Coinbase Pro לעומת Binance: סקירה כללית

אם אתה כבר סוחר קריפטו, סוחר פוטנציאלי או סתם חסיד קריפטו, בוודאי שאתה יותר מודע ל Coinbase Pro לעומת. בינאנס ויכוח – מכיוון שהם שתי חילופי המטבעות הגדולים בעולם. נכון לעכשיו, שוק הקריפטו העולמי שווה מעל 250 מיליארד דולר, וחלק גדול למדי מהשוק מכוסה על ידי שתי הפלטפורמות הללו, מה שמראה את משמעותן בתעשיית הקריפטו..

שתי הפלטפורמות קיימות כדי לשרת סוחרי קריפטו מנוסים ואלו חדשים במלאכה כשהם עושים את צעדיהם הראשונים לעולם המסחר בקריפטו..

במאמר זה נשווה בין שתי הבורסות תוך שימוש בגורמים רבים, כלומר מטבעות מקובלים, עמלות שנגבו, תמיכת לקוחות, אבטחה וכו ‘. אך לפני כן, בואו נקבל סקירה קצרה על שתי הפלטפורמות.

Coinbase Pro לעומת Binance: סקירה כללית

בינאנס

בורסת בינאנס הוקמה בשנת 2017 על ידי ג’או צ’אנגפנג ויי הוא. מטה החברה נמצא במלטה, ויש לה משרדים בטייוואן, ביפן ובסין. שני המייסדים החלו את קריירת הקריפטו שלהם בבורסת OKCoin.

הבורסה הינה בורסת קריפטו לקריפטו, כלומר היא מקשרת בין קונים למוכרים למסחר בקריפטו. יש לה גם מטבע מטבע משלה בשם Binance Coin (BNB). הפלטפורמה הצליחה לגייס 15 מיליון דולר באמצעות ICO ביולי 2017.

ידועה בכך שהיא מעניקה פרסים מגניבים לסוחרים המובילים שלה. בעבר המחירים כללו מקבוק, אייפון ומרצדס בנץ. נכון לעכשיו, צוות בינאנס מחפש שותפים להקים קרן השקעות של מיליארד דולר יחד.

Coinbase Pro

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים כמתחיל יכול להיות מפחיד – זו הסיבה העיקרית לכך מטבע בסיס נוסד. הפלטפורמה ידידותית למשתמש ופשוטה. מרבית הסוחרים משתמשים בפלטפורמה זו בעת סחר במטבעות דיגיטליים כמתחילים, אך היא גובה עמלה עבור אותה.

נוסדה בשנת 2012 על ידי בריאן ארמסטרונג ופרד ארסם, מטה החברה ממוקם בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

בשנת 2017, Coinbase הפך לחד קרן שהפך אותו לבורסת הקריפטו הראשונה שהשיגה הערכת שווי של מיליארד דולר.

בנוסף, בריאן ארמסטרונג יש דורגה מספר 10 ברשימת פורבס של הצעירים המשפיעים ביותר בעסק.

Coinbase Pro הושק בשנת 2015, על ידי Coinbase, והוא מיועד בעיקר לסוחרים מנוסים. זוהי אלטרנטיבה נהדרת עבור סוחרים מנוסים יותר. עסקאות בפלטפורמה הן מיידיות ופחות יקרות. עם זאת, אם אתה לומד את הטריק הזה, אתה לא צריך לשלם שום עמלת עסקה בפלטפורמה.

Coinbase Pro לעומת Binance: איך הם משווים

מבנה שכר טרחה

ישנם שלושה סוגים של עמלות המשולמות בעת המסחר בפלטפורמות הבורסה; עמלת משיכה, עמלת מסחר ודמי פיקדון.

Binance מציעה את שירותיה בשיעור נמוך מאוד של עמלות. מעניין שעבור כל העסקאות היא גובה עמלה של 0.1% בלבד בבורסה. יתר על כן, Binance אינה גובה כל עמלה בגין פיקדונות או משיכות.

לעומת זאת, Coinbase Pro מציע גם עמלות נמוכות למרות שהם יכולים להיות מעט גבוהים, הם נעים בין 0.1% ל 0.25%, עבור סוחרי טייק, והוא מציע אפסים עבור סוחרי יצרנים. עם זאת, אינך צריך לשלם את דמי המסחר כל עוד אתה מבין מה אתה עושה. הפלטפורמה מאפשרת לסוחרים שלה לבצע הזמנות שונות, כלומר הזמנות הגבלה, הזמנת עצירה והזמנת שוק.

שירותי מטבע

בינאנס אינה מציעה מסחר בפיאט. עם זאת, הוא מספק מגוון עצום של מטבעות קריפטוגרפיים שניתן לסחור זה בזה בהשוואה ל- Coinbase Pro. חלק ממטבעות הקריפטו הנתמכים בבורסה כוללים EOS, Cardano, NEO, Lisk, Steem, Gifto, Bitcoin, USDT, Ethereum, Binance Coin, ועוד רבים אחרים..

מצד שני, Coinbase Pro מציע מגוון רחב של זוגות פיאט וקריפטו לביטקוין, ליטקוין, את’ריום, ביטקוין מזומן, XRP, ZRX, ETC, BAT, MANA, LOOM, DNT ו- CVC. למרות שהבורסה ידועה בתיק המטבעות הקטן שלה, ישנן תוכניות להרחיב את מאגר האלטקוין שלה בעתיד. מעניין שהבורסה הוסיפה שמונה מטבעות חדשים בשנת 2018.

בִּטָחוֹן

שתי המרכזיות משתמשות באימות דו-גורמי כדי להגן על חשבונות המשתמשים. זו מערכת שבה לכל חשבון יש שני סוגים של סיסמאות. והשני נשלח לטלפון הנייד של המשתמש או נוצר על ידי אפליקציה כמו מאמת גוגל..

לא ברור כיצד בינאנס מנהלת את כספי הלקוח שלה, וזה מדאיג לקוחות רבים. ממש ביוני 2018, משתמשי הפלטפורמה דיווחו על חסר כספים בעקבות שדרוג מערכת מתוכנן. בינאנס נאלץ להתנצל והציע הנחות של 70% על דמי המסחר על הצרות שהעדכון גרם.

במרץ אשתקד גנבו האקרים פרטי כניסה למשתמש וניסו לשדוד את חילופי הדברים. המערכת זיהתה את הפריצה ועצרה אותה. אף משתמש לא הפסיד כספים, וכספי ההאקרים נתרמו לצדקה.

עם זאת, ב -7 במאי 2019, היעד היה שוב לבורסה והפעם איבד 7,074 ביטקוין ששווה כיום כ -54 מיליון דולר.

למעט הפרה האחרונה, צוות האבטחה של הפלטפורמה זכה לשבחים על שהגן על כספי המשתמשים שלה מפני האקרים.

Coinbase Pro היא חברה מוסדרת בה כספי הלקוח מבוטחים על ידי FDCI, בעוד ש 98% מכספי הצפנה מאוחסנים באחסון קר..

הפלטפורמה לא נפרצה או בסכנה כלשהי על ידי שחקן חיצוני זדוני.

בסך הכל, לשתי הפלטפורמות יש רשומות אבטחה טובות יותר מרוב הבורסות האחרות, אך Coinbase Pro טוב יותר מכיוון שהוא פתוח יותר וכנה לגבי המקום בו הוא מאחסן כספי משתמשים..

שירות לקוחות

מרכזיות רבות ספגו ביקורת על שירות הלקוחות הלקוי. למרבה הצער, Coinbase Pro ו- Binance צריכים להשתפר גם בתחום זה. לאף אחת מהפלטפורמות אין אפשרות תמיכה בצ’אט חי באתר הבית שלה. שתי המרכזיות מעדיפות תקשורת עם לקוחותיהן בדוא”ל. למרות שהם מציעים שירותי “SupportBot” לבירורים כלליים.

שירות תמיכת הלקוחות של Binance יכול להיות איטי כשההחלפה עמוסה, אך הוא זמין בארבע שפות שונות (אנגלית, יפנית, קוריאנית וסינית), כך לפחות הם מנסים.

לוקח ל- Coinbase Pro 2-3 ימים לענות על שאילתות דוא”ל מלקוחות. בבורסה יש סעיף שאלות נפוצות מפורטות, אשר סוחרים רבים מוצאים כמועיל. בנוסף, יש לו קו סיוע טלפוני, אך הוא מבוסס רק בארה”ב, ולכן קשה לגישה למשתמשים בינלאומיים.

ידידותיות למשתמש

Coinbase Pro מציע ממשק קצת יותר קומפקטי, שמקבץ את טבלת המחירים, כפתורי קנייה / מכירה, ספרי הזמנות והזמנות והיסטוריית המסחר הכל בעמוד אחד..

זה מאפשר למשתמשים לנתח נתונים במהירות ללא צורך לעבור למסך אחר. סעיף התמיכה אכן מראה למשתמשים כיצד לבצע העברות בנקאיות כמעט מיידיות. אתה יכול להעביר כספים מחשבון Coinbase בחינם. באשר למשיכות, יש מגבלה של 10,000 דולר ליום.

ל- Binance שתי הגדרות משתמש: בסיסי ומתקדם. בסיסי מתקדם יותר למתחילים. עם זאת, הוא מציע לסוחרים מנוסים יותר את כל המידע והתכונות הדרושים להם בצורה פשוטה וברורה.

פסק דין סופי

סחר במטבעות דיגיטליים למתחילים יכול להיות מפחיד, מתסכל ויקר. ככזה, חיוני לבחור את החליפין הנכון.

בינאנס ו Coinbase Pro הן אפשרויות בחירה מצוינות עבור סוחרים מנוסים יותר, אך אנו ממליצים לך להתחיל עם Coinbase Pro ואז לעבור לבינאנס. 

בסך הכל, שתי הבורסות נהדרות, והן מהטובות בענף. בדיון Coinbase Pro לעומת Binance, שניהם יכולים להיות מנצחים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner