הקצאת ביטקוין הגדלה בין יתרות האוצר

מציאת זהות

מאז הקמתו, הביטקוין נתפס בעיני רבים כמטבע העתיד – נכס דיגיטלי המסוגל לפעול בקנה מידה עולמי, תוך מתן אפשרות לאחסון יעיל ולהעביר ערך.

בעוד שהמטרה הסופית לביטקוין עשויה לבסס את עצמו כמטבע אמיתי ומעשי, הוא פשוט עדיין לא שם. ישנן חברות שונות הפועלות לקראת מטרה זו, אולם פיתחו פתרונות כמו רשת הברק. פתרונות אלה הם ניסיונות להעלות את המדרגיות והפרטיות, תוך הורדת עלויות התפעול. למרות שברק ברק מתחיל לראות אימוץ משמעותי, עדיין יעבור זמן מה עד שפרוטוקול השכבה השנייה יהיה מקובל.

לפי שעה נראה כי הגל החדש של המשקיעים המוסדיים שנכנסים לשוק עושה זאת מסיבה אחת עיקרית – לגידור ההימורים שלהם. כתוצאה מכך אנו רואים כמות הולכת וגוברת של ‘עתודות אוצר’ הנהנות מרמות הולכות וגדלות של הקצאת ביטקוין.

יתרות האוצר

זהות זו שנרקמה כהשקעת גידור, אינה מראה סימני דעיכה ככל שאנו פונים לשנה החדשה. החברות הבאות הן כמה מהחודשים האחרונים אשר הדגישו וחיזקו מגמה זו, שכן כל אחת מהן השקיעה סכומים משמעותיים בביטקוין..

MicroStrategy

אולי המשקיע הגדול ביותר הידוע לאחרונה בביטקוין הוא חברת הבינה העסקית, MicroStrategy. במסע הוצאות שהחל באוקטובר, חברה בארה”ב זו המשיכה להיות תומכת קולנית של הנכס הדיגיטלי.

מנכ”ל MicroStrategy, מייקל סיילור, מאמין כי, “ביטקוין הוא בנק במרחב הקיברנטי, המנוהל על ידי תוכנה בלתי ניתנת להשחתה, המציעה גלובלי, זול, פשוט, & אבטח חשבון חיסכון למיליארדי אנשים שאין להם אפשרות או רצון לנהל קרן גידור משלהם. “

השקעת ביטקוין – 70,470 BTC בשווי 1,858,202,289 דולר

גשר שמים

עם השקעה ניכרת וקרן ביטקוין הקרובה, SkyBridge ביצעה את אחת ההתזהות הגדולות בתחום בסוף..

מייסד SkyBridge, אנתוני סקרמוצ’י, הצהיר לאחרונה ל- CNBC, “אתה צריך לקבל אם הביטקוין הוא חנות של ערך או לא … יש עדיין ספקנים שם ובגלל זה אני חושב שאנחנו בסיבוב הראשון. אך לאחר המחקר שערכנו … ובהינתן ההיצע הכספי והתיאום הבנקאי המרכזי העולמי כרגע, זה יהיה סוג נכסים חזק מאוד בעשור הבא. “

השקעת ביטקוין – 182,000,000 $ דולר

כיכר

כאחד התומכים הקולניים ביותר של הביטקוין, לא היה זה מפתיע כאשר חברת ג’ק דורסי, סקוור, הודיעה על רכישת הנכס הדיגיטלי בשווי של 50 מיליון דולר בסוף שנת 2020. ברור שזה היה צעד נבון, שכן השקעה זו זינקה מאז. בערך, כמעט פי שלושה בזמן שחלף מאז.

סמנכ”ל הכספים בכיכר, אמריטה אהוג’ה, מדינות, “אנו מאמינים כי לביטקוין יש פוטנציאל להיות מטבע בכל מקום יותר בעתיד … ככל שהוא גדל באימוץ, אנו מתכוונים ללמוד ולהשתתף בצורה ממושמעת. עבור חברה שבונה מוצרים המבוססים על עתיד כולל יותר, השקעה זו מהווה צעד באותו מסע. “

השקעת ביטקוין – 4,709 BTC בשווי 124,170,208 דולר

Coinsilium

למרות שיש לו עניין רב שנים במטבעות קריפטוגרפיים בכללותם, Coinsilium זיהה את שווי הנכסים המובילים מסוימים כמו Bitcoin ו- Ethereum. ככזו, החברה ביצעה מהלכים אחרונים להגדלת החשיפה שלה לנכסים העליונים הללו באמצעות עתודות האוצר שלה.

השקעת ביטקוין – 1,090,000 דולר +

ראפר

חברת השקעות זו שבבריטניה מנהלת נכסים בשווי של למעלה מ- 27 מיליארד דולר. לאחרונה, החברה עשתה גלים כשהחליטה לרכוש סכום נכבד של ביטקוין המוערך בכ -2.5% מרזרבות האוצר שלה..

“ביטקוין מגוון את השקעותיה (הגדולות בהרבה) של החברה באג”ח זהב ואג”ח צמודות אינפלציה, ומשמש כגידור לחלק מהסיכונים הכספיים והשוק שאנו רואים”.

השקעת ביטקוין – 45,000 BTC בשווי 1,186,591,500 דולר

נכסים דיגיטליים של BIGG

כחברת תיווך מטבעות קריפטוגרפיים, BIGG נוהגת במה שהיא מטיפה. לא רק שהיא מציעה שירותים הקשורים לביטקוין לקהל לקוחותיה, החברה זיהתה את הערך העומד מאחורי הביטקוין, והשקיעה חלק נכבד מהאוצר שלה בנכס הדיגיטלי..

מנכ”ל BIGG, מארק בינס, קובע כי “BIGG (לשעבר קבוצת המודיעין BIG Blockchain) החלה לצבור ביטקוין כבר בשנת 2015. ביטקוין העריך באופן משמעותי כמחלקת נכסים לאורך אופק של 1, 2, 5 ו -10 שנים, ואנו מאמינים שהפוטנציאל הערכת מחיר משפיעה חזקה יותר מתמיד. מעורבות וקנייה מוסדית, ואימוץ מיינסטרים, ימשיכו להניע את מחיר הביטקוין ככל שההיצע נותר מוגבל. אנו מאמינים כי אחזקות הביטקוין שלנו יכולות לשמש כמימון עצמי לאורך זמן, כאשר אנו ממשיכים להרחיב את עסקאות הליבה שלנו בתחום המסחר בקריפטו ובלוקצ’יין.

השקעת ביטקוין – 189.5 BTC בשווי 4,996,868 דולר

* דמויות מדויקות בזמן כתיבת שורות אלה. ערך הביטקוין של ארה”ב יכול להשתנות במהירות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner