כל מה שאתה צריך לדעת על מטבעות מטבעות בסיסיים של תשומת לב | מדריך למתחילים בשנת 2018

אסימון תשומת לב בסיסי (BAT) הוא אחד הפרויקטים השנויים ביותר במחלוקת וגם אחד השאפתנים והראויים לשבחים בקריפטוספירה הנוכחית.

נוצר בשנת 2016, אסימון הקשב הבסיסי מאחוריו אחד השמות הגדולים ביותר, זה של ברנדן אייך, היוצר של JavaScript והמייסד האגדי של מוזילה. חברי צוות נוספים ראויים לציון כוללים את בריאן בונדי, מפתח ראשי ומייסד שותף של Brave and Scott Locklin, מהנדס בכיר, ומייסד שותף של תוכנת קרף.

קְבוּצָה

מה זה אסימון תשומת לב בסיסי?

במילים פשוטות ככל האפשר, אסימון תשומת לב בסיסי הוא האסימון המקורי שמניע את המערכת האקולוגית האמיצה. BAT הוא אסימון ERC-20, מה שאומר שהוא בנוי על גבי בלוקצ’יין את’ריום. ניתן להשתמש באסימונים באופן חופשי במערכת האקולוגית האמיצה, כלומר ניתן להחליף אותם בין מפרסמים, מפרסמים ומשתמשי אינטרנט טיפוסיים..

המטרה העיקרית של פרויקט Basic Attention Token (BAT) שבסיסה בסן פרנסיסקו היא לספק למשתמשיה חילופי פרסום דיגיטלי רבי עוצמה המבוססים על טכנולוגיות בלוקצ’יין. היא נועדה לטפל ולשפר את מערכת הפרסום הדיגיטלית קצת לא הוגנת שבה משתמשי אינטרנט רבים נדרשים להקריב זמן, פרטיות ותשומת לב על מנת להשתמש בה בחינם.

מבנה הפרויקט, איך עובד BAT

אם השם הנ”ל של אַמִיץ נשמע מוכר, זה בגלל ש- Brave הוא ללא ספק אחד הדפדפנים הטובים ביותר שעלו בשנים האחרונות. Brave הוא דפדפן אינטרנט מבוסס Chromium שכל כולו מציע למשתמשים בו חוויה מקוונת יותר על ידי חסימת עוקבים ומודעות, ובכך משפר את מהירות הפרטיות וגם את טעינת דפי האינטרנט..

הדפדפן Brave הוא חלק אינסטרומנטלי בפרויקט Basic Attention Token. כמובן שמשתמשים אינם נדרשים בהכרח להשתמש ב- BAT בעת שימוש ב- Brave למרות שהם יכולים להשתמש באסימון כדי לשלם לבעלי תוכן.

אַמִיץ

מכיוון שהפרויקט בעצם מפתח סוג חדש של מודל פרסום דיגיטלי, הוא בהכרח הולך ראש בראש עם ענקיות הפרסום הגדולות ביותר שם כמו פייסבוק, טוויטר ויוטיוב. המערכת החדשה שמציעה BAT דוחקת חברות מתווכים כמו אלה שהוזכרו לעיל. במקום לשלם אותם, ניתן לשלם את המטבע ישירות ממפרסמים למשתמשים המשתמשים ב- BAT. במילים פשוטות, מודל הפרסום שלו מאפשר למפרסמים לשלם עבור מודעות המשתמשות ב- BAT ומשתמשים הצופים בתוספות אלה יזכו בתגמול BAT.

על פי אסימון הקשב הבסיסי נייר לבן, לאמיץ יש תפקיד מיוחד שכן הוא משמש למדידת תשומת לב המשתמשים. הדפדפן מנתח את מעורבות המשתמשים בכרטיסייה ספציפית ומציג מודעות רלוונטיות על סמך הזמן המושקע בגלילה על תוכן ספציפי.

לאחר איסוף ציון הקשב, הנתונים נשלחים למערכת ספר החשבונות האמיצה. היא אחראית לתשלום למוציאים לאור ולמשתמשים כאחד על סמך ציון תשומת הלב הסופי.

תרשים

ביצועי שוק

אסימון ה- BAT הושק באמצעות ICO טיפוסי. מה שהכי מרשים ב- ICO המסוים הזה הוא העובדה שהחברה הצליחה לגייס 35 מיליון דולר תוך קצת פחות מ -30 שניות. נכון לכתיבת שורות אלה, מחיר ה- BAT הוא 0.23 דולר לאסימון, לא הרבה יותר מאשר כאשר הושק לראשונה ביוני 2017 (0.17 דולר).

שווי השוק הכולל של BAT הוא 237,735,000 $ עם היצע במחזור של 100,000,000 BAT מתוך סך כולל של 1,500,000,000 BAT. המטבע מדורג כיום במקום ה -51 CoinMarketCap, וניתן לסחור בו בכמה מהבורסות הפופולריות ביותר של קריפטו, כגון בינאנס, לאטוקן, הואובי, ChaoEX, ביטרקס, ו VeBitcoin. למידע נוסף, עיין ב- CoinMarketCap מדור שווקים.

שׁוּק

אחסון BAT

מכיוון שאסימון ה- BAT הוא אסימון ERC-20, ניתן לאחסן אותו בכל ארנק תואם ל- Ethereum. חלק מהארנקים הטובים ביותר לאחסון BAT הם  ספר חשבונות ננו ס, MyEtherWallet, ו סֵפֶר שֵׁמוֹת.

השקעה עתידית

ישנם רבים המאמינים כי BAT היא השקעה טובה מאוד לטווח הארוך. העיקרון הבסיסי שעומד מאחורי הפרויקט הוא נקודת המכירה העיקרית, הצוות מורכב ממוחות מבריקים רבים, והדפדפן האמיץ משמש כיום כבעיטה טובה לשיפור קנה המידה של הפרויקט על ידי הצעת אסימונים בחינם לכל מי שמשתמש בו..

העתיד לא הולך להיות קל עבור BAT, בעיקר בגלל שהפרויקט מתמודד עם תחרות קשה מאוד מצד ענקיות פרסום אחרות כמו גוגל ופייסבוק וכן מפלטפורמות פרסום דומות אחרות מבוססות בלוקצ’יין כמו פַּפִּירוּס ו שיתופי מודעות. למרבה המזל, שני האחרונים מתמקדים בעיקר במפרסמים ובמפרסמים, למעט משתמשים לחלוטין, דבר שהופך את ה- BAT להרבה יותר יקר. משקיעים עתידיים צריכים להמשיך בזהירות ולעשות מחקר מקיף לפני שהם מתחייבים. בודקים את הפרויקט מפת דרכים זה גם רעיון טוב מאוד.

מדיה חברתית

למידע נוסף על הפרויקט, מומלץ למשתמשים לבקר בפרויקט אתר רשמי. משאבים שימושיים אחרים כוללים את מדור בלוג, המיזמים קטע בינוני, שֶׁלָה רדיט, כמו גם שלה טוויטר ו מִברָק ערוצים.

סיכום

על פי העיתון הלבן של הפרויקט, מלבד כל העלויות הכרוכות בחיובי נתונים לטעינת מודעות, ניתן להשפיע גם על ביצועי המכשיר. ההערכה היא כי פרסומות יכולות להפחית את חיי הסוללה של הטלפון או המחשב הנייד בשיעור של עד 21%. עם זאת, המשאבים החשובים ביותר שמשתמשים מפסידים בגלל מודעות הם הזמן הפנוי שלהם.

מעניין יהיה לראות כיצד העתיד ייראה גם עבור אסימון הקשב הבסיסי וגם עבור הדפדפן האמיץ. למרות שהמערכת האקולוגית מבוססת האסימונים והדפדפן החוסם מודעות שלה הן הצעות נהדרות, הפרויקט עדיין דורש שיעורי אימוץ גדולים יותר עד שהוא יכול להסתכל בביטחון לעתיד רווחי. רק הזמן יגיד אם אסימון הקשב הבסיסי יצליח לחולל מהפכה בענף הפרסום הדיגיטלי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner