מדריך: כיצד לקנות NEO (NEO) מביננס

פלטפורמות חוזה חכמות עשויות להיות בעלות הפוטנציאל המשנה את המשחק מכל הפרויקטים בתחום הקריפטו. רבים מכנים את בלוקצ’יין “האינטרנט החדש”, וכולם יודעים עד כמה האינטרנט שינה את העולם.

את’ריום כבר מזמן מובילה בשוק פלטפורמות פיתוח בלוקצ’יין. אבל הם מתחילים לראות תחרות משמעותית, מצד פרויקטים כמו EOS, Cardano ו- NEO. זו האחרונה, NEO, כוללת את הקהילה הנלהבת והמסורה ביותר מכולן (כולל אתריום). מסיבה זו, זה מתחייב להתחשב מצד כל חובב קריפטו.

מה זה NEO?

כפי שצוין קודם לכן, NEO היא פלטפורמת פיתוח חוזים חכמה. NEO הושק בשנת 2014, במקור כ- Antshares, ומאוחר יותר מיתוג מחדש ל- NEO בשנת 2017. הקהילה, הנשלטת על ידי מועצת NEO, מנסה ליצור את המסגרת לכלכלה דיגיטלית. הפלטפורמה שלהם תומכת במושגים כמו זהות דיגיטלית ושימוש תעשייתי בבלוקצ’יין, כמו גם ב- ICO ויישומים מבוזרים. ניתן למצוא רשימה של מכשירי dApp שנמצאים בפיתוח ב- NEO blockchain כאן.

ההבדל הגדול בין NEO לפלטפורמות חוזה חכמות אחרות הוא המודל האסימוני. אסימון ה- NEO לא נועד לשמש לעסקאות והוא אינו מתחלק (כלומר אינך יכול לשלוח 0.5 או 0.25 NEO. זה חייב להיות אסימון שלם). במקום זאת, הפלטפורמה משתמשת ב- GAS כמטבע העמלות והשירות בפלטפורמת NEO. על ידי החזקת NEO בארנק תוכלו להרוויח בהתמדה אסימוני GAS מדמי עסקה. הפיכת NEO לדרך חכמה להרוויח הכנסה פסיבית.

עם אתריום שעובר מאבקים רציניים בשנת 2018, זה עשוי להיות הזמן של NEO לזרוח. אנו נספר לך כיצד תוכל להשקיע ב- NEO ולהיות חלק מאחת הקהילות הפעילות ביותר בקריפטו כיום.

יחד עם זאת, NEO נחשב ל”את’ריום סיני “על היותו ממוקם בסין ויש לו שותפויות רבות עם חברות מקומיות. זו גם אחת הסיבות לכך שרשת הבלוקצ’יין הזו נחשבת לריכוזית.

נכון לעכשיו, NEO הוא המטבע הדיגיטלי ה -18 בגודלו בשוק עם שווי שוק של 708 מיליון דולר ומחיר למטבע של 10.05 דולר..

שלב 1: הירשם ל- Binance

Binance היא אחת מחילופי המטבעות הגדולים בשוק. על פי הנתונים שמספק CoinMarketCap, פלטפורמת המטבע הדיגיטלי הזו היא השנייה בגודלה עם נפח מסחר ב 24 השעות האחרונות של 927 מיליון דולר.. 

אחד היתרונות העיקריים של רכישת NEO בבורסת Binance הוא שיש לפלטפורמה את הנזילות הגבוהה ביותר עבור אלטקוינים. לדוגמה, ב 24 השעות האחרונות, צמד המסחר NEO / USDT רשום 2.24 מיליון דולר בהיקף המסחר ב- Binance, שווה ל- 0.24% מסך המחזור המסחרי ב- Binance. 

זוגות מסחר אחרים שניתן למצוא ב- Binance כוללים NEO / USDC, NEO / TUSD, NEO / PAX, NEO / ETH, NEO / BTC ו- NEO / BNB. כל צמדי ה- NEO מהווים 0.42% מסך מחזור המסחר ב- Binance. 

ל- Binance יש גם שירות חדש המאפשר למשתמשים ומשקיעים לרכוש כמה מטבעות דיגיטליים באמצעות כרטיס אשראי. אף על פי ש- NEO אינו נכלל כרגע בשירות זה, יתכן כי יתווסף נכס דיגיטלי זה בעתיד.

נסתכל על בינאנס למדריך זה. למרות היותך אחד מ -20 המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר במשך תקופה ארוכה, יש מעט מקומות המאפשרים לך לקנות NEO ישירות עם מטבעות פיאט כגון דולר או יורו. אז האופציה הטובה ביותר שלך היא לקנות תחילה ביטקוין או את’ריום ולהחליף אותו ל- NEO בבורסה מהימנה כמו Binance.

הצעד הראשון שלך הוא, אם עדיין לא עשית זאת, לרשום חשבון ב- Binance.

רישום בינאנס

שלב 2: אמת את חשבונך

לפני שתוכל להתחיל לסחור, תצטרך להגיש מספר מסמכי KYC (דע את הלקוח שלך) כדי לאמת את זהותך. בנוסף, הגדר אימות מאובטח דו-גורמי כדי להגן על חשבונך.

שלב 3: שלח BTC, ETH, TUSD, PAX, USDT או BNB לחשבון הבינאנס שלך

לאחר אישור האישור שלך, שלח ביטקוין או Ethereum לחשבון Binance שלך. אם אתה עדיין לא מחזיק באחד המטבעות האלה, אנשים כמעט מכל מקום בעולם יכולים לקנות בכרטיס אשראי מ Coinmama אוֹ בצ’אנגלי.

כדי לבצע הפקדת BTC, ETH, TUSD, PAX, USDT או BNB, לחץ על “כספים” ואז על “הפקדה”. בחר את המטבע שברצונך לשלוח מהתפריט הנפתח. זה ייתן לך כתובת ארנק שאליה תשלח את הכספים שלך. וודא שכל המטבעות שתשלח לכתובת זו נמצאים במטבע זה בלבד – אם אתה שולח את כספיך לכתובת שגויה, המטבעות שלך עלולים ללכת לאיבוד.

פינוח פיקדונות

שלב 4: המתן לאישור

בהתאם לעומס הרשת, ייתכן שתצטרך להמתין זמן קצר עד לאישור ההפקדה שלך. ודא שההפקדה עברה לפני שניווט הרחק מהדף.

שלב 5: אתר את הצמד BTC, ETH, TUSD, PAX, USDT או BNB

לאחר שהפקדת את הביטקוין או את’ריום שלך, הגיע הזמן לעבור לבורסה. לחץ על “החלפה” בסרגל הניווט העליון ואז על “בסיסי”.

ברגע שאתה בבורסה, מצא את זוג ה- NEO עבור המטבע שהפקדת קודם. לשם כך, עבור לסרגל החיפוש קרוב לשמאל למעלה, וחפש NEO. זה יביא זוגות עבור Bitcoin, Ethereum, TrueUSD, Paxos Standard, Tether או Binance Coin, המטבע המקורי של Binance..

ניאו בינאנס

לחץ על הצמד הרצוי שלך, והוא יעלה את מסך המסחר עבור NEO.

אופציונלי: השתמש בכלים המתקדמים של Binance כדי לקנות בזמן הנכון

Binance מציעה מספר כלים ונתונים שיעזרו לך לקנות נמוך, ולמכור גבוה. במסך המסחר תוכלו לצפות בהיסטוריית מחירים והזמנות עבור הזוג שבחרתם. אתה יכול גם להגדיר גבולות לקנייה או מכירה. המשמעות היא שאתה יכול לקבוע מחיר שבו ברצונך לקנות או למכור, וברגע שהמחיר של NEO יגיע לנקודה זו, Binance יבצע את המסחר שלך.

בעזרת הכלים השונים הזמינים בבורסה המתקדמת שמספקת Binance, המשתמשים יוכלו לשלוט טוב יותר בכספים שהם מנהלים. Binance היא בורסה שנוצרה למתחילים וגם לסוחרים מקצועיים שדורשים כלים רבים אחרים כדי לקבל החלטות טובות יותר בזמן המסחר. 

ניאו בינאנס 2

שלב 6: בחר כמה NEO אתה רוצה לקנות

בחר את המחיר שברצונך לקנות בו, או לחץ על הכרטיסייה “שוק” וקנה במחיר שהוא כרגע.

אתה יכול לבחור לקנות סכום מסוים של NEO, או להוציא 25%, 50%, 75% או 100% מהמטבעות שהפקדת קודם לכן.

שלב 7: קנו NEO!

לחץ על “קנה NEO” להשלמת ההזמנה שלך.

שלב 8: העבר את המטבעות שלך לארנק NEO מאובטח

כאשר לא נסחר, כדאי לשמור את המטבעות בארנק מאובטח משלך, בנפרד מבורסה. זה חשוב עוד יותר עבור NEO, מכיוון שאתה רוצה ארנק שמסוגל לייצר GAS מאחזקות ה- NEO שלך.

למען האבטחה הגבוהה ביותר, אתה יכול להחזיק את ה- NEO שלך ב ספר ספרים ננו ס ארנק חומרה. לחלופין, ה- נֵאוֹן ארנק שולחני הוא ארנק פופולרי, עם יכולת לאחסן גם NEO וגם GAS.

לאחר שההזמנה שלך הושלמה ואסימני ה- NEO שלך הופיעו בארנק Binance שלך, עבור אל “Funds” ואז “משיכות”. בחר NEO מהתפריט הנפתח. הזן את כתובת המשיכה (הכתובת מארנק ה- NEO שלך), כמו גם את כמות ה- NEO שברצונך להעביר.

למרות שבורסת Binance מציעה חשבון להתמודדות עם מטבעות וירטואליים, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא למשוך את הכספים לארנק אחר. הדרך הבטוחה ביותר להחזיק מטבעות NEO היא על ידי הפקדתם בחומרה או בארנק לא מקוון.

ה ארנק החומרה הטוב ביותר עבור NEO הוא מכשיר Ledger Nano S. Binance הושפע מפריצה לפני מספר חודשים שהביאה לאובדן של מעל 7,000 BTC מהארנק שלהם. השימוש בארנק חומרה הוא הדבר הטוב ביותר לעשות עבור משקיעים ארוכי טווח. 

ניאו בינאנס 3

לחץ על “שלח” להשלמת התהליך.

סיכום

רכישת NEO בפלטפורמת Binance היא אחת הדרכים המהירות ביותר לרכוש את הנכס הדיגיטלי. באופן זה, תרוויחו חשיפה למערכת האקולוגית של NEO ולכל שטח הקריפטו על ידי מגוון הפורטפוליו שלכם. 

ישנן גם מרכזיות אחרות שיאפשרו לך גישה למערכת האקולוגית של NEO. לכל אחת מהפלטפורמות הללו יש מפרט תכונות משלה. עליכם לשים לב היטב לבורסה המציעה את הפתרונות הטובים ביותר לצרכים שלכם. 

עכשיו אתה יודע איך להתחיל להשקיע ב- NEO, אתה יכול להצטרף לאחת הקהילות הנלהבות ביותר בקריפטו כיום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner