מטבע קריפטוגרפי של NEM: מדריך למתחילים

מטבעות קריפטו הופכים פופולריים יותר ויותר מדי יום ביומו. זהו מדריך מתחילים מן המניין לקריפטוגרפיה של NEM, תנועת הכלכלה החדשה, פרויקט בלוקצ’יין המתמקד באפשרות פיתוח כלכלה חכמה. פלטפורמת NEM מאפשרת לאנשים פרטיים ולעסקים לפתח פתרונות בלוקצ’יין כמו פתרונות הצבעה או פתרונות עיבוד פיננסי.

מטבע החליפין של NEM היה פרויקט הבלוקצ’יין הראשון שלא נולד ממזלג בלוקצ’יין. מטבע הקריפטו המקורי בפלטפורמה נקרא XEM.

בעיות שנפתרו באמצעות מטבעות NEM

פלטפורמת NEM משתמשת במערכת נכסים חכמה המתמקדת “בבניית בדיוק מה שאתה צריך, בין אם זו מערכת פינטק, מעקב לוגיסטי, ICO, אישור נוטריוני מסמכים, אימות מבוזר, או הרבה יותר.”

מטבע קריפטוגרפי NEM

במילים פשוטות, הבלוקצ’יין של NEM בנוי מהיסוד כך שהוא יכול להכיל כל דבר שנזרק אליו. מערכת הנכסים החכמים מאפשרת להתממשק לפלטפורמת NEM ליישומים בודדים באמצעות שיחות ממשק תכנות יישומים (API).

זה גרם למפתחים להשתמש בפלטפורמה מכיוון שכל מה שנדרש הוא ‘להתקשר’.

לידת NEM

ייתכן ופלטפורמת NEM לא קיימת כיום אם עתיד אוטופי, משתמש בפורום של שיחת ביטקוין, לא יזם דיבורים על פרויקט בלוקצ’יין מונע קהילה לחלוטין. בתחילה, UtopianFuture הציע מזלג מבלוקצ’יין NXT.

עם זאת, זה לא בוצע, ו- NEM מטבע החיל התחיל לפתח את הקוד שלה מאפס באמצעות ג’אווה, שפת תכנות מחשבים. ביוני 2014 שוחררה גרסה לא יציבה.

גרסה יציבה במארס 2015 עקבה אחריה. מפתחי הפלטפורמה מבקשים להפוך את בסיס הקוד של NEM מלהיות מתוכנת Java לתכנות C ++. ה- blockchain של NEM משתמש ב- הוכחת חשיבות אלגוריתם קונצנזוס.

באלגוריתם זה, בניגוד לאלגוריתמים פופולריים אחרים, ניתן ‘לקצור’ מטבעות XEM בלבד ולא לכרות או להעלות. אלגוריתם זה משתמש בצמתים ברשת שלו כדי לאמת עסקאות.

מערכת המוניטין הנהוגה ברשת מבצעת בדיקות שגרתיות בצמתים כדי לוודא את מצבם הבריאותי. במקום למדוד את החשיבות של צומת לפי כמות העבודה שנעשתה, מערכת המוניטין מדרגת את הצמתים באיכות העבודה שנעשתה.

אלגוריתם הקונצנזוס המשמש את מטבע הקריפטוגרפים של NEM אינו אינטנסיבי למעבד, וקצירת XEM יכולה להיעשות במחשב אישי, מבטל את הריכוזיות שמגיעה עם אלגוריתמים אחרים כמו הוכחת עבודה מועסק בבלוקצ’יין ביטקוין.

ה- NEM מעסיק חתימות מרובות לאימות עסקאות לפני שניתן להוסיף אותן לבלוקצ’יין. קרן NEM אחראית על הפעלת הפלטפורמה.

אסימון ה- XEM

XEM הוא המטבע הווירטואלי המקורי המשמש בפלטפורמת NEM בכדי לספק עלויות עסקה. ל- blockchain NEM יש כמות קבועה של אסימוני XEM שמבטלת תרחיש אינפלציה.

סביר להניח שאתה כבר שואל את עצמך מאיפה לקנות XEM, אז הנה זה. ניתן לרכוש XEM בבורסות קריפטוגרפיות פופולריות כמו Binance, Poloniex, HitBTC, BITTREX, UPbit, Huobi, בין היתר.

ה- Nanowallet, ארנק מבוסס דפדפן תומך באחסון מטבעות XEM. הארנק משמש גם כממשק פשוט בין פלטפורמת NEM למשתמש. XEM תואם גם לארנקי חומרה כמו TREZOR.

התכונות העיקריות של פלטפורמת NEM

Catapult, הפלטפורמה החדשה של NEM המקודדת ב- C ++ היא בין הפרויקטים המובילים שיזמת קרן NEM. כאשר העדכון מתרחש, בלוקצ’יין NEM יוכל להתמודד עם מספר עסקאות גבוה יותר בשנייה. עדכון Catapult יניע גם את ההיבטים הפרטיים והציבוריים של ה- NEM.

התכונות העיקריות בבלוקצ’יין NEM כוללות:

  1. כתובת על נכסים חכמים

    ניתן להשתמש בכתובות אלה כדי לייצג כמעט כל דבר בפלטפורמה. בין אם מדובר במסמכי בעלות על נכסים או במטבע וירטואלי השייך למשתמש ספציפי. הכתובות מוגדרות לייצג קבוצה או ישות יחידה בבלוקצ’יין ומאפשרות אינטראקציה בין ישויות שונות בבלוקצ’יין..

  2. מרחבי שמות מטבעות NEM

    אלה כוללים את אותה תכונה כמו שמות דומיינים מסורתיים המשמשים באינטרנט. מרחבי השמות מעניקים למשתמש את היכולת ‘ליצור שטח שכותרתו עבור נכסי העסק או הפרט ב- blockchain.’ יצירת מרחב שמות עולה למשתמש 100 מטבעות XEM עבור התחום הראשי ו -10 מטבעות XEM עבור כל תת-תחום.

  3. פְּסֵיפָסים

    מדובר ברכוש קבוע ב בלוקצ’יין NEM בעלי תכונות זהות ואשר מתוכנתים לעמוד במטרה ספציפית. הם יכולים לנוע בין קולות, מטבעות אחרים, נקודות נאמנות בחנות קמעונאית וכו ‘.

קריאה נוספת לאחר מדריך זה ל- NEM

המשקיעים ירצו לבחון את המאמר של חיזוי מחיר וניתוח טכני של NEM שמתעדכן בהתרחשויות חדשות בפרויקט. UseTheBitcoin מכסה גם חדשות מחירים כמו העלייה של 25% במחיר NEM לאחר חידוש המסחר ב- NEM ב- Coincheck.

גורמים מעוניינים יכולים לעקוב אחר המדריך לרכישת NEM ב- Binance או ללכת ישר ל חליפין פופולרי את עצמה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner