5 מטבעות מטבעות הוכחת רווחית – חלק א ‘

עם מטבעות קריפטוגרפיים, יש כמה דרכים להרוויח הכנסה נוספת:

  • רכישת ומטבעות קריפטוגרפיים – כמו עליות מחירים, אז אתה מרוויח הכנסה מגניבה. הבעיה בכך היא שזה יכול ללכת גם בדרך אחרת ואתה מאבד המון כסף.
  • סחר במטבעות קריפטוגרפיים – מנסה לקנות נמוך ולמכור גבוה. עד כמה שזה נשמע פשוט, אתה חייב להיות בעל הידע המתאים לכך כדי להיכנס לתוכו.
  • כריית מטבעות קריפטוגרפיים – זה יעלה לך כסף לרכישת מכשירי חומרה הנדרשים בכדי להרוויח כל סכום כסף סביר. למרות שכיף לעשות זאת, בחירת המטבע הלא נכון עלולה להיות הרת אסון. החלק הטוב הוא שמכשיר כרייה פועל בדרך כלל ביותר ממטבע Crypytocurrency אחד, כך שתוכלו להחליף בקלות.
  • הפעלת מטבעות קריפטוגרפיים – על ידי תהליך שנקרא הוכחה של הימור, אתה יכול להרוויח קצת מזומנים נוספים תוך כדי שימוש בכאלה המטבעות הקריפטוגרפיים שדואגים להרוויח עוד יותר.

אנו נבדוק את האפשרות הרביעית במאמר זה כדי ללמוד כיצד להרוויח קצת מזומנים נוספים בצד מטבעות קריפטוגרפיים של הוכחה..

כיצד פועל ייצור מטבעות?

ההימור, המכונה גם הוכחה של הימור, כרוך בקניית מטבעות ספציפיים ושמירתם בארנק ייעודי לתקופה קצובה מבלי לבזבז אותם. אתה יכול לקשר זאת להפקדה קבועה בבנק מסחרי. עם סיום הזמן שנקבע, תוכל לבחור להוציא את המטבעות + ריבית או להשקיע מחדש לקבלת רווחים נוספים.

למרות שכל אלה נשמעים מעניינים, יש לזכור כמה חסרונות ויתרונות.

שלא כמו כרייה למטבעות קריפטוגרפיים, בהימור, המשקיעים לא צריכים לקנות מכשירים בעלי תצורה גבוהה כדי להרוויח. כסף זה ישמש לרכישת המטבעות להודל, וככל שיש לך יותר מטבעות, כך אתה מרוויח יותר.

חסרון אחד גדול הוא שכאשר מטבעות נעולים להשקעה, אינך יכול להשתמש בכספים אלה עד שתם תקופת ההשקעה. ובכן, מכיוון שהכסף שלך נמצא איתך, בזמן שאתה מהמר, אתה יכול להחליט להוציא אותו בכל מקרה, אבל זה אומר שתאבד כל רווח שהיה יכול להיות לך אם היית צריך להחזיק את המטבעות / אסימונים שלך לתקופה ההיא.

מסתפק במטבע PoS הטוב ביותר

אז איך תדעו באילו מטבעות קריפטוגרפיים להסתפק? ובכן, לשאלה זו, אם כי חשובה מאוד אין תשובה פשוטה. קודם כל, אתה צריך להזדהות מטבעות הוכחת יתד, ושנית, עליכם לבחור את אותם מטבעות בעלי מוניטין. לשם כך, עליך להתחייב לשעות ארוכות של מחקר כדי שלא תקבל מטבעות שיפסיקו להתקיים אי שם לאורך הקו.

למרבה המזל, נחתת על המאמר הנכון. להלן מבחר מובילים. אתה יכול להיות בטוח להשקיע חלק מהכסף שהרווחת קשה ולהשקיע לתקופות ממושכות.

למעלה 5 אתה צריך לנסות

ללא סדר מסוים, הנה כמה בחירות נהדרות שלדעתנו יש להן מוניטין רב בשוק. הטלת מטבעות אלה תזכה אותך באחוזים הנעים בין 20%, 50% ואפילו 99% מערך המטבעות שלך..

NavCoin (NAV)

זוהי מטבע-מטבע מבוזר המשתמש בטכנולוגיית עמית לעמית כדי להפעיל, ומסלק מתווכים שהם רשויות מרכזיות או בנקים מסחריים אשר ינהלו את העסקה תמורת עמלה. עם מטבע מטבע NavCoin, אף אחד לא הבעלים או השליטה בעסקאות שלה, וכל אחד יכול להיות חלק ממנה.

איך להפקיד NavCoin (NAV)

מה שאתה צריך בראש ובראשונה הוא גרסת הליבה של ארנק המטבעות הקריפטוגרפיים של NavCoin עם ערך המטבעות שאתה רוצה להשקיע בו..

כדי להשיג כמה אסימונים לסכום, עליך לרכוש באמצעות פיאט (EUR) או להמיר מטבעות קריפטוגרפיים ב- BTC, ETH, BNB או USDT בבורסות הצפנה..

כשאתה שולח כמה מטבעות לארנק שלך בהתחלה, המטבעות שלך צריכים לעבור למצב לא בוגר שדורש ממך לחכות כשעתיים או ל -240 בלוקים כדי להיות מדויקים. ואז ההימור מתחיל אוטומטית ללא כל מאמץ נוסף.

בכל אחד NavCoin הוקצה, אתה מקבל 5% שהם 0.05 נאוואים בשנה. אז כדי להפוך משהו מהותי, אתה צריך להשקיע משהו מוחשי. הנה ה מחשבון NavCoin שיעזרו לך להדריך כמה אתה מרוויח בתקציב שלך.

להורדת ארנק ה- NavCoin Core למכשיר שלך, לחץ כאן.

לקבלת רווחים מרביים, המכשיר שעליו מותקן הארנק שלך צריך להישאר פעיל והארנק פעיל.

NEO (NEO)

אסימון ניאו אינו רק מטבע קריפטוגרפי; זו גם פלטפורמה להפעלת יישומים מבוזרים (dApps) ממש כמו בלוקצ’יין את’ריום.

ניאו, המכונה גם את’ריום הסיני היא פלטפורמה המשתמשת בטכנולוגיית בלוקצ’יין לאוטומציה של נכסים דיגיטליים באמצעות חוזים חכמים.

כיצד להפקיד אסימונים של NEO (NEO)

אחזקת מטבעות ה- NEO שלך מעניקה לך GAS, אסימון נוסף המשמש לתשלום עבור שירותים בבלוקצ’יין NEO. ניתן גם לסחור באסימון ה- GAS עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בבורסות.

אתה יכול להמר על אסימוני ה- NEO שלך בשתי דרכים, בבורסות ובארנק NEON.

אם תבחר להפקיד בבורסה, מומלץ לבקש את תמיכת הבורסה שלך אם תקבל GAS עבור ה- NEO שלך בפלטפורמה. שתי חילופי מועדפים שאושרו להעניק למשתמשים את תגמולי ה- GAS שלהם הם חילופי מטבעות מטבע חוץ של Binance ו- KuCoin.

לעומת זאת, הקפדה על ארנק ה- NEON תדרוש התקנת ארנק ה- NEON במחשב האישי. אתה יכול לחץ כאן כדי לקבל את קישור ההורדה.

אתה מקבל 3.34% בשנה על מטבעות שהוחזקו. עבור כל NEO שתקיים, תקבל 0.0980 גז שנתי. אתה יכול להשתמש ב- מחשבון NEO לדעת את ההחזר על ההשקעה שלך.

עם NEO, אתה לא צריך את הארנק שלך פעיל כדי לקבל את תגמולי ה- GAS שלך.

ליסק (LSK)

ליסק היא פלטפורמה הדומה ל- Ethereum ו- NEO. הפלטפורמה מספקת SDK מבוסס JavaScript למפתחים המרחיבים את הפונקציונליות לבניית היישום הרצוי להם.

מטבע קריפטוגרפי ליסק (LSK) הוא המטבע המקורי לפלטפורמת ליסק. אסימונים אלה ניתנים לרכישה מחילופי מטבעות קריפטוגרפיים כמו YoBit, CoinEgg, Bit-Z, Binance, HitBTC, Livecoin, ושלל אחרים. ניתן לסחור בליסק תמורת הדולרים, הלירות והיורו. ניתן לסחור / להחליף אותו גם במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

כיצד להפקיד אסימונים של ליסק (LSK)

הצעד הראשון להתחיל להרוויח הכנסה פסיבית עם ליסק הוא להוריד את ארנק הליבה עבור אסימוני ה- LSK שלך. לעשות את זה, לחץ כאן להורדת יישום הארנק Lisk Nano למחשב האישי שלך.

כשאתה מתקין ומגדיר את הארנק, שלח אליו ליסק שרכשת. חשוב לשמור את הזרע במקום בטוח, כך שלא תאבד את האסימונים שלך.

אתה יכול להצביע עד 33 נציגים בבת אחת, ולכל היותר 101 נציגים. לחץ על “כרטיסיית ההצבעה” ובחר את הנציגים המועדפים עליך על ידי בחירת תיבות הסימון מול שמותיהם.

זה יעלה 1 LSK להצביע. ככל שאתה מצביע יותר צירים, אתה מרוויח יותר. הארנק של ננו ידרוש אישור, לחץ על “אשר” וזהו.

מכיוון שהרוויח אסימונים של LSK קשור בהצבעה לנציגים, נציגים אלה הם אלה שקובעים את האחוז שתקבל על ההשקעה שלך. השיעורים נעים בין 6.25% – 100% בהתאם לנציג שתבחר. כאן הוא משאב נהדר שמפרט את נציגי Lisk ואת האחוז שהם משלמים. אתה יכול גם להשתמש ב- מַחשְׁבוֹן לדעת את התשואה הממוצעת.

כעת, לאחר שעשיתם אותם, אינכם צריכים לשמור על הארנק פעיל מכיוון שהצירים שהצבעתם עבורם הצמתים פועלים עבורכם. לקבלת חדשות נוספות לגבי ליסק, אתה יכול לבדוק את שלנו מגזין ליסק

ARK (ARK)

ARK מספק לסטארטאפים, מפתחים ומשתמשים פתרונות בלוקצ’יין חדשניים, היוצרים מערכת אקולוגית של רשתות מקושרות. פלטפורמת ARK מאובטחת ומפותחת היטב לאימוץ המוני ותספק את השירותים שצרכנים ומפתחים רוצים וזקוקים להם.

הם פיתחו גם טכנולוגיה בשם SmartBridge, שנוצרה כדי לאפשר למספר חסימות רשת לתקשר זה עם זה.

אסימון ה- ARK פועל על ה- Blockchain של ARK, והוא משמש לתשלום עבור שירותים שנעשים ברשת. אתה יכול להמר על האסימונים שלך תמורת הכנסה פסיבית כלשהי. כדי להשיג כמה, אתה יכול להחליף מטבעות קריפטוגרפיים אחרים עבורו ב- Binance, Bittrex, Upbit, OKEx ו- Cryptopia..

כיצד להימנע מארקונים (ARK)

ARK משתמש באלגוריתם הקונצנזוס של DPoS, ממש כמו פלטפורמת Lisk, בעלי ARK יכולים להצביע נציג אחד בכל פעם. עולה 1 ARK להצביע לנציג שבחרת. ככל שאתה מחזיק יותר אסימונים של ARK, כך ההצבעה שלך חזקה יותר.

עם זאת, עליכם להוריד את ארנק הליבה להחזקת מטבעות קריפטוגרפיים של ארק. כדי להשיג את זה, הורד כאן.

עכשיו שקיבלתם את הארנק המתאים, שלחו את אסימוני ה- Ark שלכם לכתובת הארנק שנוצרה, ותהיו מסודרים להמר על אותם אסימונים.

כדי להתחיל בהימור, לחץ על הכרטיסייה “הצבע” ועל כפתור “הוסף DELEGATE” ממש בתוך הארנק שלך. בחר את שם הנציג שאתה תומך בו ולחץ על כפתור “הוסף נציג”.

אתה אמור לראות עלייה בשיווי המשקל מכאן. כל מה שאתה צריך לעשות זה להמשיך להימשיך כדי להמשיך להרוויח.

כאן הוא המשאב הטוב ביותר באינטרנט שמצאנו כדי לחשב מה תרוויח בהשקעתך בארק. כל שעליך לעשות הוא להזין סכום וכתובת ה- Ark שלך מחזיקה את האסימונים האלה. אתה אמור לראות דוח טבלאי על כמה אתה מרוויח מדי יום, שבועי, חודשי ושנתי.

רדקוין (RDD)

מטבע חברתי כפי שהוא מכונה, קריפטוגרפי רדקוין הופך את המטבעות הווירטואליים לשימוש קל לציבור כפי שהם טוענים. ניתן לשלב בצורה חלקה את פלטפורמת המטבע הדיגיטלי עם רשתות חברתיות מרכזיות, מה שהופך טיפים למשלוח וקבלה ותשלומים קטנים לפשוטים, מהירים וקלים.

כיצד להפקיד את Reddcoins שלך (RDD)

כדי להתחיל, עליך להוריד את ארנק ה- RDD באתר הרשמי שלהם למחשב האישי שלך. רכשו כמה מטבעות אם עוד לא עשיתם זאת, ושלחו אותם לארנק שהתקנתם זה עתה.

המטבעות צריכים לקחת קצת זמן להתבגרות, אבל כאשר זה קורה, כדאי להתחיל להרוויח על המטבעות שלא הוצאו.

אתה מקבל 6.1% תשואה שנתית על ההשקעה שלך ב- Reddcoin. אז אם אתה מחזיק 100 RDD, אתה אמור לקבל 6.183 אסימונים נוספים עם ההפקדה הראשונית שלך. הנה ה מחשבון הימור Reddcoin בעזרתם תוכלו לחשב כמה תרוויחו בהתאם לתקציב ההשקעה שלכם.

סיכום

ההימור אינו תוכנית מהירה להתעשר. אתה רוצה להרוויח טון בתשלומים, ואז להיות מוכן להשקיע טון. ובכן, הדבר הטוב הוא שהמטבעות שלך בידיים שלך עם הימור. אתה יכול לבחור להפסיק בכל עת.

ככל שהמחיר עולה, ככל שאתה מרוויח יותר אסימונים, גם הערך (מחיר) של האסימונים עולה, כך שזה זכייה דו כיוונית.

דע לך שיש לך את הידע, קדימה והוציא אותו לפועל. ניתן למצוא את רוב מטבעות הקריפטו הללו ב- Binance Exchange.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner