מחסנית Horizon Tech הופכת את הנפקת אגרות החוב והסחר בממשק

רישום אסימונים

לאחרונה הוכרז כי Piemonte Holding לא רק השלימה את הנפקת איגרות החוב מבוסס Ethereum בסך 16.2 מיליון דולר, אלא שהיא פועלת כעת למסחר דרך שווקים משניים בקרב לקוחות Piemonte..

התפתחות זו התאפשרה באמצעות שימוש במחסנית טק שהועמדה לרשותה של אופק.  החברה מציינת כי חלק מהפתרונות המוענקים לפיאמונטה כוללים את הדברים הבאים:

  • אמצעי ציות
  • משמורת
  • פתרונות מסחר

פימונטה מציין כי הכרזה זו מייצגת פרי עבודה של עבודה קשה של מספר שנים. הם מצהירים כי כבר בשנת 2017 החלו להתנסות ולשלב בלוקצ’יין ויתרונותיו השונים בפעילות שלהם.

חילופי משנה

אחד מסביבת המשיכה וההבטחה מספר 1 סביב ניירות ערך דיגיטליים הוא הנזילות הפוטנציאלית שהם יעניקו למשקיעים בעתיד.

כדי שההבטחה הזו של נזילות תהפוך למציאות, צריך שיהיה בורסה משנית המארחת את האסימונים הללו, יוצרת ומספקת שוק לסחר בהם. ללא יכולת זו נעלם חלק עיקרי מהפיתוי שנסוב סביב ניירות ערך דיגיטליים.

מתחרים

אופק היא לא החברה היחידה שיצאה לדרך במטרה להקים שוק משני מכובד לניירות ערך דיגיטליים. עם זאת, הם נותרים מהראשונים שיחיו עם הנפקתם.

החברות הבאות הן רק כמה מאלה שידוע כי הן מפתחות פתרונות דומים:

  • ארכקס
  • רשת OpenFinance
  • tZERO
  • STO Global-X

פַּרשָׁנוּת

לאחר שהודיעו על ההתפתחויות שנדונו כאן היום, נציגים מכל אחד מהם, פימונטה ואופק, התפנו להגיב.

אלסנדרו לומברדי, מנכ”ל Piemonte, קובע,

“באוגוסט הוצאנו את סמארט האג”ח החכם המסומן שלנו והיום אנו משיקים את שוק המסחר האג”ח הראשון המוסדר בבלוקצ’יין ציבורי … אף על פי שהנפקת סמארט בונד זו הוגבלה למשקיעים פרטיים מוסמכים, אך סמארט בונד נרשמה במלואה ללא מאמצים להפצה. מאת Piemonte. אנו יכולים רק לדמיין את פוטנציאל ההפצה והנזילות של הצעות איגרות חוב עתידיות בבלוקצ’יין ברגע שהאיגרות החוב התחרותיות הללו יהיו פתוחות לקהל הרחב … אנו מאמינים שאנו מבצעים עסקה טרנספורמטיבית והיסטורית על ידי ייעול בניית הספרים שלנו, תאימות המשקיעים, הקצאת הנכסים ושמירת האג”ח. באמצעות הטכנולוגיה של Horizon … אנו חולקים את ערכי הציות של Horizon ומאמינים כי גישה משולבת זו מסייעת במסלול יעיל להכנסת שוק האג”ח לעידן הדיגיטלי. אנו מאמינים כי זה כבר לא עניין שנבקש אם blockchain תעמוד בבסיס פלטפורמות ניירות ערך עיקריות; אחרי היום, זה רק עניין של מתי. ” 

בריאן קולינס, מנכ”ל אופק, קובע,

“הרעיון שלבלוקצ’יין יכול להיות פוטנציאל להיפתח ולהביא נזילות לשוק האג”ח נדון ונבדק בהרחבה. כיום, אנו גאים לעבוד לצד פימנטה בכדי להביא לפועל את תפיסת שוק האג”ח שלהם הממוקדת בתאימות ולהכניס פוטנציאל נזילות לשוק לא נזיל היסטורי עם פתרונות ההנפקה המשולבים שלנו, KYC, AML, משמורת ומסחר. ” 

אחיזת פיאמונטה

חברת Piemonte Holding, שנוסדה בשנת 2012, מקיימת פעילות בריו דה ז’ניירו, ברזיל. החברה מתמחה כמנהלת השקעות על ידי פיתוח וניהול מוצרים פיננסיים בהתאמה אישית עבור קהל לקוחותיה.

המנכ”ל, אלסנדרו לומברדי, מפקח כיום על פעילות החברה.

אופק

Horizon פועלת מחוץ לזוג, שוויץ, והיא חברת ‘תוכנה כפתרון (SaaS), שנוסדה בשנת 2010.

המנכ”ל, בריאן קולינס, מפקח כיום על פעילות החברה.

לאחרונה התבוננו עמוק יותר בחברה ובמה שהיא מציעה. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על אופק, הקפד לעיין במאמר הבא.

אופק גלובקס – מבט מעמיק על מוביל בענף

מדבר עם בריאן

מוקדם יותר השנה, היה לנו העונג לסיים ראיון בלעדי עם מנכ”ל Horizon, בריאן קולינס, המלווה את מבטנו לחברה. בראיון הבא אנו לומדים יותר על מה שהשיגה החברה עד כה, ולאן הם מתכננים להגיע בעתיד.

סדרת ראיונות – בריאן קולינס, אופק גלובקס

בחדשות אחרות

אופק דומעת לאחרונה, עם שורה של התפתחויות חיוביות. אחת הדוגמאות לכך היא השלמתם המוצלחת של סדרה A שלהם – אימות אמונה ועניין בחברה ובמה שיש להם להציע..

Horizon Globex צמיחת עיניים דרך סדרה א ‘

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner