כל מה שאתה צריך לדעת על מטבעות Ardor | מדריך למתחילים בשנת 2018

ארדור (ARDR) הוא אחד השמות המפורסמים ביותר בתחום ספקי Blockchain-as-a-Service (BaaS). זו פלטפורמת בלוקצ’יין ציבורית שמספקת למשתמשיה אפשרות גישה Nxt וכל מה שיש לטכנולוגיית הבלוקצ’יין להציע. הוא גם מציע לעסקים סביבת בלוקצ’יין חזקה עם תשתית ניתנת להתאמה אישית.

ארדור מתגאה ברשת עיקרית וברשתות ילדים שונות הניתנות להתאמה אישית. הרשת הראשית מטפלת בכל דבר, החל מאבטחת בלוקצ’יין ועד ביזור, בעוד שרשתות הילדים מגיעות כפתרונות מוכנים לשימוש, ניתנים להתאמה אישית ופריסה עצמית שנוצרו עבור עסקים. השרשרת הראשית היא הבלוקצ’יין שמאבטח את כל רשתות הילדים ועוזר לעבד את העסקאות שלהן.

שרשרת ראשית

הבנת האופן שבו ארדור עובד

כדי להבין כיצד ארדור עובד, ראשית יש ללמוד על כך Nxt, מכיוון שהרשת האמורה מכונה לעתים קרובות “Nxt 2.0”. בקיצור, ארדור מבוססת על Nxt, והיא מתהדרת באותן יכולות בתוספת כמה תכונות מתקדמות.

מאפיינים

Nxt הושקה לראשונה בשנת 2013 וייצגה את אחד ה- ICO הראשונים שהשיקו אי פעם מטבע קריפטוגרפי. ל- Nxt הישגים בולטים אחרים כגון להיות אחד הפרויקטים הראשונים עם בלוקצ’יין מקודד מאפס. זו הייתה גם פלטפורמת הבלוקצ’יין הראשונה שיישמה באופן מלא ומוצלח את אלגוריתם ה- PoS (Proof-of-Stake).

עד כמה ש- Nxt עשויה להיות, זה לא היה מושלם. הבעיה הגדולה ביותר עם Nxt מיוצגת על ידי השימוש באסימונים מקוריים עבור דמי עסקה. הפלטפורמה הייתה ידועה לשמצה גם בזכות נפיחות הבלוקצ’יין שלה. זה בעצם אומר שכל משתמש שרוצה להפעיל צומת נדרש להוריד מאות GB של נתונים על מנת להפעיל צומת. ככל שמתווספות עסקאות נוספות, גם האחסון הנדרש להפעלת כל צומת גדל. נושא אחד גדול נוסף עם Nxt היה המאבק בסיוע ללקוחות לשמור על הפלטפורמות הניתנות להתאמה אישית.

ארדור פועלת בצורה די דומה אך משפרת את אופן היישום של רשתות חדשות. הוא מפריד בין פונקציונליות ואבטחה בעזרת מספר רשתות. בקיצור, כל פרויקט חדש על ארדור ייווצר כרשת ילדים.

תכונה מסוימת זו היא המספקת את המהירות שהיא אחת מנקודות המכירה הגדולות ביותר של ארדור. מבנה חדש זה אומר שניתן ליישם רשתות ילדים תוך מספר דקות או שעות. זה לוקח בערך 60 שניות לעבד חסימה המכילה את כל העסקאות של הילד.

כדי לשפר את המצב, הפלטפורמה פותרת את נפח הבלוקצ’יין הרגיל המשויך ל- Nxt באמצעות מערכת גיזום עסקות חכמה. משמעות הדבר היא שבלוקצ’יין ניתן להרחבה ומשמעותו גם כי נתוני העסקאות של שרשרת הילדות יגוזמו כדי להקטין את גודל כל הבלוקצ’יין..

מה זה איגניס?

איגניס (IGNIS) היא רשת הילדים הראשונה בארדור, שנוצרה על ידי צוות הפיתוח Jelurida B.V כדי להוכיח ולבדוק את ביצועי ארדור. גם זה הושק באמצעות ICO שגייס 15 מיליון דולר, ייסוד ששימש בעיקר לצורכי פיתוח.

הצוות מנוהל על ידי ליאור יפה, מייסד שותף, מנכ”ל ומפתח בכיר העוסק במחשבים ותכנות מגיל 13. שמות גדולים אחרים כוללים את קריסטינה קלצ’בה, מייסדת שותפה, מנהלת ומומחית למשפטים, פטקו פטקוב, מייסד שותף ומפתח ליבה, ואדריכל תוכנה מוביל טומיסלב גונטצ’ב.

שרשרת ילדים

מצב השוק

אסימון ארדור מדורג במקום ה -63 CoinMarketCap עם תקרת היוון כוללת של 175,729,006 $ והיצע במחזור של 998,999,495 ARDR. איגניס (IGNIS) מדורגת כרגע במקום ה -159 CoinMarketCap עם נתון היוון כולל של $ 48,583,514 והיצע במחזור של 761,143,950 IGNIS מתוך סך של 999,449,694 IGNIS.

Nxt ממוקם ממש בין הקריפטוסים האמורים, בכבוד מקום 96. שווי השוק הכולל שלה הוא 96,913,784 דולר ויש לו היצע במחזור 998,999,942 NXT מתוך סך של 1,000,000,000 NXT. בזמן כתיבת שורות אלה נסחר ארדור (ARDR) ב -0,17 דולר, IGNIS ב -0,06 דולר ו- Nxt ב -0,09 דולר..

Ardor נתמך כרגע על ידי כמה מחילופי הקריפטו הפופולריים ביותר, כגון HitBTC, Upbit, ביטרקס, פולוניקס, OKEx, ו LiteBit.eu.

שׁוּק

אחסון ארדור

מכיוון ש- Ardor מבוסס על Nxt, אין זה מפתיע שתוכלו לאחסן אסימונים של ARDR בכל אחד מארנקי ה- Nxt הרשמיים, כמו גם של צד שלישי המותאם ל- Nxt. עם זאת, הדרך הטובה ביותר לאחסן ARDR היא באמצעות הרשמי ארנק בלוקצ’יין של ארדור. הארנק נועד להציע למשתמשים גישה לכל הטכנולוגיה המתקדמת בבלוקצ’יין Ardor ומגיע עם תמיכה ב חלונות, MacOS, לינוקס, ו דְמוּי אָדָם.

ארנקי רשת שימושיים אחרים כוללים את ארנק לייט של ארדור, ארנק לא מחובר של זיגברו, ו FreeWallet.

הזדמנויות למשקיעים

רבים מסכימים כי כל שלוש הפלטפורמות, ארדור, נקסט ואיגניס מהוות הזדמנויות טובות מאוד להשקעה, במיוחד אם השוק יתרחב ויגדל. במיוחד יש לארדור אחד הפתרונות הטובים ביותר מבוססי בלוקצ’יין. אין להכחיש שחברת ג’רורידה מספקת למשקיעים הרבה מה לחשוב עליהם בכל מה שקשור להשקעה באחד ממוצריה..

ההיבט המעניין ביותר עבור כל משקיע הוא ש- Ardor, Nxt ו- Ignis הם מטבעות קריפטוגרפיים שונים מאוד מכל מה שקיים כרגע בשוק, מכיוון שרוב הקריפטות האחרות מבוססות על Ethereum או על Bitcoin. אם אתה סוג המשקיע שחושב שהדרך הטובה ביותר למזער את הסיכון היא על ידי גיוון בתיק שלך, אז כל שלושת המטבעות הקריפטוגרפיים שלעיל ראויים לתשומת לבך..

אחרון חביב, חשוב לא לשכוח ש- Ardor היא פלטפורמה חזקה מאוד שעשוי מאוד לאמץ על ידי חברות רבות ברחבי העולם מכיוון שהיא מציעה זמן קצר ליישום והתאמה אישית רחבה במיוחד. זה הופך אותו לאידיאלי עבור חברות המעוניינות לעבוד עם טכנולוגיות בלוקצ’יין, אך אין להן את המשאבים ליצור אלו בהתאמה אישית מהיסוד.

למידע נוסף על הפרויקט, משקיעים ומשתמשים יכולים לבקר באתר אתר רשמי. משאבים בולטים אחרים כוללים את הפרויקט מאגר BitBucket, נייר לבן, מפת דרכים, פוֹרוּם, עמוד בפייסבוק, רדיט, ו טוויטר, מַחֲלוֹקֶת, ו רָפוּי ערוצים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner