מדריך: כיצד לקנות ICON (ICX) ב- Binance

“היפר קישור לעולם” – לפי אתר ICON, זה מה שמנסה להשיג סטארט-אפ הבלוקצ’יין הזה מדרום קוריאה. יש להם המטרה השאפתנית לקשר בין כל רשתות הבלוקצ’יין בעולם והתשתיות המסורתיות, כזו שראתה ש- ICX, האסימון המקורי שלהם, זוכה להייפ רב. בתוך פחות משנה מאז הנפקת המטבע הראשונית שלהם, ICX היא כיום ה -34 בגודלה בשוק, בשווי של יותר מ -260 מיליון דולר..

כמטבע קריפטוגרפי צעיר, ICX הוא עדיין מעט לא ידוע, אך גם מציג פוטנציאל משמעותי לצמיחה. מדריך זה יגיד לכם כיצד להיכנס לפעולה ולהשקיע ב- ICON.

למרות שיש בשוק מתחרים רבים ל- ICON, זו אחת מרשתות הבלוקצ’יין המצליחות ביותר נכון להיום, בהתחשב בכך שיש יותר מ -2,000 אלטקוינים בעולם..

מה זה ICON?

עם הרבה פלטפורמות שונות של חוזים חכמים שמגיעות לגדולה, שאלת יכולת הפעולה ההדדית עולה. כיצד יישומי NEO יוכלו לתקשר עם אפליקציות Ethereum או Cardano? זה מה ש- ICON מקווה לפתור. הפלטפורמה שלהם שואפת לאפשר לרשתות בלוקצ’יין שונות לעבוד אחת עם השנייה, וכן לאפשר חילופי חלקים בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

זהו פרויקט שאפתני עם מקרה שימוש משמעותי לסוף, אך עדיין נמצא בשלב מוקדם יחסית של פיתוח. עם זאת, עם השקת המנטה שלהם בשנת 2018, ICON צפויה לראות צמיחה משמעותית – נכון לאוקטובר 2018, הרשת כבר משרתת כ -1,000 עסקאות ביום. היא שותפה גם עם חברת הטלקום הגדולה ביותר בדרום קוריאה, SK.

קשה מאוד למצוא איפה לקנות ICX עם מטבעות פיאט בשלב זה. אז המדריך שלנו יראה לכם כיצד לסחור בביטקוין, Ethereum, Binance Coin או Tether תמורת ICX באחת הבורסות הגדולות בעולם, בינאנס.

חלק מהמתחרים שיש כיום למטבע הדיגיטלי כוללים את Cardano (ADA) ו- Cosmos (ATOM). אם אתה רוצה לדעת יותר על שני הפרויקטים האלה, יצרנו מדריכים מעמיקים לגביהם.

שלב 1: הירשם ל- Binance

Binance היא אחת מחילופי הקריפטו הפופולריים והמוכרים בעולם. על פי CoinMarketCap, Binance היא בורסת הקריפטו העשירית בגודלה עם שווי שוק של 685 מיליון דולר במהלך 24 השעות האחרונות.. 

משתמשים נוטים לבחור בפלטפורמת מסחר קריפטו זו מכיוון שיש לה נזילות גדולה לאלטקוינים ומכיוון שהיא פועלת בשוק כבר למעלה משנתיים כמובילה בתחום. משקיעים מתעניינים ברכישת ICON יכולים לעשות זאת באמצעות ארבעה זוגות מסחר שונים, כולל ICX / BNB, ICX / BTC, ICX / ETH ו- ICX / USDT. ICON מייצגת כיום 0.22% מסך מחזור המסחר בפלטפורמה זו. 

השירותים שמציעה בורסת הצפנה זו הם תחרותיים והם בחזית הענף.

אם עדיין לא נרשמת, תצטרך לרשום חשבון ב- בינאנס. תהליך הרישום צריך להיות מהיר, עם הממשק הידידותי למשתמש של Binance.

רישום בינאנס 3

שלב 2: אמת את חשבונך

Binance מחייב אותך להגיש מספר מסמכי אימות לפני שתוכל להתחיל לסחור. יהיה עליך גם להגדיר אמצעי אבטחה ואימות דו-גורמי כדי להגן על חשבונך.

שלב 3: שלח BTC, ETH, BNB או USDT לחשבון הבינאנס שלך

לאחר אישור חשבונך, תצטרך לשלוח קצת ביטקוין, Ethereum, Binance Coin או Tether לחשבונך ב- Binance. אם אתה עדיין לא מחזיק באחד המטבעות האלה, אנשים מרוב המקומות בעולם יכולים לרכוש באמצעות כרטיס אשראי או חיוב מאתרים כמו Coinmama, בצ’אנגלי אוֹ Coinbase.

לשם כך עבור לסרגל העליון ובחר “קרנות” ואז “הפקדות”. לחץ על התפריט הנפתח ובחר איזה מטבע ברצונך לשלוח.

במסך הבא תינתן לך כתובת ארנק שתשלח אליה את הכספים שלך. וודא שאתה שולח לכתובת זו רק את סוג המטבע שנבחר – כלומר. רק ביטקוין לכתובת הביטקוין. אם תשלח מטבע אחר לארנק זה, ההפקדה שלך עלולה להיאבד.

פינוח פיקדונות 3

שלב 4: המתן לאישור

יתכן שתצטרך להקדיש זמן מה לביצוע העסקה, תלוי ברמת הפעילות ברשת. היה סבלני וודא שההפקדה שלך עברה לפני התקדמותך.

שלב 5: מצא ובחר את הצמד BTC, ETH, BNB או USDT

עכשיו ביצעת הפקדה, הגיע הזמן להיכנס לחלק ההחלפה של Binance.

בתפריט העליון בחר “החלפה” ואז “בסיסי”. זה יעלה את מסך המסחר.

בצד ימין תופיע תיבה המציגה זוגות BTC, ETH, BNB ו- USDT. בחר את המטבע שהפקדת קודם לכן, וחפש ICX. לחץ על הצמד (ICX / BTC, ICX / ETH, ICX / BNB או ICX / USDT).

Binance ICX

אופציונלי: השתמש בכלים המתקדמים של Binance כדי לקנות בזמן הנכון

אפילו בבורסה הבסיסית שלהם, Binance מציעה מספר דרכים לעזור למשתמשים לקנות נמוך ולמכור גבוה. זה כולל היסטוריית מחירים והזמנות מקיפים עבור הזוג שבחרת, כמו גם הזמנות הגבלה. הזמנות מוגבלות מאפשרות לך לבחור מחיר מסוים בו ברצונך לקנות או למכור. לכן, כאשר ICX יגיע למחיר שהזנת, Binance תבצע עבורך באופן אוטומטי עסקאות. לחלופין, תוכלו לבחור לקנות במחיר השוק הנוכחי – זה אמור להיות בסדר עבור סוחרים מתחילים.

בעזרת הכלים המתקדמים שמספקת Binance, המשתמשים יוכלו לשפר את פעילות המסחר שלהם ולמצוא מחירים טובים יותר עבור המטבעות הדיגיטליים שהם רוצים לרכוש או למכור. במקרה זה, באמצעות הזמנות מגבלה, למשקיעים תהיה אפשרות להפחית את דמי המסחר שלהם ולבחור גם מחירים טובים יותר.

binx icance 2

שלב 6: בחר את כמות ה- ICX שאתה רוצה לקנות

עכשיו בחר כמה אתה רוצה לקנות. אתה יכול לבחור כמות מסוימת של ICX, או להוציא 25%, 50%, 75% או 100% מהמטבעות בארנק BTC / ETH / BNB או USDT שלך.

שלב 7: קנו את ICON!

לחץ על “קנה ICX” כדי להשלים את הזמנתך. לאחר השלמת אישור הרשת, סיימת!

שלב 8: העבר את המטבעות שלך לארנק ICON מאובטח

השיטה הטובה ביותר בקריפטו היא תמיד לשמור את המטבעות בארנק מאובטח שאתה שולט בו. זה אומר להעביר את המטבעות שלך מהבורסה כשתסיים לסחור.

ארנקי חומרה הם בדרך כלל הדרך הטובה ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים. הם יאפשרו לך להגן על כספיך בכל עת וללא התקפות או פריצות. עם זאת, אחד הארנקים הללו אינו בחינם.

מכיוון שהוא עבר לאחרונה ממש ממצב מיקום של ERC-20 לאסימון בבלוקצ’יין ICON, עדיין אין מגוון רחב של ארנקים התומכים ב- ICX. האפשרות המאובטחת ביותר היא להשתמש בארנק חומרה כמו Ledger Nano S או Trezor (שניהם תומכים ב- ICX). לחלופין, ICONex הוא ארנק ICX רב פלטפורמות בחינם שפותח על ידי צוות ICON עצמו.

כדי למשוך את המטבעות שלך מביננס, בחר “כספים” ואז “משיכות”.

בחר “ICX” מהתפריט הנפתח.

binx icx 3

זה יבקש ממך כתובת ארנק שתמשוך אליה את המטבעות שלך. הוסף את הכתובת מארנק ה- ICX שלך כאן, לחץ על “שלח”. המתן מספר רגעים לאישור מביננס כי הנסיגה הושלמה.

binance icx 4

לסיכום, לבינאנס יש נזילות גדולה לאלטקוינים, וזה טוב לפעילות גילוי ומסחר ראשונה. יתר על כן, ניתן גם לרכוש נכסים דיגיטליים בפלטפורמה זו באמצעות כרטיס אשראי. עם זאת, לא כל זוגות המסחר זמינים לרכישת כרטיסי אשראי. בעתיד ניתן להוסיף ICON לאפשרות זו.

אז זהו זה! עכשיו אתה יודע להתחיל להשקיע ב- ICX, האסימון שמאחורי רשת העתיד המבוזרת המקושרת יתר על המידה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner