מנבא כוכבים (XLM) חיזוי מחיר 2021 – תחזיות לטווח ארוך של מומחים ובולניים

(עודכן 13 בפברואר 2021) Stellar היא פלטפורמת בלוקצ’יין קוד פתוח המחברת בין מערכות תשלום, בנקים ואנשים. זה נועד להעביר כסף במהירות, באמינות ובתשלום דל. השימושיות של Stellar, שהושקה בשנת 2014, ראתה אותה עולה במהירות בתרשימי הקריפטו.

Stellar (XLM) לא ביצע כל כך טוב בימים האחרונים, אולם העדכון האחרון של הבלוקצ’יין הכוכבי ליבת כוכבים v11.4.0., מבטיח להביא לצמיחה הכרחית של XLM. עם זאת, שנת 2018 הייתה שנה טובה מאוד מבחינת היסודות עם פעילות רשת ושותפויות שגדלו ושיחקו תפקיד חשוב בפיתוח הנכס הדיגיטלי הזה..

סוחרים, מומחים ואפילו הניתוחים הטכניים שלנו מצביעים על כך שיש לנו סיבה להישאר אופטימיים ביחס למחיר ה- XLM. במאמר זה, אנו נסתכל על כמה מהסיבות שעשויות להעלות את מחיר ה- XLM ואלטקוינים אחרים גבוה יותר ככל שנתקרב לרבעון האחרון של השנה. XLM תופסת כיום את המיקום ה -14 במצעד המטבעות עם שווי שוק של קצת יותר מ -1.5 מיליארד דולר.

בסוף שנת 2019, קרן Stellar הפחיתה את היצע ה- XLM ב -50%, מה שדחף את מחיר ה- XLM לעלייה של 20%. למרות שסטלר שרפה מחצית מהיצעיה, היא זכתה לביקורת רבה מצד אנליסטים, מומחים ואישים אחרים בשוק הקריפטו..

קרן כוכבים עובדת גם עם מלכ”רים המספקת מימון לפרויקטים שלהם ומקדמת את השימוש במטבעות וירטואליים.

קנה XLM ב- Binance עוד היום!

תחזיות XLM של מומחים 2019, 2020, 2021, 2022

היו חדשות טובות לכל מחזיקי הכוכבים (XLM), שכן מומחים צופים עתיד מזהיר למטבע. להלן חוות דעת מומחים מדוע מחירו של כוכב לומנס יעלה בקרוב.

א פאנל של אנשי מקצוע מתחום הקריפטו, כולל מנכ”לים, ומפתח הביטקוין המפורסם, ג’ימי סונג, ניבא רווחים אדירים במחיר של Stellar Lumen. הפאנל הצהיר כי XLM עשוי לעלות בשיעור של עד 260% ממחירו הנוכחי, עד סוף 2019. כל חברי הפאנל הביעו תקוות גדולות למחירו של המטבע בחודשים הקרובים.

WalletInvestor צופה שמחיר ה- XLM יעלה ל -0.2 דולר לפני שיורד ל -0.01 דולר בסוף השנה. עם זאת, המחיר צפוי לגדול שוב ל- 0.2 דולר, ובמהלך השנתיים הקרובות מחיר ה- XLM ינוע בין 0.01 $ – 0.02 $..

TradingBeasts צופה כי XLM תשמור על מחיר של 0.06 דולר עד 2021. אך עד מאי 2021 היא תחל לעלות ולהגיע ל -0.11 דולר עד סוף 2022..

קנה XLM ב- Binance עוד היום!

גורמים אחרים המניעים את מחיר ה- XLM כוללים:

יצירה של בין כוכבים

במקרה אחר המדגיש את השימושיות ההולכת וגדלה של רשת הכוכבים, Chain, היה סטארט-אפ של בלוקצ’יין נרכש לאחרונה על ידי Lightyear, הסניף למטרות רווח של הקרן לפיתוח כוכבים. הרכישה הובילה ליצירת ישות חדשה בשם Interstellar.

מאז שהוקמה בשנת 2014 הצליחה רשת לגייס הון פרטי מעל 40 מיליון דולר. היא עבדה גם עם חברות כמו ויזה, נאסד”ק וסיטיגרופ. הסטארטאפ מתאר את עצמו כמערכת ספר חשבונות קריפטוגרפית ההופכת את השירותים הפיננסיים לחכמים יותר, מחוברים ובטוחים יותר.

בראש אינטרסטארל יעמוד אדם לודווין, לשעבר שותף ב- RRE Ventures ומייסד רשת. הוא ישמש כמנכ”ל הפרויקט החדש ואילו ג’ד מק’לב, סטלר וריפל מייסד ישמשו כמנהל ה- CT של הפרויקט..

מגיב על רכישת שרשרת על ידי סטלר, לודווין אמר:

“כל הלקוחות שיש לנו עברו למעשה משימוש במודל מסד נתונים מסורתי לשימוש במודל אסימונים, והנפקת נכסים בסביבה מקומית. על ידי שותפות עם Stellar, אתה יכול לפטר נכס למוסד אחר. “

כעת נראה כי דחיפת שרשרת לאימוץ בלוקצ’יין ארגוני היא הסיבה שסטלר ראתה לנכון לרכוש את החברה. בהצהרה אמר מק’לב:

“צוות שרשרת הוביל את השוק לאימוץ ארגוני של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. זה מרכיב קריטי בבניית עתיד שבו כסף ונכסים דיגיטליים עוברים על פני פרוטוקולים פתוחים. “

השקת יבמ מערכת תשלומי חוט עולמי מגובה כוכבים

החדשות הטובות ממשיכות להגיע בדרך הכוכבית, ואימוץ הרשת לאחרונה על ידי יבמ מבטיח להגביר את הון ה- XLM. בספטמבר הודיעה International Business Machines Corp כי היא משיקה את ה- Blockchain World Wire, מערכת תשלומים מבוססת בלוקצ’יין המגובה בפרוטוקול Stellar.

הפלטפורמה מבטיחה לחולל מהפכה בתשלומים חוצי גבולות על פי יבמ. זה יפעל בדומה למערכות ההסדר של בלוקצ’יין של ריפל המשתמשות ב- XRP להעברת סכומי כסף גדולים מעבר לגבולות ללא מעט פעס..

כאשר הפלטפורמה תתחיל לפעול באופן רשמי, היא תקל על סליקה מיידית וסילוק של כל העסקאות באמצעות רשת הבלוקצ’יין Stellar.

יבמ מתאר המוצר החדש כ:

“IBM Blockchain World Wire, המסילה הפיננסית החדשה שיכולה לסלק ולסדר תשלומים חוצי גבולות במקביל בזמן אמת. אם תשתלב עם מערכות התשלומים הקיימות שלך, תוכל להחליף אטימות יקרה בשקיפות סבירה – וזה יכול להביא הזדמנות פיננסית גדולה יותר לכולם. “

בנוסף לעבודה עם IBM, שמועות גם כי פידליטי עשויה לבחור בבלוקצ’יין XLM בהעברת נכסים דיגיטליים על פני הפלטפורמות שלה. למרות שלא אושרו, יש לומר כי מהלכי מחיר רבים של השוק הפיננסי מוגדרים על ידי שמועות.

אם מהלך כזה יתממש, זה היה מעלה את מחיר ה- XLM באופן משמעותי, אולי אפילו לרמה של $ 1.

תוספת ב- BitGo

בתחילת אוקטובר, BitGo, אחד מחברות הסטארט-אפ המובילות בקריפטו המציע פתרונות אפוטרופוס הודיע ​​כי הוא מוסיף את XLM ו- Dash לרשימת המטבעות הקריפטוגרפיים שלה. לקוחות יכולים כעת ליצור ארנקים לשניהם החל מחודש זה.

BitGo היא אחת מספקיות הארנקים המאובטחות בעולם. התוספות החדשות הופכות את זה למרגש עבור משקיעים בשני המטבעות הקריפטוגרפיים.

מייק בלש, המנכ”ל והמייסד של BitGo, אמר שהתוספות נבעו מהתכונות הייחודיות שלהן שמציעות התקדמות מסוימת, במיוחד סביב התשלומים.

הוא מוסיף כי סטלר הייתה בחירה ברורה עבור חברת הסטארט-אפ מכיוון שהיא מתמקדת במתן מתן תשלומים גלובליים עבור יותר צרכנים. זה משהו שמבדיל אותו מביטקוין. בניגוד ל- BTC המשמש כחנות ערך, XLM מתמקדת בעסקאות.

בנוסף ל- BitGO, הגיעו חדשות חיוביות מבוססות חליפין רישום אסימון ה- XLM בבורסת Coinsuper שבסיסה בהונג קונג.

קנה XLM ב- Binance עוד היום!

ניתוחי צפייה במסחר בחיזוי מחירים Stellar Lumens (XLM) עודכן ב -13 בפברואר 2021

XLMUSD $ 0.58 היעד הבא של LONG על ידי קייר עַל TradingView.com

כפי שהראה האנליסט, XLM הצליחה להגיע לשיאים חדשים בכל הזמנים בבורסת Binance. כעת הוא עובד עם רמות פיבונאצ’י שיאפשרו לו להבין לאן מחיר הנכס יכול להגיע בעתיד. 

הוא הזכיר כי XLM בילתה את ינואר ופברואר בשלב צבירה בין 0.277 ל- 0.30406 USDT למטבע. בנוסף לכך, המטבע הווירטואלי עבר גבוה יותר לעבר שיאים גבוהים ועלה בשלב זה על 0.48 USDT. 

יתר על כן, הוא סבור כי XLM אפשרי לעקוב אחר רמות פיבונאצ’י כפי שכבר קרה בעבר עם מטבע וירטואלי זה..

XLM / USDT מחיר שווי חזק על ידי FieryTrading עַל TradingView.com

צמד המסחר XLMUSDT מראה כי חלה עלייה גדולה מאוד בערכו של מטבע וירטואלי זה בימים האחרונים. עם זאת, ברגע ש- XLM הצליח להגיע ל 0.41 USDT למטבע, הוא חזר על עצמו ב -50%. בימים האחרונים, במקום זאת, XLM ניסתה לעבור מעל 0.37 ואז היא צנחה ב -20%. 

נכון לעכשיו, XLM רואה שיאים גבוהים ונמוכים יותר, מה שמראה שניתן להסתיים במגמת הדוב עבור הנכס הדיגיטלי הזה. יתר על כן, ייתכן שניתן יהיה לראות את צמיחת הנפח של XLM בימים הקרובים. זה יכול להיות נחוץ לנוע בכדי שהוא יוכל להגיע לשתי היעדים העיקריים: 0.37 ו- 0.41 USDT למטבע.

XLM / USDT מכין את הרקטה שלה לקראת רמת 0.3947 &# x1f680;&# x1f680;&# x1f680; על ידי CollegeofPips עַל TradingView.com

הנכס הדיגיטלי XLM ממשיך לתקן את הצמיחה החזקה שחוותה בחודשים האחרונים. מחיר ה- XLM ראה כי המוכרים היוו ערוץ ברור לתנועת מחירים. זה גם ניסיון לשבור את המגמה הנמוכה ב -24 בדצמבר. 

מהניתוח עולה כי מחיר ה- XLM נופל באטיות בימים האחרונים. זה יכול להיות הרגע לחשוב על מגמת צמיחה חדשה לימים הקרובים. קונים חזקים יכולים להיכנס ב 0.12 $ והיעדים הראשונים שחלק האנליסט כוללים 0.146 $ ו 0.16 $. משקיעים מסוימים מ- XRP יכולים לעבור גם לנכס הדיגיטלי XLM.

Crypto XLM / USD (עוד Moonshot בהתהוות?) על ידי סוניק דג’יי עַל TradingView.com

עבור צמד המסחר XLMUSDT אנו רואים שהאנליסט הוא שורי על הצמד הזה מכיוון שהוא יכול להיות מאומץ על ידי הבנקים המרכזיים בעתיד. הוא סבור כי קיימת גם אפשרות גדולה לעבור ל -0.21 ו -0.23 בעתיד הקרוב. עם זאת, הוא לא הסביר מה או איך בנקים מרכזיים יכולים לאמץ את המטבע הווירטואלי הזה.

כפי שניתן לראות, בזמן כתיבת שורות אלה, צמד המסחר XLMUSDT עומד כעת על 0.18579 XLM. זה יכול לדחוף את הנכס הדיגיטלי o.24 ועוד יותר כפי שהוא מוצג בתרשים המשותף לאנליסט.

XLMUSDT 4 שעות: // RSI מקבל הזדמנות יתר על המידה על ידי HustleGrindMomentum עַל TradingView.com

XLM הייתה בתקופה מאוד שורית. עם זאת, כעת נראה שהוא חווה תיקון. האנליסט מציע כי יהיה חשוב לצפות באתריום (ETH), ביטקוין (BTC) וגם במגמת ה- RSI משתנה.. 

יתר על כן, הוא הזכיר כי כמו גם XRP, XLM תלוי במידה רבה במדדים טכניים. אסטרטגיה טובה יכולה להיות לקחת רווחים ולקנות מחדש עבור הודלרים. אם לא, הטוב ביותר הוא לקחת רווחים ולעבור לנכס דיגיטלי אחר. 

חשוב גם לחפש הקפצה על 200 SMMA בטבלת 4 השעות. זה יכול לדחוף את המטבע הווירטואלי ל -0.27 ו -0.28 בעתיד הקרוב.

קנה XLM ב- Binance עוד היום!

למד עוד

רוצה ללמוד עוד על Stellar XLM? קרא את המדריך למתחילים ל- XLM, עם היסטוריה של הפרויקט ויסודות כיצד המטבע מספק ערך. חיפוש אחר Stellar באתר שלנו יביא את המאמרים האחרונים של XLM כמו דירוג Weiss ויעניק לסטלר XLM ציון “קנה”.

אם אתה מעוניין לקנות Stellar, תוכל ללמוד כיצד לקנות XLM ב- Binance, ההחלפה המוצעת שלנו למשקיעים חדשים ב- Cryptocurrency.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner