ארנקי EOS הטובים ביותר לשנת 2019 | היכן לאחסן EOS בטוח ואילו הארנקים הניידים הטובים ביותר של EOS

לאחר שהשיקה את ה- Mainnet שלה והשלמת ה- ICO שלהם, רשת EOS כבר לא תלויה בארנקי ERC20. החברה התנתקה מבלוקצ’יין את’ריום והציגה ארנקים דיגיטליים משלה. עם זאת, תמיד חשוב להשיג את ארנק ה- EOS הטוב ביותר עבור מטבעות ה- EOS שלך. הנה רשימה של ארנקי EOS לבחירה לשימוש ואחסון בטוח.

מספר 1. ארנק Infinito EOS

EOS אתר ארנק: https://www.infinitowallet.io/

EOS סוג ארנק: ארנק מקוון אוניברסלי

קלות שימוש: קל לשימוש, זמין ב- IOS וב- Android, תומך במספר מטבעות ואסימונים

בטוח: לא מאובטח ובטוח כמו ארנק לא מקוון

עֲלוּת: שולם

ארנק Infinito EOS מאפשר למשתמשים להפיק את המרב מהנכסים הדיגיטליים שלהם בזכות המערכת האקולוגית החזקה של שירותי הבלוקצ’יין. זה משתלב בקלות עם פתרונות ID / KYC, חילופי הצפנה ושירותים אחרים הקשורים לבלוקצ’יין. חשוב לציין, אינפיניטו מחוברת למעבדות אינפיניטי בלוקצ’יין שבאירופה ומטרתה להיות ארנק הצפנה הטוב ביותר בעולם..

משתמשי הארנק יכולים לאחסן מטבעות ואסימונים שונים. בנוסף ל- EOS, שהוא המטבע הבסיסי עבור הארנק, המשתמשים יכולים לאחסן NEO NEP 5-אסימונים, ביטקוין, Ethereum, Bitcoin Cash וכל שאר אסימוני ERC-20. הארנק מעוצב עם תכונת Touch ID המאפשרת לו לפעול במהירות ובנוחות מבלי לפגוע באבטחת הנכסים.

מאפיין חשוב נוסף בארנק Infinito EOS הוא היכולת לתמוך בשפות מרובות. הארנק תומך בעד 12 שפות, עם ממשק אינטואיטיבי שגם מתחילים יכולים להבין בקלות. המשתמש נשאר האפוטרופוס של המפתחות הפרטיים עם הצפנה מלאה הן של המפתחות הפרטיים והן של ביטוי הסיסמה.

# 2 ארנק אטומי

ארנק אטומי

ארנק Atomic הלא משמורן, שהושק בשנת 2018, כבר היה ידוע כפתרון פופולרי לניהול EOS כמו גם ביטקוין, Ethereum, Litecoin, Polkadot, Uniswap ומטבעות מובילים אחרים עם יותר מ -500 נכסים. זה זמין לכל מערכת ההפעלה הראשית של שולחן העבודה, iOS & אנדרואיד, ומציע מגוון רחב של תכונות שמוערכות על ידי יותר מ -500,000 משתמשי האפליקציה.

בהיותך ארנק מבוזר, זה הופך את ניהול התיק שלך לבטוח ומאובטח מכיוון שרק לך יש גישה לכספים שלך. המפתחות הפרטיים מוצפנים רק במכשיר שלך ולעולם לא עוזבים אותו. חוץ מזה, השימוש באטומי הוא אנונימי. כל התכונות הבסיסיות והחלפה מיידית אינם דורשים יצירת חשבון, העברת KYC או אימות כלשהו. במקרה שיש לך שאלות או בעיות עם הארנק, שירות תמיכה מעולה זמין 24/7. 

באשר לתכונות, אתה יכול לקנות 19 נכסים ישירות על הארנק עם כרטיס הבנק שלך של 17 מטבעות פיאט כולל USD, EUR, GDP, וכו ‘ברחבי העולם. כדי להשיג הכנסה פסיבית מקריפטו, תוכל לבדוק את ההימור המבוזר הזמין כעת עבור 10 נכסי PoS עם 5-23% אפר. 

הטבות אחרות כוללות השתתפות בתוכנית החברות בארנק האטומי. לשימוש בשירות חליפין אנונימי מובנה, תקבל cashback ב- AWC המקורי של ארנק Atomic ארנק בכל פעם.

# 3. ארנק המצביע של GreyMass EOS

EOS אתר הארנק: https://eosvoter.eosphere.io/vote

EOS סוג ארנק: אינטרנט (סיומת פיזור)

קלות שימוש: ממשק משתמש אינטואיטיבי

בטוח: אבטחה גבוהה עם אישור SSL נוסף לאימות

עֲלוּת: שולם

ארנק ה- GreyMass EOS Voter מבקש ליזום כלים שיאפשרו הבנה טובה יותר של רשת EOS ושיפור נוחות השימוש לציבור. תוכנת הקוד הפתוח משמשת בסיס לארנק ה- GUI Light השלם.

החלק הטוב ביותר בארנק ה- GreyMass EOS Voter הוא שהוא מגיע עם הצפנה מלאה של AES-256. זה מרמז כי לארנק יש אבטחה נוספת כך שאם במקרה עוזב את הארנק, המפתחות הפרטיים שלך יישארו שלמים במכשיר שלך. מלבד זאת, אתה רשאי להצביע לצומת API לבחירתך, שהוא בטוח יותר מאשר פשוט להצביע דרך ממשק האינטרנט. בסופו של דבר תוכלו לתמוך במטבעות ה- EOS שלכם ולהצביע למפיקים באמצעות אותו מכשיר. זה נותן למשתמשים את ההזדמנות להשיק ולאשר את רשת ה- EOS הראשית בצורה מאובטחת.

# 4. ארנק הקריפטו של לומי

EOS אתר ארנק: https://lumiwallet.com/

EOS סוג ארנק: ארנק שולחני / נייד

קלות שימוש: קל לשימוש, זמין ב- iOS וב- Android, תומך במספר מטבעות ואסימונים

בטוח: לא מאובטח ובטוח כמו ארנק לא מקוון

עֲלוּת: חינם

ארנק מטבעות קריפטוגרפי זה נוצר במטרה להציע פתרונות למשתמשי מטבעות קריפטו ולמחזיקי EOS המעוניינים לאחסן ולנהל את כספים בקלות. 

ארנק זה פותח תוך התחשבות בדרישות המשתמשים המתחילים והמתקדמים. אנשים יהיו הבעלים היחידים של הביטויים המנומניים שלהם ושל השליטה בקרנות. 

חלק מהמטבעות הקריפטוגרפיים האחרים הנתמכים על ידי ארנק זה כוללים ביטקוין (BTC), ביטקוין מזומן (BCH) ואתריום (ETH). במקביל, משתמשים יכולים להתמודד עם יותר מ 1200 אסימונים ERC-20 המבוססים גם על Etheruem. 

הצוות העומד מאחורי ארנק לומי פועל תמיד במטרה להציע פתרונות ושירותים חדשים לקהילת המטבעות. יחד עם זאת, הם ממוקדים מאוד במשתמשים ומנסים להיות תמיד בקנה אחד עם הציפיות שיש לעוקבים ולמשתמשים. 

יתר על כן, צוות לומי עוסק בפיתוח תוויות לבנים, כלומר אם יש כמה מפתחים שעובדים על בניית ועיצוב ארנק מטבעות קריפטוגרפיים הם תמיד יכולים לחלוק כל בעיה או בעיה עם הצוות..

# 5. ארנק חופשי

EOS אתר ארנק: https://freewallet.org/eos-wallet

EOS סוג ארנק: רב מטבעות; תומך גם במכשירים ניידים וגם בגרסת אינטרנט

קלות שימוש: ממשק משתמש פשוט ואינטואיטיבי

בטוח: מאובטח ביותר

עֲלוּת: שולם

ה- Freewallet תוכנן כמערכת גיבוי למשתמשים שאינם זוכרים את ביטויי הסיסמה שלהם או את המפתחות הפרטיים שלהם. הארנק מאובטח מאוד ומאפשר למשתמשים להקפיא את חשבונותיהם ולקבל גישה למכשירים אחרים. באמצעות Freewallet משתמשים יכולים לאחסן את המטבעות הדיגיטליים שלהם בצורה מאובטחת ואף להוסיף שכבת אבטחה נוספת באמצעות אימות דואר אלקטרוני או מספר טלפון נייד. בהתבסס על התכונות שלו, ה- Freewallet הוא אחד מארנקי ה- EOS הטובים ביותר.

בהשוואה לארנקי EOS אחרים, Freewallet מאפשר למשתמשים ליצור חשבון EOS בחינם בעוד שארנקי EOS אחרים פשוט מספקים למשתמשים אפשרות לייבא את הארנקים. החיסרון היחיד של ה- Freewallet הוא שהוא תומך בשירות ארנק אפוטרופוס, כלומר למשתמשים בארנק זה אין אפשרות לגשת למפתחות הפרטיים של הארנקים..

# 6. ארנק גארדה

EOS אתר ארנק: https://guarda.com/

EOS סוג ארנק: רב מטבעות; תומך גם במטבעות וגם באסימונים

קלות שימוש: ממשק משתמש פשוט ואינטואיטיבי

בטוח: ארנק קריפטו EOS מאובטח ביותר

עֲלוּת: שולם

ארנק רב-מטבעי זה אידיאלי גם למטבעות EOS וגם למטבעות קריפטוגרפיים אחרים כגון ביטקוין, את’ריום, את’ריום קלאסי, ZCash, ריפל ודאש. ארנק Guarda אמין מאוד, בטוח וקל לטיפול בכל מכשיר. בהשוואה לארנקים אחרים, Guarda לא שומרת פרטי לקוח, כולל מפתחות פרטיים או נתוני ארנק.

המפתח הפרטי נשאר בזיכרון המאובטח של המכשיר, שם הוא מוחק את עצמו ברגע שאתה מתנתק מהארנק. עם תכונה זו, Guarda הוא אחד מארנקי ה- EOS המומלצים ביותר. חשוב לציין, משתמשים יכולים להעביר את הנכסים הדיגיטליים שלהם ממטבע אחד למשנהו בצורה חלקה מבלי לערב הליכי אימות מורכבים, מגבלות או רישום.

# 7. ארנק SimplEOS

EOS אתר ארנק: https://eosrio.io/simpleos/

EOS סוג ארנק: רק עבור רשת EOS; תומך ב- Windows, Linux ו- Mac

קלות שימוש: ממשק משתמש פשוט ואינטואיטיבי

בטוח: מאובטח ביותר

עֲלוּת: שולם

הארנק של SimplEOS תומך רק ברשת EOS. המכשיר משולב בתכונות הפועלות בתוכנת EOS.io. למרות שהוא פועל רק למערכת האקולוגית של EOS, המכשיר תואם למערכות הפעלה שונות, כולל Windows, Linux ו- Mac. זה הופך אותו לאחד הארנקים הטובים ביותר עבור EOS. הארנק הוא תוצר של EOS Rio, והוא נהנה משקיפות וביטחון, שהם הדרישות לרוב הארנקים.

חשוב לציין ש- SimplEOS ישים בעיקר על שולחנות עבודה שבהם משתמשים יכולים לייבא בקלות את המפתחות הפרטיים של EOS Mainnet על מנת לתבוע את אסימוני ה- EOS Mainnet שלהם. לאחר הורדת הארנק תוכלו לאחסן, לשלוח ולקבל את מטבעות ה- EOS שלכם בקלות. יתר על כן, הארנק, שעובד היטב עם EOS airdrops, יכול לתמוך גם במספר חשבונות. זה מגיע גם עם פורטל הצבעה.

חסרון בולט אחד בארנק SimplEOS הוא חוסר היכולת שלו לתמוך במספר מטבעות קריפטו ואסימונים. נכון לעכשיו, הארנק יכול לתמוך רק במטבעות EOS, אך יכול לגוון בעתיד.

# 8. פיזור ארנק EOS

EOS אתר ארנק: https://get-scatter.com/

EOS סוג ארנק: מבוסס רשת; תואם לשולחן העבודה; כולל סיומת Chrome

קלות שימוש: משתמשים חדשים מוצאים את זה קצת מבלבל

בטוח: מאובטח ביותר

עֲלוּת: שולם

ארנק Scatter EOS מאפשר למשתמשים לבצע עסקאות ברשת EOS באמצעות המפתחות הפרטיים שלהם מהאינטרנט מבלי לחשוף אותם. הארנק מאפשר להם לספק נתונים אישיים בקלות, רק כאשר הם צריכים. מבחינת אבטחה, ארנק Scatter EOS מאובטח ביותר, מה שהופך אותו לזכאי ברישום זה. אם אתם מחפשים את ארנק ה- EOS הטוב ביותר, כדאי לפזר את Scatter. הארנק נהנה גם מניהול EOS נוח וביקורות משתמשים חיוביות.

הארנק הוא הרחבה של גוגל כרום, שנועד לעזור למשתמשים להתחבר לרשת EOS. על ידי שימוש בתכונה Single Sign On (SSO) המשתמשת בהצפנה אסימטרית, משתמשים יכולים לבצע עסקאות ולגשת ליישומים בקלות מבלי לחשוף את המפתח הפרטי שלהם או את הנתונים האישיים שלהם..

בעזרת Scatter, כל המידע החשוב נשאר במכשיר שלך, וניתן להעביר אותו רק לבלוקצ’יין אחר בצורה של תערובת בלתי הפיכה של מספרים ותווים. נכון לעכשיו, הארנק תומך ברשתות EOS ו- Ethereum. הם מקווים להוסיף עוד חסימות בעתיד.

# 9. ארנק imToken

EOS אתר ארנק: https://token.im/

EOS סוג ארנק: מבוסס רשת; רב מטבעות

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח: מאובטח ביותר

עֲלוּת: חינם

ה- imToken הוא ארנק רב-מטבעי התומך בין היתר ב- EOS, BTC ו- ETH. ImToken, הפועל בבלוקצ’יין את’ריום, הוא ארנק אתריום הגדול ביותר בעולם, עם כמעט שישה מיליון משתמשים. עם ארנק EOS זה, למשתמשים יש אפשרות לבצע עסקאות ולאחסן מספר מטבעות. מי שכבר מחזיק בארנק דיגיטלי יכול פשוט לייבא את הארנק imToken. אפשרות נוספת היא ליצור ארנק EOS מהאתר שלהם. במקרה כזה תצטרך לשלם ETH כעמלה.

קנו EOS כדי להכניס את ארנקי ה- EOS שלכם

מעוניין להשקיע ב- EOS? אתה רוצה להתחיל במאמר החיזוי שלנו של EOS – כולל תחזיות לטווח הקצר והארוך. (תמיד עשה מחקר משלך וקרא את כתב ויתור האתר)).

המקום הטוב ביותר לקנות EOS הוא באמצעות בינאנס. מדריך קנייה זה מפרט כל שלב וצעד שתצטרך לעשות זאת כראוי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner