כיצד להשתמש ב- MyEtherWallet מדריך למתחיל

מה זה MyEtherWallet?

מאז השקתו בשנת 2015, MyEtherWallet, או ארנק MEW קצר, צבר פופולריות רבה ב את’ריום כדור שהופך לאחד מארנקי Ethereum הנודעים ביותר ואחד מארנקי הקריפטו הטובים ביותר בכלל. MyEtherWallet הוא שירות מבוסס אינטרנט המאפשר לך לשלוט בכספים שלך. הוא משמש לאחסון, שליחה וקבלת אסימונים של Ether ו- ERC-20 בצורה מאובטחת, כמו גם לאינטראקציה עם חוזים חכמים.

השירות מספק למשתמשיו כתובת (כתובת ציבורית) בה הם יכולים לקבל מטבעות ואסימונים מכל אחד. היא גם מספקת למשתמשים שלה דרך מהירה לשלוח מטבעות באמצעות מפתח פרטי (סיסמה סודית).

יתרונות וחסרונות

בהשוואה לארנקים מקוונים אחרים, MyEtherWallet מציע אבטחה משופרת ושליטה רבה יותר בארנק ובמפתחות הפרטיים שלך. בעת שימוש ב- MyEtherWallet, אינך משתמש במידע התחברות טיפוסי כגון חשבון אתר או סיסמה, ואינך שומר מידע באתר. יתרון נוסף של MyEtherWallet הוא העובדה שהוא מגיע עם תמיכה באסימון ERC-20. לבסוף, קל לשימוש גם למשתמשים בפעם הראשונה הודות לממשק המשתמש הלא מרשים אך עם זאת מעשי מאוד.

מבחינת חסרונות, MyEtherWallet אינו מגיע עם תמיכה במגוון רחב של מכשירים, מכיוון שהוא זמין רק כ- אפליקציית רשת וכא סיומת Chrome. יתר על כן, הארנק מספק גישה רק לבלוקצ’יין את’ריום. לכן, לא ניתן להשתמש בו עם אלטקוינים אחרים.

כיצד להשתמש ב- MyEtherWallet

כיצד ליצור ארנק MEW – מדריך שלב אחר שלב

שלב 1

כדי להתחיל להשתמש ב- MyEtherWallet, עבור אל https://www.myetherwallet.com/, וליצור a ארנק חדש. חשוב להיות מודעים להונאות פישינג אפשריות מכיוון שהיו תקריות רבות בהן האקרים גנבו מפתחות פרטיים על ידי יצירת אתרים בעלי מראה דומה. וודא כי באתר מופיעים “MYETHERWALLET LLC (US)” או השלטים הירוקים “Secure” המופיעים בשורת הכתובת..

שלב 2

לאחר שהעמוד הראשי של האתר נטען, תראה אפשרות ליצור ארנק חדש במקטע הארנק החדש. הזן את הסיסמה או הביטוי בשדה הייעודי ופשוט לחץ על כפתור “צור ארנק חדש”. שים לב שהסיסמה תשמש להצפנת המפתח הפרטי שלך וכי תזדקק הן לסיסמה והן למפתח הפרטי כדי לפתוח את הארנק שלך.

מסוף MyEtherWallet

שלב 3

לאחר מכן MyEtherWallet.com ייצור מפתח פרטי מוגן בסיסמה המתואר כ”קובץ Keystore “. ניתן להוריד את הקובץ בפורמט UTC או JSON. ניתן להשתמש בקובץ זה כדי לגשת לארנק שלך, וזה כמעט מובן מאליו כי חשיבות עליונה לשמירה על בטיחותו. כדי להתקדם בתהליך, לחץ על “אני מבין. לְהַמשִׁיך.” לַחְצָן

אבן המפתח של MyEtherWallet

שלב 4

במסך הבא מוצג בפניך המפתח הפרטי או MyEtherWallet החדש שלך. יש לשמור על מפתח פרטי זה בטוח מאוד מכיוון שאם הוא נופל לידיים הלא נכונות, ניתן להשתמש בו בכדי לפתוח את הארנק. מומלץ להדפיס את המפתח הפרטי שלך על פיסת נייר. לאחר מכן לחץ על הלחצן “שמור את הכתובת שלך” על מנת לבדוק את הכתובת הציבורית של הארנק שלך.

מפתח פרטי MyEtherWallet

שלב 5

תוכל להציג את כתובת הארנק הציבורי שלך רק לאחר שלחצת על כפתור “שמור כתובתך”. השירות מספק לך מספר דרכים לגשת לארנק שלך. אתה יכול לגשת אליו באמצעות קובץ Keystore JSON, או באמצעות המפתח הפרטי שלך, או באמצעות ארנקים אחרים כגון MetaMask, Mist, Ledger Wallet, TREZOR ו- Digital Bitbox. לאחר הנעילה, פרטי הארנק שלך יופיעו בדף. אתה יכול להציג את הכתובת הציבורית שלך, יתרת החשבון, היסטוריית העסקאות, יתרות האסימונים וקודי ה- QR שלך.

לבטל נעילה

לקבלת מידע מפורט יותר, הקפד לבקר את הפקיד איך ל המדור הממוקם בדף GitHub הרשמי של השירות.

כתובת

תכונות אחרות

קבלה ושליחה

MyEtherWallet מאפשר גם לשלוח נכסי מטבע. לשם כך, בחר באפשרות “שלח אתר & אסימוניםאפשרות. לאחר מכן תצטרך לפתוח את הארנק שלך. הזן את כתובת ארנק היעד ואת הסכום שברצונך לשלוח. לחץ על כפתור ה- ETH האפור, כדי לבחור נכסים אחרים שאינם ERC-20 מהרשימה הנפתחת. לסיום שליחת ההעברה, לחץ על “צור עסקה”, “שלח עסקה” ואז על “כן, אני בטוח!” אִשׁוּר.

לִשְׁלוֹחַ

כיצד להחליף נכסים

זה מספק למשתמשים גישה לבורסה להחלפת Ethereum (ETH) למטבעות קריפטו אחרים כגון ביטקוין (BTC) ו Augur (REP), כמו גם להחלפת ביטקוין (BTC) עבור את’ריום (ETH) או אוגור (REP).

לשם כך, פשוט בחר באפשרות “לְהַחלִיףבאפשרות “בחר את הנכס שברצונך להחליף והזן את הסכום שיש לשלוח או לקבל. עקוב אחר הזנת הכתובת ובחירה באפשרות “התחל החלפה”. ראוי לציין שיש לך רק 10 דקות לשלוח כספים.

לְהַחלִיף

חוזים חכמים

אחת התכונות הטובות ביותר של MyEtherWallet היא שהיא מאפשרת למשתמשים שלה לתקשר עם החוזים החכמים של Ethereum. פירוש הדבר ש- MyEtherWallet שימושי במיוחד עבור משתמשים המעוניינים ב- ICOs ו- dApps. אתה יכול לנהל חוזים חכמים קיימים ואפילו לפרוס חוזים משלך. לקבלת מידע נוסף אודות החוזים החכמים, כמו גם סוגיות אחרות, משתמשים יכולים לבדוק את בסיס ידע סָעִיף.

חוֹזֶה

שליחה לא מקוונת

MyEtherWallet מצויד בתכונה ראויה לציון נוספת, המיועדת יותר למשתמשים מוכווני אבטחה. בקיצור, לשירות יש אפשרות שליחה לא מקוונת שהכל נוגע לאבטחת המפתח הפרטי שלך.

כדי להשתמש בו, פשוט בחר באפשרות “שלח במצב לא מקוון“הזן את כתובת הארנק שממנה יישלחו הכספים ולחץ על כפתור” צור מידע “. עבור במצב לא מקוון ומלא את נתוני העסקה בשלב 2 (מחשב לא מקוון). וודא שהמחשב שלך במצב לא מקוון לפני ביטול נעילת הארנק. לאחר מכן לחץ על הלחצן “צור עסקה”.

לא מקוון

מחשבות אחרונות

אם ניקח בחשבון הכל, אין זה מפתיע ש- MyEtherWallet הפך לאחד השירותים הפופולאריים ביותר עבור אוהדי ומשתמשים של Ethereum. הוא מספק קבוצה של תכונות שימושיות וקלות לגישה לאינטראקציה עם רשת Ethereum, כל זאת תוך הצעת מספיק תכונות אבטחה כדי לשכנע אפילו את המשתמשים הספקניים ביותר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner