כיצד יבמ משקיעה בבלוקצ’יין

כמה חשוב וכמה גדולה טכנולוגיית הבלוקצ’יין?

זהו הדיון המתמשך שבקרוב יהיה כל הזעם; יחד עם העובדה שבלוקצ’יין רענן כמה ענקיות הטכנולוגיה הוותיקות כמו מיקרוסופט, אורקל, SAP ו- IBM.

מיקרוסופט, אורקל, והיריבה שלה, SAP, הודיעו על מודעות נפרדות בשנת 2017, בנובמבר, אוקטובר וספטמבר, בהתאמה.

עם זאת, בכל אלה, אולי ספינת הקרב הישנה של הטכנולוגיה הגדולה שתיקח את הכתר בקרב אלה שעוברים כעת לטכנולוגיה החדשה היא יבמ..

יבמ פרוספקט

מדורג במקום הראשון בקרב ספקי טכנולוגיות הבלוקצ’יין בשנת 2017, יבמ הייתה אחת הראשונות שזיהו את האפשרויות הכרוכות בספרי החשבונות המבוזרים של בלוקצ’יין, והגישה את קוד התרומה שלה ל- HyperLedger – מאמץ קוד פתוח של קרן לינוקס.

הם עודדו עסקים סטארטאפים לבצע בדיקת ניהול בלוקצ’יין בחינם בענן שלהם, והמאמצים הללו סוף סוף מניבים פרי.

הדרישה של Blockchain גוברת בהתמדה ו- IBM מאמינה שהיא תהיה אחד המשתמשים הגדולים ביותר בשנת 2018 ביותר מ -60 מרכזי נתונים שהשכירה למותגים אחרים ברחבי העולם..

לדברי פאנוס מורדוקוטאס, פרופסור ויו”ר המחלקה לכלכלה ב- LIU Post, ניו יורק, הוא מאמין יבמ היא ‘הימור טוב יותר מביטקוין ב- Blockchain’ כיוון שההבטחה שיש בה לשנות את העולם, חזקה יותר.

פרופסור מורדוקוטס אומר שהדבר הופך את יבמ ל’השקעה טובה יותר לטווח הארוך ‘בהשוואה לשימוש במטבע דיגיטלי.

למעשה, יבמ מציעה בלוקצ’יין לשירותים פיננסיים, שלדעתה יתורגמו ליותר אמון לכולם במטרה להפוך את האמון למטבע האוניברסלי של העולם הפיננסי..

בכך מתכוונת יבמ להביא פשטות, שקיפות ויעילות חדשים לכל העסקאות הפיננסיות, תוך ביטול התהליכים והניירת הישנים עם חדשנות, שיתוף פעולה ומהירות חדשים..

זה כבר קורה בשני הצדדים מכיוון שמוסדות פיננסיים מובילים את הדרך הלאה עם הבלוקצ’יין של יבמ למגזר, כאשר הם עובדים יחד כדי ליצור פתרונות חדשים, להסיר חיכוכים ארוכי שנים ולספק תוצאות עסקיות מוחשיות..

ההימור הגדול של יבמ

מתישהו במאי השנה הודיעה יבמ על השקעה של 5.5 מיליון דולר להקמת מרכז פתרונות בלוקצ’יין בסאו פאולו, ברזיל – הראשון מסוגו במדינה – בנוסף למרכזים כאלה בארה”ב, אנגליה, גרמניה, קנדה ו יפן.

בנוסף, יבמ עובדת כיום על יותר מ -400 פרויקטים של בלוקצ’יין ברחבי העולם, מעבר להובלה שלה בתחום המחשוב הקוונטי האוניברסלי..

בשנת 2017, ענקית הטכנולוגיה יחד עם לקוחותיה הראשונים, כולל דיימלר AG, JPMorgan Chase וסמסונג, החלו לעבוד על פריסת ה- IBM Q במטרה לבחון את היישומים שלה למדע ועסקים, באופן מעשי..

יבמ מובילה בטכנולוגיות מבטיחות שונות אחרות, כולל בינה מלאכותית (AI), ענן ואבטחת אינטרנט, מה שהופך אותה להימור טוב יותר מבחינת השקעה לטווח הארוך..

אבל מה המשמעות של כל זה ומה זה מביא לשוק?

דונה נ ‘דילנבורגר, עמית של IBM, הסביר זאת באומרו כי יבמ יוצרת מערכת שלקוחותיה יכולים להיות בטוחים בה בהתבסס על מידע מאובטח ואימות.

בלוקצ’יין יחד עם האבטחה הארגונית של IBM מספקת את המנגנון לחשב על נתונים בדרכים ניתנות להרחבה לכל מגזר, החל מבטיחות מזון, ועד בנקאות, שרשרת אספקה ​​או בריאות.

דילנבורגר הוסיף כי מאגר של נתונים מהימנים נותן לך בסיס לניתוח שבו אתה יכול להשתמש כדי לשתף מידע באופן אחראי לטובת העסק שלך והחברה..

תמונה 2 2

מגזרים המיושמים על

  • תעשיית הספנות והלוגיסטיקה כמו שיתוף הפעולה החדש שלה עם מארסק במרץ 2017
  • המגזר הפיננסי כמו עסקה עם שבעה בנקים גדולים באירופה ביוני 2018, שבגינן היא מתכוונת לבנות פלטפורמה המבוססת על בלוקצ’יין למימון סחר כדי להקל על סחר בינלאומי עבור חברות קטנות ובינוניות..
  • בטיחות מזון, שם יבמ, באוגוסט 2018, הכריזה על קונסורציום בלוקצ’יין גדול שיעבוד איתו לשיפור העקבות של המזון ולזהות את בטיחות המזון באמצעות מתן מידע מהימן הן על מקור ו / או מצב המזון..

אלה רק כמה מהדוגמאות הבולטות של למעלה מ -400 הלקוחות שעבודה איתם יבמ ליישם את יישומי הבלוקצ’יין שלה. ענפים אחרים כוללים שרשראות אספקה, ניהול סיכונים, IoT וניהול זכויות דיגיטליות.

תוֹצָאָה

ההימור של יבמ על טכנולוגיית הבלוקצ’יין מתגלה כפורה לפירמה מה עם העניין המוגבר והמחודש סביב הטכנולוגיה שלה, תוך מתן מכובדות רבה יותר בטכנולוגיות מתפתחות..

AI היא דוגמה כזו שנעה במקביל שינוי הספקטרום המקצועי בדרך גדולה. AI ו- Blockchain הולכים להיות שילוב נהדר. לא רק AI מהדהד את ההצפנה אלא יש לו פוטנציאל לנהל blockchain טוב יותר מבני אדם.

תמיכתו בבלוקצ’יין והרעיון שהוא מספק שכבה נוספת של אמון, גורמים לאנשים להאמין שדברים טובים עומדים לקרות.

עד כה, IBM צברה כמה לקוחות ופרויקטים, עליית מחירי המניות, הזרמת אנרגיה חדשה בחברה, ומבט רענן של אנליסטים בטכנולוגיה ובשוקי המניות, ומכובדות בקרב רוכשי הטכנולוגיה..

מְחַבֵּר: רוברטו גארווין, מייסד שותף של מופלויד. זה מדהים בהחלט לראות כיצד הטכנולוגיה ממשיכה להתפתח, החל מדוא”ל לדפדפנים, מנועי חיפוש, מובייל, AI וכעת blockchain. אני בר מזל להיות עדה לכל זה. ממש מתרגש לראות מה הלאה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner