הארנקים הטובים ביותר לביטקוין בשנת 2020

בעולם המטבעות קריפטוגרפיים, Bitcoin אינו זקוק למבוא. המטבע הדיגיטלי, שהושק בשנת 2009, חווה עליות אסטרונומיות בשנת 2017, שעלו לכותרות ברחבי העולם, וכרגע הוא המטבע הקריפטוגרפי הגדול ביותר בעולם לפי שווי שוק. 

אם אתם מתכננים להתחיל לסחור בביטקוין, הדבר הראשון שאתם צריכים הוא איפה להחזיק את הביטקוין בבטחה. שלא כמו מטבעות דיגיטליים רבים אחרים, ארנקים רבים של מטבעות קריפטוגרפיים תומכים בביטקוין, ולכן האתגר העיקרי הוא להצטמצם לטוב ביותר וזה שמתאים לצרכים שלך.. 

לשם נכנס המדריך הזה. 

מה לחפש בארנקים למחזיקי ביטקוין

הקפד לשקול את התכונות הבאות בעת בחירת ארנק לביטקוין שלך. 

  • פַּשְׁטוּת– חלק מארנקי הביטקוין קשים להבנה עבור סוחר הביטקוין הממוצע, וזה מקשה עוד יותר על מתחיל. אתה עלול לאבד את הכספים שלך באמצעות העברות מוטעות וחוסר ביטחון. עם זאת בחשבון, הקפד לבחור בארנק ידידותי למשתמש. 
  • תמיכה ופיתוח לקוחות– בדוק אם יש ביקורות על תמיכת הלקוחות של הארנק ועל צוות הפיתוח שעומד מאחורי זה. כמה גורמים שכדאי לקחת בחשבון הם האם הצוות תמיד מבצע שיפורים בכדי להפוך את הארנק לנוח יותר ולשפר את אבטחתו. כמו כן, בדוק את תמיכת הלקוחות כדי לדעת אם ייעזר לך במקרה שהארנק שלך נפרץ אי פעם או תקלה. 
  • תכונות אבטחה וגיבוי– זהה לארנק הפיזי שלך, האבטחה חשובה ביותר עבור ארנק הביטקוין שלך. חפש בגוגל את המוניטין של הארנק בנוגע לאבטחה, ובדוק אם הוא נפרץ בעבר, או תלונות על כך שלקוח כלשהו איבד את כספו או מטבעותיו. 
  • שליטה על מפתח פרטי– האם הארנק מאפשר לך שליטה במפתח הפרטי שלך? או שהוא נשלט על ידי צד שלישי? שליטה במפתח הפרטי שלך פירושה שליטה בביטקוין שלך. 
  • כתובת חדשה– בחר ארנק שהוא דטרמיניסטי היררכי (HD), המשמעות היא שהוא מייצר כתובת חדשה לכל עסקה כדי להגביר את האבטחה של הארנק שלך.. 
  • אַלמוֹנִיוּת– אם חשוב לך להישאר אנונימיים, בחר בארנק שלא מבקש כל כך הרבה מהמידע האישי שלך במהלך ההרשמה. 

מיטב ארנקי החומרה של ביטקוין 

ספר חשבונות ננו ס 

Ledger Nano S הוא ארנק קריפטו בגודל USB שיכול לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים רבים כולל ביטקוין. 

הארנקים הטובים ביותר לביטקוין

ארנק החומרה מאובטח ויכול להריץ מספר אפליקציות. זה גם זול למדי ותוכנות זדוניות, כך שהמפתחות הפרטיים שלך יהיו בטוחים מפני האקרים זדוניים. זהו אחד מארנקי הביטקוין הטובים ביותר בשוק כיום ויכול להשתלב עם ארנקי תוכנה מרובים. 

יתר על כן, הארנק מכיל תצוגת OLED מובנית, בה תוכלו לאשר עסקאות. עם זאת, חסרון אחד בארנק זה הוא שאתה לא יכול לגשת לביטקוין שלך בדרכים. 

גווארדה 

אחסון ביטקוין אינו משימה קלה. אתה הבעלים של הנכסים הדיגיטליים שלך כל עוד יש לך את המפתח הפרטי של הכספים שלך. זו הסיבה שחשוב מאוד שיהיה לכם ארנק מאובטח, מוכר וידידותי למשתמש שיספק לכם את כל השירותים הדרושים לכם.. 

גווארדה הוא אחד מארנקי הביטקוין המתקדמים ביותר בשוק הקריפטו. Guarda הוא ארנק מרובה פלטפורמות וריבוי נכסים המאפשר למשתמשים לאחסן את הנכסים הדיגיטליים שלהם בפלטפורמה בה הם מרגישים יותר בנוח להשתמש. פירוש הדבר שיש ארנקי Guarda למחשבים שולחניים, ניידים, אינטרנט וכרום הזמינים למשתמשים בשוק הקריפטו. 

אף על פי שביטקוין הוא הקריפטו המוכר והגדול ביותר בשוק, ישנם משקיעים שמציבים את כספם בנכסים דיגיטליים אחרים. זו הסיבה שארנק רב-נכסי כמו Guarda יעניק למשתמשים אלה חוויה ייחודית לטפל בכל הנכסים הדיגיטליים שלהם במקום אחד בלבד.. 

באמצעות Guarda יוכלו המשתמשים לאחסן, לקנות, למכור, להחליף ולקבל מגוון רחב של מטבעות וירטואליים, כולל, אך לא רק, ביטקוין, Bitcoin Gold (BTG), Litecoin (LTC), XRP, Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Tron (TRX), DAI ומטבעות רבים אחרים של ERC-20. השירותים הניתנים על ידי Guarda זמינים גם בשפות שונות כדי להגיע למספר גדול יותר של אנשים ברחבי העולם. 

לבסוף, כדי שתהיו בטוחים שמדובר בארנק מאובטח ומוכר, Guarda שיתפה פעולה עם פלטפורמות שונות, כולל Ethereum Classic, Zcash (ZEC), Binance ו- Bitcoin Gold.

ארנק ביטקוין אטומי

ארנק אטומי

אטומי הוא מבוזר ארנק ביטקוין. האפליקציה הוקמה בשנת 2018 והפכה להיות מוכרת כדרך נוחה לנהל את ה- BTC שלך ואסימונים נוספים של 500+ על ידי 500,000 המשתמשים שלה. הארנק זמין לכל מערכת ההפעלה הראשית של שולחן העבודה, אנדרואיד & iOS, ויש לו מגוון רחב של תכונות חשובות שהופכות את Atomic לאחת הבחירות הפופולריות ביותר בשוק.

ראשית, ארנק Atomic מציע לך לנהל לא רק את תיק הביטקוין שלך אלא גם להחליף, להשקיע ולקנות את כל הנכסים המובילים בין 500 אסימונים בממשק מאובטח אחד. יתר על כן, זהו הארנק הראשון שהשיק תוכנית חברות משלו המעניקה למשתמשים את היכולת לקבל cashback עבור כל בורסה שנלקחה בעילום שם ובקליק אחד באפליקציה.. 

יתר על כן, אתה יכול להגדיל בקלות את תיק הביטקוין שלך כמו גם 18 מטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים באמצעות אפשרות הקריפטו המובנית. USD, EUR ויותר מ -15 מטבעות פיאט מקומיים ומעלה מקובלים ברחבי העולם. אפשרות נוספת להשיג קריפטו היא הימור. ארנק אטומי מציע תגמולים בהימור מבוזר עבור 10 נכסי PoS (וסופרים) עם 5-23% באפריל. 

אחרון חביב, כארנק מבוזר, Atomic מעניקה גישה מלאה על כספים למשתמשיה המצפינים מפתחות פרטיים במכשירי בעלי האפליקציה. כמו כן, זה אנונימי. כדי להתחיל להשתמש בארנק, אינך צריך ליצור חשבון, להעביר אימות או KYC עבור תכונות בסיסיות. לבסוף, יש לו שירות תמיכה יוצא מן הכלל שמוכן לספק מענה מהיר ויעיל עבורך 24/7.

ארנק DeFi של Crypto.com

אחד מארנקי הצפנה המודרניים והמוכרים ביותר עבור מטבעות דיגיטליים הוא ארנק DeFi של Crypto.com. החברה מקדמת אותו בביטוי “המפתחות שלך, הקריפטו שלך”, שהוא בהחלט חשוב לשוק הקריפטו. במהלך השנים האחרונות, כמה האקרים של קריפטו הצליחו להשיג את הכסף של משתמשים רבים בשל העובדה שהם לא היו הבעלים של המפתחות הפרטיים שלהם.. 

עם ארנק זה, תהיה לך שליטה מלאה על המטבעות הווירטואליים שלך ולא על צד שלישי. המשתמשים יקבלו שליטה מלאה על הכספים שהם מאחסנים בארנקים, כולל Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH9, Crypto.com Coin (CRO), Litecoin (LTC), MCO, XRP, Stellar Lumens (XLM) ורבים אחרים של ERC. -20 אסימונים. 

בנוסף לכך, ארנק Crypto.com יחובר ליישום Crypto.com על מנת שאנשים פרטיים יוכלו לגוון את הפתרונות הפיננסיים שלהם ואת המטבעות הקריפטוגרפיים. יתר על כן, זה הולך להיות ארנק מאובטח מאוד. 

Crypto.com מתמקד במתן למשתמשים את האבטחה הטובה ביותר בשוק – הם נותנים לו עדיפות עליונה. המפתחות הפרטיים יוצפנו באופן מקומי במכשיר באמצעות Enclave Secure המוגן באמצעות אימות ביומטרי ואימות דו-גורמי (2FA).

אפליקציית Crypto.com

עם ה יישום Crypto.com, המשתמשים יוכלו לקנות ולמכור 7 פיאט ו- 55 מטבעות וירטואליים שונים. יתר על כן, למשתמשים תהיה גישה לשירות שיעזור למשתמשים לנהל ולהוציא את כספם כרצונם באמצעות כרטיס ה- MCO Visa. 

משתמשים יכולים להשלים את הארנק בקלות באמצעות העברה בנקאית, חיוב או כרטיס אשראי. אתה יכול גם לרכוש כספים באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. העברות אלה המתבצעות מיישום Crypto.com למשתמשים אחרים מאותה אפליקציה יוכלו להעביר את הכספים בחינם ומיידית.. 

בינתיים אנשים יכולים גם למשוך את הכספים לארנקים וכתובות חיצוניים בתשלום קבוע נמוך, שהוא תחרותי מאוד ובהחלט יכול לנצח את הפתרונות שמציעים מתחרים אחרים. למשתמשי אפליקציית Crypto.com תהיה גם אפשרות לעקוב אחר מטבעות, מטבעות דיגיטליים ויותר מ -200 מטבעות בשוק. 

למשקיעים יהיה גם מידע מפורט על כל נכס דיגיטלי, כולל USD ו- BTC. למשתמשים יהיו תרשימים של 8 שעות, תלת-ממד, 1 וואט, 3 מיליון ו -6 מיליון שיאפשרו לאנשים להבין לאן מועדות השווקים וכיצד הם יכולים לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים בקלות..

טרזור 

זוהי אפשרות פופולרית לאחסון הביטקוין שלך. ארנק החומרה מבוסס היטב ומאובטח, והוא אמור להיות ברשימה הקצרה שלכם. 

המכשיר הקטן והנייד מתחבר למחשב האישי שלך באמצעות כבל USB. זה מאפשר לך לשלוט על המפתחות הפרטיים שלך, ואתה יכול לגבות את המידע באמצעות זרע בן 24 מילים שנוצר בהתקנה. הארנק מציע יותר מאפייני אבטחה, כולל מסך המאפשר אישור עסקה. 

מיטב ארנקי הביטקוין 

Blockchain.info

ארנק זה ידידותי למשתמש, מבוסס וזמין לאינטרנט ולנייד. בנוסף, הוא מספק גישה נוחה ומהירה לאחזקות הביטקוין שלך במכשירים רבים.

באתר הפלטפורמה היא טוענת כי סיפקה יותר מ -20 מיליון ארנקים ושימשה ביותר מ -90 מיליון עסקאות. האתר גם מעביר אתכם בכל השלבים הדרושים כדי לשלוח ולקבל ביטקוין. 

מבחינת אבטחה, האתר מבקש אימות דוא”ל בזמן ההרשמה, קישורים למספר הנייד שלך והגדרת ה- 2FA לאבטחה נוספת. 

יתר על כן, מכיוון שמדובר בבורסה מלאה, הוא נחשב לבטוח יותר בהשוואה לארנקים מקוונים אחרים. 

Coinbase 

Coinbase מציעה אחת הדרכים הקלות ביותר לסחור במטבעות הקריפטוגרפיים שלך, וכך מרוויחה אותה בראש רשימת הארנקים המקוונים. הארנק מציע את שירותיו למשתמשים ב -32 מדינות ברחבי העולם. הוא מציע גם את ארנק האינטרנט שלו, המאפשר למשתמשים לאחסן כמה מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין בצורה נוחה. 

ידידותיות למשתמש היא החוזק הגדול ביותר של Coinbase, על פי ביקורות הלקוחות. מנקודת הכניסה, ממשק האתר די קל לניווט וקל להבנה. 

יתר על כן, אתה יכול לגשת לביטקוין שלך בכל עת. קיימת גם אפשרות אחסון מתקדמת יותר, המכונה Coinbase Vault, שהיא אחסון לא מקוון, עם פונקציונליות Multisig ומשיכות מושהות בזמן. תכונות אלו מאפשרות למשתמשים לשלוט במפתחות הפרטיים שלהם ובכך בביטקוין שלכם. 

GreenAddress

זֶה ארנק הוא ארנק מקוון נוסף המדורג לראשונה לבעלי ביטקוין המציע אבטחה ופרטיות. 

המאפיינים החשובים ביותר של ארנק זה הם פונקציונליות האבטחה שלו ופונקציונליות מרובת חתימות. זהו ארנק דטרמיניסטי ומאפשר למשתמשיו לאחסן את המפתחות הפרטיים שלהם. 

כספיכם יאובטחו באמצעות המפתח הפרטי שלכם והמפתחות הפרטיים של הארנק. עם זאת, פירוש הדבר שתזדקק לאישור מצד שלישי לפני ביצוע תשלומים כלשהם, דבר שגרר ביקורת מצד קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים. 

GreenAddress תומך רק בביטקוין וניתן לגשת אליו דרך אפליקציית Google Chrome ואפליקציות אנדרואיד ו- iOS אחרות בטלפון הנייד שלך. 

מיטב ארנקי הביטקוין הניידים 

תַפטִיר 

נוסד בשנת 2008, תַפטִיר הוא שם מבוסס בענף זה. Mycelium הוא ארנק סלולרי והוא זמין עבור משתמשי Android ו- iOS, והוא מציע מגוון של תכונות שהופכות אותו לאחת האפשרויות הטובות ביותר בקרב מחזיקי Bitcoin.. 

ראשית, הארנק מציע תכונות אבטחה ופרטיות מתקדמות. למשל, ארנק דטרמיניסטי היררכי שיוצר כתובת חדשה לכל עסקה. בנוסף, הארנק משתמש בפרוטוקול הפתוח BitID לאימות מאובטח, המאפשר למשתמשים ליצור גיבויים, ותומך גם בארנקי חומרה לא מקוונים..

עם זאת, ארנק זה אינו נגיש בשום ממשק אינטרנט או שולחן עבודה, ונגיש רק דרך הטלפון הנייד שלך. בנוסף, ממשק המשתמש די קשה למתחילים להבין. 

אלה כמה מהארנקים הטובים ביותר לביטקוין, והם הועמדו ברשימה הקצרה על בסיס ידידותיות למשתמש, אבטחה ותמיכת לקוחות. בחר מתוך רשימה זו, ולא תתאכזב. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner