חיזוי מחיר NEO 2021 – מומחים לוקחים, ניתוח טכני וגורמים אחרים המניעים את מחירו

(עודכן ב -13 בפברואר 2021) בשנה שעברה NEO חוותה אותות מעורבים. מחיר מטבע זה היה צפוי להסתכם ב -30 דולר עד סוף 2019; עם זאת, הדבר לא יצא לפועל מכיוון ששוק הקריפטו לא הצליח לערוך עצרת מאוחרת. ניאו החלה את השנה במסחר בסביבות 7 דולר. מחירו יראה עליות משמעותיות בחודשים הבאים שיצליחו להגיע לשיא באזור ה -20 דולר עד יולי. עם זאת, זה טוב כמו שקיבל עבור המטבע.

אך, כאשר סין אמורה להאיץ את אימוץ הבלוקצ’יין כחידוש מרכזי, הסיכויים ל- NEO נראים בהירים בשנת 2020. לאחרונה הפלטפורמה הפכה לפרויקט הבלוקצ’יין הראשון שהצטרף לקרן Microsoft-created.NET.

הפלטפורמה שילבה ערכת כלים של בלוקצ’יין ישירות ב- NET. NEO מתכננת להשתמש באינטגרציה כדי לשפר את חוויית פיתוח החוזים החכמים על ידי האצת יצירת ה- dApps בבלוקצ’יין שלה. זהו מהלך שהקרן מקווה שימשוך יותר מפתחים לפלטפורמה ויאיץ באופן כללי את אימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

במאמר זה, אנו נסתכל על חוות דעת מומחים, ניתוח טכני וכמה סיבות מדוע מחיר ה- NEO אמור לעלות בשנת 2020.

קנו NEO ב- Binance עוד היום!

חוות דעת המומחים מדוע NEO תעלה

 על פי מומחי הצפנה, מחיר ה- NEO יעלה בשנים הקרובות מכמה סיבות. בואו נסתכל על כמה מהסיבות הללו. מארק קגני, מייסד שותף ב- Social Finance (SoFi), קבע כי המטבע יכול להחליף את הביטקוין בשל השימוש החדשני בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. עקיפת ביטקוין פירושה אימוץ מאסיבי, אשר יראה את עליית מחיר המטבע. 

בריאן אוונס, אוונגליסט מפורסם מבלוקצ’יין ומשקיע אנג’ל, תומך גם הוא בצמיחה העתידית של NEO. אוונס קובע כי “המהלך הגדול של NEO הוא יצירת כלכלה חכמה שלמה. הוא שילב נכסים דיגיטליים, חוזים חכמים וזהות דיגיטלית שיכולים לשמש ליישומים בעולם האמיתי ולהשתלב בכלכלה האמיתית. סין יכולה להיות מועמדת לאותו יישום ואינטגרציה ראשונה בעולם האמיתי.”כאשר חברות נוספות ימשיכו לאמץ חוזים חכמים, יותר סוחרים יראו פוטנציאל במטבע, וזה יראה את עליית המחירים שלו. 

בנוסף, Rakesh Upadhyay, סופר של א פרסום קריפטו מוביל, מאמין כי ההתפתחויות החיוביות האחרונות, כמו קרן EcoBoost שהוכרזה לאחרונה בסך 100 מיליון דולר, יעלו את מחירו של NEO. הכותב מחזיק בדעה שורית על מחירו העתידי של המטבע עקב התפתחויות אלה. 

למרות זאת, התקנות בסין השפיעו גם על מחיר ה- NEO בחודשים הראשונים של 2018. השאלה העיקרית נותרה מה יקרה בעתיד אם ההגבלות הללו לא יוסרו..

קנו NEO ב- Binance עוד היום!

גורמים אחרים המניעים את מחיר ה- NEO.

NEO 3.0: שדרוגי רשת צפויים

חיזוי מחיר של NEO מבוסס על התועלת האפשרית מה- שדרוג רשת מתקרב שיופיע השקת NEO 3.0. הפרוטוקול החדש יעזור לפלטפורמה להתמקד מספיק ולבנות כלכלה דיגיטלית משולבת לחלוטין. לדברי דה הונגפיי ואריק ג’אנג, שניהם מייסדי פלטפורמת NEO, הם מקווים להפוך את הפרוטוקול לבלוקצ’יין מספר אחת בשנת 2020..

השדרוגים יעזרו לפרויקט ליצור פלטפורמה מבוזרת שתוכל לתמוך ביישומים מסחריים בקנה מידה גדול. המיקוד יושם על אמינות, הגדלה של יכולות האחסון ותפוקה מוגדלת לשנייה.

בדיוק, התכונות החדשות שיתווספו ב- NEO 3.0 כוללות:

1.    חוזים מקוריים אשר יהיו סוג חדש של חוזים חכמים שיפעילו קוד ישירות במקום להשתמש ישירות במכונה הווירטואלית NEO. הן NEO והן Gas יהיו קיימים כחוזים מקוריים ב- NEO 3.0.

2.    הגישה למשאבי האינטרנט שתאפשר למשתמשים לגשת למשאבי האינטרנט באמצעות חוזים חכמים.

3.    יהיה שיפור במנגנון הקונצנזוס dBFT.

4.    תהיה מערכת מניפסט והרשאות שבה יסווגו חוזים חכמים כדי להקל על תקשורת יעילה ביניהם.

5.    פיתוח NeoFS, הצעה המבקשת לבנות רשת אחסון מבוזרת שתשלים עם תמריצים כלכליים משלה..

תוכניות אימוץ והשפעה גלובליות על הנחות חיזוי מחירים של NEO

למרות של- NEO כבר יש בסיס איתן בכלכלה המבוזרת של סין, אך הפלטפורמה לא מתכננת לנוח בקרוב. הפרויקט מתקדם בתוכניות התרחבות גלובליות. זה מחזר אחרי ממשלות ואנשים ברחבי העולם עם התפיסה של הכלכלה החכמה שלה.

הפרויקט כבר מארגן האקתונים, כנסים, מצגות ומפגשים. מאמצי הפיתוח הללו נועדו להסלים את ההתרחבות העולמית של הבלוקצ’יין.

באפריל צוות NEO סייר השנה באירופה בפעם השנייה. הקבוצה עברה דרך ליסבון, מדריד, פריז, ציריך, אמסטרדם ווינה. כמו כן, הם עצרו בבריסל שם דה הונגפיי, מייסד NEO פנו הפרלמנט האירופי על היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

בחיפוש אחר שליטה עולמית, הצוות סייר גם בדרום אמריקה. בחודש מאי הקבוצה ביקר בברזיל ככל הנראה מכוון לשתול שורשים במה שמבטיח להיות הגבול הבא לטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

המערכת האקולוגית של NEO צומחת

לאחרונה צוות NEO העולמי לפיתוח (NGD) הוכרז שיש לו עדכונים חדשים לפלטפורמת NEO. שני העדכונים מגיעים בצורת שני אסימונים חדשים; CNEO ו- CGAS. ה- C מייצג חוזה. זה מרמז שהאסימונים ישמשו במיוחד לחוזים חכמים. 20 $ בחיזוי המחירים שלנו ב- NEO לוקחים בחשבון את פעולת המטבעות הללו.

הערך של שני האסימונים החדשים מוצמד לערכו ל- NEO ול- GAS, וניתן להמיר אותם בשניהם במחירי השוק שלהם. על פי פוסט הבלוג, התוספות יצאו מכורח. מספר גדל והולך של אפליקציות dApp בפלטפורמת NEO הביא לצורך במגוון מגוון יותר של סוגי נכסים.

“בתגובה לבקשות שהגישו הקהילה, NGD פיתחה את CNEO ו- CGAS, שני נכסי חוזה שממפים בהתאמה את NEO ו- GAS, שני נכסים גלובליים, לשווי ערך חוזי חכם של NEP-5.”

במצבם הנוכחי, לא ניתן להשתמש בקלות ב- NEO וב- GAS על ידי חוזים חכמים. זו הסיבה שהובילה לצורך להמיר אותם למקבילות NEP-5.

בדרך כלל אסימונים מותאמים אישית אינם מצליחים להשיג הכרה מצד קהילת המטבעות הרחבה יותר. זה יכול להוביל לכך שלא יירשם בבורסות, וזה ה סיבה מרכזית מדוע הצוות התייחס לנכסים הדיגיטליים הקיימים.

“בכל פעם שפרויקט כלשהו מנפיק אסימון NEP-5 עבור חוזה זה, ייתכן שהקהילה לא תכיר באסימון שלו או שהחלפות אינן מוכנות לרשום אותו למחזור. ככזה, זה יקר עבור הפרויקט. הקהילה המליצה אז לצוות NGD להנפיק נכס NEP-5 המוצמד ל- NEO / GAS. “

רוצים ללמוד עוד? אתה יכול לראות את הסיקור שלנו על פרויקטים מובילים של NEO כאן.

בנוסף לכך, NEO עובדת על בסיס קבוע במהלך מגיפה זו למאבק נגד וירוס הקורונה. ישנן יוזמות רבות בפלטפורמת NEO המסייעות לחברות ולפירמות בכל רחבי העולם.

כפי שניתן לראות לעיל, השימושיות של בלוקצ’יין NEO נמצאת במגמת עלייה. זה משהו שאנו יכולים לצפות להעלות את מחיר ה- NEO בקרוב מאוד. ואכן, NEO הצליחה להגיע ל -20 דולר למטבע ומחיר המטבע הדיגיטלי יכול להמשיך להתקדם בשבועות הקרובים. ישנם מספר פרויקטים המפותחים שיכולים בהחלט להציב את מחיר ה- NEO מעל 100 דולר.

NEO חווה צמיחה מבחינת יישומי DeFi וחברות העובדות על המערכת האקולוגית שלה. פלמינגו היא אחת החברות הללו שמנסות להציע פתרונות DeFi מעל רשת NEO.

קנו NEO ב- Binance עוד היום!

חיזוי מחיר של NEO – ניתוח טכני של TradingView, עודכן ב- 13 בפברואר 2021

NEOUSDT – ניתוח EW – C נופל למטה על ידי גל מחזור עַל TradingView.com

לדברי אנליסט ה- NEO, המטבע הווירטואלי יכול לסיים את הגל העולה השלישי ולהתחיל תיקון באמצעות גל רביעי. ניתוח גלי אליוט זה מראה כי NEO יכולה כעת לעבור מטה ל 34 USDT או 32 USDT ולהתחיל את הגל החמישי לקראת מחיר של מעל 45 USDT למטבע.. 

עם זאת, עלינו להמתין לגל התיקון הרביעי לפני תחילת הגל החמישי. האנליסט סבור כי התיקון יכול להגיע בסופו של דבר ל 33 USDT אך לא נמוך יותר. זה יכול להיות רגע טוב להיכנס לשוק ולחכות להיווצרות הגל החמישי.

&# x1f525; NEO / USDT נופל לתמיכה על ידי FieryTrading עַל TradingView.com

על פי אנליסט זה של TradingView, NEO / USDT מאבד קיטור, מה שלא יכול להיות טוב עבור המטבע הווירטואלי הזה. למרות שהייתה שנה חיובית לאחר הרחבת COVID-19, המטבע הווירטואלי יכול בקרוב להתקדם לרמת התמיכה שאנו מוצאים במחיר של 18.70 USDT למטבע.. 

האנליסט מאמין כי ניתן להחזיק קצר והוא יכול להגיע לתמיכה הסגולה המוצגת בתרשים. מחיר NEO עבר מ 3.99 USDT במרץ ל 28.72 לפני מספר שבועות. זה מראה ש -2020 הייתה שנה טובה מאוד עבור המטבע הווירטואלי. זה רק עניין של זמן להבין כיצד המטבע הזה יתפתח.

NEO / USDT Retrace Bullish / Reentry 4HR על ידי cryptodonovan עַל TradingView.com

NEO USDT ממשיך להתקדם גבוה יותר דרך הטריז העולה שמתרחב עם הזמן. יכול להיות שאנחנו מתקרבים לרמת התנגדות שעלולה להיות קשה לפרוץ. לדברי האנליסט, NEO לא נראה כמו עותק פחמן של את’ריום. 

הוא הזכיר שהוא הבחין בראש וכתפיים הפוכים פוטנציאליים שנוצרו בתרשים של 4 שעות וזה יכול להיות מרופד ברמת 5 פיבונאצ’י. עם זאת, הוא מאמין כי הדבר עשוי להיות מעט מוקדם מדי ומגמת העלייה יכולה להימשך בשבועות הקרובים ובסופו של דבר בחודשים האחרונים. זה רק עניין של זמן להבין מה יקרה איתו.

ניאו נראה גם שורירי על ידי NystockCryptoman2020 עַל TradingView.com

לפי האנליסט, צמד המסחר NEO / USDT יכול להיות שורי מאוד כרגע. יתר על כן, האנליסט רואה כי היה קרקעית כפולה בימים האחרונים העלולה לדחוף את הקריפטוגרפיה גבוה יותר בשבועות הקרובים. 

יתר על כן, הוא סבור כי יש לעקוב מקרוב אחר רמת הדולר של 15 בימים הקרובים. אם הביטקוין ימשיך להתקדם גבוה יותר, זו יכולה להיות הזדמנות טובה עבור מטבע וירטואלי זה להרחיב ולשפר את ביצועיו בתעשיית הקריפטו. עם זאת, ביטקוין יכול בסופו של דבר לחזור ולהביא איתו את כל הנכסים הדיגיטליים האחרים. נכון לעכשיו NEO נסחרת קרוב ל -14.37 דולר.

NEOUSDT בודק התנגדות שבועית בתוך דגל שור &# x1f990; על ידי plancton0618 עַל TradingView.com

NEOUSDT בודק כעת התנגדות שבועית בתוך דגל שור. האנליסט סבור שאם רמת התמיכה ב 18.23 USDT תוכל לעמוד במחיר של NEO, נוכל לראות מהיר מהיר ל- 20 USDT למטבע.. 

כמובן, זה בהחלט קשור גם לביטקוין ולכל שוק המטבעות. ככל שההרחבה של הביטקוין תהיה גדולה יותר, כך יהיה קל יותר ל- NEO להתקדם גבוה יותר. האנליסט מאמין כי יתכן ש- NEO תעלה גבוה יותר בעתיד אם השוק יתרחב. עם זאת, הנכס הדיגיטלי רחוק משיאו בכל הזמנים.

קנו NEO ב- Binance עוד היום!

סיכום

הביצועים החזקים של אסימון ה- NEO הבטיחו כי הפרויקט שמר על מעמדו כקריפטוגרף 20 מוביל. הפלטפורמה עובדת גם על פיתרון כמה מהבעיות הדחופות ביותר שלה עם עדכוני ה- NEO 3.0 המתמשכים, שיהיו נהדרים במחיר האסימון שלה..

בהתבסס על מה שראינו עד כה, יהיה זה חכם של כל משקיע להוסיף NEO לפורטפוליו שלהם כדי להבטיח שהם לא יפספסו את הרווחים שיושגו ברגע שהמטבע יתחיל להתגייס שוב..

כמובן, אם זה מעניין אתכם לקנות NEO או לסחור עבורו, תוכלו להשתמש ב Binance ולגלות כיצד לעשות זאת בעזרת המדריך המלא שלנו לרכישת NEO ב- Binance..

אתה יכול גם לסחור ב- NEO ב- Bittrex ולהשתמש במדריך שלנו כאן.

תוכלו ללמוד עוד על ההזדמנות להכנסה פסיבית של NEO באמצעות ייצור ה- GAS שלה באמצעות המדריך שלנו כאן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner