7 משקיעי אתריום מפורסמים שכדאי שתכירו

נכון לעכשיו, המטבע הקריפטוגרפי השני היקר ביותר בעולם, Ethereum, החל למשוך יותר תשומת לב מצד המשקיעים. לאחר דצמבר 2017, כאשר יחד עם מרבית הקריפטו האחרים, מחיר ה- ETH הגיע לשיא של כל הזמנים עוד יותר משקיעי את’ריום הצטרפו לשוק. היום נפרט את 7 המפורסמים ביותר.

אחת הסיבות שבגללן את’ריום הפך למועדף בקרב המשקיעים היא העובדה שבעצם מדובר בהרבה יותר מסתם פרויקט קריפטוגרפי. למעשה, ניתן לטעון כי את’ריום הוא פרויקט הבלוקצ’יין החשוב ביותר בעולם, מכיוון שהוא תורם באופן פעיל לאימוץ המיינסטרים של קריפטוסים הודות לפלטפורמה המציעה תמיכה ב- dApps, חוזים חכמים ופרויקטים חדשים של בלוקצ’יין.

כמו בכל המטבעות הקריפטוגרפיים, ישנם סיכונים שונים בכל מה שקשור להשקעה באת’ריום כפלטפורמה. עם זאת, זה לא מנע ממספר רב של אנשים לעשות בדיוק את זה, כולל ידוענים שונים ושמות גדולים בתוך הקריפטוספירה.

הנה רשימה של משקיעים מפורסמים באתריום:

יוסף לובין

מתגאה בניסיון עצום בתחומים כמו הנדסת תוכנה, רובוטיקה, ראיית מכונות ורשתות עצביות, יוסף לובין הוא גם אחד השמות הגדולים ביותר שקשורים לפרויקט את’ריום. מייסד שותף של Ethereum ומייסד ConsenSys (חברת תוכנה מבוססת ברוקלין המתמקדת בבניית dApps המבוססים על פלטפורמת Ethereum) עשוי בהחלט להיות אחד המשקיעים הגדולים ביותר ב- Ethereum..

על פי שמועות שונות, ג’וזף לובין היה אחד הרוכשים המובילים באירוע מכירת הקהל של Ethereum שהתקיים לפני שנתיים. ג’וזף לובין נחשב, על ידי גורמים שונים בתעשייה, כאחד המחזיקים החשובים ביותר באת’ריום, עם הערכת שווי שאמורה להגיע לכדי 10 מיליארד דולר.

במקביל, מר לובין הוא גם מייסד החברה השוויצרית EthSuisse שהשקיעה רבות באת’ריום. עם ConsenSys ו- EthSuisse, הם לא משקיעים רק בעתיד הרשת אלא גם בפתרונות שיוכלו להציע שירותים טובים יותר למשתמשים.. 

בנוסף לכך, לובין יש גם היה מעורב בקבוצות חוצות-ענפים שכוונו לקדם פתרונות הקשורים לנושאי ממשל במרחב הבלוקצ’יין. לפיכך, כאשר אתה קונה Ethereum, אין זה אומר בהכרח כספים ישירות למפתחים, אך זה יכול להיות גם על ידי פיתוח שירותים חדשים, איסוף מאמצים ליצירת פתרונות חדשים והרחבת המערכת האקולוגית כולה..

יוסף לובין - משקיע אתריום מפורסם

מקור: rte.ie

ריצ’רד שרמן

ריצ’רד שרמן, שחקן קרן פינה בכדורגל אמריקאי עבור סן פרנסיסקו 49ers מ- NFL (הליגה הלאומית לכדורגל), הוא עוד אדם מפורסם הנלהב ממטבעות קריפטוגרפיים. שרמן התחיל בתור ביטקוין ומשקיע אתריום מוקדם מאוד, לאחר שהאוהדים החלו לשאול אם הם יכולים לרכוש מוצרים וסחורה מהאתר הרשמי שלו באמצעות מטבעות דיגיטליים שונים..

ריצ’רד הצהיר במספר הזדמנויות כי הוא הבעלים של כמה BTC, ETH ו- LTC אבל לא ממש מתעניין בהמון המטבעות הקטנים האחרים. הוא רכש ביטקוין כשהוא הוערך איפשהו בסביבות 1,000 $ והצליח לפדות כסף כאשר המחירים זינקו מעל 19,000. בלי קשר, הוא הצהיר כי הוא מצטער שלא שמר על ביטקוין כפי שהיה.

ריצ’רד שרמן נבחר ל- Pro Bowl ארבע פעמים וגם נבחר ל- All-Pro ארבע פעמים. הוא שיחק בסיאטל סיהוקס בין 2011 ל 2017 ובסן פרנסיסקו 49ers מאז 2018.

מר שרמן לא מתעניין רק במטבעות קריפטוגרפיים, אלא הוא גם שגריר של אפליקציית הטריוויה FleetWit. יתר על כן, הוא השקיע גם במניות טק אחרות, והראה שיש לו תיק מגוון.

ישנם אנשים שונים שהחליטו להיכנס לשוק הקריפטו.

קמרון וטיילר, האחים וינקלבוס – משקיעים באתריום

קמרון ו טיילר וינקלבוס עלו לכותרות פעמים רבות בגלל הקשר שלהם עם עולם הקריפטו. למרות שהאחים עשו את עצמם שם לאחר שתבעו את מארק צוקרברג, מייסד ומנכ”ל פייסבוק, בטענה שהוא גנב את הרעיון שלהם לרשת חברתית, בימינו, האחים וינקלבוס ידועים כחלק מהמשקיעים הגדולים ביותר באת’ריום..

התביעה אפשרה לאחים להסתפק בסכום עתק של 65 מיליון דולר במניות ובמזומן בפייסבוק. לאחר שראו הזדמנות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין והקריפטו, הם החליטו להשקיע בביטקוין. בסופו של דבר האחים קנו 120,000 ביטקוין בשנת 2012, כאשר המחיר היה נמוך מ -10 דולר. לאחר הצלחתם הכספית הם השקיעו מחדש וצברו כ -350 מיליון דולר ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כולל Ethereum. האחים ידועים גם בזכות יצירת חילופי הקריפטו מבוססי ניו יורק בשם תאומים.

למרות שהאחים וינקלבוס השקיעו בביטקוין (BTC) והתמקדו בנכס הדיגיטלי הזה, הם החזיקו גם באת’ריום. טיילר וינקלבוס הסביר כי הצעות מטבע ראשוניות (ICO) אינן תואמות את חוק ניירות הערך וכי הן אסימונים על גבי אסימונים. בנוגע לערכה של רשת את’ריום והאסימונים שלה, אמר מר וינקלובס כי ערכה טמון ברשת עצמה ולא באסימונים דיגיטליים אחרים..

כרגע אין מידע ברור לגבי כמות ה- ETH שהם מחזיקים או אם הם החליטו למכור חלק מההון שלהם. עם זאת, הם ימשיכו למלא תפקיד חשוב בכל שוק הקריפטוגרפים ללא תלות במטבע הווירטואלי שבו הם מחזיקים.

קמרון וטיילר - משקיעי אתרים מפורסמים

מקור: CNBC

ויטליק בוטרין – מייסד את’ריום

ויטליק בוטרין הוא שם שכמעט ולא דורש הקדמה, במיוחד לאלה שמורגלים היטב במרחב הקריפטו. הרשימה שלנו לא תהיה שלמה ללא ויטאליק, המוח שעומד מאחורי כל פרויקט את’ריום, וללא ספק, האדם החשוב ביותר בתחום הקריפטו אחרי סאטושי נקאמוטו..

עובדה ידועה היא וויטאליק בוטרין הוא אדם עשיר מאוד עם אחד השווי הגדול ביותר בקריפטו. למרות שהממציא מעולם לא הודה בפומבי כמה ETH בבעלותו, היו דיווחים על כך שהוא העביר 30,000 ETH ל- Bitstamp, אחת מחילופי הקריפטו הגדולים, אי שם בדצמבר 2017. פורומים אחרים ופוסטים ציבוריים מתארים את ויטליק כמחזיק איפשהו. בסביבות 500,000 ETH.

בסופו של יום, איש אינו יכול לענות על שאלה זו מלבד ויטליק בוטרין עצמו. מה שמדהים יותר הוא שכאשר רוב האנשים חושבים על בוטרין, הם לא רואים את האיש העשיר ההוא, אלא הממציא של אחת מפלטפורמות הבלוק-שיין הטובות ביותר, אדם שהכסף אינו בראש סדר העדיפויות שלו, ותמיד מחפש לפתור בעיות אמיתיות בתוך כדור הקריפטו.

מר בוטרין היה מעורב בשוק הקריפטו וההשקעה שלהם ברשת את’ריום אינה כספית בלבד. הוא מוקדש לאת’רום כמפתח ומוביל צוותים שונים שמשקיעים את זמנם וכספם בשיפור המערכת האקולוגית של את’ריום..

לפיכך, בילוי זמן ומאמץ ברשת הוא גם דרך להשקיע בה. יתר על כן, ישנן חברות רבות הנשענות על המלצותיו ועצותיו על מנת להשקיע את כספן במפתחים העובדים על אתריום. אימוץ נוסף פירושו יסודות חזקים יותר עבור Ethereum, שבסופו של דבר יתורגמו למחיר גבוה יותר של הנכס הדיגיטלי של ETH.

בוטרין נמצא במצב דומה לזה של יוסף לובין. שניהם הקימו את חברת Ethereum והם פעלו במטרה להרחיב את הפתרונות והפרויקטים של Ethereum. הם אולי לא משקיעים סכומי כסף גדולים ישירות ב- ETH, אך הם פעלו על מנת של- ETH יהיה ערך רב יותר לאורך זמן.

vitalik buterin

מקור: חדשות העולם העולמי

אשטון קוצ’ר

אשטון קוצ’ר, השחקן ההוליוודי, ידוע בלהט בטכנולוגיה באופן כללי. הוא היה גם אחד המשקיעים המוקדמים בטכנולוגיות ובאפליקציות כמו Airbnb ו אובר, כמו גם עבור מטבעות קריפטוגרפיים. הוא היה אחד הסלבריטאים הראשונים שקפצו לעבר שיגעון הקריפטו ואף צייץ על Ethereum בשנת 2014, כמעט שנה לפני שחרורו הראשוני. נאמר כי קוצ’ר הוא אחד המשקיעים הגדולים בביטקוין ובאת’ריום, למרות שמספר רשמי טרם פורסם.

אשטון קוצ'ר - משקיע באת'ריום

מקור: MarketWatch

צ’רלס הוסקינסון

צ’רלס הוסקינסון הוא גם אחד ממייסדי את’ריום. כעת הוא המפתח הראשי של Cardano (ADA) ו- Ethereum Classic (ETC). הוא פעל במטרה להציע פתרונות אלטרנטיביים לאת’ריום.

למרות זאת, הוא מאמץ מוקדם של מטבעות וירטואליים. הוא נכנס לחלל כאשר ביטקוין נסחר קרוב ל -1 דולר. כאשר המטבע הדיגיטלי נִרגָשׁ ל -250 דולר הוא החליט להוביל פרויקטים גדולים אחרים ולהתחיל להתקדם עם ההרחבה במרחב הקריפטו.

ראוי להזכיר שהוא בין המשקיעים המוקדמים של את’ריום כמייסד הרשת. עם זאת, הוא לא גילה חלק מהשקעותיו בפרויקט הצפנה או שמכר את כל המטבעות שלו לאחר זמן מה. 

הוא היה מעורב במספר רב של פרויקטים של קריפטו וכעת הוא מתמקד בקרדנו, אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר בשוק. העבודה שהוא ביצע חיובית מאוד עבור שוק הקריפטו, דבר שעזר להגדיל את רמת השיפורים הטכניים במרחב הקריפטו. Ethereum מנסה כעת גם להתחרות ברשתות אחרות, כולל Cardano, המאפשרת למפתחים להציע פתרונות ומוצרים טובים עוד יותר.

בדומה למה שעשו לובין ובוטרין, הוסקינסון השקיע את זמנו ולא רק כסף באת’ריום. לפיכך, בגללו והתשוקה שלו לפרויקטים של הצפנה, נוכל כעת לקיים תעשיית רשת ומתקדמים הרבה יותר מתקדמים. 11

קול הוא סופר עצמאי המתמקד במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות מתפתחות. מאמרים קודמים על Masternodes הוצגו באתרי קריפטו מובילים וצוטטו בעיתונים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner