כיצד להמיר ביטקוין למזומן?

כיצד להמיר ביטקוין למזומן היא אחת השאלות העיקריות שיש למשקיעי BTC. ישנן דרכים רבות ושונות להמיר ביטקוין (BTC) למטבע פיאט. חלק מהאפשרויות כוללות כספומטים של ביטקוין, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים ושווקי עמיתים לעמית.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם בדרך כלל הדרך הקלה ביותר לקבל גישה למזומנים אם יש לך ביטקוין. עם זאת, קיימות גם אפשרויות אחרות כמו כספומטים של ביטקוין ושווקי עמיתים לעמיתים. למרות זאת, ייתכן שיהיה להם שכר טרחה גבוה יותר וייתכן שלא יעבדו באזור שאתה נמצא.

מדריך זה יעזור לך להבין מהן האפשרויות השונות הקיימות כיצד להמיר ביטקוין למזומן. באופן כללי, פלטפורמות אלה יאפשרו לך לרכוש גם BTC ומטבעות וירטואליים אחרים. כלומר, תוכלו להחיל מדריך זה גם על מטבעות וירטואליים אחרים בשוק.

כיצד אוכל להמיר ביטקוין למזומן?

ישנן דרכים שונות בהן אנו יכולים להמיר ביטקוין למזומן. כאשר משקיע רוצה להיכנס לשוק, הוא גם צריך להיות בטוח שיש מספיק נזילות כדי לעזוב אותו. זו הסיבה השאלה “כיצד להמיר ביטקוין במזומן?” הוא בין הנפוצים ביותר בקרב עולים חדשים.

הדבר הטוב הוא שאם אתה יודע להמיר מזומנים לביטקוין, אז יש לך סיכויים גבוהים להמיר ביטקוין בחזרה למזומן באותה האמצעי. לדוגמא, אם השתמשת בבורסת מטבע וירטואלית להמרת מטבע הפיאט שלך לביטקוין, תוכל גם להשתמש בפלטפורמה זו (אם הבורסה מציעה אפשרות זו) להמיר את הכספים חזרה לפיאט.

בסעיפים הבאים תלמד כיצד להמיר ביטקוין במזומן ולהיפך. אתה יכול להשתמש בכל אחת מהשיטות המפורטות להלן. ייתכן שחלקם לא יהיו זמינים באזורכם. לפיכך, עליכם לחפש את המתאים יותר למצב האישי שלכם.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם בדרך כלל אחד המקומות הטובים ביותר לרכישת ביטקוין ונכסים דיגיטליים אחרים. פלטפורמות אלה נוצרו במטרה להציע פתרונות יעילים וקלים לשימוש למשתמשים.

מסחר בביטקוין בבורסה

ישנן חילופי קריפטו שונים שיאפשרו לך להחליף את ה- BTC שלך במזומן. בדרך כלל יש להם מדריך המסביר כיצד להמיר ביטקוין למזומן בצעדים פשוטים. קח בחשבון שאם הבורסה מציעה לך אפשרות לקנות ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים במזומן, אז אתה אמור להיות מסוגל למשוך את הכספים..

אם אתה משתמש בבורסת הצפנה, יהיה עליך לשלוח את ה- BTC שלך לפלטפורמה שבה אתה משתמש. זה יכול להיות Binance, Coinbase או Kraken. לאחר שתשלח את הביטקוין לארנק החליפין שלך, עליך לעבור לסחור בו במזומן. אתה יכול למצוא את צמדי המסחר BTC / USD, BTC / EUR או BTC / GBP.

שים לב ש- BTC / USDT אינו זהה ל- BTC / USD. USDT הוא מטבע יציב שקשור למחיר הדולר. פירוש הדבר שאינך ממיר את כספיך למטבע פיאט אלא למטבע יציב, שאינו זהה.

אם אתה רוצה לדעת כיצד להמיר ביטקוין למזומן, עליך להשתמש בזוגות המסחר הבאים: BTC / USD, BTC / EUR או BTC / GBP (או זוגות מסחר אחרים בבורסה המקומית שלך שיקושרו למטבע פיאט). מטבעות פיאט אחרים כוללים BRL, MXN, CZK, THB, JPY ורבים אחרים.

ברגע שאתה מוכר את ה- BTC שלך בשוק, תוכל למשוך את המזומנים שלך. באופן כללי, אתה יכול לשלוח את הכספים לחשבון הבנק שלך. יש לקשר את חשבון הבנק הזה לבורסה בה אתה משתמש. פלטפורמות אחרות מאפשרות למשתמשים לשלוח את כספם חזרה לכרטיסי החיוב או האשראי שלהם המקושרים לחשבונות ההחלפה שלהם.

Coinbase מציעה גם למשתמשים בכמה תחומי שיפוט למשוך כספים ל- PayPal. ברגע שיש לך את הכספים בחשבון הבנק שלך, אתה יכול למשוך אותם בקלות מכספומט או מהסניף המקומי שלך.

כספומטים של ביטקוין

אפשרות נוספת שמשתמשים צריכים לענות על השאלה “כיצד אוכל להמיר ביטקוין למזומן?” הוא להשתמש כספומטים של ביטקוין. הם קלים מאוד לשימוש וכבר נמצאים ברוב המדינות ברחבי העולם. הדבר השלילי היחיד בכספומטים של ביטקוין הוא שהם אינם ממוקמים בכל עיר אחת או עיירה קטנה.

כספומטים של ביטקוין נראים כמו כספומטים מסורתיים. ההבדל העיקרי הוא שאתה יכול לקנות ולמכור (לפעמים) מטבעות קריפטוגרפיים במזומן. זו שיטה מהירה וקלה אם אתה תוהה איך ממירים ביטקוין למזומן.

המערכת מאוד פשוטה. אתה צריך שיהיה לך ארנק קריפטוגרפי עם קרנות BTC. כאשר אתה מתחיל להשתמש בכספומט, עליך לבחור באפשרות “למכור” (אם קיימת). לא כל כספומטי הצפנה מאפשרים אפשרות זו. חלק מכספומטים אלה מאפשרים רק למשתמשים לקנות ביטקוין ומטבעות וירטואליים אחרים.

לאחר שתבחר באפשרות “למכור”, עליך לשלוח את הכספים לכתובת המוצגת בכספומט הביטקוין. העסקה עשויה לארוך מספר דקות עד לאישורה. עלינו לחכות לאישורי הרשת הדרושים לקבלת המזומנים. ברגע שנרשם האישור הדרוש, תוכלו למשוך את כספיכם מהמכונה. זה נראה כמו כספומט מסורתי.

זו אחת הדרכים הקלות ביותר להמרת ביטקוין למזומן. זה לוקח מספר דקות בלבד וכספומטים ניתן למצוא ברוב הערים הגדולות בעולם. עם זאת, העמלות בדרך כלל גבוהות מאוד (בין 3% ל -12%). לפיכך, עליך לקחת זאת בחשבון כאשר אתה מושך מזומנים מכספומטים אלה.

רשתות עמיתים לעמית

דרך נוספת שעליך ללמוד כיצד להמיר ביטקוין למזומן היא להשתמש ברשתות עמיתים לעמית. אלה אתרים המאפשרים לך להתחבר למשתמשים באזורך ולהחליף BTC במזומן.

פלטפורמות אלה עובדות בצורה מאוד קלה ומאובטחות מאוד. עליך לשלוח את כספי ה- BTC שלך לאדם שבחרת מהפלטפורמה. ה- BTC יינעל בפקדון למספר דקות או שעות עד שהאדם השני ישלח את המזומן לחשבון הבנק שלך. לאחר קבלת העסקה, תוכל למשוך את המזומנים מכספומט מקומי או מסניף בנק.

זוהי דרך קלה ומהירה מאוד לקבל גישה למזומנים באמצעות המטבעות הווירטואליים שלך. עם זאת, לפעמים התהליך יכול להיות איטי (בהשוואה לבורסות) והכספים עשויים להיות מוקפאים בנאמנות למשך כמה שעות – וזה בהחלט לא נוח. עם זאת, הפלטפורמות הפופולריות ביותר כגון Binance ו- LocalBitcoins מאובטחים מאוד וודאו שהכספים מגיעים לאדם האחר בזמן.

בעבר ניתן היה להיפגש עם אנשים אחרים ולקבל את המזומנים בידיים. עם זאת, בשל תקנות KYC, הדבר נעשה קשה יותר ואפשרות זו הושבתה. למרות זאת, אם אתה מכיר אנשים שמוכרים וקונים ביטקוין באזורך, אתה יכול בקלות ליצור איתם קשר ולמכור את ה- BTC שלך במזומן. עם זאת, אתה תמיד צריך להיות זהיר לגבי פגישות באופן אישי.

כיצד להמיר מזומנים לביטקוין?

כעת, כשראינו כיצד להמיר ביטקוין למזומן, עלינו ללמוד כיצד להעביר את מטבע הפיאט שלנו למערכת האקולוגית של הצפנה. כמו בסעיפים הקודמים, אנו יכולים לרכוש נכסים דיגיטליים במזומן באמצעות חילופי מטבעות קריפטו, כספומטים של ביטקוין וגם רשתות P2P.

באמצעות פלטפורמת קריפטו

כדי להמיר מזומנים לביטקוין עליכם לחפש בורסת קריפטו שתאפשר לכם להפקיד כספים לפלטפורמה שלהם. המטרה היא הפקדת מטרה במזומן ולא נכסים דיגיטליים. חלק מהבורסות אינן עובדות עם מטבעות פיאט מכיוון שבנקים מקומיים אינם רוצים להציע שירותים לפלטפורמות קריפטו. לפיכך, עליכם למצוא חילופי דברים שיעניקו לכם אפשרות לעשות זאת.

ברגע שאתה מוצא את הבורסה שבה אתה רוצה להשתמש, אתה צריך למצוא את האפשרויות שיש לך להפקיד כספים. ייתכן שתוכל להפקיד מזומן באמצעות כרטיס אשראי, כרטיס חיוב או העברה בנקאית. כמה מרכזיות כגון Binance שילבו גם פלטפורמת P2P.

השיטה הקלה ביותר היא אולי כרטיס חיוב שיעביר את הכספים מהבנק שלך ישירות לבורסה. זה לוקח רק כמה דקות וזה מספק לך גישה מהירה לנכסים דיגיטליים. עם זאת, ייתכן שיהיה זול יותר להשתמש בהעברה בנקאית ללא עמלות. באירופה, כמה חילופי קריפטו עובדים עם רשת SEPA. זה מקטין את עמלות ההעברות.

חלק מהפלטפורמות שאינן נחשבות לבורסות קריפטו מסורתיות מאפשרות גם למשתמשים לרכוש ביטקוין. זה תלוי בפלטפורמה הזמינה באזורך.

כספומטים במטבעות קריפטוגרפיים

כספומט מטבעות קריפטוגרפי יאפשר לך לקבל גישה לביטקוין ולמטבעות וירטואליים אחרים במזומן. למרות שלא כולם יאפשרו לך למכור את המטבעות שלך במזומן, כולם יאפשרו לך לקנות נכסים דיגיטליים.

חלק מכספומטי הצפנה תומכים בכמה מטבעות וירטואליים, ואילו אחרים רק בביטקוין. אם יתמזל מזלכם שיש לכם כספומט הצפנה באזורכם, הם יהיו שימושיים מאוד עבורכם ללמוד כיצד להמיר ביטקוין למזומן או להיפך..

כספומט ביטקוין אורנג 'עם לוגו הביטקוין, אולי לא הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין וכלי נהדר למשתמשים שרוצים לדעת להמיר ביטקוין למזומן.

ברגע שתפקיד את המזומן, הכספים שלך יועברו לארנק הצפנה שלך. אתה יכול לסרוק אותו דרך הכספומט או לכתוב אותו על המסך. הסריקה יכולה להיות קלה יותר בהתחשב בכך שתמנע מהקלדת כתובת ארנק שגויה. זכור שאם תשלח את הכספים שלך לארנק אחר, לעולם לא תגבה אותם.

כמה כספומטים דורשים ממך תעודה מזהה לפני שתוכל לקנות או למכור את הכספים שלך. לפיכך, יש להכין אותו למקרה שזה הכרחי. כספומטים הם גם יקרים יותר ממרכזיות מסורתיות. מדובר במכונות פיזיות הדורשות תחזוקה. אתה צריך להיות מוכן לקבל מחיר גבוה יותר עבור הרכישה שלך ומחיר נמוך יותר עבור המכירה שלך.

מרבית המדינות מיישמות תקנות המקשות על הגישה לשוק. עם זאת, חילופי הצפנה עשו עבודה מדהימה בהרחבת הפתרונות וההיצע שלהם. זה תלוי בך אם אתה משתמש בבורסה או בפלטפורמה אחרת.

קניית קריפטו מאנשים אחרים

ראינו כיצד להמיר ביטקוין למזומנים באמצעות רשתות עמיתים לעמית. עכשיו תהיה מעורב ברכישת נכסים דיגיטליים מאנשים אחרים. במקום למכור את המטבעות שלך, היית מחפש אדם שיקבל מזומנים עבור המטבעות שלו.

לחיצת יד לאחר למידה כיצד להמיר ביטקוין למזומן

אתה יכול למצוא משתמשים רבים בכנסים קריפטו או מפגשים. אלה מקומות נהדרים להכיר אנשים שמעוניינים להחליף את הקריפטו שלהם במזומן. עם זאת, יתכן וזה לא יהיה מאובטח כמו שימוש בבורסה או בפלטפורמה אחרת. זכור שכאשר אתה משתמש באפשרות החלפה זו ייתכן שתצטרך לשלם מחיר גבוה יותר עבור ה- BTC שאתה מעוניין לרכוש.

זו אחת הדרכים הקלות ביותר להמיר מזומנים לביטקוין. אתה רק צריך למצוא את האנשים הנכונים לעשות זאת. רשתות עמית לעמית הן הדרך הטובה ביותר לחבר קונים ומוכרים של מטבעות וירטואליים. אבל ישנן שיטות אחרות. קבוצות קריפטו מקומיות יכולות גם לעזור לכם ליצור קשר עם אנשים שרוצים להמיר את הביטקוין שלהם במזומן.

מילות אחרונות כיצד להמיר ביטקוין למזומן

ישנם מנגנונים שונים המאפשרים למשתמשים להמיר ביטקוין למזומן. אפשרויות אלה כוללות חילופי קריפטו, רשתות עמיתים לעמית וכספומטים של ביטקוין. תלוי במיקום שלך, יהיה לך קל יותר להשתמש בשיטה זו או אחרת.

יחד עם זאת, מרבית הפתרונות הללו עוזרים לכם להשקיע גם בנכסים דיגיטליים. זה אומר שאתה לא רק לומד כיצד להמיר ביטקוין למזומן אלא גם כיצד לקבל גישה לביטקוין ולמטבעות וירטואליים אחרים באמצעות מטבע הפיאט שלך..

התקנות מתרחבות בשוק הקריפטו. יכול להיות שרשתות P2P לא יהיו כל כך קלות לשימוש כמו בעבר, או שהן ידרשו ממך מידע נוסף. יתר על כן, בורסות עשויות להתמודד עם כמה בעיות עם בנקים שאינם מספקים שירותים לשירותים הקשורים לקריפטו.

בשנים האחרונות, רמפות הצפנה והפיאט מתרחבות וכעת מאפשרות למשתמשים לקבל גישה לנכסים דיגיטליים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner