Okcash לעומת Reddcoin – קרב מטבעות הצפנה של PoS

למטבעות קריפטוגרפיים של הוכחת העניין (PoS) יתרונות טכניים רבים. הם צוברים פופולריות כעת בשל החששות הסביבתיים הגוברים סביב כריית מטבעות קריפטוגרפיים.

כמה PoS מטבעות מספקים למשקיעים גם דיבידנדים על החזקת המטבעות, מה שהופך אותם לרווחיים למדי. אתה צריך להחזיק רק כמה אסימונים של PoS בארנק שלך כדי להרוויח הכנסה פסיבית.

שניים ממטבעות ה- PoS הפופולריים יותר הם OkCash ו- ReddCoin – ששניהם זכו להצלחה מסוימת במחירים בשבועות האחרונים. גם Okcash וגם Reddcoin בנויים על מנגנון ההסכמה Proof-of-Stake.

מדובר בפרויקטים שונים בתכלית, אך כדאי לשקול את הטכניים למי שמעוניין לבצע השקעות במטבעות PoS.

מה זה OKCash?

בעידן המידע, כאשר ניתן לשלוח נתונים דיגיטליים לכל מקום בעולם כמעט באופן מיידי, אין שום סיבה שהעברת נכסים דיגיטליים תהיה איטית ויקרה.

המטבע הקריפטוגרפי 625 בגודלו לפי שווי שוק (בזמן כתיבת שורות אלה), OkCash הוא מזלג של ליטקוין, והוא אחד המטבעות הדיגיטליים של PoS המוערכים יותר. המטבע מתגאה בשיעורי אישור גבוהים יותר מרוב הנכסים הדיגיטליים האחרים.

צילום מסך 6

מָקוֹר: http://okcash.io/

OKCash הוא מטבע קוד פתוח שמתגאה בכך שהוא מבוזר לחלוטין. זה אומר שכל אחד יכול לתרום לקוד התוכנה OKcash.

ניתן להשתמש בו בצורה חלקה ברשתות החברתיות. לדוגמה, אתה יכול לשלוח אסימונים של OKcash לכל אחד בטוויטר או ב- Reddit, גם אם למקבל אין ארנק.

רשת הבלוקצ’יין של OKCash קלה לשימוש ועוצבה במיוחד כדי להקל על כולם.

המטבע בנוי גם בצורה כזו שאנשים יכולים להרוויח יותר אסימונים פשוט על ידי שמירת כמות מסוימת של מטבעות בארנקי OKcash שלהם. האסימונים מושקעים ומתחילים להרוויח יותר מטבעות באחוז קבוע מבלי לדרוש מבעליהם לקנות ציוד כרייה. יתרונות אחרים כוללים את העובדה כי ל- OkCash אין דרישות מגבלה תחתונות, וכי סף הכניסה נמוך מאוד.

צילום מסך 7

מָקוֹר: http://okcash.io/

ניתן לקנות OKcash עם GiroPay ו- SOFORT. כמו כן, כעת היא נסחרת ב קריפטופיה, Bleutrade, ו ביטרקס.

היסטוריית OKcash

מטבע ההון של OKcash הושק בשנת 2014 על ידי מפתח מוביל אנונימי בשם עצמי OKToshi. זה התחיל כמודל הכלאה POW / POS, אבל כרגע זה מודל POS. כרגע במחזור נמצאים 75 מיליון מטבעות OKcash.

מה זה ReddCoin?

רדקוין שואף להיות מטבע טיפי לפלטפורמות חברתיות כמו טוויטר, רדיט, פייסבוק, יוטיוב, ו פִּרפּוּר. זהו מטבע וירטואלי המיועד להשתלב עם רשתות חברתיות ופלטפורמות גדולות. לדברי היזם, הוא אמור לפתוח מקום למגוון רחב של ייצור רווחים מתוכן המופעל על ידי לייקים, תגובות, שיתופים וחומרי הערכה אחרים המפורסמים ברשתות החברתיות..

צילום מסך 8

מָקוֹר: https://reddcoin.com/

למשל, בהנחה שאתה באמת נהנה ו”אתהב “לפוסט בטוויטר, אתה יכול להטות כמה ReddCoin לפוסטר עם עמלת עסקה של 0%.

הבעלים מרוויחים תגמולי יתד

Reddcoin משתמש ב- PoS במקום באלגוריתם Proof-of-Work (PoW) להפצת אסימונים דיגיטליים ברחבי הרשת. משתמש יכול להרוויח מטבעות באמצעות הימור ולא כרייה.

הוכחת מהירות ההימור (PoSV)

המטבע הקריפטוגרפי מבוסס על מבצע מיוחד PoSV (הוכחת מהירות ההימור) אלגוריתם. האלגוריתם הוא שילוב של חסין סיכונים ועבוד. זה מעודד את המשתמשים להחזיק מטבעות ולסחור בהם. בקיצור, זה נראה כך: בדיוק כמו במקרה של האלגוריתם “הוכחת הון עצמי”, ככל שמשתמש מחזיק יותר מטבעות, כך יש לו יותר סיכויים לאשר עסקאות. הוא מנסה להסיר את כוח הגיבוב מידי הכורים – שהפכו את הבלוקצ’יין בהדרגה למערכת מרכזית.

צילום מסך 9

מָקוֹר: https://reddcoin.com/

היסטוריה של התפתחות

הפרויקט הושק בשנת 2014 באמצעות הצעת מטבע ראשונית (ICO), שגייסה כ -100,000 דולר. באותה תקופה שוק הקריפטוגרפים רק התחיל להתפתח. מטבעות וירטואליים מפורסמים כמו את’ריום, מונרו, ו לזנק כבר היו בשוק. המפתח הראשי של הפרויקט הוא המתכנת לארי רן. עד כה פיתחה רדקוין פלטפורמה המשתלבת עם טוויטר, Twitch.tv ו- Justin.tv.

שער החליפין של רדקוין

Reddcoin הוא מטבע וירטואלי עם מחירים נמוכים. בשנת 2014, זמן קצר לאחר שהושק הפרויקט, מחיר ה- RDD היה פחות מ- 0.00005 דולר ארה”ב. רדקוין חווה את העלייה המשמעותית הראשונה שלה בתחילת קיץ 2017, כאשר שער החליפין נותר על 0.001 דולר ארה”ב לתקופה מסוימת. ניתן לסחור ב- Reddcoins בבורסות מטבע וירטואליות מרכזיות כגון UpBit, ביטרקס, ו קריפטופיה.

קול הוא סופר עצמאי המתמקד במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות מתפתחות. מאמרים קודמים על Masternodes הוצגו באתרי קריפטו מובילים וצוטטו בעיתונים.

תמונה באדיבות BitcoinIsle.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner