מדריך: כיצד לקנות סינדיקטור על בינאנס

[עודכן באוקטובר 2018] – מטבעות קריפטוגרפיים גדולים כמו ביטקוין, XRP, ביטקוין מזומן וליטקוין זוכים לתשומת לב רבה ביותר בכל הנוגע להשקעה בקריפטו, אך יש הרבה מטבעות קטנים יותר ששווה לדבר עליהם. CoinMarketCap מפרט יותר מ -2000 מטבעות קריפטוגרפיים כרגע, ואכן לאסימונים רבים עם מכסה קטן יש פוטנציאל משמעותי, יחד עם כלי עזר מעשי כרגע. סינדיקטור הוא אחד מאותם מטבעות קטנים, עם עלות נמוכה כרגע ופוטנציאל ממשי לצמיחה. קרא מדריך זה כדי לראות כיצד לסחור עבור סינדיקטור ב- בינאנס.

מה זה סינדיקטור?

כפי שתואר על ידי צוות סינדיקטור, הם מפתחים פלטפורמת השקעות “Hybrid Intelligence”. הפלטפורמה שלהם משלבת קלט מהמשתמשים שלהם עם טכנולוגיית למידת מכונה כדי לתת למשקיעים את הכלים לקבל החלטות מסחר חכמות.

Cindicator היא אפליקציה המספקת חיזוי מחירי קריפטו בהמונים, עם פוטנציאל למשתמשים להרוויח קריפטו עבור הקלט שלהם. אנשים יכולים להשתתף בחינם, להציע חיזויים ולענות על שאלות. ככל שהתשובות מדויקות יותר, כך תקבלו יותר נקודות, שמתורגמות לתגמולי הצפנה.

התשובות הניתנות נלקחות על ידי כלי לימוד מכונה, כדי לספק מידע מצטבר וחכם, שמשתמשים יכולים לשלם כדי לגשת אליו. החל מאוגוסט 2018, תחזיות האפליקציה היו בממוצע קצת יותר מ -60% בדיוק.

אסימון סינדיקטור עדיין חדש מאוד, לאחר שה- ICO שלהם היה רק ​​במחצית השנייה של 2017. ככאלה, אין הרבה בורסות שנושאות אותו, ומעט מאוד דרכים לקנות סינדיקטור במטבעות פיאט. מדריך זה יראה לכם להחליף ביטקוין או Ethereum ב- Cindicator באחת הבורסות הגדולות בעולם, בינאנס.

שלב 1: הירשם ל- Binance

Binance היא אחת מחילופי המטבעות הגדולים בשוק, והיא מאפשרת למשתמשים לסחור בכ -540 צמדי מסחר שונים. הפלטפורמה התפרסמה לאחר שנה חיובית מאוד בשנת 2018 והפכה לאחת הבורסות הגדולות בשוק. 

כפי שפורסם על ידי CoinMarketCap, Binance היא הבורסה השנייה בגודלה בחלל עם נפח מסחר ב -24 השעות האחרונות של 916 מיליון דולר. ל- Cindicator מחזור המסחר הגדול ביותר ב- Binance באמצעות שלושת זוגות המסחר CND / BTC, CND / BNB ו- CND / ETH. Binance מייצגת יותר מ 97.4% מסך היקף המסחר של סינדיקטור ברחבי העולם. 

זה מאוד שימושי למשקיעים שרוצים שיהיה להם נזילות ואפשרות למצוא קונים ומוכרים בכל עת.

אם עדיין לא עשית זאת, יהיה עליך לרשום חשבון ב- Binance. התהליך קל למדי ולא אמור לארוך זמן רב.

4

שלב 2: אמת את חשבונך

לפני שתוכל להתחיל לסחור, תצטרך להגיש מספר מסמכי KYC (דע את הלקוח שלך) כדי לאמת את זהותך. בנוסף, הגדר אימות מאובטח דו-גורמי כדי להגן על חשבונך.

שלב 3: שלח BTC, ETH או BNB לחשבון הבינאנס שלך

מכיוון ש- Binance אינו מציע פיקדונות Fiat (USD, EUR וכו ‘), יהיה עליך לשלוח מטבע כמו Bitcoin, Ethereum או Binance Coin לחשבון Binance שלך. אם אתה עדיין לא מחזיק באחד המטבעות האלה, אתה יכול לקנות בכרטיס אשראי או חיוב באתרים כמו Coinmama, בצ’אנגלי אוֹ מטבע בסיס.

לביצוע הפקדה, עבור לתפריט שבראש הדף, בחר “כספים” ואז “הפקדות”.

במסך הבא תתבקש לבחור איזה מטבע ברצונך להפקיד. בחר את המטבע שלך (BTC, ETH או BNB) מהתפריט הנפתח.

Binance ייתן לך כתובת ארנק שאליה תשלח את המטבעות שלך. הקפד לשלוח רק את המטבע המסוים הזה (כלומר BTC לארנק BTC, ETH לארנק ETH). אחרת המטבעות שלך עלולים ללכת לאיבוד.

לרכישת מטבע בינאנס תוכלו לעשות זאת באמצעות חילופי בינאנס באמצעות כרטיס אשראי. זהו אחד השירותים האחרונים שמציעה Binance. יתר על כן, אתה יכול לקנות ישירות Bitcoin או Ethereum באמצעות כרטיס אשראי.

שליחת מטבע קריפטו אחד לארנק קריפטו אחר עלולה לגרום לכספיך לאבד לעד.

פינוח פיקדונות 4

שלב 4: המתן לאישור

תלוי בעומס הרשת, ייתכן שיידרשו מספר רגעים עד להשלמת ההפקדה.

שלב 5: מצא ובחר את זוג ה- BTC, ETH או BNB

לאחר שהמטבעות הופיעו בארנק שלך, הגיע הזמן לעבור למקטע החליפין. זה המקום בו תוכלו למצוא תעריפים ולהחליט על מחיר לקנות סינדיקטור ב- Binance.

בחלק העליון של הדף בחר “החלפה” ואז “בסיסי”.

ממסך המסחר, עבור לתיבת החיפוש בצד ימין. בחר את המטבע שברצונך לסחור בו (BTC, ETH, BNB או USDT), וחפש “CND”. בחר את זוג CND עבור המטבע שלך (למשל CND / BTC).

binance cnd

אופציונלי: השתמש בכלים המתקדמים של Binance כדי לקנות בזמן הנכון

לבינאנס יש מגוון כלים ונתונים שיעזרו לך לקנות נמוך ולמכור גבוה.

במסך המסחר תוכלו לצפות בהיסטוריית מחירים והזמנות עבור הצמד שבחרתם. ניתן גם להגדיר גבולות קנייה או מכירה. המשמעות היא שאתה יכול לקבוע מחיר שבו ברצונך לקנות או למכור, וברגע שהמחיר של CND יגיע לנקודה זו, Binance תבצע באופן אוטומטי את המסחר שלך. עם זאת, חלקם מגלים שהם רכשו את סינדיקטור על בינאנס מבלי לצפות בעצמם באופן פעיל במחירים (לכן המשך בזהירות).

Binance מספק כלים מתקדמים למשתמשים מומחים וסוחרים שרוצים לחוות חוויה טובה יותר בזמן המסחר בנכסים דיגיטליים. Binance היא בורסה שנוצרה למתחילים וגם לסוחרים מקצועיים שדורשים כלים רבים אחרים כדי לקבל החלטות טובות יותר בזמן המסחר. עם שירותים אלה, אנשים יחוו חוויה טובה יותר באופן כללי.

מדור שני 2

שלב 6: בחר את כמות CND שאתה רוצה לקנות

בחר את המחיר שבו ברצונך לקנות CND, או בחר “שוק” לקנות במחיר השוק הנוכחי.

עכשיו בחר כמה CND לקנות. אתה יכול לבחור סכום ספציפי ב- CND, או 25%, 50%, 75% או 100% ממטבעות BTC / ETH / BNB בארנק Binance שלך..

שלב 7: קנה סינדיקטור!

לחץ על “קנה CND”, וסיימת! לאחר ש- Binance מאשר את הזמנתך, אסימני CND שלך יופיעו בארנק Binance שלך. רכשת בהצלחה את סינדיקטור בינאנס

שלב 8: העבר את המטבעות שלך לארנק סינדיקטור מאובטח

השיטה הטובה ביותר בקריפטו היא להרחיק את המטבעות שלך מחליפין, בארנק שאתה שולט בו. לשם כך תזדקק לארנק קריפטו התומך ב- Cindicator.

ארנקי חומרה כגון Ledger Nano S או Trezor, אמנם יקרים יותר, אך מציעים אבטחה ברמה הגבוהה ביותר ותומכים במגוון רחב של אסימונים. אחרת, MyEtherWallet הוא אפשרות מבוססת אינטרנט בחינם עבור אסימוני ERC-20, כמו סינדיקטור.

כדי למשוך את אסימוני ה- CND שלך לארנק שלך, בחר “כספים” ואז “משיכות”. בחר CND מהתפריט הנפתח.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הושפעו מפריצות שונות בשנים האחרונות. Binance, למשל, איבדה 7,000 BTC ממשתמשים לפני מספר חודשים לאחר שחוותה התקפה. למרות שהמשתמשים קיבלו פיצוי מההחלפה, אם ההתקפה תהיה מסיבית, הכספים יאבדו לנצח. 

להחזיק את המפתחות הפרטיים של הנכס הדיגיטלי שלך פירושו להיות הבעלים של הכספים שלך. אף על פי שחילופים נוטים להבטיח הליכי אבטחה מסיביים, רובם כבר הושפעו מפריצות ומתקפות. 

ארנקי חומרה הם האפשרות הטובה ביותר עבור המשתמשים לאחסן את הנכסים הדיגיטליים שלהם ולהיות בטוחים שהם יוכלו להיות בטוחים מפני האקרים והתקפות על חילופי קריפטו.. 

פיננסית cnd 3

תתבקש להזין כתובת ארנק. זו הכתובת מארנק סינדיקטור הפרטי שלך.

binance cnd 4

ודא שהכתובת שהזנת נכונה, ולחץ על “שלח”. לאחר אישור העסקה שלך (זה יכול לקחת מספר רגעים, תלוי בכמות הפעילות ברשת), המטבעות שלך יישלחו לארנק שלך..

במדריך זה למדת כיצד לרכוש סינדיקטור ב- Binance. לשימוש בפלטפורמה זו יתרונות רבים בהשוואה לאחרים, כולל האפשרות לרכוש BNB, ETH או BTC באמצעות כרטיס אשראי ולהמירם תמורת CND, והנזילות הגדולה שהבורסה מספקת למשתמשים.. 

אז זהו זה! עכשיו אתה יודע איך לקנות אסימונים של סינדיקטור בינאנס. תוכל גם להוריד את אפליקציית Cindicator לנייד מחנות האפליקציות iTunes או Google Play, או לגשת אליה באופן מקוון בכתובת https://app.cindicator.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner