מדריך: כיצד לרכוש אסימונים של חשבונות חשמל (POWR) ב- Binance

מדריך זה יוביל אותך שלב אחר שלב בתהליך הרכישה של אסימונים של Power Ledger (POWR) על Binance Exchange.

מה זה פנקס ראשי?

Ledger Ledger הוא פרויקט שדוחף את התקדמות מקורות האנרגיה המתחדשים. זה עושה זאת באמצעות פלטפורמת סחר באנרגיה של עמית לעמית, שבה מפיקים אנרגיה מתחדשת עם הצרכנים בבלוקצ’יין. צרכנים משלמים באמצעות אסימון POWR, מה שמקנה למטבע הקריפטו מקרה שימוש אמיתי ביותר.

לאחר הפעלת ICO מצליח בסוף 2017 (ה- 14 בגודלו בעולם עד כה), Power Ledger היו עסוקים בפיתוח הפלטפורמה שלהם, אבטחת שותפויות עם מספר ספקי אנרגיה אוסטרלים וניו זילנדים. נכון לכתיבת שורות אלה, פאוור לדג’ר הוא המטבע הקריפטוגרפי ה -90 בגודלו בעולם. עם שווי שוק של קצת יותר מ -60 מיליון דולר, היא מסוגלת להשיג רווחים משמעותיים עבור המשקיעים שלה.

בואו נראה איך לקנות את האסימונים הראשונים של POWR.

שלב 1: הירשם ל- Binance

עם שווי השוק הנמוך יחסית שלה, מעטות הפלטפורמות שמציעות אפשרות לרכוש את Power Ledger POWR ישירות במטבע פיאט כגון USD או EUR. אז האפשרות הטובה ביותר היא לקנות תחילה ביטקוין או את’ריום, ולסחור תמורת POWR בבורסה גדולה כמו Binance.

השלב הראשון, אם עדיין לא עשית זאת, הוא רישום חשבון ב- Binance.

רישום בינאנס 1

שלב 2: אמת את חשבונך

Binance ידרוש ממך להגיש מספר מסמכי אימות KYC (דע את הלקוח שלך) לפני שתוכל להתחיל לסחור. עליך גם להגדיר אמצעי אבטחה, כגון סיסמה חזקה ואימות דו-גורמי כדי לשמור על אבטחת חשבונך.

שלב 3: שלח BTC או ETH לחשבון Binance שלך

לאחר שתאושר, תצטרכו לשלוח מטבעות ביטקוין או את’ריום לבורסת Binance. אם אינך מחזיק באף אחד מהמטבעות הללו, ניתן לקנות אותם בבורסת Coinbase, או באתרים כגון Coinmama אוֹ בצ’אנגלי.

להפקדה, עבור לתפריט הכותרת ולחץ על “כספים” ואז על “הפקדה”. בחר את המטבע שברצונך לשלוח מהתפריט. זה ייתן לך כתובת לשלוח אליה את הביטקוין או את’ריום. וודא שכל המטבעות שתשלח לכתובת ארנק זו הם רק המטבע הזה – למשל, אם אתה שולח BTC לכתובת ETH, אתה עלול לאבד את המטבעות שלך

משקל פיקדונות 1

שלב 4: המתן לאישור

תלוי כמה הפעילות ברשת, עשויה להיות המתנה קצרה לאישור ההפקדה שלך. הקפד לבדוק שהפיקדון עבר, וה- BTC / ETH מופיע בארנק הבינאנס שלך לפני שאתה מנווט הרחק מהדף.

שלב 5: אתר את הזוג BTC או ETH

ברגע שיש לך ביטקוין או את’ריום בחשבון Binance שלך, הגיע הזמן לעבור לבורסה. לחץ על “החלפה” מהתפריט העליון, ואז לחץ על “בסיסי”.

ברגע שאתה נמצא בקטע Exchange של Binance, מצא את הצמד של POWR ואת המטבע שהפקדת בעבר. לשם כך, עבור לסרגל החיפוש בפינה השמאלית העליונה והזן POWR. תוכלו לראות זוגות עבור Bitcoin, Ethereum או Binance Coin, המטבע המקורי של Binance (המשמש לדמי מסחר מוזלים).

בינאנס פאוור

מצא את הזוג שאתה מחפש. זה יביא את מסך המסחר של Power Ledger POWR.

אופציונלי: השתמש בכלים המתקדמים של Binance כדי לקנות בזמן הנכון

לבינאנס יש כלים ותרשימי נתונים שיעזרו לך לקנות נמוך ולמכור גבוה. ממסך המסחר תוכל להציג את היסטוריית המחיר וההזמנה עבור הזוג שלך. ניתן גם להגדיר מגבלות קנייה או מכירה. משמעות הדבר היא שאתה יכול לבחור מחיר שבו ברצונך לקנות או למכור, וברגע שמחיר POWR יגיע לנקודה זו, Binance יבצע את המסחר שלך באופן אוטומטי.

בינאנס פאוור 2

שלב 6: בחר כמה POWR אתה רוצה לקנות

בחר את המחיר שברצונך לקנות בו, או לחץ על הכרטיסייה “שוק” וקנה במחיר הנוכחי.

אתה יכול לבחור לקנות סכום מסוים של POWR, או להוציא 25%, 50%, 75% או 100% מה- BTC / ETH בחשבון Binance שלך..

שלב 7: קנו POWR!

לחץ על הלחצן “קנה POWR” להשלמת ההזמנה.

לקנות פאוור

שלב 8: העבר את המטבעות שלך לארנק מאובטח

זה השיטה הטובה ביותר בקריפטו לשמור את כספיך בארנק מאובטח שאתה שולט בו, מחוץ לבורסה, כאשר אינך נסחר.

ה ספר חשבונות ננו ס ארנק חומרה הוא אחת הדרכים הבטוחות ביותר להחזיק את הקריפטו שלך, ותומך ב- POWR. לחלופין, אתה יכול להשתמש ב- Coinomi ארנק נייד, או מבוסס אינטרנט MyEtherWallet.

לאחר שתסיים את הזמנתך ואסימוני ה- POWR של Power Ledger שלך הופיעו בארנק Binance שלך, עבור אל “Funds” ואז “משיכות”. בחר POWR מהתפריט. הזן כתובת משיכה (הכתובת מארנק ה- POWR שלך), ואת כמות ה- POWR שאתה מעוניין להוציא.

3

…וזה הכל! עכשיו אתה יודע להשיג אסימונים של Power Ledger ב- Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner