כיצד להרוויח כסף באמצעות מינוף קריפטו? הסבר על שורט ביטקוין

מסחר בשוליים או מסחר במינוף הם בעצם הימורים על כסף שהשאלתם. לא אתה מהמר על הכסף שלך וזה לכל היותר חשוב להקפיד באמת על העסקאות שאתה מבצע. מסחר בשוליים משמש בדרך כלל סוחרים מתקדמים אשר מודעים למושגים כמו ניהול סיכונים וניתוח טכני. מסחר במינוף או מסחר בשוליים מתאים למתחילים, וכדאי שיהיה לך ניסיון של כמה חודשים לפחות לפני שתנסה לסחור בשוליים. אל תמהר לתוכה בלי להבין איך זה עובד.

אם אתה רוצה להשיג עסקאות מינוף של צוות סוחרים מקצועי, יחד עם התיק המדויק שלהם, השיעורים וקורס המסחר המלא של מטבעות קריפטוגרפיים, עבור אל הבוס האקדמיה למסחר בקריפטו – נסה בחינם.

נקודות זיכוי: גוגל תמונות

קיצור ביטקוין – איך לזכות בהימור על מחיר הביטקוין יקטן 

במסחר מינוף אתה בעצם מחליף חוזים עם אחרים המשתמשים בפלטפורמה. אז הנה אם אתה מקצר, אתה מחליף את החוזים עם מישהו שהולך זמן רב ואם אתה הולך זמן רב, אתה מחליף עם מישהו שקצר, במילים אחרות ‘קיצור’. מינוף הוא כמות הכספים שאתה מחליט ללוות. ככל שהמינוף שתבחר יהיה גבוה יותר, כך הוא יהיה מסוכן יותר.

זה יכול לנוע בין 2x ל 100x, תלוי בשירותים שהחלפים בוחרים לספק. ככל שאתה מגדיל את המינוף שאיתו אתה רוצה לסחור, כך אתה לווה יותר כספים והסיכוי שתקבל חיסול גדל.

מחיר החיסול פירושו בעצם המחיר שבו יתרת חשבונכם נמחקה לחלוטין. מחיר הפירוק שלך ניתן לך לפני שתתחיל בעסקה וכל הזמן במהלך העסקה שלך, כך שתוכל לעקוב אחרי זה במהלך כל המסחר.

לעולם לא תצטרך לדאוג לחישוב מחיר הפירוק מכיוון שכמעט כל הבורסות המאפשרות מסחר בשולי Cryptos מספקות מחשבונים משמעותיים המסוגלים להציג מחיר פירוק בזמן אמת..

העיקרון הבסיסי שעליו עובד המסחר במנוף הוא קיצור וגעגוע. מיקום קצר מהמר שתנועת המחירים של קריפטו בהתאמה תפחת ועמדה ארוכה מהמרת שתנועת המחירים של קריפטו בהתאמה תגדל.

כאשר אתה קוצר, מחיר הפירוק יהיה גבוה ממחיר השוק וכאשר אתה קונה מחיר הפירוק יהיה נמוך ממחיר השוק..

הסיכונים של קיצור ביטקוין & מטבעות קריפטוגרפיים אחרים

להרוויח כסף על ידי מינוף סחר ב- Cryptos זה כמו לשחק עם חרב פיפיות. זה מתגמל יותר אבל עם סיכון רב הכרוך בכך. עם זאת, אתה יכול למזער את הסיכון ולמקסם את התגמול על ידי שילוב כמה טכניקות בפעילות המסחר היומית שלך.

קנה המידה והחוצה של המיקום שלך הוא אחת הטכניקות השימושיות ביותר למקסום הרווחים ולמזער את הסיכון להפסד. הדרך הטובה ביותר לבצע שכבות של עסקאות במקום לתלות בעסק אחד.

לדוגמה, אתה נסחר עם $ 2000 ורוצה לתפוס עמדה ארוכה של $ 10000 ב- Bitcoin. המיקום הנוכחי הוא 10500 דולר. במקום לראות את התרשים כל היום ולנסות לתזמן את החלון של חמש הדקות כדי לקבל את המחיר הקרוב ביותר ל 10000 $ ההוא, פשוט היית מגדיר מספר ערכים בדרך למטה.

זה ייראה בערך 500 $ ב 10400 $, 500 $ ב 10300 $, 500 $ ב 10200 $ ו 500 $ ב 10100 $ במקרה שהמחיר יירד. ייתכן שכל נקודות הכניסה לא יתמלאו מכיוון שהמחיר יכול להגיע רק ל -10400 דולר, אך אתה תהיה בנקודת כניסה טובה בהרבה עם הון בסחר. זה להיפך בעמדות היציאה.

לך ארוך, לך קצר או לך הביתה

קנייה ארוכה ומכירה קצרה בו זמנית היא האסטרטגיה בה משתמשים סוחרים מתקדמים כדי למתן את ההפסד. במקרה זה עליכם להחזיק שני חשבונות בבורסה בה אתם מתכננים לבצע מסחר בשוליים.

זו לא אמורה להיות בעיה מכיוון שתוכלו לקבל מספר חשבונות מבלי למסור את המידע האישי שלכם ברוב ההחלפות בימינו. בחשבון אחד תגדיר נקודת כניסה ארוכה מעל הפריצה הפוטנציאלית ואילו בחשבון השני תקבע נקודת כניסה קצרה מתחת לפריצה הפוטנציאלית. בדרך זו אתה מגדיר לעצמך יתרון גדול של הפריצה לשני הכיוונים.

הבנת השירותים שהבורסה מספקת יכולה לעזור לך לעקוב אחר עסקאות המינוף שלך בצורה יעילה יותר. עצירת הפסד, שימוש בהזמנות השוק ובהזמנות מוגבלות הם חלק מאלה.

ברוב העסקאות שלך, אתה רוצה להשתמש בהזמנות הגבלה כאשר התכונה “פרסם בלבד” מסומנת. אך ישנם מקרים בהם עליכם להשתמש בהזמנות שוק. מומלץ מאוד להשתמש בהפסדי עצירה בעת סחר בקריפטו, במיוחד כשאתה לא קרוב למחשב שלך או צופה בשוק. לכל השאר, שיטות עבודה מומלצות הן על ידי עמידה בהוראות הגבול.

איפה אתה יכול לקצר ביטקוין 

הפלטפורמה האמינה היחידה למסחר בשוליים עם Cryptos במשך זמן רב היא Bitmex. אם אתה סוחר מתחיל ותרצה להיכנס למסחר במינוף, זו תהיה הבורסה שלך ‘עבור אל’.

יתרון עיקרי אחד של Bitmex הוא שאתה יכול למנף את העסקאות שלך עם הון רב ככל שתרצה. 2x-10x הוא טווח המינוף שעליכם לבחור להתחיל איתו. כל דבר מעל זה עלול לסכן את פירוקך.

כאשר אתה בוחר להמר על מינוף גבוה יותר ללא כל ניהול סיכונים אתה מזמין את הבעיה. עם זאת, אם אתה באמת רוצה לסחור במינוף פי 20, הקפד לעשות את זה עם סכום מינימלי שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

סוחרים מנוסים המסחרים בשוליים עם 20x-40x צופים בדרך כלל בתרשימים בעיניים פקוחות לרווחה מכיוון שאינם יכולים להרשות לעצמם לאבד את כל תיק העבודות שלהם אם משהו ישתבש..

לבסוף, תמיד תכנן את העסקאות שלך מבעוד מועד ולעולם לא תיסחר במהירות. באופן כללי, כשאתה מנסה “לתפוס סכין נופלת” או “לתפוס רקטה נעה”, הדברים בסופו של דבר לא מסתדרים לך טוב במיוחד. ככל שאתה מתרגש במיוחד, כך ההחלטות שלך הופכות לאידיוטיות יותר. אז שמירה על קור רוח, שימוש בהיגיון ומסחר ללא תאוות בצע יכולה לעזור לך לקבל החלטות טובות יותר בזמן שאתה ממנף קריפטו מסחרי.

אל תקבלו Bitmex Rekt – מה זה Bitmex Rekt 

במהרה נודעה פלטפורמת Bitmex בזירת הקריפטוגרפים ולא עבר זמן רב עד שהסוחרים המציאו את המונח “Bitmex Rekt”.

Bitmex Rekt הוא הסיוט של כל סוחר טוב. המשמעות היא שהתפקיד שלך חוסל והכספים שלך אבדו. בדרך כלל זה קורה הרבה אצל סוחרים, במיוחד עם אלה שלא משתמשים בסטופ לוס. המונח זכה לפופולריות כאשר OGs החלו להשתמש בו וגם מתי BotmexRekt בוט התחיל.

הבוט בעצם מציג את כל ההפסדים הגדולים ביותר מביטמקס. מה שמייחד אותו הוא שהגדולים ביותר מוצגים לצד מסר מצחיק כמו:

https://twitter.com/BitmexRekt/status/1095571467570417664

האירוניה, הבדיחות, האופן שבו ההווה שלה וההצגה של כמה מישהו איבד גרמו לטוויטר לאהוב את זה. לבוט הטוויטר יש מעל 324,000 ציוצים ויותר מ- 40,000 עוקבים. למעשה, זה התפרסם כל כך שהופיע בוט נוסף, במיוחד עבור Big Rekt (חיסולים של 2,000,000 חוזים ומעלה)

[16:48:14 UTC] קצר בחיסול ב- BitMEX XBTUSD – קנה 5,596,536 @ 3,548

– Rekts גדולים [Bitmex] (@BigRekts) 8 בפברואר 2019

כסוחר, חשוב מאוד להימנע מקבלת Bitmex Rekt. כלומר, החוזים שלך מחוסלים ואיבדת את כל הסכום שהוטל עליהם. ואתה באמת לא רוצה שזה יקרה. על מנת למנוע זאת, עליך להציב עצירת הפסד ליד שולי הפירוק שלך. איבדת חלק מהכספים שהוצבת – אבל זה יותר טוב מכלום.

אז זכרו, אל תסחרו בלי אסטרטגיה ראויה והפסד הפסד. יש הרבה מחשבוני Bitmex שמיועדים לעזור לך.

מקור תמונה: Hacked.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner