רשימת סוכנויות שיווק במטבעות קריפטוגרפיים

תחום המטבעות הקריפטוגרפיים התרחב מאוד בשנתיים האחרונות. יש רשימה הולכת וגדלה של פרויקטים חדשים שנכנסים לחלל מדי יום, וכולם מבקשים לשים לב למשקיעים ולציבור..

השקה של ICO משלך וזכייה בהכרה בשוק יכולה להיות קשה בסביבה תחרותית זו, ולכן קמפיינים שיווקיים הם חיוניים. במאמר של היום, אנו נציג את הרשימה שלנו המכילה כמה מסוכנויות השיווק הטובות ביותר של קריפטוגרפים.

1. קונזילה

סוכנות מטנזילה

קונזילה הינה רשת פרסום וסוכנות המסייעת לסטארט-אפים מתעשיית ההצפנה והבלוקצ’יין להשיג חשיפה עבור ה- ICO והפרויקטים שלהם על ידי קידום מכוון של מודעות למו”לים רלוונטיים בתעשיית ההצפנה..

החברה הוקמה לפני שנתיים, ובזמן זה היא ניהלה בהצלחה קמפיינים של מודעות עבור למעלה מ -1,500 מפרסמים ו -4,000 מפרסמים.

השירותים העיקריים של Coinzilla כוללים פרסום באנרים, שיווק ממוקד, פיתוח API למודעות קמפיין, תקרת תקציב וכלים רבים אחרים המסייעים לקידום פרויקט..

2. מטבעות

מטבעות הינה סוכנות שיווק דיגיטלית בשירות מלא וממוקדת בקריפטו שממוקמת בניו יורק ובלוס אנג’לס. החברה עבדה עם כמה מהשמות הגדולים ביותר בחלל, כולל OKEx, ShapeShift ו- eToro. לחברה רשימה ארוכה של קמפיינים מוצלחים והניבה תוצאות מדהימות עבור לקוחותיה. חלקם כוללים החזר על הוצאות פרסום פי 5 מ- PPC, עלייה של 600% בתנועה אורגנית באמצעות קידום אתרים וקמפיינים של משפיעים שהצליחו כל כך עד שלקוחות נאלצו לעצור הרשמות. בנוסף, Coinbound היא אחת החברות היחידות ברשימה שמציעות צמיחה אורגנית באמצעות פורומים כמו 4chan ו- Reddit. מספר אפשרויות הקמפיין שתוכלו לבחור יחד עם רקורד ארוך של הצלחה הופכים את Coinbound לאחת הסוכנויות המובילות ברשימה שלנו.

3. אסימון עדיפות

פלטפורמה זו לא עוסקת רק בשיווק, אלא היא מטפלת בכל תהליך הייעוץ, ההשקעה והפרסום של ICO. אסימון עדיפות מאפשר למשקיעים גם למתן את הסיכון על ידי השקעה באמצעותם, מכיוון שהם נותנים החזרים על כל רכישות ה- ICO בכל עת לפני המועד האחרון שהוכרז..

הם מציעים כלים כגון פרויקטים של הפניות, תוכניות ריבוי (רב-אסימונים), ניהול ICO, רכישות קבוצתיות, פליטת אסימונים בזמן אמת וזנים אחרים של קמפיינים שיווקיים. הצוות שלהם מורכב מכמה מומחים ויועצים בענף שיש להם שנים של מומחיות טכנית בהשקעות מטבעות קריפטוגרפיים.

4. Crynet

קרינט התחיל בתחילה כסוכנות לשיווק דיגיטלי אך מאז היא התפתחה לסוכנות שיווק בשירות מלא. הסוכנות מציעה מבחר רחב של שירותי שיווק עבור ICO ועסקים הקשורים לבלוקצ’יין. אלה כוללים הדגמות וידאו, פיתוח blockchain ותמיכה טכנית, blockchain HR, תמיכה ביועצים, SMM בכל המדיה החברתית והמברק, קידום מכירות סלולרי ורשת, מודעות חיפוש ויחסי ציבור.

Crynet יכול להגיע לקהילות הקריפטו של אסיה, מכיוון שיש לו כיסוי אפילו ביפן, קוריאה וסין.

5. WeRaise

WeRaise הינה סוכנות שיווק אשר פעילה בתחום הפרסום הדיגיטלי למעלה מ -15 שנה. עם ניסיון של שנתיים בפתרונות בלוקצ’יין, הם מהפלטפורמות הראשונות שעסקו בשיווק ICO.

הם מעניקים ללקוחותיהם חשיפה אפקטיבית ביותר באמצעות פרסומת באנרים, הודעות לעיתונות, שירותי קופירייטינג, כתיבת מודעות, ניתוח קמפיינים ומעקב 24/7, כמו גם מיקום יחסי ציבור ממוקדים במגוון רחב של אתרים כולל Reddit, TokenData, CryptoNinjas, NewsBTC, מרקל, CoinDesk, Bitcoinist ורבים אחרים.

6. ביזנטיון

ביזנטיון בראשות צוות המורכב מאנשים עם מומחיות בטכנולוגיית בלוקצ’יין, השקעות, יחסי ציבור ושיווק. ההתמקדות שלהם היא לעזור לחברות סטארטאפ למצוא את קהל היעד שלהן ולגייס את קרנות ההשקעה שלהן במהירות האפשרית.

הם מעריכים פרויקטים במטרה למצוא את הנקודות החזקות והחלשות שלהם, עוזרים בכתיבת ספרים לבנים, מפתחים אסטרטגיות השקה של ICO ומודלים להפצה, מחשבים תקציבים ומפתחים מפות דרכים לפרויקט..

ביזנטיון

מקור: bzntm.com

7. קבוצת אלמנטים

קבוצת אלמנט רואה עצמה לא רק סוכנות שיווק, המייצגת את עצמה כחברת מכירות אסימונים דיגיטליים. החברה מספקת ייעוץ, אסטרטגיית שיווק ICO, ניהול הון ונכסים, מחקר שוק, טכנולוגיה וניהול נכסים.

8. Crowdcreate

יצירת צפיפות הינה סוכנות שיווק בלוס אנג’לס העוסקת בערוצי שיווק בהצפנה. הם מתמקדים במיתוג, עיצוב והפקת וידאו, ניהול מדיה, שיווק משפיעים ויצירת יחסי ציבור.

השירותים שלהם זוכים לדירוג גבוה, מכיוון שהם עזרו בהצלחה ליותר מ -40 קמפיינים למימון המונים בגיוס של יותר מ -10 מיליון דולר תוך 3 שנים, על ידי יישום גישה מבוססת נתונים לכל קמפיין..ליצור קהל

מקור: crowdcreate.us

9. TSM העולמי

TSM העולמית הצליחה לגייס כמעט 300 מיליון דולר עבור לקוחותיה וכעת היא פונה למשקיעים המחפשים תשואות גבוהות אך גם ביטחון. TSM לא מתמקד רק ב- ICO אלא גם ב- STO (הצעות אסימון אבטחה) ו- DSO (הצעות שירות מוזלות).

חברה רשומה בלונדון זו מספקת ייעוץ, פיתוח גליונות מונחים, יצירת תוכן, ניהול קהילה, ניהול פרסום, שיווק ויראלי, מדיה חברתית & תמיכה בצ’אט, הצפנת יחסי ציבור וקונבנציונאלי, שיווק הפניות בין שירותים אחרים. TSM Global היא באמת גלובלית ויכולה לתמוך בלקוחות הדוברים אנגלית, יפנית, סינית, קוראן, רוסית, גרמנית ושפות אחרות.

10. רישום

רישום כולל שלל אסטרטגיות פרסום שהוכיחו את יעילותן בקמפיינים שיווקיים של ICO. סוכנות פיתוח בלוקצ’יין זו מסייעת לפרויקטים מתעשיית הקריפטו על ידי בחינת המודלים העסקיים שלהם והתאמתם בתוך המערכת האקולוגית הבלוקצ’יין המשתנה כל העת..

אפליקטור מעסיקה מומחים המספקים שירותי ייעוץ וייעוץ טכניים בכל הקשור למכירת המונים. הם מציעים ללקוחותיהם מבחר רחב של שירותי פיתוח חסימה מותאמים אישית בנוסף לניהול קהילה ושיווק במדיה חברתית, הכוללים מדיה המונית, יצירת וידאו וקידום, מפגשים, סמינרים ברשת, יצירת תעבורה וכו ‘..

רישום

מקור: applicature.com

11. ספארקצ’יין

ספארקצ’יין הינה סוכנות המסייעת לסטארטאפים ולחברות טכנולוגיה לבנות את המותג שלהם באמצעות יחסי ציבור ותוכניות שיווק משולבות. הסוכנות כוללת מערך שירותים רחב הכולל תוכן ופיתוח חברתי, הפצה פרוגרמטית ושיטות מדיה בתשלום אחרות, כמו גם תובנות מבוססות נתונים המשמשות בתכנון אסטרטגי. הפלטפורמה סייעה לפרויקטים חדשים ולחברות מבוססות באמצעות שימוש בתקשורת אסטרטגית מקיפה ובשירותי שיווק.

הפלטפורמה ניהלה חברות בהצלחה בשלב טרום ואחרי ה- ICO, ועזרה להן לצמוח ולהשיג הכרה בשוק עבור המותג שלהן. בשל תוצאותיהם הם הפכו לשותף לבחירת פרויקטים ועסקים רבים בקמפיינים השיווקיים שלהם.

פְּסַק דִין

בכך אנו מסכמים את רשימת סוכנויות השיווק המובילות המתמקדות בעסקי קריפטו וסטארטאפים. אם אתה חברה שמתכוננת להשיק את ה- ICO שלה, או שאתה מעוניין להשיג יותר חשיפה לפרויקט הצפנה או האסימון שלך, אז בחירת השירותים של אחת מסוכנויות אלה תועיל לך מאוד..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner