TomorrowsBitcoin – מדריך למתחילים לגולדקוין (GLC)

GoldCoin (GLC) הוא מטבע קריפטוגרפי עמית לעמית שהושק ב -15 במאי 2013 על ידי מפתח אנונימי. הוא בנוי ומתוחזק כולו על ידי צוות מתנדבים שכולם חולקים אמונה משותפת לקידום חופש כלכלי.

בשש השנים שקיים הפרויקט הוא הצליח לגדל קהילה עצומה ולעלות על מספר מפתחים שסייעו להוסיף כמה התקדמות חדשנית בפלטפורמה, כולל; נקודת ביקורת מתקדמת עם איתור קושי (ACPD) עם חסימות מהירות יותר גדולות, אלגוריתם קושי בגולדן ריבר ומערכת הגנה על התקפה של 51% ובכך משנה באופן מהותי את אופן הפעולה של מטבעות קריפטוגרפיים..

הפרויקט עוקב אחר החזון המקורי של סאטושי נקאמוטו, יוצר הביטקוין, ובמהלך כל התקופה הוקדש הפרויקט למדרג ברשת על ידי ביצוע העקרונות שהתוארו בעיתון הביטקוין המקורי..

הבעיה עם מזלגות ביטקוין

ה צוות GoldCoin צפה מקרוב אחר ההתקדמות המרתקת בביטקוין שהציעה דרך להרחיב שאיננה חלק מהבלוקצ’יין הראשי ונראה שהורגת באופן מלאכותי את בלוקצ’יין הליבה של ביטקוין.

כדי לתת מענה להמונים, ביטקוין צריך להתמקד בנוחות, ויש ביקוש חזק לשפוט זה ממזלגות הביטקוין מזומנים וביטקוין SV. הבעיה בשני המזלגות היא שהם משתמשים בצורה מוחלשת של המותג ביטקוין והם אינם מצליחים לשלב את התכונות האחרונות של L2 כמו ברק המציע פתרון מתקדם של קנה מידה מחוץ לרשת..

כדי לפתור בעיה זו, GoldCoin עבדה על פלטפורמה שמשתמשת בשיטות קנה מידה בשרשרת והן בשרשרת כדי ליצור רשת שמסוגלת לשנות גודל מלא, כזו שאינה דורשת מהמשתמשים “לבחור צד” ומאחדת את כולם מזלגות ביטקוין.

מזלג הפוך של GoldCoin (RBH)

“הפוך ביטקוין הארד פורק” (RBH) כולל מיזוג של בלוקצ’יין GoldCoin עם זה של בלוקצ’יין המקורי של הביטקוין. GoldCoin לוקח את התכונות הטובות ביותר של ביטקוין ושל אלה שקיבלו את הקיזוז שלו וממזג אותם בחזרה לבלוקצ’יין המקורי באמצעות מזלג הקשיח של ביטקוין ובכך מציע לעולם מטבע קריפטו שהם יכולים להשאיר מאחוריו בהתלהבות..

העבודה על ה- “Reverse Bitcoin Hard-מזלג” אי פעם החלה בתחילת 2019 בהדרכתו של מפתח הבלוקצ’יין האגדי פיטר בושנל. הוא מוביל את צוות GoldCoin כאשר הם עובדים על ביטול נעילת ה- blockchain של ביטקוין על ידי פריסת פתרון שמבטיח יכולת רשת משולבת של ליבת ביטקוין ושני המזלגות העיקריים שלו, Bitcoin Cash ו- Bitcoin SV..

בסופו של דבר שלוש הפלטפורמות ישולבו יחד למותג אחד של GoldCoin שייקרא “שרשרת סאטושי”. השינויים החדשים צפויים להיכנס לתוקף מתישהו ברבעון השלישי של 2019.

מה יהיה שונה?

  • הגדלת קיבולת החסימה

גודל הבלוק החדש של GoldCoin יהיה בגודל מקסימלי של 32 מגהבייט (משוקלל 128 מגהבייט), וזה יאפשר ל”כוחות הכלכליים להחליט “איזו שיטת קנה מידה הם מעדיפים. כמו כן, לרשת יהיו חסימות של 2 דקות.

  • אלגוריתם כרייה

ביטקוין משתמש בהוכחה של אלגוריתם כריית עבודה בדרך כלל כדי לשמור על הסכמה בין “רשת צמתים עצומה ומפוזרת ברחבי העולם ללא צמתים”, אולם על מנת שבלוקצ’יין GoldChain יישאר תואם לאחור לכורים אחרי המזלג, הפלטפורמה תשמור על אלגוריתם הכרייה שלה ב- Scrypt..

  • קיומם של חוקרים היסטוריים

מכיוון ש- GoldChain תפרוש את הבלוקצ’יין שלה ותקבל על עצמה את הבלוקצ’יין של ביטקוין, הפלטפורמה תשמור על סייר חסימות ייחודי שיאחזר עסקאות GoldCoin שנשלחו מראש..

החוקרים יעבדו על ידי שימוש בתצלום של בלוקצ’יין GoldCoin, והם יוחזקו על ידי צוות GoldCoin והקהילה. לאחר יישום המזלג, חוקרי GoldCoin רגילים יספקו את כל היסטוריית העסקאות לאחר המזלג ואת כל עסקאות הביטקוין עד היום.

  • דרישות צומת מקומיות

כדי להפחית את הנטל של הבלוקצ’יין במכשירי המשתמשים, לקוחות GoldCoin יתמכו בגיזום בלוקצ’יין ובטכניקות SPV כמו Electrum. על גבי ארנק Electrum, לקוח הליבה יהיה זמין גם בגרסת ברירת המחדל וגם בגרסת מצב חשוף מיוחדת שתהיה לה גיזום ודורשת רק 5 ג’יגה-בייט של שטח דיסק מקומי בתוספת 256 מגה-בייט זיכרון RAM להפעלה..

  • אלגוריתם התאמת קושי

גולדקוין יאמץ אלגוריתם חדשני להתאמת קושי שתוכנן על ידי עמיר אסלאמפנה, המדען הראשי של הפלטפורמה. המכונה נהר הזהב, האלגוריתם יחשב מחדש את הקושי בכל בלוק על ידי בחינת הבלוקים החדשים וקביעת זמני החסימה הממוצעים והחציוניים..

זה יעשה את זה יותר שימושי בהגנה מפני נדנדות גדולות בכמות החשיש הכוללת.

  • פורמט כתובת ייחודי

בניגוד למזלגות הביטקוין הקודמות שהמשיכו להשתמש באותו פורמט כתובת לאחר הזיוף, GoldCoin תיישם פורמט כתובת ייחודי.. “ישמש קידומת PUBKEY_ADDRESS ו- SCRIPT_ADDRESS מרשת Goldcoin הקודמת, שניתן להבחין בה בקלות מכתובות Core Core או Bitcoin Cash.”

זה יעזור להגן על המשתמשים מפני איבוד מטבעות בטעות על ידי שליחתם לכתובת הלא נכונה.

  • עסקאות בחינם

המזלג החדש תוכנן עם מחשבה על המערכת הפיננסית בעולם. כדי להבטיח שזו מערכת התשלומים במזומן האידיאלית, 5% מכל בלוק של 32 מגה בייט יישמר לעסקאות בחינם, וזה יאפשר עד 10 מיליון עסקאות בחינם ביום..

תהיה לכך השלכה חיובית במיוחד בעולם המתפתח שבו המשתמשים יוכלו לבטל את הסכום לתשלום דמי עסקה בעוד שאחרים יוכלו לכלול עמלה לתעדוף על מהירות העסקה..

בורסות התומכות ב- GoldCoin

למי שמעוניין להשיג Goldcoins (GLC), רשאי להשיג משמונה הבורסות הבאות שתומכות כיום במטבע החילופי הכללי; ביטרקס, מתג מטבע, חילופי נובה, באופן כללי, חילופי מטבעות מקומיים, Tradesatoshi, המטבע ו TryGoldCoin.com.

עם זאת, אין צורך לדאוג כי מכיוון שברגע שיושלם מזלג הביטקוין ההפוך, כל המחזיקים בביטקוין המקורי יקבלו כמות שווה של Goldcoins ביחס של 1: 1. עם זאת, הפרויקט מזהיר את מחזיקי הצפנה שמטבעותיהם מאוחסנים בבורסות כי הפלטפורמות יזוכו ב- GLC..

על אף שבורסות אמורות לזכות את חשבונך במטבעות ה- GLC, הם אינם מחויבים באופן חוקי לעשות זאת. לכן, כדי לעזור למשתמשים המחזיקים בביטקוין לזהות אם הם עומדים להשיג GLC בחינם, הפלטפורמה תציג את שמות הלוגו של הבורסות שהבטיחו לזכות את משתמשי הביטקוין בגולדקוין..

אם הבורסה בה אתה משתמש לא מוצגת ברשימה, הצוות ממליץ למשתמשים לשקול להעביר את הביטקוין שלהם לבורסה תומכת או אפילו יותר טוב, עליהם למשוך את המטבעות לארנק אישי שם יש להם שליטה על המפתחות הפרטיים שלהם. למידע נוסף על מפת הדרכים של GoldCoin כאן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner