ס.

לאחר שבחרת והגדרת ארנק, משוך את המטבעות שלך מביננס. עבור לכותרת האתר ובחר “כספים” ואז “משיכות”. בחר TRX מהתפריט הנפתח כדי לקנות Tron.

trx binance 3

הכניסו את הכתובת מארנק ה- TRX שלכם, וכמה מטבעות אתם רוצים למשוך. בדוק שוב שהכתובת נכונה, ולחץ על שלח.

לאחר שניתנתה העסקה שלך, המטבעות שלך אמורים להופיע בארנק TRX שלך.

למד עוד לפני שאתה קונה את טרון

רוצה ללמוד עוד על TRON? קרא על האופן שבו העסקאות של טרון עברו מטבעות מרכזיים אחרים במאמר המעמיק שלנו. אתה יכול גם לקרוא על האופן שבו הועלה מחירו של טרון בתחילת השנה עם השמועה על שותפות גדולה.

מעוניין להשקיע בטרון? תרצה להתחיל במאמר חיזוי המחירים שלנו ב- Tron וכן בקריאת האנליסטים שלנו על מסחר ב- TRX בניתוח הטכני שלנו ב- Tron..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner