גליונות tZERO מועדפים

ניו יורק, 16 באוקטובר 2018 (GLOBE NEWSWIRE) – tZERO, המובילה העולמית בתחום חדשנות הבלוקצ’יין לשוקי ההון, הודיעה היום כי השלימה את הנפקת אסימוני האבטחה המועדפים על tZERO. אסימונים הונפקו למשקיעים שמימנו באופן מלא הסכמים חתומים להון עתידי (SAFE) לפני 6 באוגוסט 2018 נסגר של הצעת אסימון האבטחה של החברה (STO). tZERO גייסה 134 מיליון דולר מלמעלה מ -1,000 משקיעים גלובליים במהלך ה- STO שלה.

“זו אחת ההצעות הראשונות של אסימון האבטחה ברשת ציבורית מבוזרת, ונערכה תוך התאמה מלאה לחוקי ניירות הערך האמריקניים”, אמר מנכ”ל tZERO, סאום נורסאלחי. “זהו ציון דרך מרתק עבור tZERO, ואנו נלהבים עוד יותר מההזדמנויות שייווצרו עבור חברות פרטיות וציבוריות המעוניינות לגייס הון באמצעות הצעות אסימון ביטחוניות, ולמשקיעים המעוניינים לסחור בניירות ערך אלה.”

tZERO פרסה את חוזה האסימונים שלה, טבעה את אסימוני האבטחה שלה והונפקה בארנק משמר tZERO מטעם המשקיעים ב- 12 באוקטובר 2018. כדי להבטיח עמידה בחוקי ותקינה של ניירות ערך פדרליים ובהתאם לתנאי האסימונים עצמם, אסימונים יינעלו בארנק המשמורת עד ה -10 בינואר 2019 (90 יום לאחר ההנפקה). לאחר סיום תקופת 90 הימים, tZERO מתכוונת להציע למחזיקים אפשרות לסחור באסימונים, בהתאם לעסקאות מכירה חוזרת פרטית, עם משקיעים מוכרים אחרים בפלטפורמה ש- tZERO נמצאת בתהליך פיתוח עם שותף סוחר מתווך. בנוסף, tZERO מתכוונת שמשקיעים חדשים המוסמכים יוכלו לפתוח חשבון לרכישת אסימונים גם לאחר תקופת 90 הימים..

“הנפקת אבטחת הצפנה הציבורית הראשונה בעולם, OSTKP, בשנת 2016 הייתה הרגע של צ’אק ייגר של tZERO: שברנו את מהירות הצליל על ידי הצגת הרעיון של הסדר סחר בזמן אמת. היום מציין את הרגע של יורי גגארין, בו אנו משאירים מאחור את גבולות העולם הידוע של שוקי ההון המסורתיים ועושים את הצעדים הראשונים לעבר שוק חדש המופעל על ידי בלוקצ’יין, “אמר פטריק מ ‘בירן, יו”ר tZERO ומנכ”ל ומייסד Overstock.com(נאסד”ק:אוסטק). “תודתי הענייה לכל הקולגות והמשקיעים ששיתפו את אמוננו במערכת של סחר בניירות ערך המבוססת על אמון, שקיפות ושלמות באמצעות טכנולוגיות מבוססות קריפטוגרפיה, ולא כזו הנשענת על רחמיהם של מתווכים שאולי אין להם את טובת המשקיעים על ליבם (ומי אפילו עשוי להיות מוטה לרעה). “

tZERO מתכננת גם לייעד פלטפורמת מסחר מאושרת עד ה- 6 באוגוסט 2019, שנה לאחר סיום ה- STO, ולכן המחזיקים רשאים למכור את האסימונים שלהם למשקיעים שאינם מוכרים. tZERO גם מתכננת לרשום את ניירות הערך כדי לאפשר מסחר משני בסביבות מסחר חזקות יותר, כמו הבורסה המקומית (ארה”ב) שהיא בונה בשותפות עם BOX Digital Markets, כמו גם בורסות ניירות ערך בינלאומיות.

tZERO הוקמה בשנת 2014 במטרה להשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לחולל מהפכה בוול סטריט, כך שתהליכים פיננסיים יוכלו להיראות פחות ממבני השוק המוסדיים המסורתיים ואת השובבות וחוסר היציבות הפיננסית שהם ידועים, לעתים, כדי לאפשר. tZERO היא חברת פורטפוליו של Medici Ventures, חברת הבת הבלוקצ’יין של Overstock.com. למידע נוסף על tZERO, בקר בכתובת: tZERO.com.

אנשי קשר למדיה:

tZERO

אלכסנדרה סוטירופולוס, + 1-212-754-5615

[email protected]

Overstock.com

יחסי ציבור יתר, + 1-801-947-3564

[email protected]

על tZERO

קבוצת tZERO, Inc (“tZERO”) היא חברת בת בבעלות רובית של Overstock.com, ומתמקדת בפיתוח ומסחור של טכנולוגיה פיננסית (FinTech) המבוססת על ספרים מבוזרים מבוטחים בקריפטוגרפיה – הידועים יותר בשם טכנולוגיות בלוקצ’יין. מאז הקמתה, tZERO חלוצה במאמץ להביא ליעילות ושקיפות גדולים יותר לשוקי ההון באמצעות שילוב טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

אודות Overstock.com

Overstock.com, Incמניות נפוצות (NASDAQ:אוסטק) / סדרה A מועדפת (פלטפורמת tZERO של Medici Ventures: OSTKP) / סדרה B מועדפת (OTCQX:OSTBP) הינה קמעונאית מקוונת שבסיסה בסולט לייק סיטי, יוטה, שמוכרת מגוון רחב של מוצרים במחירים נמוכים, כולל רְהִיטִיםתַפאוּרָהשטיחיםמצעים, ו שיפוץ ביתי. בנוסף למוצרים ביתיים, Overstock.com מציעה מגוון מוצרים כולל תכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה, ביגוד ועוד, כמו גם שוק המספק ללקוחות גישה למאות אלפי מוצרים של מוכרי צד שלישי. חנויות נוספות כוללות חיות מחמד אימוץ ו- Worldstock.com המוקדשות למכירת מוצרים מעוצבים אומנים מרחבי העולם. פורבס דירג את אוברסטוק ברשימת 100 החברות האמינות ביותר בשנת 2014. אוברסטוק מפרסמת באתר האינטרנט שלה מידע על החברה ועניינים קשורים אחרים באופן קבוע., http://www.overstock.com.

O, Overstock.com, O.com, Club O, Main Street Revolution ו- Worldstock הם סימנים מסחריים רשומים של Overstock.com, Inc. O.biz ו- Space Shift הם גם סימנים מסחריים של Overstock.com, Inc. סימני שירות אחרים, סימני מסחר אחרים. ושמות מסחריים שניתן להתייחס אליהם כאן הם נחלתם של בעליהם.

הודעה לעיתונות זו מכילה הצהרות צופות פני עתיד כמשמעותן בסעיף 27 א לחוק ניירות ערך משנת 1933 וסעיף 21 ה לחוק חילופי ניירות ערך משנת 1934. הצהרות צופות פני עתיד כאלה כוללות את כל ההצהרות למעט הצהרות על עובדה היסטורית. מידע נוסף אודות גורמים שיכולים להשפיע באופן מהותי על התוצאות ועל דיוק ההצהרות הצופות פני עתיד הכלולים כאן, ניתן למצוא בטופס 10-Q של החברה לרבעון שהסתיים ב -30 ביוני 2018, שהוגש ל- SEC ב -9 באוגוסט 2018. , וכל הגשה אחר כך עם ה- SEC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner