המדריך למאשנים מקוונים

מסחר וכרייה הם שתי הדרכים שרוב האנשים מרוויחים באמצעות קריפטו. שניהם מציגים כמה בעיות. מסחר מטבעו מסוכן. בעוד שכרייה לוקחת השקעה גדולה בחומרה ותופסת כמות משמעותית של אנרגיה (ומכאן השקעה כספית רבה יותר).

יש דרך אחרת. אתה יכול לגרום לקריפטו שלך לעבוד בשבילך וליצור זרם הכנסה פסיבי על ידי הפעלת masternode. לא כל המטבעות הקריפטוגרפיים עובדים זהים, כך שלא לכולם יש יכולת זו. מבין אלה שכן, דאש (DASH) הוא ללא ספק הגדול והפופולרי ביותר.

אבל מהי מסטרנוד? זה מה שמאמר זה הולך להסביר, כמו גם כיצד תוכלו להתחיל בהפעלת masternode של Dash, מה שהופך הכנסה פסיבית מקריפטו..

היסטוריה ורקע של דאש

בעת כתיבת דאש זה, הוא מטבע ההשקעות ה -13 בגודלו לפי שווי שוק, עם שווי כולל של 1.5 מיליארד דולר. הוא הושק בשנת 2014, כמזלג מביטקוין. מאז הקמתה, היא השקיעה זמן משמעותי מאז כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים היקרים ביותר במחזור. במארס 2017, דאש ראתה עלייה מטאורית והפכה לקריפטוגרפיה השלישית היקרה ביותר לתקופה מסוימת.

מטרת Dash היא לספק מטבע מהיר, חסר גבולות ובלתי ניתן למעקב אחר עסקאות. זה משיג זאת באמצעות שתי תכונות – “InstantSend” ו- “PrivateSend”.

  • InstantSend מאפשר לעסקאות לדלג על תהליך האימות הרגיל המביא לזמני עסקאות איטיים עבור מטבעות קריפטוגרפיים רבים.
  • Private Send פועל על ידי הפעלת רצף עסקאות דמה לפני ביצוע הפעולה המיועדת. בכך, גורמים חיצוניים אינם יכולים לראות את הצד השולח של עסקה. כתוצאה מכך, לא ניתן לעקוב אחר העסקה, בשונה מאלה שבוצעו במטבעות פופולריים אחרים כמו ביטקוין וליטקוין.

כברירת מחדל, תכונות אלה אינן כבויות. למשתמשים יש אפשרות להפעיל או לא.

דאש עשה משיכה גם כמטבע עסקאות וגם כמטבע ממוקד פרטיות. זה נקרא לעתים קרובות יחד עם Monero ו- Zcash כאחד מטבעות הפרטיות הבולטים ביותר. בצד השני של מקרה השימוש בו, דש ראה אימוץ משמעותי בעולם האמיתי לשימוש יומיומי באזורים כלכליים מתקשים, כמו ונצואלה וקולומביה..

מה הם מקורות המין?

במונחי מחשוב, צומת הוא מחשב או נקודת גישה הפועלים כחלק מרשת. מכונה שמריצה תסריט כרייה, למשל. אם כן, מסטרנוד, בהגדרתו, הוא צומת שיש לו שליטה או שליטה על צמתים רגילים.

במקרה של Dash, ל- masternodes יש שלוש פונקציות:

  • ערבוב מטבעות כדי לאפשר עסקאות PrivateSend
  • אימות עסקאות InstantSend
  • הפעלת מבנה הממשל של הארגון האוטונומי המבוזר (DAO).

ממשל מבוזר (לא מנוהל על ידי אדם או חברה בודדים) הוא אחד העקרונות המרכזיים של מטבע החוץ. עם זאת זה מהווה אתגר לקידום המערכת האקולוגית של דאש אם אף אחד לא מקבל החלטות כלשהן. ה- DAO הוא הפיתרון לכך. חברי קהילת Dash יכולים להגיש הצעות, לפרויקטים ברשת Dash, או לשינויים בכיוון הרשת כולה.

כאן נכנסים המסטרנודים. בעלי מסטרנודה מצביעים על הצעות שהועלו על ידי חברי הקהילה, כמו גם על החלטות מימון של אוצר דאש. כל כסף שהוצא על פיתוח, שיווק, שותפויות או כל דבר אחר של דש, חייב להיות מאושר באופן דמוקרטי על ידי קבוצת מפעילי ה- masternode. לפיכך, הקהילה עדיין יכולה לפעול ולהתקדם.

לכן, לסיכום, למברנות של דאש יש שני מרכיבים. ה- masternode עצמו הוא ארנק Dash המריץ עותק של ה- blockchain של Dash, מה שמקל על הפונקציות PrivateSend ו- InstantSend. בעוד הבעלות על masternode מאפשרת למשתמש לקחת חלק בתהליך קבלת ההחלטות עבור רשת Dash.

איך אוכל להשיג Masternode?

הדבר המגניב הוא שבאופן טכני כל אחד יכול להפעיל מסטרונודה … עם כמה תנאים.

הראשון הוא שעליך להשקיע 1000 דאש כדי להחזיק ולהפעיל masternode. Dash זה עדיין שלך, ואתה חופשי לקחת אותו או למכור אותו. אך כדי להמשיך בהפעלת המוח, יתרתך לא יכולה לרדת מתחת ל -1000 דאש בשום עת. ההשקעה משמשת כבטוחה, ומגנה מפני שחקנים גרועים, או אנשים שמקבלים החלטות מרווח אישי או מסיבות זדוניות.

התנאי השני הוא, שהמכשיר שמפעיל מוטסטרום חייב לעמוד במפרט הטכני ולהישאר פועל 24 שעות ביממה (לא יאבד את החיבור יותר משעה). כדי להפעיל masternode, אתה צריך שרת (או VPS) עם לינוקס וכתובת IP ייעודית. זאת על מנת להבטיח כי ל- masternode יש יכולת להפעיל את הפונקציות הדרושות ברשת Dash, ללא כל עיכוב משמעותי עבור משתמשי Dash..

מעבר לשני התנאים הללו, הזכאות לבעלות על המונסטרודה פתוחה לרווחה. מישהו חדש לחלוטין בקהילת Dash יכול להקים masternode מכל מקום בעולם. ניתן למכור או לוותר על ה- masternode בכל עת. אין צורך בחוזה או התחייבות ארוכת שנים.

התמריץ המוניטרי של דאש מסטרנוס

השקעה של 1000 Dash (בנוסף לחומרה) תהיה שאלה גדולה אם זה רק לתמוך ברשת Dash. לא, הסיבה העיקרית שהרוב בוחרים להקים מסטרונודה היא התמריץ של זרם הכנסה פסיבי.

עבור מרבית החסימות, כמו ביטקוין, הכורים מקבלים את כל הפרס מהפקת חסימות חדשות. עם דאש, זה קצת שונה.

תגמולים לחסימת מקף מפוצלים בשלוש דרכים:

  • 45% לכורה
  • 45% למפעילי masternode
  • 10% לאוצר של דאש

אז על ידי הפעלת masternode, אתה מרוויח הכנסה עקבית באותו אופן כמו כריית קריפטו. מכיוון שהתגמול מתחלק בין מספר צדדים, זה מעט פחות מתגמולי הכרייה המסורתיים. אבל כמו כרייה, בעלות על מסטרנודה הופכת לרווחית יותר ופחות על סמך תנודות הערך של דאש.

לפי האתר הרשמי של דאש, masternodes מרוויחים כ -2 מקפים לכל 7 ימים. זה תורם לתשואה של 11% על השקעה בשנה שעברה. בשנים הקרובות תגמולי החסימה אמורים לרדת בהתמדה, וכך גם ההכנסה תפקידה. אבל תלוי מה קורה לערך של דאש, כניסה מוקדמת יכולה להיות מאוד משתלמת. לדוגמא, בתחילת 2017 השקעה של 1000 דאש תהיה בערך 12,000 דולר. כיום זה יהיה סביב 180,000 $.

האם אוכל להשיג Masternode אם אין לי 1000 מקף?

אמנם אינך יכול לקבל בעלות בלעדית על מקש ה- Dash של Dash אלא אם כן אתה עומד במגבלת הביטחונות, אך ישנן דרכים בהן תוכל עדיין להשיג חתיכת עוגה.

חלק מבעלי ה- masternode מציעים לאנשים אפשרות להשקיע במניות masternode. ניתן לקנות מניות תמורת מינימום 25 דאש (כ 4500 דולר כעת), מה שמאפשר לאנשים עם פחות הון אפשרות להרוויח הכנסה פסיבית..

חלקם הם בעלים פרטיים. מצד שני, נפטון דאש היא חברה קנדית הנסחרת בבורסה המפעילה דש מאסטרנודס, ומציעה מניות מאסטרנודה למשקיעים. נכון למרץ 2018, נפטון הפעילה 18 מוחי דש בסך הכל.

השקעה במניות Dash masternode טומנת בחובה קצת יותר סיכון, מכיוון שאתה מפקיד את Dash שלך לצד שלישי, בין אם זה אדם פרטי או חברה כמו נפטון. אז וודא שאתה עושה מחקר מראש כדי לוודא שמי שמציע מניות masternode הוא לגיטימי.

Dash Masternodes: לסיכום

היכולת להפעיל מסטרונודה ולהרוויח הכנסה פסיבית עשויה להיות הדבר הכי אטרקטיבי ב- Dash עבור אנשים רבים. אפילו יותר מהתכונות של PrivateSend ו- InstantSend. זה אמנם נושא מידה מסוימת של סיכון, כפי שקורה בכל דבר בקריפטו, אך המוח הראשי עובד בצורה יעילה כמו חשבון חיסכון, אך מציע תשואות גבוהות יותר משיעורי הריבית הבנקאית המסורתית..

תוכל ללמוד עוד על מקש המוח של Dash כאן. או שאתה יכול ללכת ל https://masternodes.online/ כדי לראות מידע על כל המטבעות עם צמת המוח, וההחזר על ההשקעה של כל אחד מהם.

אנדרו הוא סופר ומשווק דיגיטלי מניו זילנד, שמקורו כיום בדרום מזרח אסיה. לצד עבודתו בתחומים רבים במרחב המסחר האלקטרוני, לאנדרו יש עניין רב בקריפטו, במיוחד אלטקוינים ופרויקטים המתמקדים באימוץ קריפטו רגיל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner