חיזוי מחיר של אדווה (XRP)

(עודכן 13 בפברואר 2021) השנה לא התחילה מאוד עבור XRP כ- BITBOX, בורסת קריפטו מובילה באסיה, הוכרז שהם הולכים למחוק את אסימון התשלום החוצה גבולות. הפלטפורמה לא הצליחה להציע סיבה קונקרטית מדוע הם נוקטים פעולה זו. חלק מהסיבות שסיפקו מדוע הם יכולים למחוק מטבע כללו ביצועים, אמינות ונזילות.

אין זה מפתיע בהתחשב בכך שהמהלך הגיע שעות ספורות לאחר ש- XRP שאב 12% לאחר חודשים של דימום במהלך שנת 2019. XRP סיימה את השנה -50%.

עם זאת, אם מחיקת רישום ותפקוד נמוך יותר, Ripple היא עדיין המטבע הקריפטוגרפי השלישי בגודלו לפי שווי שוק, והוא אמור לראות שימוש מוגבר בשנת 2020 עד תשלומים חוצי גבולות בדרום מזרח אסיה, אפריקה ואמריקה הלטינית.

כמו כן, עם מחקר שהראה כי המשקיעים מאבדים אמון ב- XRP, שראה אותו תקוע בסביבות רמת $ 0.20 לזמן מה, התחושה השלילית הגלויה לעיתים קודמת לתמורות מגמה משמעותיות. הירידה באמון המשקיעים ב- XRP עשויה לעודד עצרת.

לפחות זו דעתו של אנליסט קריפטו פופולרי אחד העונה לשם מר אנדרסון. דרך א צִיוּץ, לאחרונה הוא הסביר שלמרות שפעולת המחירים של XRP נראית דובית למדי, כמו אלטקוינים רבים, XRP תוכל ליצור תחתית ארוכת טווח כאשר המשקיעים “יזרקו את המגבת”.

חיזוי מחיר XRP

במאמר זה אנו הולכים לבחון כמה סיבות מדוע אנו מאמינים ש- XRP מוגדר לימים טובים יותר בשנת 2020.

קנו XRP ב- Binance עוד היום!

1. אימוץ מוגבר על ידי מוסדות בנקאיים 

Ripple מספק פיתרון בלוקצ’יין המנסה לפתור את הבעיות שפגעו בתעשייה הפיננסית במשך עשרות שנים: מהירויות עיבוד איטיות של עסקאות, עלויות עסקאות גבוהות ואמינות. ריפל גם שואפת להפוך תשלומים חוצי גבולות ליעילים הרבה יותר עבור ספקי התשלומים הגדולים הללו.

הצלחה מוקדמת בהצגת פתרונות אלה היא הסיבה שמוסדות פיננסיים גדולים מיהרו לשתף פעולה עם פלטפורמת Ripple.

עד כה למעלה ממאה מוסדות פיננסיים, הנעים בין ספקי תשלומים לבנקים, שותפו עם Ripple והם נהנים בתהליך מפתרונות הבלוקצ’יין הרבים שהפלטפורמה מציעה. מוקדם יותר השנה אדווה שותף עם BankDhofar – הבנק הראשון בעומאן שהקים שותפות כזו. ד”ר טאריק טאהא, ראש המידע בבנק בהודעה לעיתונות מיהר לציין מדוע מהלך זה היה כה משמעותי עבור הבנק.

“עם זאת, אנו יכולים לספק העברות כספים חוצות גבולות מיידיות, ללא חיכוך ומאובטחות תוך שניות ספורות, עם נראות מקצה לקצה לאורך מסע התשלום.

ריפל גם הצהירה כי הקרובה תישלח הודעה בה היא תשתף פעולה עם “בנקים רבים” בגרמניה.

2. שותפויות נוספות – חדשות האדווה החשובות ביותר

Ripple מיצבה את עצמה כטכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר המועדף על עסקאות פיננסיות חוצות גבולות.

בחזית זו ריפל ראתה אימוץ גדול על ידי חברות פיננסיות. למרבה הצער, מחיר ה- XRP לא עבר באופן יחסי לשותפויות אלה.

כמה פרשנים הציעו שזה בגלל שחלק מהחברות הללו אינן משתמשות במטבע המקורי של ריפל, XRP.

קנו XRP ב- Binance עוד היום!

אמנם זה נכון באופן חלקי, אך להלן נבחן שלוש סיבות מדוע מחיר ה- XRP יגיע לשיאו בקרוב.

שותפות Flutterwave

Flutterwave היא חברה ממוקדת באפריקה המבקשת לגשר על הפער בין אפריקה לכלכלה העולמית.

השותפות שלה עם Ripple, מאפשרת ל- Flutterware לנצל את כוחה של ה- blockchain של Ripple לבניית תשתיות תשלום שישרתו את משימתם..

שותפות זו פתחה, לראשונה, את אפריקה לפלטפורמת Ripple שהייתה הבלוקצ’יין בפועל לעיבוד תשלומים באזורים אחרים בעולם..

כדי לממש את מלוא הפוטנציאל של הפלטפורמה היה על Flutterware לעבור תצורות חדשות שכללו התקנת xCurrent. חיבור זה מאפשר לכל הפלטפורמות ב- RippleNet לשלוח ולקבל תשלומים בזמן אמת.

ה- xCurrent של Ripple יתממשק לפרוטוקול InterLedger שתוכנן על ידי Fluttterware כדי להכיל מטבע יחיד.

ככל ששותפות זו עמוקה יותר, ככל הנראה מקרה שימוש ב- XRP יעלה באופן טבעי וזה ישפיע באופן חיובי על מחירו..

שילוב על כסף

מדובר באינטגרציה משמעותית נוספת שתראה את מחיר ה- XRP יעלה בחודשים הקרובים.

Moneynetint היא חברת כסף אלקטרוני שממוקמת בבריטניה. המשרד מתמחה בשליחת כסף מעבר לגבולות עבור לקוחות ארגוניים. זה משהו שמשתמע מכך שכמות הכסף הנשלחת היא עצומה יחסית.

ישי טריף, מנכ”ל Moneynetint ב בהצהרה נאמר:

“ברגע שהבנו עד כמה צוות Ripple היה מקצועי ותומך בתהליך, החלטנו לבחור בהם. אנו מצפים שביחד נוכל להוביל פיתוח משמעותי ולפשט תהליכים בתחום העברות כספים חוצות גבולות. תהליכי ההתממשקות והאישור בין מוסדות פיננסיים, שנמשכו בעבר חודשים ואף שנים, מצטמצמים כעת משמעותית למספר ימים עד כמה שבועות. “

התפתחות חיובית זו מצביעה על כך שאדווה עשויה לעלות בקרוב בהתחשב בכך שזו תחילתו של שיתוף הפעולה שלהם.

קנו XRP ב- Binance עוד היום!

שימוש בכרטיסי אשראי לרכישת XRP ב- Binance

זו אולי החדשות השנייה בחשיבותה של 2019 עבור אדווה. Binance הענק נתן למשתמשים את האפשרות לרכוש מטבע קריפטוגרפי באמצעות תשלומי כרטיסי אשראי על ידי Binance & שותפות סימפלקס.

זה הקל על העניינים. אם עד עכשיו הדרך היחידה לרכוש XRP הייתה ברכישת BTC / ETH תחילה, כאמור במדריך “כיצד לקנות XRP מ- Binance”, עכשיו אתה יכול לעשות זאת רק בכמה לחיצות. כעת כל שעליך לעשות הוא להזין לך את חשבון Binance, לוודא שאתה מאומת ברמה 2 ולחץ על “קרנות” -> “קנה בכרטיס אשראי”.

קל, נכון? וגם העמלות נמוכות למדי – 3.5% או 10 דולר – הגבוה מביניהם. ויזה ומאסטרקארד מתקבלות ולוקח XRP להגיע בין 10 ל -30 דקות להגיע לחשבונך.

כמו כן, ישנן שותפויות משמעותיות אחרות שיש בהן אפשרות להשפיע על מחיר ה- Ripple בחודשים הקרובים.

למשל, קרן גייטס ומלינדה שׁוּתָפוּת שעזר לחבר את האנשים הלא בנקאיים לפתרונות פיננסיים באמצעות פרויקט Mojaloop. הפרויקט משתמש בכוחו של פרוטוקול הבין-ספרדי של ריפל.

יתר על כן, מנכ”ל הריפל הצהיר ש”עשרות “מוסדות פיננסיים ישתמשו באסימון ה- XRP בשנת 2019. אז אפשר להניח שמחיר ה- Ripple (XRP) יראה עלייה אדירה בקרוב.

Ripple נמצא כעת ב- Coinbase Pro

החל מה -25 בפברואר 2019, המסחר ב- XRP פעיל ב Coinbase Pro עם זוגות XRP / USD, XRP / EUR ו- XRP / BTC. למרבה הצער, רק משתמשים מארה”ב (שאינם תושבי ניו יורק), בריטניה, המדינות החברות באיחוד האירופי, קנדה, סינגפור ואוסטרליה יכלו לסחור ב- XRP ב- Coinbase Pro. ה הַכרָזָה מזכיר גם כי מדינות נוספות יתווספו במועד מאוחר יותר.

זה חיכו זמן רב על ידי חובבי האדווה והמהלך הזה העלה את מחיר ה- XRP בכמעט 3 סנט בשעה.

3. זוהי כעת פלטפורמת עיבוד העסקאות המהירה ביותר

ויזה הייתה בעבר החברה המהירה ביותר בכל הנוגע לפיננסים גלובליים מהירויות עסקאות עד לאחרונה. מספר עדכוני מערכת בפלטפורמת Ripple ראו את הפלטפורמה עוקפת את המיקום העליון.

לפני עדכון המערכת, Ripple יכלה להתמודד עם 1,500 עסקאות בלבד, אך כעת היא יכולה לעבד עד 50,000 עסקאות בשנייה. זה יותר מכפול מהמספר בו ויזה יכולה להתמודד עם 24,000 בלבד. זה הופך את Ripple לפלטפורמת עיבוד העסקאות המהירה ביותר בעולם.

כעת תאגידים יכולים להירשם לחבילת ה- xRapid שמציעה Ripple ולבצע עסקאות מהירות ובטוחות יותר. החבילה תעזור גם להוזיל את עלות המרת המטבע וההסדר העולמי מכיוון שה- XRP והמטבע של פיאט משתלבים כמו כפפה ליד..

זה יחסוך לחברות ולקוחותיהם מיליוני דולרים בכל שנה.

בנוגע לפיתרון xRapid, Ripple מנסה להרחיב אותו בכדי להגיע למספר גדול יותר של חברות שעובדות תשלומים והעברות באמצעות הנכס הדיגיטלי XRP. ישנן מספר חברות המנתחות את האפשרות ליישם פתרון זה לשיפור נזילותן. 

בראד גארלינגהאוס, מנכ”ל Ripple, בטוח כי הבנקים ישתמשו בפתרון זה עד סוף השנה. 

אחת החברות המשתמשות ב- xRapid היא Cuallix. החברה ממוקמת במקסיקו, ומספקת פתרונות אשראי ותשלום באמצעות הלוואות אשראי, ביטוח רכב ועוד. לאחר שהצטרף ל- RippleNet בשנת 2017, החליטה החברה להתחיל בבדיקת פתרון ה- xRapid עוד לפני ששוחרר לשוק בשנת 2018.. 

מרקורי FX, עסק מוכר להעברת כספים, משתמש גם ב- XRP כדי לשלוח תשלומים ממקסיקו וממנה. כרגע החברה יצרה ערוץ תשלומים עם הפיליפינים המאפשר למוסדות ולקוחות מעוניינים לשלוח תשלומים בצורה מהירה וקלה. 

חברות אחרות המשתמשות בשירותים אלה כוללות את SendFriend, גרם של כסף ובנק יורו אקסים. חברות אלה משתמשות גם במוצר ה- xRapid על מנת שיוכלו לשפר את שירותיהן. 

אנו שמחים להכריז על תשלומי קיימברידג ‘העולמית @cambridge_fx משתמש XRP $ ב #xRapid פיילוט לספק 13,000 לקוחות גלובליים תשלומים חוצי גבולות מהירים יותר, זולים ושקופים יותר. https://t.co/dEoL1jVAdh

– אדווה (@ אדווה) 1 במרץ 2018

כאשר חברות רבות אחרות בודקות XRP, כולל קיימברידג ‘FX, WesternUnion ואחרות, המטבע הדיגיטלי יכול להמשיך ולהתרחב. דייויד שוורץ, ה- CTO של ריפל, אמר שככל שמחיר ה- XRP גבוה יותר, כך יותר גדול את התשלומים שאדווה יכולה למקד אליהם. 

“ערך רב יותר פירושו כמעט תמיד יותר נזילות ונפח סחר. ל- XRP כבר יש כל אחד מהמאפיינים האחרים הדרושים כדי להיות נכס מתווך טוב, אך בתחילה הוא יוגבל על ידי הנזילות הזמינה “, כתב מר שוורץ.. 

מחיר גבוה יותר עבור #XRP יעזור @אַדְוָה מספר דרכים: pic.twitter.com/iSgRK6Mmn1

– דייויד שוורץ (@JoelKatz) 5 בספטמבר 2017

הפתרון של xRapid מאפשר לחברות לרכוש XRP באמצעות מטבע מקומי מספקי נזילות (כלומר בורסות) ולבצע העברה באמצעות XRP. לקוח הכונס יוכל למכור את הכספים עם ספקי נזילות מקומיים ולקבל מטבע מקומי שניתן להעביר לחשבון בנק .12

מומחים חיזוי מחיר Ripple XRP לשנת 2019 & 2020

אדווה היא שני דברים: מטבע קריפטוגרפי (XRP) ומערכת תשלומים פתוחה לבנקים. המטבע הקריפטוגרפי הוא פתרון נזילות חזק להעברות בזמן אמת בעלות נמוכה דרך שווקי פיאט וקריפטו, כמו גם אפשרות השקעה מוצקה.

לדברי מסרי ריאן סלקיס, מנכ”ל מסרי ריאן, חברת ריפל, שכן תוכנה חופשית היא “ממש טובה”, והמידע שלהם שקוף למדי. בנוסף, חברות נוספות ממשיכות להשתמש בפרוטוקול להעברת כסף לאזורים שונים בעולם. זהו גורם מפתח שיראה את עליית המחירים של המטבע.

יתרה מכך, בראד גארלינגהאוס, מנכ”ל ריפל, הצהיר לאחרונה כי הערך ההולך וגדל של המטבע מוצדק. הוא ייחס את הצמיחה הזו לצמיחה של החברה, כמו גם לגודל שוקי המט”ח שהמטבע מתכוון לטפל בהם.

על פי הקריפטוגרף הראשי של ריפל, דייוויד שוורץ, התשלומים של היום מערכות היכן שהדואר האלקטרוני היה בתחילת שנות ה -80. כל ספק בנה את המערכות שלו עבור לקוחותיו, ואם הלקוחות בחרו להשתמש במערכת אחרת, הם לא יכלו לתקשר בקלות זה עם זה. כאן נכנס אדווה; הפלטפורמה תאפשר חיבור בין מערכות תשלום שונות. לאחר מכן האימוץ המוגבר, שידחוף את מחיר המטבע לעלות.

חדשות מטבע אדווה, רשת החדשות Ripple השנייה בגודלה ברשת על ידי תעבורה טוענת כי השותפויות הטכנולוגיות החדשות המוגברות והביצועים החזקים יראו כי מחיר המטבע יגיע השנה ל -7 דולר..

בנוסף, מנכ”ל Ripple, בראד גארלינגהאוס, הביע אופטימיות כשהצהיר כי חברות תשלומים רבות יותר, מוסדות פיננסיים ובנקים יצטרפו למערכת האקולוגית של Ripple, ובכך יגדילו את ערך ה- XRP.

פיטר ברנדט הוא אחד האנשים שאתה צריך לעקוב אחריהם. הוא אמן בתרשימים & מִסְחָר. כשנשאל על ידי המשתמש על התובנות לגבי Ripple, הוא ענה בגרף יפה.

בהחלט מתלכד pic.twitter.com/ixY4b6ysqx

– פיטר ברנדט (@ PeterLBrandt) 21 בינואר 2019

InvestingHaven – אתר ידוע למשקיעים וחובבים – ערך ניתוח ארוך על מחירו של ריפל. על פי הניתוח שלהם, הם רואים מחיר פוטנציאלי של 20 דולר ל- XRP של Ripple בסוף 2019. ת חיזוי מחיר אדווה של 20 דולר בסוף 2019 הוא די אופטימי, בהתבסס על העובדה שעכשיו זה רק 0.29 דולר.

אפילו ביוני הם עדיין שורטים על אדווה וטוענים שחיזוי המחיר שלהם עשוי להתגשם בשנת 2019 או 2020 – הכל יהיה תלוי בשוק הקריפטו & איך זה יתפתח.

פיליפ נואן, מנכ”ל הון שרשרת עושר & קבוצת בלקמור לא הזכירה את דעתו לגבי מחיר האדווה וגם לא ניבאה מחיר אדווה – אך לטענתו, ריפל תהיה בין המטבעות הקריפטוגרפיים החשובים ביותר שיש. כדי להראות עד כמה הוא מתלהב מ- Ripple – הוא השווה אותם עם מיקרוסופט.

מעולם לא הייתי תומך ב #אַדְוָה $ xrp

אבל ילד הם עושים כמה מהלכים רציניים. והעובדה שיש לי בעיות עם ההנפקה שלהם מונחת בינתיים בצד מכיוון שהם הופכים כל כך חשובים להטיס את #crypto # blockchain דֶגֶל

הם יגיעו מיקרוסופט של #crypto

– פיליפ (@PhillipNunnUK) 2 באוקטובר 2018

LongForecast – אתר המכנה את עצמו “הסוכנות לחיזוי כלכלה” לא מאמין יותר מדי ב- XRP של Ripple. חיזוי מחיר האדווה שלהם לשנת 2019 & שנת 2020 היא הרבה מעל הממוצע גם עכשיו. הם מאמינים שמחיר האדווה ינוע בין 0.1 ל 0.2 דולר עד יולי 2021 שם יפתח שוק שוורים נוסף עבור ריפל. רק במרץ 2023 הם רואים מחיר של $ 0.49 לכל אדווה.

לעומת זאת, ל- OracleTimes היה אותו חזון כמונו – 5 דולר בסוף שנת 2019. והחדשות עד כה נראות לטובת ריפל – למרות שהמחיר אינו. אדווה ירדה ב -10% מאז תחילת 2019. אך בהתחשב בכך שכעת כמעט כל אחד יכול לרכוש את Ripple באמצעות כרטיס האשראי ב- Binance או מ- Coinbase Pro – יותר אנשים יוכלו לקנות אותו מה שיוביל לאימוץ גדול יותר. וגם, אנו בודקים את מחיר הביטקוין מאז שהושק עד היום אנו יכולים לראות כי האימוץ הוא אחד הגורמים החשובים ביותר.

חיזוי מחיר של אדווה (XRP) – ניתוח טכני TradingView, עודכן ב -13 בפברואר 2021

XRPUSD קצר על ידי BullmarketFX עַל TradingView.com

עבור אנליסט זה, ניתן לקבל הזדמנות קצרה טובה. הוא סבור כי במסגרת הזמן היומית הייתה תצורת W שיכולה להסתיים במחשוף קרוב ל -0.475 למטבע. יתר על כן, הייתה רמת התנגדות חזקה בסביבות 0.61 USDT המראה ש- XRP עלול להיתקל בקשיים שעולים על רמה זו במשך תקופות זמן ארוכות.. 

ראוי להזכיר כי האנליסט מחכה למסגרות זמן נמוכות יותר כדי להיכנס לתפקיד קצר ברמות אלה. עם זאת, לא מדובר בייעוץ השקעות מהצד שלנו. אנו מחכים למהלך הבא של XRP בעתיד הקרוב.

XRP / USDT – חזרה למשחק – LONG על ידי OrianaGH עַל TradingView.com

האנליסט מראה כי המטבע הווירטואלי יכול היה להגיע למטה כשהגיע ל 0.244 USDT למטבע. כעת אנו רואים ש- XRP נע גבוה יותר והוא יכול לבדוק את רמת ההתנגדות של 0.30 USDT. 

בנוסף לכך, האנליסט טוען כי הוא ממתין לחיסרון כדי לבצע כניסה ארוכה בסכום של 0.29 USDT ל- XRP. הוא גם הצהיר כי XRP שברה קו מגמה דובי משמעותי. 

אם הוא יעלה על 0.30 USDT, הוא יכול להגיע לרמות גבוהות בהרבה בעתיד. עם זאת, חשוב מאוד לעקוב אחר היסודות העומדים מאחורי הנכס הדיגיטלי הזה לאחר ההנפקה שחוותה עם רשות ניירות ערך האמריקאית (SEC).

XRPUSDT ארוך על ידי Trader_OMS עַל TradingView.com

עבור XRP אנו רואים כי האנליסט מראה כי ניתן לסחור במטבע הווירטואלי בין שתי רמות התנגדות. רמות אלה כוללות את 0.23845 USDT ואת 0.27011. אלה חשובים מאוד כדי לקיים את מחיר ה- XRP בטווח הקצר. 

למרות ש- XRP יכול לרדת לסביבות 0.23845 USDT למטבע, אז הוא יכול להתחיל לנוע גבוה יותר לכיוון 0.43759 USDT. זה מהווה עליית מחירים של 83% בשבועות ובחודשים הקרובים. עם זאת, האנליסט מזהיר סוחרים שמדובר בשיקול דעת אישי של השוק המבוסס על מידע שפורסם ונתונים היסטוריים ב- TradingView. לפיכך, זה בהחלט יכול להשתנות בשבועות הקרובים.

XRPUSDT 01 ינואר 2020 (קצר זהיר) על ידי dee718 עַל TradingView.com

XRP הושפע מחדשות רעות מאוד במהלך השבוע האחרון. רשות ניירות ערך האמריקאית (SEC) תבעה את ריפל ושני בכירים בחברה. הוא סבור שהדבר הועיל למשקיעים ואנשים רבים להיטלטל מהנכס הדיגיטלי. 

יתר על כן, הוא סבור כי המצב נותר פתוח וכי המטבע הווירטואלי עשוי להתאושש סביב 0.38 דולר בתקופה הקרובה. עם זאת, זה עשוי להיות מסובך איכשהו לאחר שירד מתחת ל- 0.18 $ לתקופה קצרה בשבוע שעבר. הנפח היה גבוה מאוד גם בימים האחרונים כאשר המוכרים והקונים מחליפים XRP.

XRPUSDT יוצר דגל שורי &# x1f990; על ידי plancton0618 עַל TradingView.com

XRPUSDT נמצא כרגע ברגע בו נוצר דגל שורי בתרשים של 4 שעות. לטענת האנליסט, זו יכולה להיות תנועה מאוד שורית עבור XRP, שיכולה לעזור למטבע הדיגיטלי לעבור ל -0.70 דולר למטבע.. 

האנליסט מאמין שאם המחיר יבדוק את תמיכת 4 שעות ויש לו פריצה, זה יכול להיות רגע טוב לקבוע פקודה להתקדם גבוה יותר. נכון לעכשיו XRP נסחרת ברמת התנגדות של 0.59 דולר למטבע והיא מנסה לשבור את הרמה הזו כדי להמשיך את מהלכה כלפי מעלה לרמות המחירים הנ”ל..

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

מי יצר אדווה?

Ripple נוצר על ידי Ripple Labs Inc, חברת טכנולוגיה אמריקאית. את הרעיון הגה ג’ד מק’לב ונבנה בתחילה בעזרת ארתור בריטו ודייויד שוורץ.

מתי הושקה אדווה?

Ripple שוחרר בשנת 2o12 והושק בשנת 2013.

האם אדווה מבוזרת?

אדווה מרוכזת למרות שמנהליה טוענים שהיא מבוזרת. לדברי מאט מקיבין, מומחה לבלוקצ’יין, “אדווה מרוכזת. זו בעצם דרך של בנקים ומוסדות פיננסיים גדולים לסחור בספר חשבונות מבוזר. “

האם אדווה הוכחת הימור? 

Ripple אינו משתמש בהוכחת יתד או בהוכחת הסכמה לעבודה אלא בפרוטוקול קונצנזוס המסייע באימות יתרות חשבונות ועסקאות במערכת.

האם אדווה היא השקעה טובה?

עבור משקיעים המחפשים השקעה מצוינת מתחת ל -1 דולר, XRP היא אופציה נהדרת. מטבע זה אינו המטבע הדיגיטלי האופייני שלך, מכיוון ש- Ripple עובדת על מהפכה בדרכי העברת הכסף.

האם אדווה תעלה? 

גובר העניין בקרב מוסדות פיננסיים ככל שהם יכולים להרוויח הכי הרבה על ידי שותפות עם ריפל. תשומת לב רבה יותר טובה למחיר המטבע המקורי XRP, ואנחנו יכולים לצפות לראות את עליית המחירים שלו בטווח הארוך. 

איפה קונים אדווה?

לפני רכישת XRP, ודא שיש לך מקום בטוח לאחסן את המטבעות שלך. זה אומר לקבל ארנק חומרה מצוין, למשל, Ledger Nano X, Edge, Trezor וכו ‘. השלב הבא הוא למצוא בורסת XRP שבה תוכלו לקנות XRP עם fiat, להחליף BTC ב- XRP או לרכוש אותו דרך קרן.

אתה יכול לקנות XRP באמצעות כרטיס אשראי / חיוב ב- eToro, Coinmama, CEX.io, Binance ו- Coinbase. קנו XRP באמצעות העברה בנקאית ב- eToro, CEX.io ו- Coinbase.

קנה XRP באמצעות העברת SEPA ב- Coinmama וב- CEX.io.

ב- eToro תוכלו לרכוש XRP בעקיפין באמצעות קרן סחר. אתה יכול גם לקנות BTC ולהחליף ל- XRP בפלטפורמות כמו Binance, Kraken ו- Bitstamp.

האם אדווה מתה?

שלא כמו מטבעות רבים שבאו ונעלמו בגלל היעדר שימוש אמיתי במקרה, XRP כאן כדי להישאר. אם לשפוט לפי האינטרס של בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים, אנחנו לא מאמינים ש- Ripple הולכת לשום מקום בקרוב. 

 האם אדווה טובה יותר מביטקוין? 

לא, אך השוואה בין שתי הפלטפורמות אינה הוגנת בהתחשב בכך ששניהם משמשים למטרות שונות. ביטקוין פותח כדי לשלם עבור שירותים וסחורות, אך Ripple נוצר עבור בנקים ורשתות תשלומים כדי לשמש כמרת מטבע, מערכת תשלומים או מערכת העברת כספים. 

 אדווה תיכשל? 

בטווח הקצר, אדווה מאוד לא סבירה שלה תיכשל.

 

אריק הוא סופר ועורך קריפטוגרפי. הוא כתב על טכנולוגיות מתפתחות כבר למעלה משבע שנים, וצבר למעלה משני מיליון צפיות בדפים. הוא גם מנהל את השכר מטבע אגורה קהילה. כעת הוא עובד על הרומן הראשון שלו, הכולל סטארט-אפ מטבע-קריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner