סקירת ארנק טוסט – ארנק האדווה הטוב ביותר?

סקירת ארנק טוסט – ארנק האדווה הטוב ביותר?

XRP הוא המטבע המקורי של ספר החשבונות Ripple, שנוצר על ידי חברת Ripple. Ripple שואפת באמצעות הטכנולוגיות שלה להפוך את תהליך שליחת הכספים לחו”ל להרבה יותר קל ומשתלם. החברה מציעה מגוון מוצרים ופתרונות לבנקים וספקי תשלומים, כאשר XRP היא רק אחת מהפיתוחים הרבים שלה.

נכון לעכשיו, XRP מדורגת במקום השלישי בקרב מטבעות קריפטוגרפיים על פי שווי שוק, ששוויו כיום הוא 13,417,056,410 דולר. ניתן לקנות ולמכור XRP ברשימה רחבה של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, אך לפני שתתחיל לקנות XRP, יהיה עליך ארנק מאובטח לאחסון אותם..

לפני שתחליט להשיג ארנק XRP וביצע עסקאות עם המטבע, עליך להיות מודע להיבט חשוב. שלא כמו ארנקים אחרים של מטבעות קריפטו, ארנקים של Ripple דורשים שיהיה לך 20 XRP כדי להזמין את כתובת הארנק שלך. הסכום משמש כדי לשמור על ארנק פתוח ולהפעיל את ה- XRP שלך במדף האדווה.

אז אם אתה מעביר 200 XRP לארנק Ripple שלך, 20 XRP יעבור להזמנת כתובת הארנק, כלומר תוכל לבצע עסקאות עם 180 XRP. זו הסיבה שלא מומלץ לאחסן את ה- XRP במספר ארנקים; בסופו של דבר אתה מאבד חלקים מהסכום שלך רק בגלל שמירת הארנקים שהוזמנו.

ארנק טוסטים

טוסט ארנק הוא ארנק קוד פתוח בחינם – – נבנה במיוחד עבור Ripple XRP. הארנק, פיתוח של StarStone Limited, נועד לראשונה להיות רק למשתמשים ניידים, אך כעת הוא זמין למכשירים נוספים. הארנק תואם ל- iOS, Android, Windows, Mac ו- Linux.

ארנק Ripple חוצה פלטפורמות זה כולל ממשק פשוט לשימוש ואינטואיטיבי, ורמת אבטחה גבוהה בטענה שהם אינם מכוונים שום מידע או סיסמאות לשרתים שלהם..

היבט חיובי נוסף בנוגע לארנק זה הוא שהוא אינו מתארח, מה שאומר שאתה הישות היחידה שמחזיקה במפתחות הפרטיים של הארנק. זה הופך את הדברים לבטוחים יותר מכיוון שמידע חשוב חשוף פחות לניסיונות פריצה.

התכונות של ארנק הטוסט הופכות אותו לארנק אטרקטיבי ופופולרי למחזיקי XRP. אנו ממליצים לבדוק את ארנק הטוסט בכדי להחזיק XRP, מכיוון שהתאימות והאבטחה שלו מהשורה הראשונה במרחב זה. לחברה יש גם סעיף שאלות נפוצות נרחב אתה יכול לקרוא אם תמצא את עצמך תוהה לגבי השימוש בארנק. אתרים רבים גם ציינו כי צוות שירות הלקוחות של טוסט ארנק עזר ומהיר במענה לשאלות.

ארנק הטוסט עשה דרך ארוכה בהקמתו כארנק ה- XRP המוביל והיינו ממליצים עליו לכל מי שמחפש פתרון אחסון בטוח וקל עבור ה- Ripple שלכם.

ובכל זאת, ישנם ארנקים אחרים אם תרצו חלופה. להלן אפשרויות אחרות.

טוסט ארנק טוסט

מקור: https://allvor.org

אקסארפי

Exapry הוא ארנק אינטרנט המאפשר לך לאחסן את ה- XRP שלך ולבצע איתם עסקאות באמצעות יישום מובן.

כדי לשפר את האבטחה שלה, Exarpy תספק לכל חשבון אמצעי אבטחה באמצעות PIN. כאשר תרצה להיכנס לארנק, תידרש להתנתק מהאינטרנט.

לאחר מכן, תנותב לדף הכניסה ותתבקש לספק את קוד ה- PIN יחד עם קוד האימות. הארנק מאפשר לך לדעת שבטוח להתחבר שוב לאינטרנט.

עם זאת, הארנק גובה עמלה של 0.0025 XRP עבור כל עסקה שכללה גם את העמלות שגובה רשת Ripple.

לאקסארפי אין ממש את הטווח שעושה טוסט ארנק, אבל זו יכולה להיות בחירה מסקרנת.

ארנק אדג ‘

ארנק אדג ‘ הוא ארנק קוד פתוח הזמין למכשירים ניידים המשתמשים במערכות ההפעלה iOS ו- Android.

Edge מצפין חשבונות באופן מקומי במכשיר המשתמש. לעולם לא תהיה לו גישה לכל שם משתמש או סיסמה של לקוחותיה. החשבון מגובה באופן אוטומטי כאמצעי בטוח להיכשל במקרה שהמכשיר שלך נשבר או נגנב. משתמש הארנק הוא היחיד שמחזיק את המפתח הפרטי הראשי בחשבונו.

הארנק מציע גם אפשרויות אבטחה נוספות באמצעותן המשתמש יכול לשדרג את חשבונו. אלה כוללים שחזור סיסמא ומערכת אימות דו-גורמית בנגיעה אחת. תשתית השרתים של Edge מבוזרת ומאפשרת למשתמשים לתקשר ישירות עם פנקסי ההפצה של הקריפטו בו הם משתמשים. המשמעות היא שגם אם שרת Edge חווה השבתה, הארנק ממשיך לעבוד.

ספר חשבונות ננו ס

ספר חשבונות ננו ס הוא ארנק לאחסון קר עם עיצוב דומה לזה של כונן USB הכולל ממשק OLED. ארנק מסוג זה נחשב לבטוח ביותר מכיוון שהוא שומר את המפתחות הפרטיים שלך במצב לא מקוון, מה שהופך אותם לחסינים כמעט מכל סוג של התקפות מקוונות..

המכשיר תואם לכל מחשב, מחשב נייד או מכשיר נייד שיש לו יציאת USB, ומאפשר לך לשלוח ולקבל XRP בצורה מאובטחת וללא טרחה. ארנק זה כולל גם מסך תצוגה נפרד המאפשר להציג את מפתח הזרע שנוצר לאחר ביצוע כל עסקה.

המפתחות הפרטיים נשמרים במקום נפרד במכשיר מכיוון שהוא שילב קושחה מוצפנת מאוד בעיצוב השבב הכפול שלו. עם חיבור ההתקן למחשב, תידרש לספק קוד PIN בן 4 ספרות, מדד שמוסיף אבטחה נוספת לארנק זה..

בניגוד לארנקים אחרים, לדג’ר אין מגבלה על כמות מטבעות ה- XRP שהמשתמש מעוניין לאחסן. הארנק תומך גם בסוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים.

זהו היתרון החיוני שיש לדג’ר; שהוא יכול לאחסן מטבעות אחרים. אז אם אתה רוצה ש- XRP שלך יהיה באותו ארנק כמו ה- BTC או ה- ETH שלך, זה המקום אליו אתה רוצה להגיע. ארנק טוסט והאחרים לעיל מיועדים ל- XRP בלבד, ולכן הם מוגבלים במה שהם יכולים להחזיק עבור כל התיק שלך.

ספר ספר ננו s סקירה 600x336 1

מקור: https://99bitcoins.com

פְּסַק דִין

בארנקים עם XRP בלבד נראה כי טוסט הוא הבחירה הטובה ביותר שיש. אנו אוהבים את טוסט בזכות חווית המשתמש, תכונות האבטחה וההתמקדות בתמיכה באדווה. עם זאת, אם אתה מחזיק מספר מטבעות שברצונך לאחסן בארנק אחד, Ledger Nano S הוא כנראה לאן שאתה רוצה לפנות..

קול הוא סופר עצמאי המתמקד במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות מתפתחות. מאמרים קודמים על Masternodes הוצגו באתרי קריפטו מובילים וצוטטו בעיתונים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner