הארנקים הכי בטוחים להחזיק אדווה בשנת 2018 | מדריך למתחיל

ישנן אפשרויות רבות של אַדְוָה ארנקי XRP זמינים וזה יכול להיות די קשה לבחור את הנכון. מדריך זה יעזור לכם להחליט איזה סוג של ארנקים של Ripple קיימים ואיזה מתאים לכם.

לפני קבלת ארנק

הדבר הראשון שאתה צריך לדעת לפני שתקבל כל ארנק Ripple XRP הוא שבלי קשר לאיזה ארנק תבחר, 20 XRP יידרשו מהיתרה שלך כדי להזמין את כתובת הארנק שלך. אותם 20 XRP לא יהיו זמינים לכל עסקאות, כאשר ה- XRP משמש כדי לשמור על הארנק שלך פתוח ולהפעיל את ה- XRP שלך במדף האדווה. (זה לא המקרה בעת אחסון XRP בבורסה).

לכן מומלץ לשמור ולהשתמש בארנק Ripple אחד בלבד אלא אם כן הדבר נחוץ בהחלט.

סוגי הארנקים השונים

לפני שעוברים על סוגי ארנקי ה- Ripple ברשימה זו, חשוב שתדעו מה ההבדל בין סוגי הארנקים השונים בשוק. על ידי ידיעת ההבדלים תוכלו להחליט איזה סוג ארנק מתאים ביותר לצרכים שלכם.

ארנק תוכנה הוא ארנק מקוון אשר ניתן להחזיק במחשב, טאבלט או מכשיר נייד. הם דורשים גישה לאינטרנט ומאוחסנים. הם קלים לשימוש, ורבים מהם ניתנים להורדה בחינם. בשל החיבור המקוון שלהם, הם נחשבים לפגיעים להתקפה ודורשים חיבור אינטרנט יציב בעת ביצוע עסקאות.

ארנק חומרה הוא ארנק פיזי (זה בדרך כלל נראה כמו מקל USB) עליו אתה מאחסן את הנכסים הדיגיטליים שלך. הם נחשבים לשיטות הפרטיות והבטוחות ביותר לאחסון קריפטוסים. מצד שני, הם יותר בצד היקר.

ארנק חם, הידוע גם בשם ארנק דפדפן, הוא סוג של ארנק אליו ניתן לגשת באופן בלעדי במצב מקוון. זה מאפשר למשתמשים לבצע עסקאות מיידיות.

ארנק נייר הוא פיסת נייר שעליה מודפסים כל הנתונים של כספי הצפנה שלך, כולל המפתחות והכתובות הפרטיים.

ספר חשבונות ננו ס

ספר חשבונות ננו ס הוא ארנק חומרה הדומה לכונן USB הכולל מסך OLED. זה נחשב בעיני חובבי הקריפטו כדרך הבטוחה ביותר לאחסון מפתחות פרטיים מכיוון שהוא מגביל את יכולתו של ההאקר לגשת למטבע..

בניגוד לארנקים אחרים, ננו אינה מגבילה את מספר המטבעות שתוכל לאחסן, כלומר תוכל לאחסן כמות בלתי מוגבלת של מטבעות XRP. הוא תומך גם במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

כדי לגשת לכספים שאחסנת ב- Ledger Nano S שלך, פשוט חבר אותו למחשב האישי שלך או לנייד ותוכל להתחיל בקלות לשלוח ולקבל XRPs.

כל המפתחות הפרטיים נשמרים בסביבה לא מקוונת, וכך כמעט בלתי אפשרי עבור האקרים לגנוב את הכספים שלך. המכשיר תואם למחשבים הפועלים עם מערכת הפעלה Windows, Mac, Linux ו- Chrome. באמצעות כבל OTG, אתה גם מחבר אותו לטלפון אנדרואיד שלך.

מכשיר זה כולל מסך נפרד המציג את פרטי העסקה כגון מפתח הזרע. המפתחות הפרטיים נשמרים בנפרד בהתקן כאשר הוא מריץ את הקריפטוגרפיה המצוינת, הקושחה שהועלתה בארכיטקטורת השבב הכפול שלה. יתר על כן, כשאתה מחבר אותו למחשב האישי, זה דורש להזין קוד PIN בן 4 ספרות.

לאחר ההתחברות ספר חשבונות ננו ס למחשב האישי שלך, נדרש להתקין יישום לאימות יתרת ה- XRP שלך ואת כל העסקאות. כאשר ברצונך לשלוח XRP, עליך לגשת פיזית למכשיר כדי לאשר את העסקה, מה שהופך אותו לבטוח יותר מכיוון שהוא מגביל את הקשר עם הבעלים בלבד..

אקסארפי

אקסארפי, משחק מילים חכם ב- XRP, הוא ארנק אינטרנט של Ripple (XRP) המאפשר לסוחרים לתקשר ישירות עם רשת Ripple באמצעות היישום הנגיש שלהם. הארנק מאפשר למשתמשים לבצע עסקאות Ripple מכל מקום, ומספק חיבור בין המשתמש לרשת Ripple העולמית באמצעות ממשק קל לשימוש ואינטראקטיבי..

הממשק שלהם מאוד רספונסיבי ויכול לשמש גם סוחרים מתחילים. יתרה מכך, Exarpy אינה מחזיקה במידע על חברים, מכיוון שהפלטפורמה אינה הבעלים או מנהלת מסד נתונים. כמו כן, הפלטפורמה אינה מפקחת על לקוחות באמצעות כלי ניתוח עורפיים כגון Google Analytics. זה נעשה מכיוון ששמירת רשומות כאלה מגדילה את הסיכון לפריצות מקוונות.

האפשרות המאובטחת ביותר שמציע הארנק תהיה אמצעי האבטחה שלהם להתחברות PIN. כאשר אתה מנסה להתחבר ב- Exarpy, תוצג לך הודעה המורה לך לנתק את המחשב או המחשב הנייד שלך מהאינטרנט. לאחר התנתקותך, תישלח לדף הכניסה, שם תידרש לספק את קוד ה- PIN והקוד האימות שלך. לאחר הזנת פרטיך, לחץ על כפתור הכניסה. לאחר מכן, הארנק יגיד לך שבטוח להתחבר שוב לאינטרנט.

יש לציין כי ארנק Exarpy גובה עמלת 0.0025 XRP לכל עסקה (הכוללת את דמי הרשת). בהיותו אחד מארנקי ה- Ripple הפופולריים ביותר, Exarpy היא פלטפורמה מאובטחת בה תוכלו לאחסן את מטבעות ה- XRP היקרים לכם, מבלי שתצטרכו לדאוג שהאחזקותיכם ייפרצו או יאבדו.

ארנק גארדה

אתר הארנק: https://guarda.co/

סוג ארנק: אינטרנט, נייד, שולחן עבודה, תוסף Chrome

קלות שימוש: קל

בטוח: כן

עֲלוּת: חינם

Guarda הוא ארנק סלולרי בעל קוד פתוח במטבע יחיד. הוא תומך במכשירי אנדרואיד, מה שמאפשר למשתמשים לשלוח, לקבל ולהחליף מטבעות XRP ישירות מהסמארטפונים שלהם. בנוסף לכך, משתמשים יכולים לבדוק את היסטוריית העסקאות שלהם, באדיבות הממשק הידידותי למשתמש שהופך את היישום שלו לקל, מהיר ומהנה יותר. מפתחי הארנק תמיד מחפשים דרכים חדשות להעצים את חוויית לקוחותיהם.

Guarda הוא ארנק רב מטבעי התומך ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים המיינסטרים, כולל XRP. מטבעות קריפטוגרפיים אחרים הנתמכים כוללים Bitcoin (BTC), NEO, Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), ו- Bitcoin Gold (BTG), בין היתר. אחת התכונות המעניינות ביותר בארנק זה היא שהוא מציע פתרון שאינו משמורן להחזקת מטבעות קריפטוגרפיים. 

כדי להבטיח שכל האנשים יישארו בשליטה בכספים שלהם, גווארדה לא מאחסנת מידע אישי כלשהו, ​​כולל פרטי ארנק ומפתחות פרטיים. המפתח הפרטי נשאר בזיכרון מאובטח של המכשיר ומוחק את עצמו מיד המשתמש מתנתק מהמכשיר. תכונה זו הופכת את גווארדה לאחד הארנקים הטובים ביותר של זקש ברשת.

כפי שדווח על ידי Trustpilot, לארנק Guarda יש 84% מההערות החיוביות של משתמשים הרואים כי הארנק “מצוין” או “מצוין”. רק 13% מהביקורות היו שליליות, בהתחשב בשירותים הניתנים על ידי הארנק “גרוע” או “רע”. זה גם מראה שהארנק מציע שירותים טובים למשתמשים בשוק המטבעות. 

טוסט

טוסט הוא ארנק מקוון שפותח על ידי StarStone Limited. בתחילה הוא פותח כארנק נייד, אך כעת יש לו גם גרסאות שולחן עבודה זמינות. כל המפתחות הפרטיים נוצרים ונשמרים במכשיר המשתמש, במקום לאחסן אותם באופן מקוון, וכך הופכים הכל לבטוח יותר ופחות רגיש להתקפות פריצה. קוד המקור ובינארי התוכנה שעליהם מבוססת הם מקור פתוח.

ניתן להוריד טוסט עבור iOS, Android, Windows, Mac ו- Linux. הארנק הזה לגמרי בחינם, ולא מחייב שום דבר מצידם. הם אינם מכוונים מידע או קוד סודי סודי מהמכשיר שלך לשרתים שלהם, ובכך טוענים שיש להם אבטחה משופרת.

סיכום

זה היה שלושת המובילים שלנו בארנקים הטובים ביותר עבור ה- XRP שלך. אנו מקווים שהבחירות המובילות שלנו יעזרו לך לצמצם את החיפוש אחר הארנק הרצוי לך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner