כרטיסי אשראי קריפטו: שלושת הכרטיסים שצריך לדעת

שמועות על כרטיסי אשראי של קריפטו נדונו כל עוד השוק קיים. הבאת כרטיס לשווקים צרכניים תהיה סימן גדול לדרך האימוץ של הקריפטו. אז איפה אנחנו בכרטיסי אשראי קריפטו ואילו הפרויקטים המבטיחים ביותר?

מהו כרטיס אשראי קריפטו?

כרטיס אשראי או חיוב קריפטו הוא בדיוק כמו כל כרטיס אחר שתוכלו להשתמש בו ב- PoS או בכספומט. ההבדל העיקרי במצב זה הוא שאתה מושך כספים מארנק המטבעות שלך ולא ממסגרת אשראי המורחבת אליך.

היתרון העיקרי של כרטיסי אשראי בקריפטו הוא הנוחות, מכיוון שהם מאפשרים לכל אחד להוציא את המטבע הקריפטוגרפי שלו כפי שהיה עושה במקרה של מטבע פיאטי טיפוסי. יתרון נוסף של כרטיסי אשראי בקריפטו הוא העובדה שאינכם צריכים לדאוג לשערי חליפין.

כרטיסי אשראי במטבעות קריפטוגרפיים יכולים לשנות את הדרך בה אנשים חושבים על הוצאות מטבעות וירטואליים ודיגיטליים.

חלק מהשמות הגדולים ביותר בפיתוח כרטיסי אשראי בקריפטו הם נקסו, TenX, ו מונקו.

נקסו

ב -30 באפריל 2018, נקסו השיקה את ההלוואות המיידיות המגובות בקריפטו בעולם פּלַטפוֹרמָה, הוכרז באמצעות א פוסט בבלוג. Nexo שואפת לחולל מהפכה בענף ההלוואות בכך שהם מתהדרים בכך שמשקיעים ועסקים לא יצטרכו לבחור בין גישה למזומנים לבין החזקת המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם..

בקיצור, Nexo מאפשרת למשתמשיה ליהנות מעושר הקריפטו שלהם ללא צורך למכור אותו בפועל.

הפלטפורמה נועדה להיות גם ממוקדת אבטחה וגם ידידותית למשתמש. זה מספק לך אפשרות להפקיד את נכסי הצפנה שלך בארנק Nexo המאובטח שלך וליהנות מהלוואות מיידיות באמצעות קווי אשראי גמישים. ההלוואות מגובות באחזקות משלך. לפיכך, אין צורך בבדיקות כרטיסי אשראי ונהלים אחרים.

1 2

מָקוֹר: https://nexo.io/

ניתן להוציא את הפיאט באופן מיידי ישירות מכרטיס האשראי הקריפטו של החברה (נקרא כרטיס אשראי של נקסו). יתרון נוסף של שיטה זו הוא שעליך לשלם ריבית רק עבור השימוש. על פי הדיווחים אין החזרים מינימליים ואין עמלות נסתרות.

ל- Nexo יש גם אס בשרוול כשמדובר באפשרויות החזר, כלומר הוא מאפשר לך לשלם החזרי הלוואות בפיאט או אפילו במטבעות קריפטוגרפיים אחרים המאוחסנים מחוץ ל- Nexo.

הפלטפורמה נגישה מאוד (ברחבי העולם) וכל עוד יש לך מטבעות קריפטוגרפיים, קבלת הלוואה היא די קלה. מכיוון שכל ההלוואות מבוססות על בטחונות, הרי שלא קיימת היסטוריית אשראי.

החברה גם מתגאה בכך שהוא אסימון האבטחה הראשון התואם את ארה”ב על פי תקנה D תקנה 506 (ג).

Nexo מופעל על ידי מה שמכונה “מערכת Nexo Oracle”. על פי מפת דרכים רשמית, ל- Nexo יש תוכניות גדולות לעתיד – עם כרטיסי תשלום, אפליקציות לנייד ולמחשבים שולחניים. בהמשך, Nexo מקווה להגדיל את מגבלות ההלוואות המקסימליות ולבצע טיסה שנייה (Q4 2018), כדי לסיים את הרכישה של המוסד הבנקאי המבוטח ב- FDIC, וכן להציג חשבונות פיקדונות (ברבעון הראשון של 2019).

TenX

TenX הוא ארנק דיגיטלי וכרטיס פיזי, שבדיוק כמו Nexo, ניתן להשתמש בו להוצאת מטבעות קריפטוגרפיה בכל מקום, אפילו במקומות שאינם מקבלים קריפטו. השירות זול למדי, מכיוון שניתן להזמין כרטיס פיזי בכ- $ 15. יש עמלות שנתיות של 10 דולר לכרטיס אם ההוצאות לא עולות על 1000 דולר בתוך 12 חודשים. החיסרון הוא שהשירות גובה עמלה של 2.50 דולר על כל עסקת כספומט שתבצע.

2

מָקוֹר: https://tenx.tech/en/

השירות גם ממריץ את משתמשיו בפרס של 1% על כל רכישה. ניתן להשתמש ב- TenX בכל מקום בו מקבלים ויזה.

מונקו

מונקו הוא שירות דומה שנבנה על גבי בלוקצ’יין את’ריום. השירות מציע ארבעה סוגי כרטיסים, שונים מאוד זה מזה. ישנם קשרי כרטיסים שונים, בהתאם להחזקתך באסימוני MCO במשך 6 חודשים: פלדת רובי (50 MCO), מתכת יקרה (500 MCO) או Obsidian Black (50,000 MCO). כרטיס הכניסה נקרא Midnight Blue, והוא לא מחייב אותך להחזיק שום אסימון MCO.

העמלות שונות בהתאם לסוג הכרטיס שאתה מחזיק. המגבלה החודשית נעה בין 200 $ לכרטיס Midnight Blue ל -1,000 $ לכרטיס Obsidian Black. אם חורגים מהמגבלות החודשיות, תחויב בדמי כספומט של 2%. העמלה בשיעור 1% חלה על כל סוגי הכרטיסים בכל פעם שאתה קונה מטבעות קריפטוגרפיים. זה מצב דומה כשמדובר בתגמולים המשתנים בין 1 ל -2%. הכרטיסים תומכים כיום באסימונים של מונקו, באת’ריום ובביטקוין, והם זמינים באסיה, אירופה וצפון אמריקה.

3

מָקוֹר: https://mco.crypto.com/en/

המערכת האקולוגית הפיננסית העולמית עוברת זה מכבר למודל דיגיטלי לחלוטין. אמנם אתגרים שונים נענו (וטופלו) בדרך, אך עדיין יש מקום רב להתפתחות, במיוחד עם מטבעות קריפטוגרפיים. ככל שמטבעות קריפטוגרפיים הופכים פופולריים יותר, ייתכן שכרטיסי האשראי הללו, אשר חייבים לשנות את האופן שבו אנו משתמשים בקריפטו לתשלום עבור שירותים ומוצרים יומיומיים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner