האם עלי לקנות ביטקוין עכשיו?

איזה מהומה עושה ביטקוין בימים האחרונים! טונות של מאמרים, ביקורות וסקרים יוצאים עם מטרה אחת בלבד – לחזות אם זה יפסיק ליפול ויקפוץ מעלה כדי להגיע לתקרה חדשה, או שנראה עומקים חדשים בתרשימי ה- BTC. אין כמעט מומחה מטבע קריפטוגרפי שלא עסק בדיון זה. השנה, כשביטקוין יחד עם כל מתפלליו חוגגים יום הולדת 10, זה הזמן הטוב ביותר להשיג את כל הברווזים שלך ברציפות. אני רוצה לספר לך מה אני חושב על המגמות האחרונות ועל העתיד הקרוב של הקריפטו הראשון. אני מקווה שזה יעזור לך לענות על השאלה העיקרית – לקנות או לא לקנות.

בואו נראה אם ​​משהו השתנה בטכנולוגיה ובטבע של ביטקוין. זה עדיין עצמאי לחלוטין, מבוזר ודיגיטלי. מה שאומר שהוא לא מגובה בבנקים, או בכלכלה לאומית. זה אנונימי, מאובטח, גלובלי, וההיצע הכולל עדיין מוגבלת ל -21 מיליון. מה זה אומר למשתמשים ממוצעים? הקריפטו נותר מעט, שימושי ושונה מכספי פיאט. אתה יכול לומר – דברים מבוקשים, ויכולים לעשות מה שאחרים לא יכולים, לעולם לא יאבדו מערכם. מדוע אם כן ביטקוין לא יכול למצוא את הקרקעית ועדיין טובע?

ובכן, אם אתה זוכר את המצב עם שוק הטכנולוגיה בתחילת המאה, אתה יכול לראות קווי דמיון בין BTC לטכנולוגיה עילית. בועות באינטרנט, קריסות ומטפסים מסוחררים: ראינו זאת לאחרונה, וכעת נראה שהמצב יציב יותר. בדיוק אותו דבר עם מטבעות קריפטוגרפיים גדולים – הם צעירים מאוד והם באופנה. התוצאה היא זינוקים וטיפים מהירים, מכיוון שכאשר יותר מדי תשומת לב מתמקדת בנכס, תנועת מחירים זעירה גורמת לתקוות גדולות או לבהלה דמוית מפולות..

מצב עם מטבעות מטבע ראשי

תמונה 2

בואו נראה היכן נמצא הביטקוין כרגע ואיך הוא הגיע לשם. אתחיל מההתרגשות העצומה שראינו ב -17 בדצמבר 2017, כאשר מחיר ה- BTC זינק עד 19,000 דולר ומעלה. זו הייתה התקרה של כל הזמנים של הקריפטו הראשי, אבל היא לא החזיקה שיא זה אפילו יום אחד. ערב השנה החדשה 2018 עלה הביטקוין כמעט שבעת אלפים דולר פחות. ואז, בתוך שבוע, הוא עלה בשלושת אלפים, ואז הפסיד עוד יותר, ורכבות ההרים האלה גררו את BTC למעלה ולמטה במשך כמה חודשים, עד שבחודש יוני-יולי היא מצאה את הרצפה ועמדה במקום יחסית על שישה עד שבעת אלפים דולר לביטקוין.

השלום והיציבות האלה היו קצרי מועד. 13 בנובמבר 2018 היה “יום שלישי השחור” של הביטקוין, כשהמחיר עבר מתחת ל -4,000 דולר, ועשוי לרדת עוד יותר. בלומברג נותן תחזית פסימית מאוד: אנליסט הקריפטו שלו טוען כי הביטקוין נשבה על ידי סנטימנט השוק השלילי והמכירה תמשיך, מה שנראה בבירור מרמת ADX הגבוהה ביותר. ADX הוא המדד המיוחד הגבוה כאשר המגמות גרועות. מייק מקגלון, המומחה מבלומברג, צופה את המחיר בסביבות 1,500 דולר.

סיבה נוספת לירידה זו עשויה להיות מזלג הביטקוין קאש האחרון, שקרה בנובמבר. זה לא היה הפיצול הראשון בצאצאי BTC, אולם הפעם שתי קבוצות מתכנתים לא הצליחו להגיע להסכמה לגבי פיתוח הפרויקט שלהן. מחלוקת זו לא השפיעה ישירות על הביטקוין הקלאסי, אך עדיין המשקיעים הגדולים חשו עצמם חסרי ביטחון, מכיוון שמקרה זה מראה בבירור עד כמה הנכס הדיגיטלי מתהווה. אז הם מיהרו ליציאה. יתר על כן, משתמשי קריפטו רבים מוכרים את אחזקותיהם בסוף השנה כדי לשלם מיסים, לקנות מתנות וכו ‘.

הנה מה שאני חושב על התנודתיות של הביטקוין:

  • קיים סיכון גבוה של ספקולציות, שכן ההערכה היא כי 40% מכלל הביטקוינים שייכים לכ -1,000 מחזיקים;
  • יש לו גודל שוק קטן יותר, ולכן קל יותר להוריד או לכפות את המחיר;
  • תרשימי הביטקוין פגיעים מאוד לעיתונות שלילית ולשמועות;
  • תקנות חדשות, במיוחד איסורים והגבלות, של ממשלות לאומיות אינן משפרות את המצב.

פחד ממניפולציות זדוניות, חדשות רעות מהטלוויזיה ושינויים קלים בהיצע ובביקוש עלולים לגרום לתנודות משמעותיות ברגש השוק. משקיעי ביטקוין מתחילים להיפטר מהאסימונים שלהם, מה שמוביל לבהלה נוספת, והמצב הופך למעגל קסמים. אבל המחיר אף פעם לא יורד בלי סוף, נכון? ישנן סיבות רבות לקנות בשוק דובים.

סיבות להשקיע כאשר ביטקוין יורד

תמונה 1 1

חשוב על דבר אחד – אם כל כך הרבה ביטקוינים נמכרים לאחרונה, צריך להיות קונה, נכון? מה גורם להם להשקיע במשהו שנופל ונראה מסוכן מדי? פשוט המודעות למשהו שלא שמתם לב אליו:

  • זו לא ההתרסקות הראשונה של הביטקוין, והיא כבר התאוששה מקריסה מהותית בעבר. אני יכול להזכיר לך שבשנת 2011, כאשר באפריל הוא עמד על פחות מדולר, ביוני הגיע כמעט 30 דולר, ואז איבד יותר מ -90% ממחירו עד נובמבר. חי או מת? באפריל 2013 הוא זינק גבוה יותר מ -260 דולר, צנח ל -50 דולר ובנובמבר 2013 סוחרים נתנו יותר מ -1,000 דולר עבור ביטקוין אחד. זה תמיד חוזר, להגיע לשיא חדש בכל הזמנים;
  • המערכת פולטת ביטקוין על פי פרוטוקול, כך שאין סיכון לאינפלציה מלאכותית;
  • הקריפטוסים אינם תלויים בשום ממשלה. בזמן מאוד לא בטוח אנשים אנשים תמיד יחפשו יציבות במשהו שלא יישרף באש גרעינית, או סתם פיחות בגלל המשבר הכלכלי העולמי;
  • משתמשי BTC זקוקים לכך לקניות מקוונות אנונימיות, דבר שאינו אפשרי בכסף פיאט. בנוסף, יותר חברות מסחר אלקטרוני ש קבל ביטקוין כל שנה;
  • טכנולוגיית הבלוקצ’יין נכנסת לחיינו: סטארט-אפים חדשים משתמשים בה לצורך הנהלת חשבונות (Auditchain), לאיתור תרופות מזויפות (FarmaTrust), כדי לעזור לפליטים (ExsulCoin) וכו ‘. יתר על כן, חברות פיננסיות גדולות מתחילות לסחור ולהשקיע בקריפטוסים, למשל. ג’יי.פי מורגן וגולדמן זאקס;
  • יש אינדיקטור, מספר מאיר, לפיו המחיר הנוכחי של הביטקוין נמוך מהערך ההיסטורי הבינוני שלו.

כל זה אומר שגם בטווח הקצר הביטקוין הוא קנייה טובה עכשיו, כשהוא זול יותר. זכרו את הכלל הבסיסי במשחק בשוק – קנו כשכולם מוכרים, ומכרו כשכולם קונים.

אחרי שוק הדובים

בזמן כתיבת מאמר זה, הביטקוין היה עדיין בשוק דובים והדברים לא היו כל כך ברורים לגבי מה יכול לקרות עם הנכס הדיגיטלי הפופולרי ביותר. עכשיו שאנחנו קרובים יותר לשנת 2020 מאשר לשנת 2018, נוכל להבין קצת יותר מה קרה עם הנכס הדיגיטלי ומה יכול לקרות בעתיד. 

במהלך החודשים הללו הצליח הביטקוין לצמוח מ -3,700 דולר בתחילת השנה ל -13,750 דולר לפני מספר חודשים. זה מראה שיש עניין אמיתי לנכס הדיגיטלי הפופולרי ביותר וכי קונים וחובבים רבים נכנסים שוב לשוק. 

בשבועות האחרונים נסחר ביטקוין בין 9,500 ל -11,000 דולר. נראה כי המטבע הקריפטוגרפי נמצא בתקופת צבירה לאחר שור רץ ל -13,700 דולר. הדברים מתכוננים למטבע הדיגיטלי לעלות שוב ולהמשיך במגמת השור שלו. 

ישנם מספר אנליסטים הסבורים כי המטבע הווירטואלי יכול לעלות על שיאו הקודם של 20,000 דולר. למרות שמעט אנליסטים נותנים יעד מחיר ספציפי, כולם סבורים שהמטבע הווירטואלי נכנס למעגל צמיחה חדש. 

אחת הסיבות שהופכות משתמשים, משקיעים ומומחים לשוררים לגבי מטבע וירטואלי זה היא העובדה שהוא יחלוף בחודש מאי בשנה הבאה. הכורים יקבלו מחצית מהתגמולים שהם מקבלים כעת. זה אומר שהם הולכים להרוויח 6.25 BTC לחסימה. 

זה שורי עבור הביטקוין מכיוון שההנפקה החדשה של הביטקוין מצטמצמת כל ארבע שנים. במקביל, 85% מכלל הביטקוין כבר ממוקש, כלומר יש לכרות פחות מ -15% מהביטקוין.. 

מייקל נובוגרץ, למשל, משקיע מוכר ומנהל קרנות גידור לשעבר, אמר במהלך שיחה עם בלומברג שהמטבע הדיגיטלי יכול להגיע ל -20,000 דולר עד 2020. זה מראה שלטענתו, זה זמן טוב לרכוש ביטקוין, גם כאשר הוא נסחר בסביבות 10,800 דולר בזמן כתיבת מאמר זה.. 

ג’ון מקאפי ומומחים רבים אחרים נתנו את התחזיות שלהם למחיר העתידי של המטבע הווירטואלי. כולם רואים שביטקוין יעלה על שיאו בכל הזמנים ויגיע לערכים גדולים יותר. 

ארצות הברית וגוש האירו חווים גם גירוי כספי לשיפור כלכלתן. הבנק המרכזי של כל אחת מתחומי השיפוט הללו נקט אמצעים שיזריקו דולר ארה”ב ויורו לשוק, מה שהפך את חיסכון של עפרות כסף ליחידים. 

יו”ר ה- FED, ג’רום פאוול, הודיע ​​כי הם הפחיתו את רבע הנקודה בשיעור הייחוס ביום רביעי כדי למנוע בעיות עתידיות במשק. במקביל, הבנק המרכזי האירופי (ECB) החליט להמשיך עם הגירוי למשק עקב התוצאות הרעות מאוד שהציג PMI בענף הייצור. גם שיעורי האינפלציה יורדים, מה שדחף את הרשויות להמשיך ולהרחיב את המשק. 

כאשר המטבע הדיגיטלי יחל במחצית בפחות משנה ועם מדיניות מוניטרית גמישה, הביטקוין יכול להפוך להשקעה טובה מאוד לעתיד. ואכן, הביטקוין הופך לנכס יקר בהרבה בהשוואה למטבעות דיגיטליים אחרים בשוק. כפי שדווח על ידי CoinMarketCap, לביטקוין יש את אותה הדומיננטיות שהייתה לו בשנת 2017. 

ככל שהשוק ממשיך להתרחב, המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר מראה עד כמה הוא עמיד בפני תנודות בחלל וכיצד הוא עולה על אלטקוין.. 

אם אתה רוצה לדעת יותר על תחזיות ביטקוין, תוכל לבדוק זאת כאן.

מסקנות

לסיכום, אני רוצה לומר שביטקוין הוא יותר כלי השקעה לטווח ארוך. כשאתה קונה קריפטוסים, עליך לזכור שאתה לוקח חלק במשהו חדש, עדיין לא ידוע, עם פוטנציאל עצום. טכנולוגיה זו עוסקת בקידום כל העולם של מסחר אלקטרוני, סטטיסטיקה, כספים וכו ‘. זו הסיבה שביטקוינים טובים לשחקנים סבלניים. כן, זה הפך לאסון עבור סוחרים רבים, דמיין את אותם עמיתים שרכשו מטבעות תמורת 19,000 דולר. ובכן, התמודדות עם קריפטוסים זה כמו הימורים: אתה צריך להיות חכם וזהיר מאוד, כי אתה יכול לאבד הכל.

עם זאת, ישנם בעלי BTC שקנו אותם לפני מספר שנים. בשנת 2013 הם יכלו לקנות חמישה מטבעות תמורת ~ 100 דולר. למרות כל ההתרסקויות מאז אותם הימים, כעת הם מחזיקים בנכסים בעלות של כ -19,000 איש. אתה יכול לומר, זה יהיה חכם יותר למכור אותם כאשר כל אסימון היה שווה את הכסף הזה, אבל מי יודע היכן ריצת השור הענקית הבאה תעלה את מחיר ה- BTC? וכפי שההיסטוריה מראה, יהיה זה, ובקרוב מאוד.

למה אני כל כך בטוח? יש לי את הסיבות שלי, ודיברנו עליהן לעיל. ראשית – ביטקוינים יישארו מבוקשים, מכיוון שהם נחוצים להרבה אנשים. שנית – מספרם מוגבל, וההיצע רק יקטן עם שנים, מכיוון שכרייה תביא פחות ביטקוין, מכיוון שכך עובדת המערכת. זו הסיבה שאני אומר לך – אל תחכה עד ש- BTC יעלה למעלה, והתרשימים יהפכו להשקות. ה תחזיות של מר מקגלון לעולם לא יתגשם. באופן אישי אני מסתמך על חוות דעתם של מומחים כאלה, כמו משקיע הבלוקצ’יין אוליבר אייזקס, דונלד בולרס מאלסטוס, או מתי גרינשפן מ- eTorro. כולם אומרים כי הקריפטוסים רחוקים מלהיות מתים, וזה זמן טוב להשקעה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner